Jajaquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 00:06 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ooh
Ja het was ook niet bedoeld om te showen maar omdat het gewoon warm was
Ook voor je hond is het een nieuwe onwennige omgeving natuurlijk. Hopelijk went het snel voor hemquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 00:16 schreef Fera het volgende:
[..]
Ik heb hem alweer. Maar hij doet zo raar tegenwoordig. Eerst kon ik altijd met hem los lopen, nu komen we bij de deur van de flat en sprint hij er ineens vandoor.Moest ik koekjes en een speeltje gaan halen om hem te lokken. Waardoor hij dus een tijdje alleen buiten was. Wel eng.
Klopt wel, ja. Maar het ging eerder juist beter.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 00:19 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ook voor je hond is het een nieuwe onwennige omgeving natuurlijk. Hopelijk went het snel voor hem
quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 00:20 schreef Fera het volgende:
[..]
Klopt wel, ja. Maar het ging eerder juist beter.Ik denk dat 'ie nu juist zijn (spreekwoordelijke) ballen heeft gevonden en op avontuur gaat.
Hij heeft wel een apart karakter.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 00:21 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Honden met karakterAl begrijp ik wel dat het ook voor jou lastig is.
quote:
loveyouquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 00:07 schreef Toto69 het volgende:
Post 90.000 voor mijn schatties:
- Kaneelstokje
- Supersof
- Yreal
- Etsu
- Paxcon
- Fera
- Heppie
- LR
- Fylax
- Nofxtbr
- Dqod
- Fok-it
- JanCees
- Insomnia_
Hopelijk vergeet ik niemand.
paxcon is mn vriendjequote:Op vrijdag 10 oktober 2014 00:42 schreef Yreal het volgende:
Waarom zien alle homo's en wanneebees paxcon toch als trophy boy?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |