Die Mignolet begon vorig seizoen wel redelijk maar die is nu ook aardig aan het schutteren. Vind het ook vreemd dat ze Divock Origi weer naar Lille toesturen terwijl hij imo de beste optie na Sturridge is.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 08:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Liverpool lijkt me kansloos, Suarez is toch echt wel een topspeler, Balotelli een clown
Real speelt ook met zaterdag in het achterhoofd denk ik. Die zullen het ook wel snel willen beslissen en daarna rustig uitspelen.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 08:50 schreef Ajacied422 het volgende:
Vanavond gaat de Real-trein weer doordenderen. Denk niet dat Liverpool gaat winnen maar als ze Real lang op 0-0 houden of de 1-0 maken, is er heel misschien wat mogelijk.
Die Origi, had een goeie voor Ajax geweest (toen hij nog betaalbaar was), ik weet niet of hij in dat countervoetbal van Liverpool tot zijn recht komt.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 08:53 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Die Mignolet begon vorig seizoen wel redelijk maar die is nu ook aardig aan het schutteren. Vind het ook vreemd dat ze Divock Origi weer naar Lille toesturen terwijl hij imo de beste optie na Sturridge is.
Na zo'n wedstrijd is het moeilijk kijken, dan lijkt het of het in slow motion afgespeeld wordtquote:Op woensdag 22 oktober 2014 08:54 schreef S15 het volgende:
Ik twijfel nog of ik Real-Barca ga kijken. Misschien zoek ik wel een kroegje op in Amsterdam waar ze het uitzenden en daarna snel door naar de topper Ajax-GAE.
Ik zie godszijdank in het stadion nooit zo heel veel van dit soort wedstrijden.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
Na zo'n wedstrijd is het moeilijk kijken, dan lijkt het of het in slow motion afgespeeld wordt
die tijd heb ik wel gehadquote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:05 schreef S15 het volgende:
[..]
Ik zie godszijdank in het stadion nooit zo heel veel van dit soort wedstrijden.
quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:10 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik heb gisteren genoten van Jack van Gelder maar ik vond Ajax vrij matig voetballen.
Het deed mij weer denken aan de vermakelijke Jack van Gelder van Te Land, ter Zee en in de Lucht.quote:
En van dat programma dat je moest strijden tegen andere dorpen in europa.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:17 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Het deed mij weer denken aan de vermakelijke Jack van Gelder van Te Land, ter Zee en in de Lucht.
deed hij het commentaar of de interviews?quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:17 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Het deed mij weer denken aan de vermakelijke Jack van Gelder van Te Land, ter Zee en in de Lucht.
Hij deed de interviews vanuit een rubberbootje.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
deed hij het commentaar of de interviews?
De "analyse" met youri en bert.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
deed hij het commentaar of de interviews?
quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:21 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Hij deed de interviews vanuit een rubberbootje.
Spel zonder grenzen.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:18 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
En van dat programma dat je moest strijden tegen andere dorpen in europa.
quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:29 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Spel zonder grenzen.
Kent iemand nog dat programma dat hij presenteerde dat duo's door heel Nederland moesten reizen, ze geen 2 keer hetzelfde traject af mochten leggen en tijdens de uitzending in een telefooncel stonden te bellen?
Weet het niet meer precies, maar dat was een topshow.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tros_Wantedquote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:30 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]![]()
Er borrelt nu iets naar boven.
Dit was echt een topshow jaquote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:31 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tros_Wanted
Al gevonden, op de zoekterm jack van gelder telefooncel![]()
Daar bleef ik echt voor thuis.
Ik denk dat Ajacied422 dit programma ook nog wel kan herinneren.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:31 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tros_Wanted
Al gevonden, op de zoekterm jack van gelder telefooncel![]()
Daar bleef ik echt voor thuis.
Heel goed. 's nachts lig ik in bed en dan denk ik terug aan de tijden dat deze kwaliteit werd uitgezonden.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:36 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ik denk dat Ajacied422 dit programma ook nog wel kan herinneren.
Dat was echt de glorietijd van Sjek. Daarna is het bergafwaarts gegaan.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Heel goed. 's nachts lig ik in bed en dan denk ik terug aan de tijden dat deze kwaliteit werd uitgezonden.
Hij werd daarna vast dikker, dikker, dikker en dikker.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:38 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Dat was echt de glorietijd van Sjek. Daarna is het bergafwaarts gegaan.
Zou dat GGMM zijn?quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:39 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[ afbeelding ]
Goed pakje van die linker
Ron B.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:39 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[ afbeelding ]
Goed pakje van die linker
Ik kan het me nog vaag herinneren. Dat je Hongaren had die altijd faaldenquote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:46 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Kijk stinho, dit was vroeger nou echt TOPSHOW-tv
Nee joh, juist niet. Het 12de arrondissement van Boedapestquote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik kan het me nog vaag herinneren. Dat je Hongaren had die altijd faalden
Nederland was altijd slecht. Volgens mij hebben wij nooit gewonnen.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:48 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Nee joh, juist niet. Het 12de arrondissement van Boedapest
Is ook een soort spel zonder grenzen.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:53 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik heb zin in de Europa League morgen.
Eerst Rijeka v Feyenoord in een stadion met een knotsgekke ligging, niks mis mee. Daarna naar Eindhoven voor PSV tegen Panathinaikos in een uitgestorven Philipsstadion.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:54 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Is ook een soort spel zonder grenzen.
Volgens mij was alleen Nederland zo naïef om wat willekeurige inwoners uit een gemeente daarheen te sturen. De teams uit andere landen bestonden louter uit afgetrainde sporters.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:49 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Nederland was altijd slecht. Volgens mij hebben wij nooit gewonnen.
Lekker gezellig en meedoen was belangrijker dan winnenquote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:56 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Volgens mij was alleen Nederland zo naïef om wat willekeurige inwoners uit een gemeente daarheen te sturen. De teams uit andere landen bestonden louter uit afgetrainde sporters.
Gaat de stinho cup naar finland, wie zal het zeggen.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:56 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Eerst Rijeka v Feyenoord in een stadion met een knotsgekke ligging, niks mis mee. Daarna naar Eindhoven voor PSV tegen Panathinaikos in een uitgestorven Philipsstadion.
Daarna alle samenvattingen van de knotsgekke wedstrijden. Mijn speciale aandacht gaat uit naar Torino v HJK Helsinki.
Als je mensen uit fucking Steenwijk gaat sturen, weet je dat er niet veel van gaat komen.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:56 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Volgens mij was alleen Nederland zo naïef om wat willekeurige inwoners uit een gemeente daarheen te sturen. De teams uit andere landen bestonden louter uit afgetrainde sporters.
De VBL SC-cup, noem ik 'm.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:58 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Gaat de stinho cup naar finland, wie zal het zeggen.
De moeder van Renscheerenveen deed ook mee.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als je mensen uit fucking Steenwijk gaat sturen, weet je dat er niet veel van gaat komen.
Alphen aan de Rijn is in de jaren 70 2x tweede geworden in de grote finale. In de jaren 90 kwam Heerlen niet verder dan plaats 5 en Vlieland werd 3de. Winnaar toen waren het Portugese Amadora en het Hongaarse Százhalombatta.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 09:59 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
De moeder van Renscheerenveen deed ook mee.
Laat ons niet langer in spanning.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 10:01 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik heb voor de grap ook eens gekeken waar de cup zou uithangen als we de JCS 2013 als startpunt zouden nemen.
Heeft jumbo goed bier?quote:Op woensdag 22 oktober 2014 10:01 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Alphen aan de Rijn is in de jaren 70 2x tweede geworden in de grote finale. In de jaren 90 kwam Heerlen niet verder dan plaats 5 en Vlieland werd 3de. Winnaar toen waren het Portugese Amadora en het Hongaarse Százhalombatta.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |