Nou, de vraag was wat 'sexy' is. Voor mij is iemand die blowt, niet zo sexy dus... het stoot mij af.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:22 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dat regelmatig blowen is wel slecht en kan me voorstellen dat het een afknapper is, maar als hij eens in de maand met vrienden zoiets doet kan het voor de gezondheid weinig kwaad. Vooral het roken is slecht, maar daar is het meeste wel mee gezegd (mits je geen aanleg hebt voor psychische problemen).
Dat van een grauw gezicht komt denk ik vooral doordat regelmatige blowers er ook voor de rest een ongezonde levensstijl op nahouden.
Maar ook van af en toe dus? Nah ja, ieder zijn ding.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:23 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nou, de vraag was wat 'sexy' is. Voor mij is iemand die blowt, niet zo sexy dus... het stoot mij af.
Ja. Ik had een leuke knul ontmoet, tijd terug, vond hem toch wel heel erg leuk, maar toen ik hoorde dat hij af en toe een joint rookte met z'n vrienden, schrok ik daar wel van. Ik ben gewoon bang voor drugs, dus als dat in m'n buurt komt...quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:24 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Maar ook van af en toe dus? Nah ja, ieder zijn ding.
Als hij zoiets doet en je er echt bang voor bent, dan matchen jullie sowieso al niet echt lijkt me.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:26 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ja. Ik had een leuke knul ontmoet, tijd terug, vond hem toch wel heel erg leuk, maar toen ik hoorde dat hij af en toe een joint rookte met z'n vrienden, schrok ik daar wel van. Ik ben gewoon bang voor drugs, dus als dat in m'n buurt komt...
Goedzo meisje. Stoners zijn 9 van de 10 keer mislukkelingen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:20 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ik vind het zelf niet aantrekkelijk. Integendeel. Ik vind wijn overigens niet hetzelfde als een joint, maar die discussie ga ik vanavond ff niet aan.
Overigens: van regelmatig blowen krijg je volgens mij een bleek, grijsgrauw koppie. Ieuwww, niet aantrekkelijk voor mij.
Ehm, nou ik eh... vond het niet leuk nee. Maar serieus is het niet geworden tussen ons, dus ik heb er verder niet meer over na hoeven denken.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:28 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Als hij zoiets doet en je er echt bang voor bent, dan matchen jullie sowieso al niet echt lijkt me.
Stoners zijn wat anders dan mensen die af en toe een jointje opsteken met vrienden.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:31 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Goedzo meisje. Stoners zijn 9 van de 10 keer mislukkelingen.
Haha ik bedoelde het niet specifiek voor een bepaalde vrouw.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:34 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Stoners zijn wat anders dan mensen die af en toe een jointje opsteken met vrienden.
Overigens het beste advies voor TS wat ik heb:
Probeer je niet geforceerd aan te laten passen met allemaal dingen. Als ze zo erg valt voor jou gemaakte zelf, in hoeverre is ze dan gevallen voor jou en niet de persoon die je pretendeert te zijn? Dat lijkt me een duurzame relatie sowieso wat moeilijker maken.
Dan moet je gewoon een rijke zakenman worden.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:40 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Haha ik bedoelde het niet specifiek voor een bepaalde vrouw.
Meer gewoon succesvol worden. Autoriteit en klasse uitstralen. Het rijke zakenman image.
Daar prikken ze ongetwijfeld doorheen, wees gewoon jezelf maar probeer aan alles te werken wat je zelfvertrouwen in de weg staat.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:40 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Haha ik bedoelde het niet specifiek voor een bepaalde vrouw.
Meer gewoon succesvol worden. Autoriteit en klasse uitstralen. Het rijke zakenman image.
Vraag dan gewoon hoe je classy moet zijn.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:40 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Haha ik bedoelde het niet specifiek voor een bepaalde vrouw.
Meer gewoon succesvol worden. Autoriteit en klasse uitstralen. Het rijke zakenman image.
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:42 schreef Klokov het volgende:
[..]
Daar prikken ze ongetwijfeld doorheen, wees gewoon jezelf maar probeer aan alles te werken wat je zelfvertrouwen in de weg staat.
Dat is je probleem, en het feit dat je enorm onzeker bent IRL.quote:
En zelfs op FOK! schemert dat goed door.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:44 schreef ThePartyPooper het volgende:
[..]
Dat is je probleem, en het feit dat je enorm onzeker bent IRL.
Haha ja dat is inderdaad meer de vraag. Sorry.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Vraag dan gewoon hoe je classy moet zijn.
Dat gaat dus niets helpen als je onzeker bent. Werk aan je uitstraling in plaats van dingen kopen die niemand toch ooit merkt.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:49 schreef NieuweNier het volgende:
Deze vind ik bijvoorbeeld erg mooi:http://www.amazon.com/gp/(...)l&tag=ag-articles-20
Maar dit is meer classy
http://www.amazon.com/gp/(...)kId=SS3NLJ55UTZ33FMW
Vooral dat dikke he.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:45 schreef robin007bond het volgende:
[..]
En zelfs op FOK! schemert dat goed door.
Helpt echt wel, ik voel me ook veel zekerder met een goed horloge om.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:50 schreef ThePartyPooper het volgende:
[..]
Dat gaat dus niets helpen als je onzeker bent. Werk aan je uitstraling in plaats van dingen kopen die niemand toch ooit merkt.
Voor TS geldt dat misschien niet, vandaar dat ik zei dat hij zich beter wat zelfverzekerder op kan stellen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:52 schreef E-Dubble het volgende:
[..]
Helpt echt wel, ik voel me ook veel zekerder met een goed horloge om.
Meen je dat? Ik heb zowel een Tissot als een Casio F91-W en die laatste draag ik veel meer. Qua zelfverzekerheid maakt het me echt niet uit.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:52 schreef E-Dubble het volgende:
[..]
Helpt echt wel, ik voel me ook veel zekerder met een goed horloge om.
Dat 'chicks' is geen binnenkomer hoor...quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:55 schreef dikkedaniel het volgende:
Alsof je tips van chicks op fok serieus moet nemen
Het zijn allemaal heilige boontjes die niemand krijgen kunnen.
Vraag het liever aan echte lekkere chicks ipv de sullige nerderige meisjes hier op fok
Gaat me eigenlijk meer om het principe van een aan hebben. Niet echt relevant welk merk of iets. Straalt toch iets uit als je er überhaupt één aanhebt.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:55 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Meen je dat? Ik heb zowel een Tissot als een Casio F91-W en die laatste draag ik veel meer. Qua zelfverzekerheid maakt het me echt niet uit.
Zelfverzekerdheid kan je beïnvloeden met kleding en accessoires maar het begint uiteraard op het mentale vlak.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:55 schreef ThePartyPooper het volgende:
[..]
Voor TS geldt dat misschien niet, vandaar dat ik zei dat hij zich beter wat zelfverzekerder op kan stellen.
Oh oké. Omdat je het speciaal over een "goed" horloge had maakte ik dat er niet uit op.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:57 schreef E-Dubble het volgende:
[..]
Gaat me eigenlijk meer om het principe van een aan hebben. Niet echt relevant welk merk of iets. Straalt toch iets uit als je er überhaupt één aanhebt.
je koopt simpelweg dat horloge wat JIJ mooi vindt. Waarom? Omdat je je daar het meest comfortabel mee voelt als je het draagt. Als je je comfortabel voelt met wat je draagt, echt omdat JIJ het lekker/tof vindt zitten, dan straal je dat uit en dus ook de daarbij horende zelfbewustheid, zekerheid en daarbij komende ontspanning, en dat is wat vrouwen fijn vinden. Een stabiele gozer die zeker is van zichzelf en het niet nodig heeft om zichzelf te bewijzen door dingen aan en op te doen 'die de maatschappij mooi/chique/tof/gaaf/whatever vindt', maar niet bij jou passen. Wanneer je dat wel dat laatste doet, ben je namelijk niet echt maar speel je een rol. En niets vinden vrouwen erger dan dat.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:49 schreef NieuweNier het volgende:
Deze vind ik bijvoorbeeld erg mooi:http://www.amazon.com/gp/(...)l&tag=ag-articles-20
Maar dit is meer classy
http://www.amazon.com/gp/(...)kId=SS3NLJ55UTZ33FMW
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |