abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_146920554
Deze geeft heel mooi "zacht" licht: http://www.ilovespeelgoed.nl/hanglamp-in-de-jungle.html

Misschien niet heel overdreven kinderlijk, maar erg mooi. Kindje van en kennis staat iedere avond naar de tijger te staren O+
Gek? kan je dat eten?
pi_146936935
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 november 2014 18:12 schreef Elleska het volgende:
kan je er geen andere lamp in draaien?
Dat zou ook mijn eerste gedachte zijn bij te fel licht. Of zie ik nu iets over het hoofd?
pi_146938349
Kan je er niet een dimmer opzetten? Of werkt dat niet bij dit soort lampen?
pi_147003824
quote:
0s.gif Op zondag 23 november 2014 20:47 schreef L-E het volgende:

[..]

Dat zou ook mijn eerste gedachte zijn bij te fel licht. Of zie ik nu iets over het hoofd?
De bol die erbij zit is een vaste bol zeg maar die je er in draait, dat is de lamp..
Kon zo snel geen vervanger daarvan vinden.

M'n vader heeft hem nu iets hoger gehangen, is nu beter.
Op dinsdag 29 juli 2014 16:09 schreef Kutmanager het volgende:
Wat een sfeerspons.
  dinsdag 25 november 2014 @ 21:54:05 #105
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147004924
Even naar een speciaalzaak, daar hebben ze vast wel een minder felle lamp voor er in.
KuikenGuppy
pi_147228087
Kamerupdate van Tess









Er moeten nog 2 stickers binnenkomen voor boven. Ik wil 1 of 2 stickers vervangen. De onderkant van Anna en Elsa is een andere kleur.
Er moet nog een bureautje met een ladenblok komen.
Boven moet nog een nachtlampje.

Ik zoek nog naar sjablonen van sneeuwkristallen om te tamponeren. Morgen eens bij Intratuin kijken.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  dinsdag 2 december 2014 @ 21:02:14 #107
56471 pinquit
oh my lama!
pi_147230351
WOW die tv :D sjemig, wat een droom joh die hele kamer *O*
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_147235542
Nog meer ijskristallen tamponeren? Waar gaan die komen... ? *benieuwd is*

Flinke tv zeg :D die gaat nooit der kamer meer uit :D
Schudden voor gebruik
pi_147238460
Vicky die kamer is volgens mij de droom van elk meisje. O+
pi_147931588
En Vicky, hoe bevalt haar kamer?

Hier zijn we iets verder, t wil allemaal niet zo vlot vanwege november/december drukte máár t begint te komen.

Ik heb nog steeds niet mijn sticker binnen van aliexpress voor boven de commode, Ik heb deze in september besteld en ben het nu echt spuugzat.. Heb 2 weken terug op Ebay ook nog een sticker besteld en die kreeg ik gisteren binnen..



Oude babykamer is ook eindelijk opgehaald, was nog een heel drama, we hadden zaterdags afgesproken dus ik alles uit elkaar gehaald want dit moest voor het vervoer en de nieuwe commode in elkaar gezet, was chaos en weinig ruimte in de kamer maar gelukkig maar 1,5 dag.Ik vroeg nog hoe laat wil je hem komen halen, maakte niet uit want ze hadden de hele zaterdag nog vrij. Zegt ze ineens een avond van te voren af en of ze hem de week daarop kan halen want ze had toch een afspraak :') Heb toen gezegd dat ze hem kon halen die dag om het afgesproken tijdstip of hij zou naar een ander gaan.. gelukkig werd ie toen toch opgehaald.. zijn kamertje toen:



Inmiddels hangen er nu ook plankjes aan de muur én de groene gordijnen (wil eigenlijk alleen nog witte stang hebben voor zijn gordijn)

Ik moet nog lime groene lijstjes hebben, liefst zo'n collagelijst maar dit is echt een drama _O-
Verder nog lianen, aapies en andere jungledieren voor aan de lianen en dus een sticker om die commode heen.



Ondertussen ben ik ook met mijn eigen slaapkamer bezig maar het begint nu op te schieten bij beide.. Vrijdag even radiator buizen afmaken, moet nog 1 laag wit overheen.
Op dinsdag 29 juli 2014 16:09 schreef Kutmanager het volgende:
Wat een sfeerspons.
pi_147948358
Baileys?

:D

Het is een vrolijk kamertje aan het worden hoor! Hoe slaapt het bedje?
Schudden voor gebruik
pi_147949836
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2014 13:01 schreef Stippelrientje het volgende:
Baileys?

:D

Het is een vrolijk kamertje aan het worden hoor! Hoe slaapt het bedje?
Ja, zijn naam namelijk :D min de s dan.

Heb ook nog een geniale foto van hem met opplak snor en die fles _O-

Bedje gaat super! geen enkel last gehad van de overstap, het verschonen valt ook mee :Y hij had namelijk vorige week buikgriep en moest zijn bed gemiddeld 4x verschonen in de nacht de eerste 2 dagen _O-
Op dinsdag 29 juli 2014 16:09 schreef Kutmanager het volgende:
Wat een sfeerspons.
pi_147952125
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2014 14:00 schreef UnicornFarts het volgende:

[..]

Ja, zijn naam namelijk :D min de s dan.

Heb ook nog een geniale foto van hem met opplak snor en die fles _O-

Bedje gaat super! geen enkel last gehad van de overstap, het verschonen valt ook mee :Y hij had namelijk vorige week buikgriep en moest zijn bed gemiddeld 4x verschonen in de nacht de eerste 2 dagen _O-
Oh mooi dat het gemakkelijk te verschonen is. Je hoeft er ook niet helemaal in of op te klimmen, dat scheelt denk ik wel :D
Fijn dat hij het er zo goed in doet :D
Schudden voor gebruik
pi_148018357
Hoi! :W

Van de week te horen gekregen dat we een meisje krijgen O+ dus nu kunnen we wat gerichter gaan nadenken over de babykamer!

We zijn niet echt zuurstokken-roze types ( ;) ), dus ik speel nu met de gedachte van grijs+paars qua kleur. Verder houden we ook niet echt van tierelantijntjes / bloemetjes / strikjes / etc., maar meer van strak (hoewel het natuurlijk wel gewoon een babykamer 'mag' zijn, het hoeft niet hypermodern ofzo).
Sterren leken me daarom wel een mooi 'thema', omdat dat een vrij eenvoudige, strakke vorm is die je gemakkelijk hier en daar terug kunt laten komen.
Nadat ik die sterren bedacht had, kwam ik erachter dat het niet bepaald origineel is, maar ach... :')

Ik ben zelf al volop plaatjes en ideetjes aan het googlen en pinnen (zal binnenkort een sfeer impressie posten), maar vroeg me af of er hier nog mensen zijn met ideeën die een beetje bij bovenstaande passen? Alle inspiratie is welkom! :)
  zaterdag 27 december 2014 @ 20:19:17 #115
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_148020412
En polkadots ipv sterren als je het te on origineel vindt twist?


(Mobiel dus moet ff zo)
http://9homedecoratingide(...)dot-wall-decals-145/
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_148020494
Misschien mooi kleurschema om mee te spelen? Maakt het wat zachter dan alleen paars en grijs?

We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_148020668
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2014 20:21 schreef Lamb29 het volgende:
Misschien mooi kleurschema om mee te spelen? Maakt het wat zachter dan alleen paars en grijs?

[ afbeelding ]
Denk ik ook! Een zachte grijsgroene kleur vind ik ook mooi bij paars.
pi_148021303
Hm gewoon ff wat bij elkaar gesnuffeld


Warm, grijs, rustig... Evt juist met een mooi paarsig dekentje?



http://joliesmomesfactory.blogspot.com/search?updated-max=2012-01-30T12:31:00%252B01:00&max-results=10
Deze wil even niet linken... Maar grijs met sterretjes en O+
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_148021642
Mooie voorbeeldjes zo ja :)
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_148021913
Mooi :Y perfect zo zonder paars :+
:)
pi_148022029
hahaha paarsvetomignonne ;)

Wij hebben een muur in leemkleur op de kamer van onze dochter... Beetje tegen het paarse aan maar wel sfeervoller dan echt vol paars vond ik.
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_148022494
Mooie voorbeelden! :Y Thanks dames!

Dat die sterren niet zo origineel zijn maakt me eigenlijk niet zo uit hoor ;) stond er meer van te kijken dat ik blijkbaar onbewust iets leuk vind wat hip is :P

Kwam net ook al een paar keer combinaties met groen tegen inderdaad, erg leuk! O+

Ik denk ook niet dat we voor een hele paarse muur gaan. We zitten nu te denken aan één muur behangen met grijs behang met witte sterren (daar komt het bedje voor) en de andere muren lichtgrijs verven en dan één daarvan met paarse sterren muurstickers beplakken (daar komt de commode voor). En dan verder het paars vooral met accessoires terug laten komen.
De meubeltjes zijn wit, dus op die manier is het kamertje zelf vrij rustig, en kunnen we het met kleurige accessoires zoveel opleuken als we willen.

Oh, nooit gedacht dat ik dit zo leuk zou vinden! O+ Zijn vast de hormonen! :9
pi_148022555

Snuffel nog even verder... Vind geen mooie combi's met zowel grijs/paars/sterren...
Maar 2 van de 3 soms wel ;)



We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_148033069
ben nog bezig met de babykamer van onze zoon die in maart geboren wordt.



Yoshi op de muur gemaakt van 1,30 bij 1,30 komt het bedje onder te staan.

[ Bericht 3% gewijzigd door Bintzak op 28-12-2014 00:35:53 ]
pi_148040869
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2014 21:00 schreef Lamb29 het volgende:

Snuffel nog even verder... Vind geen mooie combi's met zowel grijs/paars/sterren...
Maar 2 van de 3 soms wel ;)

Dat heb ik dus ook :Y Vind wel combi's van grijs+sterren of grijs+paars, maar niet alledrie. Maar ik krijg wel een steeds beter beeld door al die plaatjes O+

Bintzak toffe muurschildering ^O^
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')