quote:
Goed opgevoed die jongenquote:Op woensdag 29 oktober 2014 21:26 schreef McLaura het volgende:
Als ik KUT zeg, zegt mijn kleuter:"Mama, je mag geen kut zeggen."
Juist.
Als ik het me goed herinner meldde krijgerrtje zich op dezelfde dag als ik!quote:Op woensdag 29 oktober 2014 21:51 schreef AwayTL het volgende:
Echt stom, ik denk altijd dat krijgertje nog even moet en dat bruce en helio allang bevallen moeten zijn.
Melde jij je rond 8-10 weken hier ofzo krijger? Dat ik toen al mee las en bruce en helio al eerder ofzo.
(Daarbij scroll ik nog steeds ver naar beneden als ik een novembermama zoek)
Ik wil ook wel in de OP. Vanavond echo gehad en ik heb een goed bewegende mini baby in mijn buik!quote:
quote:Op woensdag 29 oktober 2014 22:27 schreef -ik86- het volgende:
[..]
Ik wil ook wel in de OP. Vanavond echo gehad en ik heb een goed bewegende mini baby in mijn buik!![]()
O ik kan echt niet meer stoppen met glimlachen
O.. De uitgerekende datum is 28 mei
10 december doen dan?quote:Op woensdag 29 oktober 2014 21:55 schreef Crumpette het volgende:
Gaan we nog synchroombaren Away? jij een beetje laat en ik een beetje vroeg?
Je bent lekker aan het genieten van je verlof he?quote:Op woensdag 29 oktober 2014 21:12 schreef DevilsAndDust het volgende:
Super, purebliss!.
Ik kijk Love Actually en Baard bracht me net warme choco en taai taai..
.
spannend! Ik hoop het voor jequote:Op donderdag 30 oktober 2014 09:16 schreef Melliemuis het volgende:
Ik hoorde pas een paar dagen terug van dit topicMaar ik heb de enge eerste 13 weken achter de rug. Scheelt weer.
Hier word ik vandaag gebeld als er iets is gevonden met de combinatietest. Ga er niet vanuit hoor. Duimen dus voor geen telefoontje!
ohja er was ook een nieuwe zwangere in DH he? stadsgenootquote:Op donderdag 30 oktober 2014 10:43 schreef Melliemuis het volgende:
Dromen: Elke nacht. En ik herinner ze ook. Gisternacht droomde ik dat ik de boot (!!!) naar Tenerife had gemist. Ik was heel verdrietig toen ik wakker werd. Vannacht was ik aan het schatzoeken op Scheveningen en vond ik een grafsteen uit 1923. Compleet random.
Nope, dat was ik niet. Ben een Zwollenaar maar woon in Engeland. Dus heel randomquote:Op donderdag 30 oktober 2014 10:50 schreef Crumpette het volgende:
[..]
ohja er was ook een nieuwe zwangere in DH he? stadsgenoot
Ja, hoiquote:Op donderdag 30 oktober 2014 10:50 schreef Crumpette het volgende:
[..]
ohja er was ook een nieuwe zwangere in DH he? stadsgenoot
Lastig zeg! Hopelijk gaat het zakken.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 10:54 schreef Cholula het volgende:
Het misselijk zijn en overgeven is hier overigens nog niet minder. Het komt echt met vlagen, dus wederom een dagje thuis werken.
Dit vond ik ook zo vervelend! Met 10 weken termijn echo gehad, en daarna geen flauw benul of alles nog goed ging! Collega's en baas had ik het wel vrij snel daarna verteld, de rest van de wereld pas na 14 weken, toen had ik weer een controle afspraak gehad en het hartje gehoord.. Misschien kun je het nog even rekken daarna?quote:Op donderdag 30 oktober 2014 11:25 schreef Minarosa het volgende:
[..]
Lastig zeg! Hopelijk gaat het zakken.
Grappig om te horen dat iedereen zo raar droomt.
Ik vroeg me nog iets af; ik heb bij 9+1 de tweede echo (echte termijnecho). Ik neem aan dat dat de laatste is tot de SEO. Stel ik wil het met twaalf weken gaan vertellen aan collega's, hoe weet ik dan nog min of meer zeker dat alles goed is? Het zijn natuurlijk nog drie onzekere weken en ik heb vertrouwen, maar het voelt zo gek om het nog niet na negen weken te vertellen maar wel na twaalf, terwijl ik dan feitelijk niets meer weet. Ja oke tenzij het een miskraam is die direct op gang komt, maar in het geval van een MA... (ik zit te doemdenken op mn werk...) Hoe hebben jullie dat gedaan?
Grappig dat je dat zegt, ik had gister nog een enorme klaagpost getypt die uiteindelijk door een wegvallende wifi-verbinding niet is gepost.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:54 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Je bent lekker aan het genieten van je verlof he?.
Ik moest ook telkens plassen Zoe, en verloor bijna geen vruchtwater, alleen bij het opstaan uit bed twee drupjes..quote:Op donderdag 30 oktober 2014 12:15 schreef Zoë23 het volgende:
Spannend die eerste wekenen het vertellen aan familie/vrienden/werk
Voor de LLM'ers;
Baby1 haar hoofdje is goed ingedaald. Ze heeft nu de hik en ik voel het gewoon in m'n kruis zegmaar![]()
Als ik loop voelt het alsof er iets tussen mn benen zit zegmaar en ik moet constant plassen, zwaar gevoel in onderbuik en het gevoel dat ik urine verlies als ik niet naar het toilet ga (voor de 100e x)
Eerder had ik dit alleen snachts..dat ik zovaak moest plassen.
Nu deed ik ff een rondje Google (altijd goed) en las ik iets over vruchtwater.
Vruchtwater loopt toch 'gewoon' uit je? Ik moet echt plassen en voelt ook als plassen zegmaar.
Hoort dit erbij? (i know disclaimer enzo)
quote:Op donderdag 30 oktober 2014 12:52 schreef Loj het volgende:
[..]
Ik moest ook telkens plassen Zoe, en verloor bijna geen vruchtwater, alleen bij het opstaan uit bed twee drupjes..
Dus heb continu getwijfeld of t gebroken vliezen waren)
Oh en blazen werkte ook niet en kleur was niet te achterhalen
Maar denk t niet bij jou, als ik t zo hoor...
(Oja disclaimer enzo)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |