Ik ben nu met het vierkante bloemenkussen bezig uit Haken en kleur. Daar staat beschreven "haak met groen op de lossen van toer 4 1 losse" Welke lossen op toer 4 denk ik danquote:Op woensdag 5 november 2014 12:39 schreef trui het volgende:
wat ik fijn vind aan zo'n tekening is dat je meteen ziet waar steken ongeveer zitten ten opzichte van elkaar en het geheel. terwijl je zo'n beschrijving in woorden maar zo'n beetje als een blinde moet volgen in de hoop dat je nog goed zit.
Ja, qua formaat kan dat primaquote:Op donderdag 6 november 2014 10:56 schreef Sarabi het volgende:
Ow dat is juist wel tof
Gezellig naast het nijlpaard
Nou, geen punt. hij was totaal vertederdquote:Op donderdag 6 november 2014 10:44 schreef Sunnythesun het volgende:
Vind hem wel tof.. even met manlief overleggen of hij het ziet zitten het huis met een enorme pop te delen![]()
![]()
![]()
Wat een leukiequote:Op donderdag 6 november 2014 12:24 schreef Sunnythesun het volgende:
Kijk wat ik tegenkwam op pinterest: http://www.ravelry.com/pa(...)gurumi-yoshi-pattern
voor de liefhebber!
Hij is wel superleukquote:Op donderdag 6 november 2014 10:03 schreef Sunnythesun het volgende:
Pfff ik zag net op facebook een foto van Frosty voorbij komen (van Woolytoons die ik poste) maar hij is echt huge!Formaat flinke teddybeer.. Even over na denken of ik dat wil, nu we al een enorm nijlpaard hebben staan
tof! Ben heel benieuwd. Ben zelf niet zo goed in african flowers, gaan op de een of andere manier altijd bobbelen...quote:
Dat vind ik niet zo gek, dat gebeurt ook snel. Maar even stomen en plat drukken en dan zie je daar niets meer van als het eenmaal tot een bol aan elkaar genaaid zitquote:Op zaterdag 8 november 2014 14:34 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
tof! Ben heel benieuwd. Ben zelf niet zo goed in african flowers, gaan op de een of andere manier altijd bobbelen...
Ooooh, dus dat is het!quote:Op donderdag 6 november 2014 10:03 schreef Sunnythesun het volgende:
Pfff ik zag net op facebook een foto van Frosty voorbij komen (van Woolytoons die ik poste) maar hij is echt huge!Formaat flinke teddybeer.. Even over na denken of ik dat wil, nu we al een enorm nijlpaard hebben staan
quote:Op zaterdag 8 november 2014 18:16 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
Ooooh, dus dat is het!
Ik zag vandaag een superleuke sneeuwman op de kreadoe, heb Frosty ff gegoogeld, en die was het dus.
Heel erg leuk
Groot is goedquote:Op zaterdag 8 november 2014 19:32 schreef Tyler-Girl het volgende:
Ik zag Frosty ook op de Kreadoe! En hij is huge! meer dan formaartje flinke teddybeer hoor!![]()
Hij is wel echt super schattig en staat op mijn lijstje (voor volgend jaar ofzo)
Ik ga daar ook heen denk ik. Ben er nog nooit geweest, maar lijkt me wel erg leuk!quote:Op zondag 9 november 2014 13:04 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik wil in februari weer naar de handwerkbeurs in Zwolle. Dat vond ik leuker dan de Kreadoe, vooral omdat dit bijna alleen maar textiel is (wat ik leuk vind) en omdat het knusser is. En op de Kreadoe was erg veel papierzooi en daar vind ik niet zo veel aan. En druk. En groot.
Buitengewoon prachtig!quote:Op dinsdag 11 november 2014 09:28 schreef trui het volgende:
die grote kussenhoes die ik aan 't maken was (op verzoek in stijl van het omhaakte krukje) is eindelijk af.
[ afbeelding ]
nu kan ie naar de nieuwe eigenaar (die ook het kussen heeft dat erin moet).
quote:Op dinsdag 11 november 2014 10:14 schreef trui het volgende:
welke bloemetjestas? ik moet echt even denken.oh wacht, haha die ik hierboven liet zien natuurlijk. tnx! <3
(die bloemetjes heb ik destijds allemaal op de terugweg uit Groningen gehaakt in de trein.)
OMG wat een klusquote:Op dinsdag 11 november 2014 20:12 schreef swimmie86 het volgende:
Ik ben vooral een meelezer, maar heb wel eens wat gepost.
Ben nu een al een tijdje bezig met een granny square deken. Heb eindelijk alle vierkantjes af, 60 zitten er al aan elkaar (nog geen foto van). De overige 180 zijn ook af en ben nu druk bezig om alle draadjes weg te werken. Nog 135 te gaan.
[ link | afbeelding ]
Die laatste 180 vierkantjes heb ik in 23 dagen gemaakt. Je moet wat als je veel tijd over hebt.quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:16 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
OMG wat een klus![]()
En dan zat ik hier net al te zeuren dat ik nog 18 'patches' moet voor Frosty..
quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:19 schreef swimmie86 het volgende:
[..]
Die laatste 180 vierkantjes heb ik in 23 dagen gemaakt. Je moet wat als je veel tijd over hebt.
Was ook wel te doen. Had me bedacht om de deken voor 1 januari af te hebben.quote:Op dinsdag 11 november 2014 23:02 schreef trui het volgende:
180 in 23 dagen, dat is gemiddeld een kleine 8 per dag. Klinkt toch wel te doen.
Ik ben de draadjes ook aan het wegwerken, maar het zijn er maar 2 per vierkantje. Dat scheelt wel.quote:Op woensdag 12 november 2014 08:12 schreef trui het volgende:
ik dacht dat je schreef dat je de draadjes nu aan het wegwerken was. maar wel een karwei zeg, succes!
hadden jullie dit gezien? haken met herfstblad: http://www.susannabauer.com/leaves3d/
Het is gewoon een heel gedoe.quote:Op woensdag 12 november 2014 09:39 schreef trui het volgende:
ok, dan begreep ik je 'bij het aan elkaar haken werk ik meteen alle draadjes weg' niet goed misschien. maar daarbij heb je natuurlijk ook weer losse eindjes als je ´t per vierkantje doet.
Jaa, echt leuk haha!quote:Op donderdag 13 november 2014 10:08 schreef Sunnythesun het volgende:
OMG! Bobbi Eden haakt Lalylala popjes![]()
![]()
Koffietijd nu, ik was getipt door een tweet..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |