harder werken minder zeikenquote:Op zondag 26 oktober 2014 23:39 schreef GeoffreyCLN het volgende:
[..]
Fijn dat je dit even hebt onderbouwd en verantwoord. Ik hoef op internet niet op te scheppen of te vertellen wat ik rij omdat andermans mening mij er niet toe doet. (Geen Turkse machocultuur) dus bij deze verkondig ik dat ik een heuse Sparta berijd
Ik ben benieuwd, graag foto's van alle 4 de zaken, auto's en loonstrookje aub.quote:Op maandag 27 oktober 2014 00:14 schreef Keskin58 het volgende:
[..]
wil je serieus dat ik foto's maak ? Ohohoh, Nederlanders...
En van je zusjequote:Op maandag 27 oktober 2014 08:27 schreef GeoffreyCLN het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd, graag foto's van alle 4 de zaken, auto's en loonstrookje aub.
Wel naakt, natuurlijk.quote:
Nee, is het niet nee. Maar dat maakt ook niet uit.quote:
Klopt. Ik zou ook nooit een shirtje van Ronaldo kopen.quote:Op maandag 27 oktober 2014 10:40 schreef Keskin58 het volgende:
[..]
Nee, is het niet nee. Maar dat maakt ook niet uit.
Als jij een voetbal shirt koopt met Ronaldo, dan ben je toch ook geen Ronaldo?
Wat loop je nou te haten man,quote:Op maandag 27 oktober 2014 10:42 schreef Fopje het volgende:
[..]
Klopt. Ik zou ook nooit een shirtje van Ronaldo kopen.
Maar ik lach altijd mensen uit met gti velgjes onder een traag stronthok. Zo van, ik kan niet "snel" betalen dus doe ik maar "imitatie snel"... misschien dat er mensen intrappen![]()
Heb je de GTI grill ook al besteld? Kan niet achterblijven he.
Dat kon ik zeker niet betalen op mijn 18e. Ik heb dan ook geen financiële ondersteuning door mijn papa nodig. Iets met zelfstandigheid. Al zou het wel lekker geweest zijn als ik dat kon betalen op mijn 18equote:Op maandag 27 oktober 2014 10:47 schreef Keskin58 het volgende:
[..]
Wat loop je nou te haten man,
Jij kan niet eens op je 18 jarige een golf 5 betalen, dus loop lekker bij je papa te huilen.
Traag stronthok? Heb hem vorige week gechipt, heeft nu 180pk, is in 7 seconden al bij de 100.
Hij wil het maar niet geloven.quote:Op maandag 27 oktober 2014 11:46 schreef So_Surreal het volgende:
Ziet er toch niet uit man
GTI velgen onder een normaal blok
Elke mongool ziet het toch aan de bekleding, remklauw, grill, logo op de achterkant etc
Faalhaas
Als je dan toch zoveel te besteden hebt, koop dan meteen een gti.. Of liever nog iets fatsoenlijker.quote:Op maandag 27 oktober 2014 10:47 schreef Keskin58 het volgende:
[..]
Wat loop je nou te haten man,
Jij kan niet eens op je 18 jarige een golf 5 betalen, dus loop lekker bij je papa te huilen.
Traag stronthok? Heb hem vorige week gechipt, heeft nu 180pk, is in 7 seconden al bij de 100.
Brommerwielenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |