SPOILER: Fall fartOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vorige seizoenen
2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall
2013 | Winter | Spring | Summer | Fall
2014 | Winter | Spring | Summer | Fall
Anime News Network (ANN): Nieuws over anime en meer.
Animeinfo.com: Hier vind je alle informatie over een anime.
My Anime List (MAL): Houd je eigen anime- en mangalijst bij. Check ook de FOK! MAL groep.
Veel FOK!kers hebben in deze reeks een MAL. Bekijk ze hier:SPOILER: MAL-lijstOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Anime aanradersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.
Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen.
Er zijn Drie verschillende ''Populaire'' codecs waar je anime mee kunt kijken.
Je hebt KCP- Kawaii Codec Pack deze codec pack bevat de meest essentile codecs die nodig zijn voor het bekijken van anime. Bij KCP is ook de media speler MPC-HC aanwezig. Dit is een mediaspeler die uitermate geschikt is voor het bekijken van anime.
Het CCCP-Project is een pakket speciaal ontwikkeld voor anime. Het voordeel van CCCP is dat het al een lang lopend project is. Het biedt ongeveer dezelfde mogelijkheden als KCP. Enig nadeel bij CCCP is wel dat het niet constant wordt gepdatet en er dus lange intervals zijn.
En als laatst heb je ook nog K-lite Codec pack
K-lite kun je het beste gebruiken in combinatie met MPC-HC het biedt vergelijkbare functies aan zoals KCP, en CCCP hebben.
De beste Media speler die wordt aangeraden voor het kijken van anime is MPC-HC Deze speler is geschikt voor het kijken van anime en geeft ook nog eens een betere beeldkwaliteit.
Kan ik downloaden via IRC?
Een guide om via IRC downloaden is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.
Help! Mijn plaatjes doen het niet. Wat nu?
Je bent aan het hotlinken, en dit mag niet. Upload het plaatje via Imgur of Photobucket en plaats hem opnieuw.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post), opent het volgende deel! Er worden ook statistieken bijgehouden./A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Het irriteert me echt dat Commie deze week zo laat is met Psycho-Pass.“An interesting thing is a good thing.”![]()
Komt door Jingquote:Op zaterdag 18 oktober 2014 15:57 schreef Repelsteeltju het volgende:
Het irriteert me echt dat Commie deze week zo laat is met Psycho-Pass.
http://c.milkteafuzz.com/#/shows/airing/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Crunchyroll geeft verkeerde informatie
Shiroe is half-alv en niet human
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Het is zelfs letterlijk wat er in katakana staat. Hafu aruvu.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 16:15 schreef De_Dakgoot het volgende:
Crunchyroll geeft verkeerde informatie
Shiroe is half-alv en niet human
[ afbeelding ]
🐙![]()
En daar betalen mensen voor...quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 16:15 schreef De_Dakgoot het volgende:
Crunchyroll geeft verkeerde informatie
Shiroe is half-alv en niet human
[ afbeelding ]
Straks denken ze ook nog dat Archer wit gekleed is. Oh wacht.Helemaal super.![]()
quote:
---
In other news...
Ik wil ook een Tonki chanBeatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 20:07 schreef wdn het volgende:
[..]
---
In other news...
Ik wil ook een Tonki chan
Helemaal super.![]()
Het plot van deze episode:quote:quote:Even lopen naar een dorpje.
He, een soort schimmel. Wat vreemd.
*geneest schimmel*
Wat een avontuur. Op naar het volgende dorp.Helemaal super.![]()
Pokemon?quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 20:37 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ik heb Mushishi nog nooit gezien en ik heb nu al een deja-vu.Helemaal super.![]()
Die naturalistische lezing van Mushishi vind ik veel leuker dan het idee dat elke mushi een soort geanimimaliseerde personificatie (pleon mijn asme) van de psychische stoornis of de mentale problemen van de weeks hoofdpersoon is.quote:“An interesting thing is a good thing.”![]()
Yui-chan, wirst du gar nicht aufstehen?quote:🐙![]()
Die stem van Mioquote:
Helemaal super.![]()
Hmm, de pre-orders zijn open. Eigenlijk is het te belachelijk. Maar minder duur dan verwacht. Keuzes, keuzes. Moeilijk.
http://www.gak.co.uk/en/korg-miku/103425🐙![]()
Yes, onzedelijke animatie, wie had dat verwacht in Japan.quote:Op zondag 19 oktober 2014 00:24 schreef NickGrouwen het volgende:
Nu Doraemon: Nobita and the Strange Wind Rider aan het kijken
[ afbeelding ]
Dat dit kan (in Japan)!
🐙![]()
msnsen loepen the janken op staat xD cast die vetjaardag faf was helemaal van de wereld lolquote:/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
![]()
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
wat een kut trap/kickquote:
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
![]()
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
![]()
Onegai Sensei
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Ja dag. Laat dan maarquote:
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Oh shit.quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:52 schreef Kyubey het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]🐙![]()
Ja, is! Dan moet ik 'm helemaal opslaan en uploaden.quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:20 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Je doet alsof het veel moeite is.
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Uhm.. Nee. URL kopieren is voldoende.quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:24 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Ja, is! Dan moet ik 'm helemaal opslaan en uploaden.![]()
Oh. Ik ben nog oldschool en hou niet van zooi opslaan.quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:25 schreef Qunix het volgende:
[..]
Uhm.. Nee. URL kopieren is voldoende.
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Geen emoe gespot, teleurgesteld.quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:35 schreef Qunix het volgende:
Fucking awesome! alles in 1
http://openemu.org/🐙![]()
geneens Arch linux support dropped.quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:35 schreef Qunix het volgende:
Fucking awesome! alles in 1
http://openemu.org/
For Mac OSX 10.7 or above/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Is allemaal bloatware, je kan ook gewoon een folder op je schijf hebben genaamd games.quote:/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Check de source maar op Githubquote:Op zondag 19 oktober 2014 21:53 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Is allemaal bloatware, je kan ook gewoon een folder op je schijf hebben genaamd games.![]()
![]()
HAIL COMMIE
[Commie] Psycho-Pass 2 - 02 [8CB3115E].mkv/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Verdorie. Minder dan een dag nadat ik dan maar besluit Horriblesubs te nemen komt Commie eindelijk met de superieure versie op de proppen.quote:Op maandag 20 oktober 2014 12:04 schreef De_Dakgoot het volgende:
HAIL COMMIE
[Commie] Psycho-Pass 2 - 02 [8CB3115E].mkv“An interesting thing is a good thing.”![]()
Eerste 4 eps van Tonari no Kaibutsu-kun gezien. Erg leuk zo ver
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:04 schreef Xaryna het volgende:
Eerste 4 eps van Tonari no Kaibutsu-kun gezien. Erg leuk zo verSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:35 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]Hoorde ik ja. Maar ik zie wel hoe erg het is. Kan altijd de manga lezen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Autisme to the max die twee.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:44 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Hoorde ik ja. Maar ik zie wel hoe erg het is. Kan altijd de manga lezen.![]()
Heerlijk tochquote:Op maandag 20 oktober 2014 17:40 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Autisme to the max die twee.
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Ben je 'm eindelijk aan het kijken?quote:Op maandag 20 oktober 2014 23:43 schreef DeZwabber het volgende:
Waar de neuk is iedereen?
[ afbeelding ]
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P
Forum Opties Forumhop: Hop naar: