abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 16 december 2014 @ 13:17:38 #201
433749 Konijntjuh
Wie wilt er een slokje van mij
pi_147634277
quote:
1s.gif Op maandag 15 december 2014 00:18 schreef Beathoven het volgende:
Isis is niets nieuws. Toen de islam nog geen radicale kant kende (want die is nog maar zo oud als de laatste 50 jaar) werden er reizigers door nomaden vermoord in naam van de godin Kali tot en met begin 19e eeuw.

[ afbeelding ]

Dat is nu zogenaamd voor Allah maar het valt moeilijk tot niet in te passen in de koran. Hierin valt een passage te lezen dat iedereen die goed doet, het in de naam van God doet en iedereen die het tegenovergestelde doet een slecht persoon is. Ook geen geouwehoer met de duivel, gewoon meteen duidelijk.

Dus.. Kali, de blauwe evil smurfin. Het is gewoon barbarisme / piraterij uit nostalgie.
Euhm ik dacht dat Allah in de Koran alle eigenschappen vertegenwoordigt (Allah is namelijk alles wat er is, en alles is door hem gemaakt) alleen Allah vraagt je wel om hem te gehoorzamen wil je komen in zijn rijk. Bij ongehoorzaamheid naar Allah toe word je niet toe gelaten in zijn rijk.

Men kent dus de uitdrukking niet van een goed of een slecht in Islam, men kent alleen gehoorzaamheid of ongehoorzaamheid naar Allah toe De tegenstelling tussen een zogenaamd goed of kwaad hebben zich meer hier in westen ontwikkelt en zijn zeer benadrukt en opgelegd door middel van het christendom.

Met de woorden goed en kwaad kunnen je gedachten zich een makkelijk scheiding maken volgens jou beleving van de wereld. Als men de woorden aan kwaad weg zou laten en men zou alleen de dingen nemen voor als ze zijn dan zijn vele mensen in een soort van apathie ze zijn zogenaamde richtlijnen kwijt die voor hun het leven zogenaamd verduidelijken.

Het is voornamelijk de westerling die denkt dat hij in een duidelijke wereld leeft in waar zijn tegenstelling heersen, dus barbaars is slecht en democratie is goed. In de realiteit van het natuurlijk zijn is nog barbaars zijn slecht of democratie goed en het is de gedachte en de bepaling van de mens en zijn directe omgeving die zij aan deze uitdrukkingen geven, en onze natuurlijke wereld is minder duidelijk dan hij werkelijk voor ons als westerling lijkt.

Voor de Moslim heersen er geen tegenstellingen alleen Allah en daar ben je gehoorzaam aan of niet en ik dacht dat Allah alleen bepaald wat deze gehoorzaamheid in houdt.

Ik ben geen aanhanger van de Islam nog het Christendom of de andere echte godsdiensten, als ik mijn zelf zou indelen dan kom ik dicht bij de Filosofie van Confucius of het Taoïsme.

.

[ Bericht 2% gewijzigd door Konijntjuh op 16-12-2014 13:28:58 ]
Hoe stout is Konijntjuh!
pi_147634640
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 december 2014 13:17 schreef Konijntjuh het volgende:

[..]

Euhm ik dacht dat Allah in de Koran alle eigenschappen vertegenwoordigt (Allah is namelijk alles wat er is, en alles is door hem gemaakt) alleen Allah vraagt je wel om hem te gehoorzamen wil je komen in zijn rijk. Bij ongehoorzaamheid naar Allah toe word je niet toe gelaten in zijn rijk.

Men kent dus de uitdrukking niet van een goed of een slecht in Islam, men kent alleen gehoorzaamheid of ongehoorzaamheid naar Allah toe De tegenstelling tussen een zogenaamd goed of kwaad hebben zich meer hier in westen ontwikkelt en zijn zeer benadrukt en opgelegd door middel van het christendom.

Met de woorden goed en kwaad kunnen je gedachten zich een makkelijk scheiding maken volgens jou beleving van de wereld. Als men de woorden aan kwaad weg zou laten en men zou alleen de dingen nemen voor als ze zijn dan zijn vele mensen in een soort van apathie ze zijn zogenaamde richtlijnen kwijt die voor hun het leven zogenaamd verduidelijken.

Het is voornamelijk de westerling die denkt dat hij in een duidelijke wereld leeft in waar zijn tegenstelling heersen, dus barbaars is slecht en democratie is goed. In de realiteit van het natuurlijk zijn is nog barbaars zijn slecht of democratie goed en het is de gedachte en de bepaling van de mens en zijn directe omgeving die zij aan deze uitdrukkingen geven, en onze natuurlijke wereld is minder duidelijk dan hij werkelijk voor ons als westerling lijkt.

Voor de Moslim heersen er geen tegenstellingen alleen Allah en daar ben je gehoorzaam aan of niet.

.
Ik leg een verband met ISIS en de Thugees, sektes die in afgelegen gebieden rondtrokken en reizigers wurgden en / of de keel doorsneden om de godin Kali een pleziertje te doen. Ritueel overblijfsel uit pre-Islamitische tijden.



Niet zoveel anders als wat de Azteken deden met offeren voor hun god. In die tijd offerde men niet aan Allah, de Islam bracht wat het Christendom Amerika bracht. Waarover te debatteren valt of het goed of slecht is, het valt onder dezelfde noemer maar het gebied is anders en de heidense streekgoden zijn ingepast zoals men ook met de streekgoden in Europa en overal ter wereld deed. Heidense goden zie je b.v. terug in onze dagen van de week, onze tradities, feestdagen etc. Maar in 't Midden-Oosten kun je Thor, Vreya en Saturnus moeilijk inpassen tenzij ze daar al vereerd werden. Daarom zijn daar de dagen van de week anders genoemd, net als de maanden en de tradities etc.

Het was Mohammed zelf die een stokje wilde steken met barbaarse praktijken. Voor de Islam z'n intrede deed kwam het nog geregeld voor dat men dochters levend begroef omdat men liever een zoon wilde. Dit werd drastisch aangepakt. Het is ook om die reden dat Mohammed 1 God in het leven heeft geroepen zodat de barbaarse rituelen voor verschillende goden gestopt werden. In de Kaaba stond b.v. een dozijn aan beeldjes van verschillende goden wat volkeren moeilijker bij elkaar bracht. Eén God maakt één volk, daarmee maak je mensen gelijk zonder dat ze elkaar te lijf gaan omdat het ene dorp iets drastisch anders gelooft dan 't andere. En dat was dezelfde God als die van het Jodendom en Christendom want het oude testament geldt gewoon voor de Islam, ook al gaven ze de naam van 1 van de streekgoden aan de ene God, het principe van de ene God lag parallel aan het Jodendom en het Christendom, dat is God de vader. Jezus heeft b.v. ook gewoon een rol in de koran, net als alle andere profeten. Dat zou conflicteren als 't om een andere God dan "God de vader" gaat. Maar de Koran is daar best wel duidelijk in.

[ Bericht 1% gewijzigd door Beathoven op 16-12-2014 13:38:59 ]
pi_147738894
US counter-terrorism officials backed a high-stakes negotiation involving two of the world’s most prominent jihadi clerics as well as former Guantánamo detainees in an attempt to save the life of an American hostage held by Islamic State, the Guardian can reveal.

Emails seen by the Guardian show how tentative talks with the spiritual leadership of Isis to secure the release of Abdul-Rahman (Peter) Kassig began in mid-October and ran for several weeks, with the knowledge of the FBI.

Kassig – who converted to Islam while imprisoned for more than a year – was the most recent western hostage to be killed by Isis. The jihadi group announced his death on 16 November with a typically grisly video.

The ultimately unsuccessful initiative to save him was the brainchild of a controversial New York lawyer, Stanley Cohen, who has represented Osama bin Laden’s son-in-law and members of Hamas in US courts.

Cohen persuaded two senior clerics aligned with al-Qaida to intervene with Isis on behalf of the American. One, Abu Muhammed al-Maqdisi, is regarded as the world’s most influential living jihadi scholar, while the other, Abu Qatada, was once branded by a Spanish judge as al-Qaida’s “spiritual ambassador” in Europe.

Cohen – who is due to go to prison for 18 months in January after pleading guilty to federal tax offences last April – also engaged another of his jihadi contacts in the effort, a Kuwaiti al-Qaida veteran and one-time Guantánamo Bay detainee whom the Guardian has been asked not to name for security reasons.

In response to Cohen’s request for help to free Kassig, the Kuwaiti replied: “We want to save him.”

Their aim was not just to free Kassig but to get Isis permanently out of the business of taking and murdering civilian hostages, a tactic that has horrified many jihadis and deepened the theological battle between the group and al-Qaida.
A picture released by his family shows Peter Kassig in front of a truck somewhere along the Syrian border between late 2012 and autumn 2013.Photograph: HANDOUT/AFP/Getty Images
FBI staff confirmed that senior officials at its headquarters were kept abreast of Cohen’s actions. The bureau also confirmed it would pay $24,000 (£15,000) of expenses incurred by Cohen and his Arabic translator during 17 days in the Middle East. Had it been successful, the negotiation would have carried a high risk for the US. In return for renouncing hostage-taking, Isis was offered a clerical détente: Maqdisi, Abu Qatada and other senior religious figures in al-Qaida’s sphere of influence would stop publicly denouncing Isis as extremists without proper Islamic qualifications.

Cohen flew to the Middle East on 13 October and drew up a “protocol” for the FBI and Jordanian authorities to sign off that would have allowed Maqdisi to make contact with his former student Turki al-Binali, a young Bahraini cleric who is the chief “scholar at arms” for Isis.

Dated 22 October, the protocol email reads: “Jordan agrees that it will not require him [Maqdisi] to make the calls [to Isis] from one of its intelligence locations, nor file charges against him for the calls or otherwise interrogate him about them.

“The calls will not be controlled or tracked for purposes of military or drone attacks. The sheikh, if allowed, would also like to discuss the need for a complete halt to taking hostages that are journalists, relief workers, civilians and Muslims and obviously execution of any of them by any means.” The next day a reply from a counter-terrorism official in the Washington field office said: “Was just told by my co-worker in the country you’re in, the call is a go.”

An FBI official told the Guardian the bureau did not obtain or provide assurances that Maqdisi or anyone else involved in this effort would be immune from possible reprisal after reaching out to Isis.

But Cohen believed the deal had been agreed and Maqdisi then began a series of exchanges with Binali through the social media platform WhatsApp.

Cohen said Isis gave him assurances through intermediaries that Kassig would be kept alive while talks were ongoing. The lawyer said Maqdisi told him on 26 October that he was confident Kassig would be released, based on the continuing dialogue with the Isis cleric.

But the next day, Jordanian security services arrested Maqdisi for “using the internet to promote and incite views of jihadi terrorist organisations” and the negotiations collapsed.

Cohen said he felt betrayed because the protocol he drew up to prevent Maqdisi’s arrest had been breached. “I feel we lost a golden opportunity to not only save Kassig but other potential hostages.”

Cohen believed from his email dialogue with the FBI official that the US had attempted to reach out to their Jordanian counterparts to see if they could release Maqdisi to get the talks back on track. The FBI has not commented on whether other US agencies may or may not have been involved.

Maqdisi remains in prison in Jordan, but Abu Qatada confirmed the details of the negotiation channel.

http://www.theguardian.co(...)rt-save-hostage-life

Cohen is natuurlijk geen onbesproken figuur.
pi_147773878
Koerden trekken op tegen IS in Kobani



Koerdische strijders hebben na zware gevechten met leden van de extremistische organisatie Islamitische Staat terreinwinst geboekt in de Syrische grensstad Kobani.

Dat hebben een Koerdische politicus en het Syrische Observatorium voor de Mensenrechten zaterdag gezegd.

Volgens Nawaf Khalil van de Koerdische Democratische Eenheidspartij hebben de Koerdische strijders terreinwinst geboekt in zes wijken. Bovendien hebben ze een beleg geslagen rond een cultureel centrum in het oosten van de stad dat in handen van IS is.

Het Observatorium meldt dat de belangrijkste Koerdische strijdmacht, de Volksbeschermingseenheden (YPG), diverse IS-strijders heeft gedood.

IS begon het offensief in Kobani in september. De extremisten wisten delen van de stad te veroveren evenals tientallen dorpen die om de stad heen liggen. Koerdische strijders hebben de extremisten de afgelopen tijd weten terug te dringen, daarbij gesteund door luchtaanvallen van de internationale coalitie die onder leiding van de Verenigde Staten staat.

http://www.nu.nl/isis/3958487/koerden-trekken-in-kobani.html

^O^
  Moderator zondag 21 december 2014 @ 18:09:54 #205
249559 crew  Lavenderr
pi_147809859
Aanvaller politiebureau Frankrijk had IS-vlag op Facebook

De 20-jarige man die zaterdag een politiebureau in Frankrijk aanviel, had de vlag van terreurorganisatie Islamitische Staat op zijn Facebookpagina staan.
Ook had hij meerdere radicaal-islamitische teksten en slogans op het sociale netwerk geplaatst, schrijven Franse media zondag.

De man uit het overwegend christelijke Burundi, Bertrand Nzohabonayo, had zich onlangs bekeerd tot de islam. Na zijn bekering had hij de naam Bilâl aangenomen.

De man woonde sinds enkele jaren in Joué-lès-Tours, 250 kilometer ten zuiden van Parijs. Daar viel hij zaterdag het politiebureau zwaaiend met een mes binnen en riep in het Arabisch ''God is groot". Hij verwondde een aantal agenten met zijn mes. Een agent trok daarop zijn dienstwapen en schoot de man dood.

Opdracht

Volgens het OM was er kennelijk sprake van noodweer. De autoriteiten onderzoeken nog of de man op eigen initiatief handelde of in opdracht van een persoon of organisatie.

Voor zover bekend heeft hij geen brief of boodschap achtergelaten.

Van IS is bekend dat zij haar aanhangers wereldwijd oproept aanslagen te plegen op westerse doelen.

http://www.nu.nl/buitenla(...)d-vlag-facebook.html

Bekeerlingen zijn vaak fanatiek.
  zondag 21 december 2014 @ 19:33:03 #206
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147813395
Een IS vlag op Facebook .. tuurlijk, lekkere betrouwbare bron ook dat FB.
Mark Zuckerberg is de kleinzoon van David Rockefeller.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147817441
quote:
0s.gif Op zondag 21 december 2014 19:33 schreef Izzy73 het volgende:
Een IS vlag op Facebook .. tuurlijk, lekkere betrouwbare bron ook dat FB.
Mark Zuckerberg is de kleinzoon van David Rockefeller.
Er zijn ook verhalen van kinderen aan 't spelen met afgehakte hoofden als voetballen,gekaapte vrouwen als seks slavinnen,scorpion bommen.enz.enz.enz.De beelden daarvan zijn wel verdacht/nep,imo.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  zondag 21 december 2014 @ 21:11:13 #208
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147818276
quote:
0s.gif Op zondag 21 december 2014 20:56 schreef Tingo het volgende:

[..]

Er zijn ook verhalen van kinderen aan 't spelen met afgehakte hoofden als voetballen,gekaapte vrouwen als seks slavinnen,scorpion bommen.enz.enz.enz.De beelden daarvan zijn wel verdacht/nep,imo.
Haha, wat bedoel je precies?
Het valt me op dat je veel dingen nep vindt,
sommige filmpjes kunnen inderdaad in scene zijn gezet of bewerkt.
Soms heb ik het idee dat je ervan uit gaat dat we in ons -The Matrix- bevinden
en alles wat we zien "nep" is. ;)
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147819213
quote:
0s.gif Op zondag 21 december 2014 21:11 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Haha, wat bedoel je precies?
Het valt me op dat je veel dingen nep vindt,
sommige filmpjes kunnen inderdaad in scene zijn gezet of bewerkt.
Soms heb ik het idee dat je ervan uit gaat dat we in ons -The Matrix- bevinden
en alles wat we zien "nep" is. ;)
Ik vind heel veel dingen nep ja,en niet alleen van 't MSM.
ik denk de obsessie met afgehakt hoofden themas is puur shock-horror sensationalisme.

Ik weet niet precies wat The Matrix over gaat.Ik heb 't niet gezien.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  zondag 21 december 2014 @ 21:45:48 #210
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147820295
quote:
0s.gif Op zondag 21 december 2014 21:26 schreef Tingo het volgende:

[..]

Ik vind heel veel dingen nep ja,en niet alleen van 't MSM.
ik denk de obsessie met afgehakt hoofden themas is puur shock-horror sensationalisme.

Ik weet niet precies wat The Matrix over gaat.Ik heb 't niet gezien.
Het is zeker mogelijk om tv beelden in scene te zetten ja, het is
alleen moeilijk in te schatten wanneer ze dit eventueel gebruiken.

De matrix is een theorie dat alles om ons heen en ook wijzelf een holografische projectie is. :)
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147824891
quote:
0s.gif Op zondag 21 december 2014 21:45 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Het is zeker mogelijk om tv beelden in scene te zetten ja, het is
alleen moeilijk in te schatten wanneer ze dit eventueel gebruiken.

De matrix is een theorie dat alles om ons heen en ook wijzelf een holografische projectie is. :)
Edit-offtopic.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  maandag 22 december 2014 @ 00:12:56 #212
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147827758
Opzienbarend nieuws over IS:

ISRAËL EN AMERIKA OPRICHTERS VAN IS

Een delegatie van de website Veterans Today
reisde af naar Damascus in Syrië om de wereld een signaal te geven over hoe het internationale terrorisme écht in elkaar steekt. Tijdens een conferentie over terrorisme en religieus extremisme wond Gordon Duff -senior editor van Veterans Today, oud marinier en Vietnam veteraan – er geen doekjes om. Hij legde in korte en bondige bewoordingen uit dat Amerika gerund wordt door Israël en dat Amerika (en dus Israël) achter ISIS zit.
Duff gaf aan dat er geen sprake is van terrorisme,
maar van een internationale misdaadkartel dat de Amerikaanse senaat volledig in haar greep heeft.
Duff benoemde de generaals McInerney en Vallelyals en senator John McCain als degenen
die verantwoordelijk zijn voor de oprichting van ISIS


http://www.veteranstoday.(...)es-around-the-world/
http://www.martinvrijland(...)-israel-runnen-isis/
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147828218
Martin Vrijland. Enough said :')
pi_147828385
quote:
0s.gif Op zondag 21 december 2014 20:56 schreef Tingo het volgende:

[..]

Er zijn ook verhalen van kinderen aan 't spelen met afgehakte hoofden als voetballen,gekaapte vrouwen als seks slavinnen,scorpion bommen.enz.enz.enz.De beelden daarvan zijn wel verdacht/nep,imo.
Wat houdt je tegen om er zelf naartoe te gaan? Verzamelen we ff wat geld voor je ticket. Kun je mooi betere journalistiek gaan bedrijven.
pi_147840046
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 00:24 schreef Lavenderr het volgende:
Martin Vrijland. Enough said :')
Je durft niet eens Martin Vrijland te lezen volgens mij.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_147840085
quote:
1s.gif Op maandag 22 december 2014 00:28 schreef Beathoven het volgende:

[..]

Wat houdt je tegen om er zelf naartoe te gaan? Verzamelen we ff wat geld voor je ticket. Kun je mooi betere journalistiek gaan bedrijven.
Hoeft niet - ik heb genoeg geld om zelf 'n ticket te kopen,maar dankje voor 't aanbod.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_147840273
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 13:32 schreef Tingo het volgende:

[..]

Je durft niet eens Martin Vrijland te lezen volgens mij.
Genoeg gelezen van hem.
pi_147846809
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 13:33 schreef Tingo het volgende:

[..]

Hoeft niet - ik heb genoeg geld om zelf 'n ticket te kopen,maar dankje voor 't aanbod.
  maandag 22 december 2014 @ 23:21:30 #219
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_147862478

Hmz.. spreekt deze man de waarheid of heeft ie ook al een grote duim?
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_147862937
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 13:32 schreef Tingo het volgende:

[..]

Je durft niet eens Martin Vrijland te lezen volgens mij.
Hoe meer je van die site leest hoe makkelijker het is in te zien hoe doorzichtig de retoriek en manipulatie is.
Zal wel een ontslagen spindocter vd staat zijn of zo.
pi_147863163
quote:
1s.gif Op maandag 22 december 2014 23:29 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Hoe meer je van die site leest hoe makkelijker het is in te zien hoe doorzichtig de retoriek en manipulatie is.
Zal wel een ontslagen spindocter vd staat zijn of zo.
Ik lees ook niet veel van de site.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_147863205
quote:
1s.gif Op maandag 22 december 2014 23:29 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Hoe meer je van die site leest hoe makkelijker het is in te zien hoe doorzichtig de retoriek en manipulatie is.
Zal wel een ontslagen spindocter vd staat zijn of zo.
Dit denk ik dus ook.
pi_147863861
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 23:21 schreef controlaltdelete het volgende:

Hmz.. spreekt deze man de waarheid of heeft ie ook al een grote duim?
Ben altijd 'n beetje sceptisch over dit soort filmpjes.Lijkt me 'n beetje ' half-truth' te zijn...de meneer praat alsof IS/iISIS/ISL bestaat.
Beetje off-topic maar 't lijkt dat amerikanen hadden ook wat financieel hulp aan de IRA gegeven.
http://en.wikipedia.org/wiki/NORAID
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  maandag 22 december 2014 @ 23:51:40 #224
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_147864335
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 23:44 schreef Tingo het volgende:

[..]

Ben altijd 'n beetje sceptisch over dit soort filmpjes.Lijkt me 'n beetje ' half-truth' te zijn...de meneer praat alsof IS/iISIS/ISL bestaat.
Beetje off-topic maar 't lijkt dat amerikanen hadden ook wat financieel hulp aan de IRA gegeven.
http://en.wikipedia.org/wiki/NORAID
Er zijn ook een hoop half truthers idd, die een beetje vertellen maar ondertussen met de beul heulen. Waar zijn die Amerikanen nou niet bij betrokken kun je je beter af vragen? Israël heeft ook een dikke vinger in de pap sneaky op de achtergrond hebben ze de touwtjes in handen, vergeet de Britten trouwens niet!
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
  maandag 22 december 2014 @ 23:57:06 #225
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147864616
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 23:44 schreef Tingo het volgende:

[..]

Ben altijd 'n beetje sceptisch over dit soort filmpjes.Lijkt me 'n beetje ' half-truth' te zijn...de meneer praat alsof IS/iISIS/ISL bestaat.
Beetje off-topic maar 't lijkt dat amerikanen hadden ook wat financieel hulp aan de IRA gegeven.
http://en.wikipedia.org/wiki/NORAID
Het begint mij steeds meer op te vallen dat in ieder filmpje van IS en op elke foto
er een mannetje staat met een IS vlag in zijn hand.
Lijkt me niet erg praktisch als je aan het strijden bent. :P
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  dinsdag 23 december 2014 @ 00:02:20 #226
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_147864884
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 23:57 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Het begint mij steeds meer op te vallen dat in ieder filmpje van IS en op elke foto
er een mannetje staat met een IS vlag in zijn hand.
Lijkt me niet erg praktisch als je aan het strijden bent. :P
Anders hebben Henk en Ingrid thuis niet door dat het IS is.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_147866169
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 23:51 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Er zijn ook een hoop half truthers idd, die een beetje vertellen maar ondertussen met de beul heulen. Waar zijn die Amerikanen nou niet bij betrokken kun je je beter af vragen? Israël heeft ook een dikke vinger in de pap sneaky op de achtergrond hebben ze de touwtjes in handen, vergeet de Britten trouwens niet!
Mensen zoals Alex Jones,David Icke enz. zeggen ook wat waarheid maar tis allemaal stof dat is al bekend,dan gooien ze wat bij om alles te diskrediteren....of in twijfel te zetten.Tis ook delay en distract taktieken....en ze hebben altjd boeken,DVD's en nog wat te verkopen.

'Sneaky in de achtergriond'? How very dare you! De Britten zijn natuurlijk veel te braaf om 'n deel te maken van zulke duistere praktijken! :)
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_147866245
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 00:34 schreef Tingo het volgende:

[..]

Mensen zoals Alex Jones,David Icke enz. zeggen ook wat waarheid maar tis allemaal stof dat is al bekend,dan gooien ze wat bij om alles te diskrediteren....of in twijfel te zetten.Tis ook delay en distract taktieken....en ze hebben altjd boeken,DVD's en nog wat te verkopen.

'Sneaky in de achtergriond'? How very dare you! De Britten zijn natuurlijk veel te braaf om 'n deel te maken van zulke duistere praktijken! :)
Wie of wat zijn jouw bronnen?
pi_147866309
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 00:02 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Anders hebben Henk en Ingrid thuis niet door dat het IS is.
Het is ook een beetje branding wat ze doen. Ze zullen ook wel iets van een perschef hebben. Iedere groepering wil zoveel mogelijk het logo in beeld.

Geloven dat achter Isis Amerika en Israel zitten is historisch gezien een beetje gek. Dan zou 't vroegere groot Arabische rijk ook niet echt zijn en bestond 't Ottomaanse rijk ook niet. Deze vrijheidsstrijders hebben een valse nostalgie naar vervlogen tijden, beetje a la Wilders met zn roomblanke Nederland uit de tijd van Anton Pieck.

Amerika doet veel maar 't componeert niet de hele wereldhistorie.
pi_147866531
quote:
0s.gif Op maandag 22 december 2014 23:57 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Het begint mij steeds meer op te vallen dat in ieder filmpje van IS en op elke foto
er een mannetje staat met een IS vlag in zijn hand.
Lijkt me niet erg praktisch als je aan het strijden bent. :P
Lijkt me ook niet erg praktisch om $200,00 uit te geven(volgens een of ander video production expert) aan propaganda video's die ziet er nep uit.
Ja - ze zijn ook allemaal gek op Red Bull en chocolate volgens bepaalde bronnen.
How dare those barbarians enjoy chocolate! ;)
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_147866791
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 00:42 schreef Tingo het volgende:

[..]

Lijkt me ook niet erg praktisch om $200,00 uit te geven(volgens een of ander video production expert)
Zoals al eerder aangegeven is dat er simpelweg niet voor betaald.
quote:
aan propaganda video's die ziet er nep uit.
Niet zo nep als jouw kapsel.
quote:
Ja - ze zijn ook allemaal gek op Red Bull en chocolate volgens bepaalde bronnen.
How dare those barbarians enjoy chocolate! ;)
durrhurr
Conscience do cost.
  dinsdag 23 december 2014 @ 00:51:03 #232
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_147866896
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 00:42 schreef Tingo het volgende:

[..]

Lijkt me ook niet erg praktisch om $200,00 uit te geven(volgens een of ander video production expert) aan propaganda video's die ziet er nep uit.
Ja - ze zijn ook allemaal gek op Red Bull en chocolate volgens bepaalde bronnen.
How dare those barbarians enjoy chocolate! ;)

Wel veel inderdaad :Y
Al houd ik het liever bij c_/
Er staat nog een vraag voor u open!!
pi_147867275
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 december 2014 00:35 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Wie of wat zijn jouw bronnen?
Soms zie ik gewoon dingen in MSM dat zijn heel erg verdacht,imo.
Voorbeeldje. Vorige week op Newsnight was er stukje over 'n Amerikaanse vrouw in Duitsland die had haar IS/ISL/ISIS geradicaliseerd,moslim convert zon verloren in 'n battle toen ie aan 't vechten was.Hij was aan 't praten met z'n moeder op z'n mobiel,as the story went,she heard his last moments enz.OK,thats sad,we all must think.Maar waarom dan was ze aan 't lachen toen ze zegt 'Don't worry,I'll be ok' pretending to wipe tears away.
Anyhoos,voor mij twas duidelijk fake en ik heb geen bronnen voor nodig.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  dinsdag 23 december 2014 @ 01:05:14 #234
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147867419
Er zijn genoeg bronnen die beweren dat IS / ISIS gerund wordt door Mossad.
Israël Secret Intelligence Service ISIS
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147867697
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 01:05 schreef Izzy73 het volgende:
Er zijn genoeg bronnen die beweren dat IS / ISIS gerund wordt door Mossad.
Israël Secret Intelligence Service ISIS
En dat maakt 't echt?Allemaal verzonnen door zulke organisaties van verschillende landen,imo.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_147867804
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 01:05 schreef Izzy73 het volgende:
Er zijn genoeg bronnen die beweren dat IS / ISIS gerund wordt door Mossad.
Israël Secret Intelligence Service ISIS
Uganda's Secret Army zit erachter.

Het stond voor" Islamic State of Iraq and Syria"

Daar begon 't mee, nu gewoon IS want men wil weer een groot Arabesk rijk. Irak en Syrie zijn te makkelijk in te nemen want dat is toch al een bende.
  dinsdag 23 december 2014 @ 01:19:04 #237
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147867906
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 01:12 schreef Tingo het volgende:

[..]

En dat maakt 't echt?Allemaal verzonnen door zulke organisaties van verschillende landen,imo.
Tsja wat is echt?
Het zijn mensen van vlees en bloed maar of het extremistische moslims zijn is weer
een ander verhaal.
Dat er wat gaande is in het Midden Oosten lijkt me duidelijk.
Maar wie er achter IS zit en wat de echte motieven zijn is niet duidelijk.
Wat ik wel weet is dat de VS er alles aan doet om Rusland te demoniseren
en wil verhinderen dat de EU afhankelijk is van Russisch gas.
De VS heeft nauwe banden met Saoedi-Arabië en Qatar.
Daar zitten grote gas voorraden en het plan is om een gasleiding aan te leggen vanuit die 2 landen
door Syrië heen, alleen Assad wil daar niet aan mee werken, dus heeft de VS er alles voor
over om Syrië en Irak onder controle te krijgen om die gasleiding aan te leggen naar Europa
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  dinsdag 23 december 2014 @ 01:23:27 #238
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147868022
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 december 2014 01:16 schreef Beathoven het volgende:

[..]

Uganda's Secret Army zit erachter.

Het stond voor" Islamic State of Iraq and Syria"

Daar begon 't mee, nu gewoon IS want men wil weer een groot Arabesk rijk. Irak en Syrie zijn te makkelijk in te nemen want dat is toch al een bende.
Wel toevallig dat de VS veel belang heeft bij de controle over die 2 landen.
De VS en Israël zijn goede maatjes.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147868063
Bedankt Vs, Qatar en SA.

En IS wil voorkomen dat de VS dat doet? Dat is ook maar een saaie conspiracy.

Hier in Turkije krijgen we trouwens Russisch gas, mn gasrekening belooft flink omlaag te gaan de komende jaren. Ook wel mooi.
  dinsdag 23 december 2014 @ 01:34:20 #240
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147868312
Nee IS wil dit niet voorkomen, als IS door de VS en Israël is opgezet dan is het
een afleidingsmanoevre en cover-up voor het werkelijke doel.
Om zelf niet het vuile werk te hoeven doen en de controle te krijgen
over Syrië en Irak

Dat Turkije een deal heeft gesloten met Rusland is een dikke middelvinger naar de EU
en de VS.
De gasleiding vanuit Qatar en SA zou via Turkije naar Europa moeten gaan.
Maar doordat Turkije een deal heeft gemaakt met Rusland is dat plan gedwarsboomd.
Slimme zet van Poetin, maar de VS is daar niet blij mee.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147868624
Ik denk niet dat alle zetten per definitie zetten zijn om de VS te dwarsbomen. Rusland staat er economisch gezien niet zo florisant voor. Het dealt met iedereen die maar met ze wil dealen. De VS heeft goede relaties met Qatar en SA, dat is een feit maar niet een verborgen feit. Waarom zou IS daar tussenin moeten dansen.

Als IS in 't leven is geroepen om Rusland te sarren dan hadden ze net zo goed de Zwitserse garde kunnen sturen.
  dinsdag 23 december 2014 @ 01:50:32 #242
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147868711
Ik denk toch van wel, de koude oorlog 2.0
De BRICS landen vs het falende kapitalistische systeem van het westen.
De VS en de EU die sancties instellen tegen Rusland de olieprijzen omlaag
alles om Rusland het moeilijk te maken.
Resultaat, Poetin vecht terug.
Ook de situatie in Oekraïne speelt hierin een belangrijke rol.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  dinsdag 23 december 2014 @ 01:51:09 #243
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147868724
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 december 2014 01:46 schreef Beathoven het volgende:
Ik denk niet dat alle zetten per definitie zetten zijn om de VS te dwarsbomen. Rusland staat er economisch gezien niet zo florisant voor. Het dealt met iedereen die maar met ze wil dealen. De VS heeft goede relaties met Qatar en SA, dat is een feit maar niet een verborgen feit. Waarom zou IS daar tussenin moeten dansen.

Als IS in 't leven is geroepen om Rusland te sarren dan hadden ze net zo goed de zwitserse garde kunnen sturen.
http://www.gewoon-nieuws.(...)-van-de-navo-en-gcc/
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147868885
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 01:50 schreef Izzy73 het volgende:
Ik denk toch van wel, de koude oorlog 2.0
De BRICS landen vs het falende kapitalistische systeem van het westen.
De VS en de EU die sancties instellen tegen Rusland de olieprijzen omlaag
alles om Rusland het moeilijk te maken.
Resultaat, Poetin vecht terug.
Ook de situatie in Oekraïne speelt hierin een belangrijke rol.
Putin verzocht Erdogan al de rommel op te ruimen. Na deze gasdeal kunnen ze 't samen wel doen en als ik bij de IS zat dan zou ik 't wel weten, mooi wegwezen. Israel wil deze twee landen ook niet samen als één leger tegen zich trouwens. De troll van 't jaar.
pi_147869121
quote:
Je link heeft een security check formulier.

Maar geloof je echt dat IS er is om 't Rusland 'moeilijk' te maken? Het is misschien niet de Sovjet Unie van weleer maar zelfs de koerden maken 't IS een beetje lastig en dat zijn maar amateurs. Als Putin er omheen gaat plannen dan is IS binnen de kortste tijd weg.
  dinsdag 23 december 2014 @ 02:20:34 #246
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147869287
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 december 2014 02:11 schreef Beathoven het volgende:

[..]

Je link heeft een security check formulier.

Maar geloof je echt dat IS er is om 't Rusland 'moeilijk' te maken? Het is misschien niet de Sovjet Unie van weleer maar zelfs de koerden maken 't IS een beetje lastig en dat zijn maar amateurs. Als Putin er omheen gaat plannen dan is IS binnen de kortste tijd weg.
Geen idee wat een security check formulier is.
Ik heb er veel over gelezen en geloof inderdaad dat IS in het leven is geroepen om de weg vrij te maken voor een gasleiding vanuit Qatar en SA en zodat de VS controle krijgt
over de belangrijkste landen in het midden oosten om dit mogelijk te maken.
Het zou niet de eerste keer zijn dat de VS en de NAVO zo'n kunstje flikt.
In Oekraïne liggen de 3 belangrijkste gasleidingen die de EU bevoorraden.
Dit hele gedoe gaat volgens mij dus inderdaad om Rusland's gas van Europa af te snijden
zodat de VS gas kan gaan leveren aan Europa via SA en Qatar.

Als je op internet zoekt naar : conflict midden oosten draait om gas
kom je vanzelf wel websites tegen die daar over gaan.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  dinsdag 23 december 2014 @ 02:26:58 #247
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147869395
Je hebt gelijk als Poetin dit gaat dwarsbomen wat ze waarschijnlijk niet verwacht hadden.
Ze (de VS) zijn er vanuit gegaan dat Turkije zijn zinnen had gezet op aansluiting bij de EU.
Dan kan het goed zijn dat IS gaat verdwijnen maar ja dat blijft gissen.
Daarom is de situatie in Oekraïne zo link, als het daar uit de hand loopt zijn de rapen gaar.

[ Bericht 1% gewijzigd door Izzy73 op 23-12-2014 16:26:30 ]
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147870900
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 02:20 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Ik heb er veel over gelezen en geloof inderdaad dat IS in het leven is geroepen om de weg vrij te maken voor een gasleiding vanuit Qatar en SA en zodat de VS controle krijgt
Prachtig.

Zoiets als Amateurvoetbalteams inzetten in de strijd om de Champions League en kijken hoe ver ze komen tegen Barcelona.

quote:
over de belangrijkste landen in het midden oosten om dit mogelijk te maken.
Het zou niet de eerste keer zijn dat de VS en de NAVO zo'n kunstje flikt.
In Oekraïne liggen de 3 belangrijkste gasleidingen die de EU bevoorraden.
Dit hele gedoe gaat volgens mij dus inderdaad om Rusland's gas van Europa af te snijden
zodat de VS gas kan gaan leveren aan Europa via SA en Qatar.

Als je op internet zoekt naar : conflict midden oosten draait om gas
kom je vanzelf wel websites tegen die daar over gaan.
Bedankt maar ik lees 't nieuws liever buiten de simplificaties om.

quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 02:26 schreef Izzy73 het volgende:
Je hebt gelijk als Poetin dit gaat dwarsbomen wat ze waarschijnlijk niet verwacht hadden.
Ze zijn er vanuit gegaan dat Turkije zijn zinnen had gezet op aansluiting bij de EU.
Ik denk dat men een beetje ligt te slapen wat deze conspiracy betreft want Turkije vaart al sinds vele jaren weg van de EU. Kwestie van de Turkse en internationale media volgen. Als men denkt dat Rusland dat niet zag dan is dat wel een hele grove onderschatting van Rusland, daar past wel een rectificatie bij.

quote:
Dan kan het goed zijn dat IS gaat verdwijnen maar ja dat blijft gissen.
Daarom is de situatie in Oekraïne zo link, als het daar uit de hand loopt zijn de rapen gaar.
Overal ter wereld waar iets uit de hand loopt is het meestal wel zo dat de rapen op dat moment ook gaar zijn.
  dinsdag 23 december 2014 @ 14:22:07 #249
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_147880097
  dinsdag 23 december 2014 @ 15:22:59 #250
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147882100
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 december 2014 06:46 schreef Beathoven het volgende:

[..]

Prachtig.

Zoiets als Amateurvoetbalteams inzetten in de strijd om de Champions League en kijken hoe ver ze komen tegen Barcelona.

Bedankt maar ik lees 't nieuws liever buiten de simplificaties om.

Tsja, als je de NAVO coalitie van bijna 60 landen wil vergelijken met een amateurteam.
Ik geloof niet dat je het helemaal begrepen hebt, maar goed.

Geen idee met wat je bedoeld met "het nieuws buiten de simplificaties om lezen"
Want kennelijk doe je dat niet anders zou je moeten weten dat de situatie veel
gecompliceerder is dan de MSM ons wijs probeert te maken.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')