Er is nog hoop paul.quote:
(k)quote:
t.o. de Digros?quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 13:08 schreef Ajacied422 het volgende:
De loempiahoer wordt weggeconcurreerd door de viswijven. Een droevig aanschouw wel. Iedereen bij de viskraam, niemand bij de loempiahoer.
Die staan nu in de rij bij de supermarkt voor een BBQ pakket.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 13:09 schreef Ajacied422 het volgende:
Overigens is het heerlijk weer voor een zaterdag half oktober. Normaal gesproken zouden nu alle Henkjes en Ingridden huilen om het weer.
Als steunbetuiging moet je dan maar iedere dag een loempia halen.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 13:08 schreef Ajacied422 het volgende:
De loempiahoer wordt weggeconcurreerd door de viswijven. Een droevig aanschouw wel. Iedereen bij de viskraam, niemand bij de loempiahoer.
twitter:HenkKroI twitterde op vrijdag 17-10-2014 om 16:58:07En dan blijkt @HammersteinO de drijvende kracht achter deze heksenjacht. Nog altijd boos dat ik hem ooit heb afgewezen. De valse nicht. reageer retweet
Wtf. Wie heeft hem wijs gemaakt dat dit beter is. Of is hij terminaal?quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 12:27 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Niet alleen de krant is in de loop van de jaren kleiner geworden.
Nee was zijn eigen keuze. Hij heeft zijn maag laten verkleinen wat 40kg scheelde en is daarna nog 35 kilo in zijn gezicht verloren.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 13:21 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wtf. Wie heeft hem wijs gemaakt dat dit beter is. Of is hij terminaal?
Zeker ook nog op de operatietafel gelegen om wat vel weg te laten snijequote:Op zaterdag 18 oktober 2014 13:24 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Nee was zijn eigen keuze. Hij heeft zijn maag laten verkleinen wat 40kg scheelde en is daarna nog 35 kilo in zijn gezicht verloren.
Was hij nog dikker dan Napoleon of is dat niet mogelijk?quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 13:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zeker ook nog op de operatietafel gelegen om wat vel weg te laten snije
Goed. Ze zwemmen zeer vrolijk rond.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 13:29 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Hee GGMM, hoe is het met je vissen?
De papieren versie, toch knap dat ze bij een krant die 2 keer zo klein is geworden de koppen net zo groot als voorheen weten te houden.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 11:42 schreef napoleonfour het volgende:
Die KrolIk denk dat er een paar mensen bij de Telegraaf toch een schijthekel hebben aan die gast
heb je nou helemaal die krant gekocht?quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 13:36 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
De papieren versie, toch knap dat ze bij een krant die 2 keer zo klein is geworden toch de koppen net zo groot als voorheen weten te houden.
[ afbeelding ]
Nee tuurlijk niet, ik kwam die foto net tegen.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 13:38 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
heb je nou helemaal die krant gekocht?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |