Ik weet zeker dat dit niet het geval gaat zijn.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 09:47 schreef Mandarijntjes het volgende:
Ik wil alleen geen ruzie omdat ik hoop en denk dat hij gaat bijdraaien. Het is nog best vers.
Dat is het hele verhaal in het kort, haha. Alleen het probleem is hier dat ik het heus geen groot probleem vindt dat hij seks heeft gehad in de tussentijd, dus ik klaag er niet over. Maar hij vindt het wel een groot probleem als het op mij aankomt.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 09:54 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Nou, gelijk maar even wat je niet wilt horen: Maak het uit. Dit gaat helemaal nergens over. Meneer maakte het de vorige keer uit, is vervolgens met diverse dames in bed gedoken, houdt contact met één (voor zover jij weet), maar zeikt wel elke keer over die paar keer van jou?
Grow a backbone!
Vertel hem recht in zijn gezicht dat hij een eikel is en dat je hij als pot net zo zwart is als de kachel die hij dat verwijt, dat je wel beter kunt krijgen, pak je koffers en vertrek.
Er is geen andere oplossing.
Ik heb het hem niet gevraagd, maar als ik hem vraag om geen contact te hebben met haar dan verbreekt hij het contact, denk ik. Maar ik vind het niet zó erg eigenlijk en ik vind dat hij zulke dingen zelf moet beslissen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:00 schreef Noppie2000 het volgende:
Ook het verbieden van contact zoeken met bepaalde mensen blijf ik een heel eng trekje vinden. Al helemaal aangezien dit voor hem kennelijk niet geldt.
Waarom heb je er dan geen moeite mee dat hij jouw wel dit soort regeltjes oplegt? Ben ik dan benieuwd naar.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:05 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik heb het hem niet gevraagd, maar als ik hem vraag om geen contact te hebben met haar dan verbreekt hij het contact, denk ik. Maar ik vind het niet zó erg eigenlijk en ik vind dat hij zulke dingen zelf moet beslissen.
Dat heb ik ergens wel, nou ja ik vind het vooral krom, maar ik hoef zelf ook geen contact dus vandaar dat ik er geen probleem van maak.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:06 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Waarom heb je er dan geen moeite mee dat hij jouw wel dit soort regeltjes oplegt? Ben ik dan benieuwd naar.
Veel plezier met je bijzonder ongelijkwaardige relatie.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:09 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Dat heb ik ergens wel, nou ja ik vind het vooral krom, maar ik hoef zelf ook geen contact dus vandaar dat ik er geen probleem van maak.
Dan moet je niet om advies vragen. De enige manier om dit op te lossen is door een vriend te zoeken die je wel gelijkwaardig behandelt.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:01 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Dat is het hele verhaal in het kort, haha. Alleen het probleem is hier dat ik het heus geen groot probleem vindt dat hij seks heeft gehad in de tussentijd, dus ik klaag er niet over. Maar hij vindt het wel een groot probleem als het op mij aankomt.
Ik wil het dus liever niet niet uitmaken op dit moment, want ik heb de hoop dat hij hierin gaat veranderen omdat het nog niet zo lang geleden is. Misschien is het ook wel normaal om er even van te balen.
Maar ja, mijn vraag is wat hier op dit moment tegen te doen is omdat het onze relatie minder leuk maakt.
Het gaat hem echt niet lukken om hier overheen te komen...quote:
Eens. Zoals de waard is. Hypocriet en niet te vertrouwen. Kans is groot dat hij dat andere meisje nog neukt.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 09:54 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Nou, gelijk maar even wat je niet wilt horen: Maak het uit. Dit gaat helemaal nergens over. Meneer maakte het de vorige keer uit, is vervolgens met diverse dames in bed gedoken, houdt contact met één (voor zover jij weet), maar zeikt wel elke keer over die paar keer van jou?
Grow a backbone!
Vertel hem recht in zijn gezicht dat hij een eikel is en dat je hij als pot net zo zwart is als de kachel die hij dat verwijt, dat je wel beter kunt krijgen, pak je koffers en vertrek.
Er is geen andere oplossing.
Mensen veranderen niet over zulke fundamentele dingen, aangezien het blijkbaar zo diep zit dat hij er dagelijks over zeurt.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:01 schreef Mandarijntjes het volgende:
want ik heb de hoop dat hij hierin gaat veranderen
Nouja, een topic over mijn relatie. Maar toen hadden we nog geen relatie en maanden daarvoor had hij de relatie verbroken. Alleen hadden we voorzichtig weer contact, gingen we afspreken en kort daarna kregen we weer een relatie en dat is nu zo'n 2 maanden geleden.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:54 schreef CoolGuy het volgende:
Hahaha, dit kan bijna niet echt zijn. Meid kom op zeg. Dit is toch totaal niet gelijkwaardig? Ik snap wel dat hij het niet prettig vind dat jij andere jongens hebt gehad, maar hij heeft zelf ook andere meiden gehad.
Vervolgens mag jij geen contact hebben met die gasten (Wat je zelf ook niet wil, maar daar gáát het helemaal niet om) maar hij mag wel contact onderhouden met een van van die meiden, maar tegelijkertijd zeurt hij hier elke dag tegen jou over?
Wat is er mis met je? Je vriend is helemaal niet lekker in zn bovenkamer. Je moet 'm even vertellen dat ie lekker de pleuris kan krijgen.
Maar even los daarvan, je schrijft dat je 2 maanden geleden een topic hebt geopend over je relatie. Ik neem dan even aan dat die relatie 2 maanden geleden nog bestond. Nu zijn jullie alweer samen, dus jullie zijn minder dan 2 maanden uit elkaar geweest en in die 2 maanden hebben zowel jij als hij met verschillende andere mensen seks gehad.
Ehh...dit gaat in mijn ogen zowiezo helemaal nergens over.Beeindig je 'relatie' want los van of het ergens over gaat, je vriend is niet goed bij zn hoofd.
Ik weet echt zeker dat hij geen seks meer met haar heeft of dat hij graag een relatie met haar wil, want dat is juist andersom. En ik vertrouw hem wel echt, want ik weet hoe hij is.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:28 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Eens. Zoals de waard is. Hypocriet en niet te vertrouwen. Kans is groot dat hij dat andere meisje nog neukt.
Zoek gewoon een leuke andere vent. Leer van deze relatie zodat je hier de volgende keer niet meer intrapt.
Dus je gaat het aankijken of hij stiekum ooit wel seks met die andere dame gaat krijgen en pas dan dump je hem?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:07 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik weet echt zeker dat hij geen seks meer met haar heeft of dat hij graag een relatie met haar wil, want dat is juist andersom. En ik vertrouw hem wel echt, want ik weet hoe hij is.
Misschien hebben jullie inderdaad gelijk, heeft dit geen enkele zin meer en is het helemaal ongelijkwaardig. Maar ik ben toch zo eigenwijs dat ik het nog wil aankijken of hij toch misschien gaat veranderen hierin.
Dan nog, daar gaat het niet eens om, het is toch gewoon onwijs krom zelf iets wél te doen wat je je partner verbiedt.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:07 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik weet echt zeker dat hij geen seks meer met haar heeft of dat hij graag een relatie met haar wil, want dat is juist andersom. En ik vertrouw hem wel echt, want ik weet hoe hij is.
Misschien hebben jullie inderdaad gelijk, heeft dit geen enkele zin meer en is het helemaal ongelijkwaardig. Maar ik ben toch zo eigenwijs dat ik het nog wil aankijken of hij toch misschien gaat veranderen hierin.
Dit is z'n karakter, dat verandert niet.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:07 schreef Mandarijntjes het volgende:
Maar ik ben toch zo eigenwijs dat ik het nog wil aankijken of hij toch misschien gaat veranderen hierin.
Nee, dat bedoel ik niet want ik twijfel niet aan hem. Ik bedoel aankijken of hij het ooit minder erg gaat vinden dat ik seks en dates heb gehad met andere jongens nadat hij het uitmaakte.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:11 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dus je gaat het aankijken of hij stiekum ooit wel seks met die andere dame gaat krijgen en pas dan dump je hem?
quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dit is z'n karakter, dat verandert niet.
Ja, dat is wel krom en misschien moet ik daar wel iets van zeggen. Maar ik wil geen ruzie met hem, hem iets verbieden of hem laten denken dat ik hem niet vertrouw. Want ik vind dat hij zelf moet bedenken wat hij wil, maar het is inderdaad krom en dat vind ik zelf ook.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:12 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dan nog, daar gaat het niet eens om, het is toch gewoon onwijs krom zelf iets wél te doen wat je je partner verbiedt.
Jij vertrouwt hem wel, maar hij jou blijkbaar niet.
Nee, je vriend is NIET goed bij zn hoofd. Dus hij heeft moeite met iets wat hij zelf ook gedaan heeft, heeft het daar elke dag over en jij mag van hem niet meer met die gasten om gaan maar hij mag zelf wel met (een van) die meiden omgaan?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:02 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Nouja, een topic over mijn relatie. Maar toen hadden we nog geen relatie en maanden daarvoor had hij de relatie verbroken. Alleen hadden we voorzichtig weer contact, gingen we afspreken en kort daarna kregen we weer een relatie en dat is nu zo'n 2 maanden geleden.
Mijn vriend is wel goed bij z'n hoofd. Verder weet ik niet wat ik moet zeggen op je reactie.
De uitdrukking dat mannen hun lul achterna lopen komt ergens vandaan. Als jou vriend contacten met een gewillige dame blijft houden ben ik er van overtuigd dat er op den duur zeker seks zal zijn.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:17 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Nee, dat bedoel ik niet want ik twijfel niet aan hem.
Wil je echte en relatie met een vent die boos is op jou om iets wat hij zelf ook heeft gedaan? Wil je echt een relatie met zo'n hypocriet?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:01 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Dat is het hele verhaal in het kort, haha. Alleen het probleem is hier dat ik het heus geen groot probleem vindt dat hij seks heeft gehad in de tussentijd, dus ik klaag er niet over. Maar hij vindt het wel een groot probleem als het op mij aankomt.
Ik wil het dus liever niet niet uitmaken op dit moment, want ik heb de hoop dat hij hierin gaat veranderen omdat het nog niet zo lang geleden is. Misschien is het ook wel normaal om er even van te balen.
Maar ja, mijn vraag is wat hier op dit moment tegen te doen is omdat het onze relatie minder leuk maakt.
Ik vind hem geen hypocriet, maar het is inderdaad niet helemaal gelijkwaardig en een beetje krom. Toch begrijp ik wel dat hij het niet leuk vindt, want het is ook vreemd van mezelf en ik had het nooit moeten doen, maar ik ben best makkelijk beïnvloedbaar als ik verdrietig ben. Daarmee wil ik de schuld niet buiten mezelf leggen, maar het heeft er wel mee te maken dat ik heb gedaan wat ik heb gedaan. Ik wilde het allemaal eens uitproberen, er een beetje bijhoren en niet zo saai en serieus zijn, maar uiteindelijk ben ik gewoon wel saai en is het niks voor mij. Ik hoop gewoon dat hij het minder erg gaat vinden en dat er dan geen spanningen meer zijn tussen ons.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:48 schreef snakelady het volgende:
[..]
Wil je echte en relatie met een vent die boos is op jou om iets wat hij zelf ook heeft gedaan? Wil je echt een relatie met zo'n hypocriet?
Dat hij het niet leuk vind is prima, maar hij heeft exact hetzelfde gedaan, wat is het verschil?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:09 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik vind hem geen hypocriet, maar het is inderdaad niet helemaal gelijkwaardig en een beetje krom. Toch begrijp ik wel dat hij het niet leuk vindt, want het is ook vreemd van mezelf en ik had het nooit moeten doen, maar ik ben best makkelijk beïnvloedbaar als ik verdrietig ben. Daarmee wil ik de schuld niet buiten mezelf leggen, maar het heeft er wel mee te maken dat ik heb gedaan wat ik heb gedaan. Ik wilde het allemaal eens uitproberen, er een beetje bijhoren en niet zo saai en serieus zijn, maar uiteindelijk ben ik gewoon wel saai en is het niks voor mij. Ik hoop gewoon dat hij het minder erg gaat vinden en dat er dan geen spanningen meer zijn tussen ons.
Ik wil geen ruzie maken en als ik aangeef dat ik het krom vind dat hij wel contact heeft, gaat hij denken dat ik weer contact wil met die jongens, terwijl ik dat echt niet wil. Het zit zo diep bij hem (op dit moment) dat alles negatief is als het aankomt op deze situatie. Daarom twijfel ik of ik hem moet aanspreken hierover.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:01 schreef LalalaHippie het volgende:
Iets met potten en ketels en twee maten.
Hij is niet eerlijk en je verdient beter!
Als je dit wilt oplossen, zul je toch met hem moeten praten en eventueel ruzie maken. Ruzie maken hoeft niet erg te zijn als je het vervolgens kan uitpraten. Jij hoeft niet jezelf weg te laten duwen in een hoekje. Dat gaat van kwaad tot erger en is niet goed voor de verhoudingen binnen jullie relatie!
Er is inderdaad geen verschil nee. Behalve dat ik nooit zoiets in mijn leven heb gedaan en hij wel vaker voordat wij een relatie hadden. Ik voelde me al schuldig trouwens, dat is niet zijn schuld, maar hij maakt het wel moeilijk.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:16 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat hij het niet leuk vind is prima, maar hij heeft exact hetzelfde gedaan, wat is het verschil?
Jij accepteert zijn gedrag omdat jij het fout vind van jezelf, maar je hebt niks fout gedaan, je hebt seks gehad met mannen terwijl je vrijgezel was, hij heeft seks gehad met vrouwen terwijl hij vrijgezel was, er is geen verschil, er is geen reden voor hem om het voor jou moeilijk te maken en je schuldig te laten voelen.
Ik snap jou niet?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:20 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Er is inderdaad geen verschil nee. Behalve dat ik nooit zoiets in mijn leven heb gedaan en hij wel vaker voordat wij een relatie hadden. Ik voelde me al schuldig trouwens, dat is niet zijn schuld, maar hij maakt het wel moeilijk.
Je hoeft je helemaal nergens over te verantwoorden juist. Hij stelt zich aan en is onredelijk, hypocriet en vertrouwd je niet. Fijne basis voor een gezonde relatie. Echt, doe jezelf een plezier en maak het uit. Die kerel verdient je niet, sterker nog, hij verdient uberhaupt geen relatie met wie dan ook.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:16 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik wil geen ruzie maken en als ik aangeef dat ik het krom vind dat hij wel contact heeft, gaat hij denken dat ik weer contact wil met die jongens, terwijl ik dat echt niet wil. Het zit zo diep bij hem (op dit moment) dat alles negatief is als het aankomt op deze situatie. Daarom twijfel ik of ik hem moet aanspreken hierover.
Ik zie hem als gelijk en ik voel mezelf niet minderwaardig. Alleen ik schaam(de) me wel voor wat ik heb gedaan omdat ik er achteraf niet achter stond ofzo. Dom achteraf, want ik wilde gewoon eens iets anders proberen in mijn leven, ik wilde hem vergeten en iedereen van mijn leeftijd heeft wel seks gehad met verschillende mensen, behalve ik toen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:21 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ik snap jou niet?
Voel jij jezelf minderwaardig aan hem? Zie je hem niet als gelijke?
Dit klinkt als een hele ongezonde verstandshouding in een relatie....
Dan waarom vind jij het oke en heb je er begrip voor dat hij je behandeld alsof je iets verschrikkelijks hebt gedaan?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:25 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik zie hem als gelijk en ik voel mezelf niet minderwaardig. Alleen ik schaam(de) me wel voor wat ik heb gedaan omdat ik er achteraf niet achter stond ofzo. Dom achteraf, want ik wilde gewoon eens iets anders proberen in mijn leven, ik wilde hem vergeten en iedereen van mijn leeftijd heeft wel seks gehad met verschillende mensen, behalve ik toen.
Hoe goed en gelijkwaardig ze zich ook voelt, ik geloof dat het gewoon niet tot d'r doordringt dat hij haar niet gelijkwaardig en fatsoenlijk behandeld....quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:28 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dan waarom vind jij het oke en heb je er begrip voor dat hij je behandeld alsof je iets verschrikkelijks hebt gedaan?
Dat weet ik niet zo, ik denk omdat ik hem heel erg leuk vind.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:28 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dan waarom vind jij het oke en heb je er begrip voor dat hij je behandeld alsof je iets verschrikkelijks hebt gedaan?
Ik begrijp het gewoon echt niet, er is iets goed mis hier heb ik het idee...quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:29 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Hoe goed en gelijkwaardig ze zich ook voelt, ik geloof dat het gewoon niet tot d'r doordringt dat hij haar niet gelijkwaardig en fatsoenlijk behandeld....
En dat is voldoende om je zo te laten behandelen, omdat je hem heel leuk vind?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:32 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Dat weet ik niet zo, ik denk omdat ik hem heel erg leuk vind.
Het is sowieso krom om je partner iets te verbieden.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:12 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dan nog, daar gaat het niet eens om, het is toch gewoon onwijs krom zelf iets wél te doen wat je je partner verbiedt.
Jij vertrouwt hem wel, maar hij jou blijkbaar niet.
Zeg hem dat dan luid en duidelijk. Als je echt wil dat dit een kans maakt dan zal je paal en perk moeten stellen en botweg moeten zeggen dat je geen woord meer wil horen over wat jij hebt gedaan omdat hij hetzelfde heeft gedaan en dat jij gewoon helemaal zelf kan beslissen met wie je wel en niet omgaat en dat hij daar niets over te zeggen heeft.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:09 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Dat heb ik ergens wel, nou ja ik vind het vooral krom, maar ik hoef zelf ook geen contact dus vandaar dat ik er geen probleem van maak.
Jij wil geen ruzie maken, maar hij mag wel elke dag erop hameren? Hoeveel moet hij je lastig vallen totdat je een weerwoord geeft, tot je je grens aangeeft?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:16 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik wil geen ruzie maken en als ik aangeef dat ik het krom vind dat hij wel contact heeft, gaat hij denken dat ik weer contact wil met die jongens, terwijl ik dat echt niet wil. Het zit zo diep bij hem (op dit moment) dat alles negatief is als het aankomt op deze situatie. Daarom twijfel ik of ik hem moet aanspreken hierover.
Wat is er dan zo leuk aan iemand die elke dag je even verteld hoe afschuwelijk het is wat je gedaan hebt?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:32 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Dat weet ik niet zo, ik denk omdat ik hem heel erg leuk vind.
Volgens mij ben je niet helemaal lekker TS.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:01 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Dat is het hele verhaal in het kort, haha. Alleen het probleem is hier dat ik het heus geen groot probleem vindt dat hij seks heeft gehad in de tussentijd, dus ik klaag er niet over. Maar hij vindt het wel een groot probleem als het op mij aankomt.
Ik wil het dus liever niet niet uitmaken op dit moment, want ik heb de hoop dat hij hierin gaat veranderen omdat het nog niet zo lang geleden is. Misschien is het ook wel normaal om er even van te balen.
Maar ja, mijn vraag is wat hier op dit moment tegen te doen is omdat het onze relatie minder leuk maakt.
Ik denk dat ik nu overkom als een domme doos, maar dat durf ik niet echt aan te geven omdat hij dan boos wordt. Heb ik ook wel met andere dingen, ik wil gewoon zo min mogelijk ruzie en gedoe, waardoor ik veel accepteer en doe voor andere mensen, terwijl ik mezelf dan een beetje vergeet. Is mijn eigen schuld ook, maar dat is nu ook weer een beetje het geval denk ik.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:39 schreef erodome het volgende:
[..]
Zeg hem dat dan luid en duidelijk. Als je echt wil dat dit een kans maakt dan zal je paal en perk moeten stellen en botweg moeten zeggen dat je geen woord meer wil horen over wat jij hebt gedaan omdat hij hetzelfde heeft gedaan en dat jij gewoon helemaal zelf kan beslissen met wie je wel en niet omgaat en dat hij daar niets over te zeggen heeft.
Kan hij dit niet aan dan is het toch al een verloren zaak, maar meid zeg, laat je niet zo als voetveeg gebruiken.
Nou dank je, volgens mij ben ik best gezondquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:05 schreef TheStranger1158 het volgende:
[..]
Volgens mij ben je niet helemaal lekker TS.
Jij laat je manipuleren en voelt je minder dan hem terwijl 1) Er geen relatie meer was toen je sex had met anderen en 2) hij ook sex had met anderen
Noem je dit een probleem? Er is geen probleem, buiten dan dat je wat ballen moet tonen.
quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:29 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik denk dat ik nu overkom als een domme doos, maar dat durf ik niet echt aan te geven omdat hij dan boos wordt. Heb ik ook wel met andere dingen, ik wil gewoon zo min mogelijk ruzie en gedoe, waardoor ik veel accepteer en doe voor andere mensen, terwijl ik mezelf dan een beetje vergeet. Is mijn eigen schuld ook, maar dat is nu ook weer een beetje het geval denk ik.
nee ik ben 19.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:52 schreef ikweetzelf het volgende:
Jezus, hoe oud zijn jullie, 14? Als je een belangrijk gesprek vermijdt omdat je bang bent voor ruzie....dat gaat toch van kwaad tot erger? En ergens over beginnen maakt jou geen ruziezoeker, dat is wat hij er van maakt.
Je moet echt op je strepen gaan staan TS, als je dit niet kunt uitpraten en er geen streep onder kunt zetten heeft heel die relatie geen enkele kans van slagen.
Jesus maar sorry hoor je bent nog jong. Je deed me eerst overkomen alsof jullie 100 jaar waren en je geen 'kans' meer maakte op andere mannenquote:
I de hypocriet zelfst.naamw. (m./v.)quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:09 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik vind hem geen hypocriet, maar
Haha nee joh! Alleen hij is mijn eerste vriend en ik wil het niet opgeven.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:45 schreef qwerty789 het volgende:
[..]
Jesus maar sorry hoor je bent nog jong. Je deed me eerst overkomen alsof jullie 100 jaar waren en je geen 'kans' meer maakte op andere mannen.Beter dump je die kneus. Er zijn echt wel betere vissen op deze aardkloot.
Dat is heel normaal. De eerste liefde blijft je ook altijd bij..... Maareuh, je vind het leuk om zo behandeld te worden? Geef de volgende keer gewoon een sneer terug. Bij de volgende keer ga je weg ( als in naar huis of ergens anders heen waar hij niet is). De keer op kan hij wegblijven. Zoiets. Wel tussentijds aangeven wat je niet prettig vindt. Sommige mensen zien duidelijke signalen namelijk niet.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:54 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Haha nee joh! Alleen hij is mijn eerste vriend en ik wil het niet opgeven.
Nou je geeft ook niet op. Hij geeft op alleen al door het feit dat hij zelf die crap heeft uitgevoerd en dat het bij hem 'ok' is en bij jou niet. Waarom kan hij het jou niet 'vergeven' als jij dat wel bij hem doet. Geweldige basis voor een relatie. Beeld het je in stel dat jullie nog 50 jaar samenzitten met kinderen en al en dat hij zich dan nog steeds gaat gedragen, wil je dit? Denk daar maar eens over na.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:54 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Haha nee joh! Alleen hij is mijn eerste vriend en ik wil het niet opgeven.
Misschien ben ik blind omdat ikquote:
Je snapt het blijkbaar niet, maar dit soort 'voetveeg' gedrag zal op een gegeven moment backfiren. Hij is het water aan het testen. Er zal een moment komen dat hij dan meer crap uitgaat proberen en nou komt ie hoor meer en meer en meer, omdat je toch er niets van zegt.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:58 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Misschien ben ik blind omdat ik
verliefd ben, maar ik heb het echt niet door dat hij misschien manipuleert en dat soort dingen.
Het enige waar ik zeker van ben, is dat ik altijd andere mensen voor mezelf plaats en dat ik soms dingen tegen mijn zin doe en dingen accepteer omdat ik liever geen gedoe wil en mezelf dan soms vergeet en dat ik dus geen grenzen stel en nooit nee zeg. Maar dat ligt eigenlijk volledig aan mezelf.
Doe het nou gewoon. Over 5 jaar kom je hier terug ons bedanken.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:54 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Haha nee joh! Alleen hij is mijn eerste vriend en ik wil het niet opgeven.
Nee, het is niet leuk. Maar ik durf het echt niet aan te geven, klinkt heel stom en dat weet ik, maar ik weet hoe zijn reactie gaat zijn. En ik kan niet tegen boosheid, dan weet ik al helemaal niet meer wat ik moet zeggen of doen om het nog een beetje goed te houden tussen ons. Vreemd denk ik, maar kan er niet zo goed mee omgaan.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:56 schreef nikky het volgende:
[..]
Dat is heel normaal. De eerste liefde blijft je ook altijd bij..... Maareuh, je vind het leuk om zo behandeld te worden? Geef de volgende keer gewoon een sneer terug. Bij de volgende keer ga je weg ( als in naar huis of ergens anders heen waar hij niet is). De keer op kan hij wegblijven. Zoiets. Wel tussentijds aangeven wat je niet prettig vindt. Sommige mensen zien duidelijke signalen namelijk niet.
En als hij doorgaat; laat hem dan lekker de rambam krijgen zeg.
Echt, waar ben je bang voor? Dat hij boos wordt? Jeetje, hoeveel mensen lopen er wel niet dagelijks over je grens heen zeg? Doe daar eens iets aan!quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 14:07 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Nee, het is niet leuk. Maar ik durf het echt niet aan te geven, klinkt heel stom en dat weet ik, maar ik weet hoe zijn reactie gaat zijn. En ik kan niet tegen boosheid, dan weet ik al helemaal niet meer wat ik moet zeggen of doen om het nog een beetje goed te houden tussen ons.
Over sneren enzo, dat kan ik dus al helemaal niet. Ik ben meer van iets normaal zeggen, maar dat kan in deze situatie dus ook niet, want hij vat alles negatief op. Hij weet wel dat ik het niet leuk vind en ermee zit, maar ja misschien moet ik het inderdaad maar eens zeggen en dan als hij boos wordt, weggaan ofzo.
Nou dat denk ik eigenlijk niet, want hij is nog nooit eerder zo geweest. En daarom hoop ik ook dat het juist minder wordt.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 14:02 schreef qwerty789 het volgende:
[..]
Je snapt het blijkbaar niet, maar dit soort 'voetveeg' gedrag zal op een gegeven moment backfiren. Hij is het water aan het testen. Er zal een moment komen dat hij dan meer crap uitgaat proberen en nou komt ie hoor meer en meer en meer, omdat je toch er niets van zegt.
Je moet het helemaal niet "goed" houden tussen jullie twee. Je moet hem dumpen en je eigen leven leiden.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 14:07 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Nee, het is niet leuk. Maar ik durf het echt niet aan te geven, klinkt heel stom en dat weet ik, maar ik weet hoe zijn reactie gaat zijn. En ik kan niet tegen boosheid, dan weet ik al helemaal niet meer wat ik moet zeggen of doen om het nog een beetje goed te houden tussen ons. Vreemd denk ik, maar kan er niet zo goed mee omgaan.
Over sneren enzo, dat kan ik dus al helemaal niet. Ik ben meer van iets normaal zeggen, maar dat kan in deze situatie dus ook niet, want hij vat alles negatief op. Hij weet wel dat ik het niet leuk vind en ermee zit, maar ja misschien moet ik het inderdaad maar eens zeggen en dan als hij boos wordt, weggaan ofzo.
Het is voor jou tijd voor een nieuwe start. Te beginnen met hem dumpen. Dat pak je toch niet?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:29 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik denk dat ik nu overkom als een domme doos, maar dat durf ik niet echt aan te geven omdat hij dan boos wordt. Heb ik ook wel met andere dingen, ik wil gewoon zo min mogelijk ruzie en gedoe, waardoor ik veel accepteer en doe voor andere mensen, terwijl ik mezelf dan een beetje vergeet. Is mijn eigen schuld ook, maar dat is nu ook weer een beetje het geval denk ik.
En een huis vol katten....quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 14:17 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Het is voor jou tijd voor een nieuwe start. Te beginnen met hem dumpen. Dat pak je toch niet?
Een man waar je bang voor bent. Rennen, zolang het nog kan.
En begin geen serieuze relatie meer voordat je enig zelfvertrouwen hebt gekregen, want je zegt wel van niet, maar jouw lage zelfbeeld spat van dit topic af.
Iets in me zegt dat dat onterecht is. Je lijkt me eigenlijk gewoon ok. Als je hierin blijft hangen echter is het een negatieve spiraal. En word je een afhankelijk en zielig vrouwtje. Zonder eigen leven.
Als je echt wil dat deze relatie kans van slagen heeft dan zal je wel moeten. En als hij zo snel boos wordt, wat is er dan zo leuk aan hem?????quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:29 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Ik denk dat ik nu overkom als een domme doos, maar dat durf ik niet echt aan te geven omdat hij dan boos wordt. Heb ik ook wel met andere dingen, ik wil gewoon zo min mogelijk ruzie en gedoe, waardoor ik veel accepteer en doe voor andere mensen, terwijl ik mezelf dan een beetje vergeet. Is mijn eigen schuld ook, maar dat is nu ook weer een beetje het geval denk ik.
Hopen heeft ook nooit iets goeds gedaan. In actie komen daarentegen wel, dus door er wat aan.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 14:13 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Nou dat denk ik eigenlijk niet, want hij is nog nooit eerder zo geweest. En daarom hoop ik ook dat het juist minder wordt.
Nee, nog erger. Met een stel krijsende koters en een man die constant chaggo is en haar overal de schuld van geeft in een te duur koophuis....quote:
Je hoeft ook niets te doen of te zeggen als hij boos wordt, je meld gewoon dat je er vanaf nu geen woord meer over wil horen en wordt hij toch boos loop je de deur uit met de mededeling dat je verwacht dat hij normaal doet als je weer terugkomt. Blijf je lekker een paar uurtjes weg, ga even wat drinken met een vriendin, even bij je ouders op visite, maar ga niet mee in dat ruzie-gedoe.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 14:07 schreef Mandarijntjes het volgende:
[..]
Nee, het is niet leuk. Maar ik durf het echt niet aan te geven, klinkt heel stom en dat weet ik, maar ik weet hoe zijn reactie gaat zijn. En ik kan niet tegen boosheid, dan weet ik al helemaal niet meer wat ik moet zeggen of doen om het nog een beetje goed te houden tussen ons. Vreemd denk ik, maar kan er niet zo goed mee omgaan.
Over sneren enzo, dat kan ik dus al helemaal niet. Ik ben meer van iets normaal zeggen, maar dat kan in deze situatie dus ook niet, want hij vat alles negatief op. Hij weet wel dat ik het niet leuk vind en ermee zit, maar ja misschien moet ik het inderdaad maar eens zeggen en dan als hij boos wordt, weggaan ofzo.
Tot ze ondanks haar naïviteit er achter komt dat hij al die tijd nog steeds seks met haar heeft bedoel je. En dan waarschijnlijk nog niet.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:11 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dus je gaat het aankijken of hij stiekum ooit wel seks met die andere dame gaat krijgen en pas dan dump je hem?
Dan moet je zelf ook niet de slet uithangen, prima.quote:
Oneens. Man en vrouw zijn niet hetzelfde.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 15:52 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dan moet je zelf ook niet de slet uithangen, prima.
Maar de vriend van TS is zelf net zo goed een ''slet'' dan.
Hoewel ik niet vind dat ze een slet is maar dat is een andere discussie.
quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 17:11 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Oneens. Man en vrouw zijn niet hetzelfde.
Vanuit welk perspectief zijn man en vrouw hetzelfde dan?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 17:15 schreef snakelady het volgende:
[..]![]()
Ik dacht dat die mening uitgestorven was sinds halverwege vorige eeuw.
Dan moet je daar geen relatie mee aangaan, als je dat toch perse wil dan moet je niet zeuren.quote:
Het gaat er niet om of mannen en vrouwen hetzelfde zijn, maar beide zijn seksuele wezens met seksuele wensen en seksueel genot.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 17:18 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Vanuit welk perspectief zijn man en vrouw hetzelfde dan?
Ja, dat is mijn probleem.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 17:30 schreef erodome het volgende:
[..]
Dan moet je daar geen relatie mee aangaan, als je dat toch perse wil dan moet je niet deuren.
Ze is juist geen slet, heeft het geprobeerd, maar het beviel niet.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 17:33 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ja, dat is mijn probleem.
TS moet gewoon zeggen: schat, ik ben een slet. Punt. Dat gaat niet veranderen. En vanaf hier is het aan jou: wil je wel of geen slet als vriendin? Zo nee, tot ziens, zo ja, kruip bij je slet in bed.
Maar ze is geen slet. Ze heeft seks gehad met anderen, maar zo te lezen stond ze er niet achter en is er spijt. Ze is overduidelijk heel beïnvloedbaar en naïef.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 17:33 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ja, dat is mijn probleem.
TS moet gewoon zeggen: schat, ik ben een slet. Punt. Dat gaat niet veranderen. En vanaf hier is het aan jou: wil je wel of geen slet als vriendin? Zo nee, tot ziens, zo ja, kruip bij je slet in bed.
precies. Naast het feit dat die dude het ook heeft gedaan. Beetje eenzijdige relatie. Hij wel, maar zijn "blaadje" mag dat niet. Dan ontploft het over een paar jaar pas echt goed als je je partner klein wilt houdenquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 17:37 schreef erodome het volgende:
[..]
Ze is juist geen slet, heeft het geprobeerd, maar het beviel niet.
Maar het is waar dat wat gebeurd is niet meer te veranderen is, hij moet dus beslissen of hij daar voorbij kan stappen, want het haar steeds onder de neus wrijven maakt alles kapot.
Maar zijn ze nou wel of niet hetzelfde? Want de ontkenning daarvan maakte je belachelijk.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 17:32 schreef snakelady het volgende:
Het gaat er niet om of mannen en vrouwen hetzelfde zijn, maar beide zijn seksuele wezens met seksuele wensen en seksueel genot.
Zeggen dat de een niet mag genieten van haar lichaam puur en alleen omdat ze een vrouw is en ze dan ''sletterig'' zou zijn is onzin en alleen gebaseerd op de angst van mannen.
Ja, dus het enige wat die sletheid nu remt is de relatie?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 17:39 schreef Yaaar het volgende:
Maar ze is geen slet. Ze heeft seks gehad met anderen, maar zo te lezen stond ze er niet achter en is er spijt. Ze is overduidelijk heel beïnvloedbaar en naïef.
Nee, het feit dat het haar niet beviel is wat haar 'remt'.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 18:17 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ja, dus het enige wat die sletheid nu remt is de relatie?
Mannen en vrouwen zijn niet hetzelfde, vrouwen zijn misschien nog wel seksueler ingesteld dan mannen )pquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 18:17 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Maar zijn ze nou wel of niet hetzelfde? Want de ontkenning daarvan maakte je belachelijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |