Dat denk ik eigenlijk niet, gezien het tasje enzo....quote:Op maandag 3 november 2014 14:33 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Ik dacht 'het' bij het museum hoorde
Het was ook maar een grapje. Ze zou het goed doen als 'beeld' in de religieuze omgeving.quote:Op maandag 3 november 2014 15:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat denk ik eigenlijk niet, gezien het tasje enzo....
Ziet er ook niet uit als iemand die regelmatig in een museum te vinden is.
Nou nee, dat vind ik ook niet.... ik vind haar er meer als een sociaal uitgedaagde uitzien die een keer meegenomen wordt door haar dochter en diens baby daddy.quote:Op maandag 3 november 2014 16:17 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Het was ook maar een grapje. Ze zou het goed doen als 'beeld' in de religieuze omgeving.
Ze ziet er uit als iemand die alle Christelijk getinte exposities, musea, signeersessies, tentoonstellingen afdweilt en ieder jaar op haar knieën Lourdes aandoet.
Nou....'sociaal uitgedaagd'.quote:Op maandag 3 november 2014 16:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou nee, dat vind ik ook niet.... ik vind haar er meer als een sociaal uitgedaagde uitzien die een keer meegenomen wordt door haar dochter en diens baby daddy.
tis echt een dwerg hequote:Op maandag 3 november 2014 14:31 schreef NothingHappened het volgende:
Fotootje van 'Een dagje Cultuur met de Rensjes' van Facebook
Wat opvalt is de enorme interesse in de ogen van PeterSommigen noemen het sarcasme
[ afbeelding ]
Ja, hij probeert er nog wat van te maken door flink in te ademen voor de fotoquote:
twitter:PetrusJanRens twitterde op woensdag 05-11-2014 om 10:28:27Wat een rust hier in Maurik. reageer retweet
quote:Gevallen ster verliest meubels op weg naar nieuw huis
Peter Jan Rens verlaat camping met gierende banden
Peter Jan Rens heeft zijn spullen gepakt en de camping waar hij woonde verlaten. Onderweg raakte hij nog wel wat huisraad kwijt...
Peter Jan, zijn vriendin Virginia, baby Djelisa én Virginia's broer gaan wonen in een boerderij in Gelderland. Bij de verhuizing maandagavond had de gevallen ster zijn huisraad op een aanhangwagen gebonden (foto's), maar niet erg solide.
Het stel zou nog wel zijn teruggegaan om de spullen te zoeken, maar die bleken onvindbaar. Of het om hun eigen meubels gaat is nog maar de vraag: Peter Jan werd ervan beticht de inboedel uit een eerdere recreatiewoning te hebben meegenomen.
De huur van hun nieuwe woning is 1150 euro in de maand. Hoe de voormalig kinderheld, die naar verluidt in financiële problemen verkeert, dat gaat bekostigen is niet duidelijk.
Eerder zouden Peter Jan en Virginia in Tiel gaan wonen maar dat plan was ineens van de baan, net als hun voorgenomen huwelijk.
nou als dat de gehele inboedel is...quote:Op woensdag 5 november 2014 14:45 schreef Loveless85 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik zie een bed, een paar stoelen, en 2 tafels. En iets voor kinderen wat zo te zien sowieso voor 6 jaar + is. Nou ja, wellicht is dat Vurgien d'r speelgoed.quote:Op woensdag 5 november 2014 14:47 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
nou als dat de gehele inboedel is...
Ik denk een drijfding voor kinderen vanaf 6 maandenquote:Op woensdag 5 november 2014 14:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik zie een bed, een paar stoelen, en 2 tafels. En iets voor kinderen wat zo te zien sowieso voor 6 jaar + is. Nou ja, wellicht is dat Vurgien d'r speelgoed.
nou ja, was ook wat snel met mn conclusie bedenk ik me nuquote:Op woensdag 5 november 2014 14:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik zie een bed, een paar stoelen, en 2 tafels. En iets voor kinderen wat zo te zien sowieso voor 6 jaar + is. Nou ja, wellicht is dat Vurgien d'r speelgoed.
Ik kom er op terug, geen zwemband maar zo'n loopding op wieltjes denk ik.quote:Op woensdag 5 november 2014 14:55 schreef Loveless85 het volgende:
Ja, en bij nader inzien is het denk ik geen bed (zag een lattenbodem dacht ik) maar rugleuning van een bank ofzo... Is het niet gewoon de inboedel van de stacaravan
En je hebt gelijk denk ik Leandra.
Zo leert je jong toch nooit normaal lopen zelfquote:Op woensdag 5 november 2014 15:01 schreef Leandra het volgende:
Wendy uit Weert biedt er een aan op marktplaats:
[ afbeelding ]
Nee idd.... maar een kind moet het allemaal zo snel, snel, snel mogelijk kunnen en grote voordeel: als ze in dat geval zit kan ze nergens zomaar heen kruipen of op klimmen.... je hebt er stukken minder werk aan.quote:Op woensdag 5 november 2014 15:02 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Zo leert je jong toch nooit normaal lopen zelf
bedankt hans!quote:Op woensdag 5 november 2014 15:13 schreef Automatisch het volgende:
Peter Jan Rens huurt Polenhotel
http://glamora.ma/2014/10/peter_jan_rens_huurt_polenhote.html
Te huur aangeboden in Maurik: Zeer geschikt voor het huisvesten van uw personeel'. Aha, het 'huisvesten van uw personeel', dat kunnen we dus ook lezen als 'berg hier uw onderbetaalde Polen op na een dagje oneerlijk hard zwoegen op het omgelegen land'. De binnenkant van het huis bevestigt dit beeld maar hey, er is wat van te maken! We wensen Peet en Virgien dan ook veel geluk in hun nieuwe boerderette. (En aan alle schuldeisers: hier is het.)
De vraag is of de monstrans er nog staat....quote:Op maandag 3 november 2014 18:06 schreef Take2 het volgende:
T zou me niks verbazen als hij alleen naar binnen is geweest voor een "intellectuele" foto en daarna weer naar buiten is gegaan
Stilte voor de storm PJRquote:Wat een rust hier in Maurik.
Narcist, grootheidswaanzin, pathologisch leugenaar...quote:Op woensdag 5 november 2014 17:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Welke persoonlijkheidsstoornis zou onze kindervriend meneer Kaktus hebben? Of is hij gewoon een beetje excentriek?
Cluster Bquote:Op woensdag 5 november 2014 17:47 schreef Ole het volgende:
[..]
Narcist, grootheidswaanzin, pathologisch leugenaar...
quote:
quote:
quote:Op maandag 3 november 2014 14:42 schreef NothingHappened het volgende:
Dat is er zo een die Jezus komt brengen en je voordeur ontwricht als je Hem niet wenst te ontvangen. Wedden dat ze van die 'leuke stripboekjes' in haar tas heeft
quote:Inval bij bedrijf Peter Jan Rens
Stompetoren - Justitie heeft samen met de fiscale opsporingsdienst FIOD een inval gedaan bij het mediabedrijf van Peter Jan Rens in het Noord-Hollandse Stompetoren. Diverse betrokkenen zijn bij de actie gearresteerd op verdenking van fraude. Rens zit daar niet bij.
De grootschalige operatie van justitie was naar verluidt gericht op Amstelpoort bv, het in hetzelfde pand in Stompetoren gevestigde moederbedrijf van tv-productiebedrijf Rens 1. Op de vroege dinsdagmorgen werden vervolgens in Broek op Langedijk en Purmerend drie mannen aangehouden.
Volgens de Kamer van Koophandel was Peter Jan Rens tot afgelopen zomer directeur bij Amstelpoort, waar hij drie jaar geleden aantrad. Tijdens de invallen zijn meerdere luxe auto’s, computers en televisies in beslag genomen.
Flessentrekkerij
De FIOD bevestigt de doorzoekingen en arrestaties. „Het onderzoek richt zich op faillissementsfraude en flessentrekkerij”, aldus een woordvoerster. De drie aangehouden mannen van respectievelijk 42, 58 en 59 jaar, zaten volgens haar gisteren nog vast.
Malafide
Vorige week meldde De Telegraaf al dat de naam van Peter Jan Rens in verband wordt gebracht met malafide praktijken, als voormalig leidinggevende van de bewuste onderneming Amstelpoort. Dat bedrijf zou zich voordoen als specialist in het inrichten van huizen voor zakenmensen en expats. Maar als grote bestellingen van luxe goederen zijn gedaan en afgeleverd, worden de rekeningen van vaak vele duizenden euro’s niet betaald.
Verschillende gedupeerde ondernemers deden afgelopen maanden aangifte tegen Amstelpoort. Peter Jan Rens en zijn bedrijf waren gisteren niet bereikbaar voor commentaar.
quote:Op donderdag 6 november 2014 08:01 schreef Gnittoo het volgende:
Leuk al die speculatie, maar pjr is niet opgepakt.
Mooi he!? De letter van het 'logo', of wat daar voor door moet gaan, zijn niet eens fatsoenlijk uitgelijnd. Het is gewoon slecht. Dat er mensen zijn die daar intrappen...beetje eigen schuld hoorquote:Op donderdag 6 november 2014 09:41 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ja, die website komt inderdaad betrouwbaar over
Oud nieuws, zie verder naar bovenquote:Op donderdag 6 november 2014 09:53 schreef ikweethetookniet het volgende:
MEUBELS VAN WAGEN GEVALLEN BIJ VERHUIZING PETER JAN RENS
Peter Jan Rens en zijn Virginia zijn verhuisd van het recreatiepark waar ze geruime tijd woonden naar een boerderij in Gelderland. Goed nieuws voor het stel, maar helaas liep de verhuizing niet vlekkeloos.
Rens had een en ander aan meubels en andere huisraad op een aanhangwagen geladen en vastgesjord, maar blijkbaar niet stevig genoeg. Bij het transport zijn er dan ook spullen van de wagen gevallen, zo meldt De Telegraaf.
Oud nieuws, zie verder naar boven![]()
Het stel is nog terug gegaan om naar de spullen te zoeken, maar kon niks meer vinden. De krant schrijft bovendien dat niet duidelijk is of Rens wel eigenaar van de huisraad was of is, want hij wordt ervan beschuldigd uit een vakantiewoning waar hij eerder woonde het nodige te hebben gestolen.
In de woonboerderij in het Gelderse Maurik gaan niet alleen Peter Jan, Virginia en hun baby Djelisa wonen. Ook de broer van Virginia trekt bij hen in. De huur van het nieuwe stekje bedraagt naar verluidt 1.150 euro.
Volgens de site Bekendburen.nl is met het betrekken van de boerderij een droom in vervulling gegaan voor het koppel. Wanneer en of de twee hun liefde nog gaan bezegelen met een huwelijk en zo nog een romantische droom laten uitkomen, is nog niet bekend. Het voorgenomen huwelijk is vooralsnog van de baan.
Het huis van Peter Jan in Thailand staat ondertussen te koop.
http://www.show.nl/showfl(...)zing-peter-jan-rens/
Die lul kan niet eens verhuizen en de meubels zjn ook gejat![]()
Wel leuk dat zijn zwager ook bij hen komt wonen![]()
Zou dat ook zo een vet varken zijn
FPquote:Op donderdag 6 november 2014 10:24 schreef djkoelkast het volgende:
En nu ook op de FP: 'Inval bij mediabedrijf Peter Jan Rens'
quote:''De mannen die zijn opgepakt ken ik niet. Ik kwam nooit in Stompetoren.'' Rens zegt in ieder geval geen idee te hebben waar het over gaat. ''Ik had er tenslotte geen enkele bemoeienis meer mee. Ik trok vanmorgen het gordijn van mijn slaapkamerraam open om te kijken of er soms ook een peloton van de ME voor mijn deur stond. Nee hoor, maar ik heb echt geen enkel idee verder waar dit over gaat.'
Volgens mij was er al langer (al voor de zomer) sprake van onzuivere zaakjes uit die hoek.quote:Op donderdag 6 november 2014 11:19 schreef Lucky_Strike het volgende:
Alsof de Fiod langskomt bij een bedrijf dat net een maandje bezig is met faillissementsfraude en flessentrekkerij (mijn favo term in het strafrecht). Ik gok er op dat dit al bezig was toen Rens nog bestuurder was.
Het zou wel goed kunnen dat hij bij de KvK nog ingeschreven stond terwijl hij er niets meer mee te maken had Dat hij dat nog af moest handelen maar geen tijd had vanwege zijn op hande zijnde bruiloft
Ik neem aan dat zoiets al maanden loopt, wat het dus vrij opmerkelijk maakt dat PJR buiten schot blijft. Maar hey, wellicht heeft hij er gewoon niks mee te maken.quote:Op donderdag 6 november 2014 11:50 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Volgens mij was er al langer (al voor de zomer) sprake van onzuivere zaakjes uit die hoek.
twitter:PetrusJanRens twitterde op donderdag 06-11-2014 om 12:02:59Vandaag gaan we verder het huis verven leuk! Kan ik gelijk mijn creativiteit op de muren zetten haha reageer retweet
Wat heeft hij toch eigenlijk ook een conehead hé. En ik dacht dat hij vooral creatief was in oplichten en bedriegen?quote:Op donderdag 6 november 2014 12:06 schreef djkoelkast het volgende:
twitter:PetrusJanRens twitterde op donderdag 06-11-2014 om 12:02:59Vandaag gaan we verder het huis verven leuk! Kan ik gelijk mijn creativiteit op de muren zetten haha reageer retweet
quote:Op donderdag 6 november 2014 12:30 schreef Loveless85 het volgende:
Binnenkort bij PJR op de muur, zieleroerselen uit de krochten van zijn brein, zoals;
'Hoeren neuken, nooit meer werken'
Van Stacaravan tot Polenhotel, met PJR en Vursjien kom je er wel'
'Beter een 21-jarig kutje in de hand, dan 3 in Thailand!'
'Verliest u uw huisraad onderweg, weest dan voorbereid op de FIOD achter de heg'
quote:
Dat wisten we nog nietquote:Ook de broer van Virginia trekt bij hen in
Was ook al een paar weken bekendquote:Op donderdag 6 november 2014 14:26 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
[..]
Dat wisten we nog niet![]()
Drie keer raden wie de huur gaat betalen
Interessant!quote:Op donderdag 6 november 2014 14:53 schreef Leandra het volgende:
Volgens mij stond er ook een Virginia BV ingeschreven op een adres in Stompetoren.... ik weet dat ik het pas gezien heb, maar ik weet niet meer waar.
Ik vermoed ergens in Whois-gegevens.
Contactquote:Op donderdag 6 november 2014 15:03 schreef DrDentz het volgende:
Lijkt me echt gaaf als Opgelicht?! eens een uitzending aan PJR wijdt, en dat je dan al die gedupeerden bij elkaar in de studio zet en een cameraploeg op jacht gaat naar hem, waarna hij zich met epische quotes verweert tegen de aanklachten.
quote:Op donderdag 6 november 2014 15:05 schreef Hexagon het volgende:
Ik ben benieuwd of PJR nog eens in de bak gaat belanden
quote:Woon jij in De buurt van Maurik ben je werkloos en ben je een vrouw (meisje) en heb je oppas ervaring dan zoek ik jou! Stuur een privé bericht. Let op je moet wel onregelmatig kunnen geen 9/5 mentaliteit!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |