Ik al niet toen hij naar bed ging met Elliot terwijl hij tegen JD deed alsof ze hem net gedumpt had.quote:
Ik wist wel dat hij die braillekamer niet voor niets had!quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 17:08 schreef KapiteinKoala het volgende:
[..]
Ik al niet toen hij naar bed ging met Elliot terwijl hij tegen JD deed alsof ze hem net gedumpt had.
Driemaal raden aan wie Scofield die vlammenwerper geeft, de vorige keer liep het allemaal niet zo goed af toen ze wat samen deden.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 11:38 schreef Eekhoorn_ het volgende:
Lekkere aflevering.
Meyer Lensky en Michael Scofield in 1 aflevering. Waarvan grote kans dat we de laatste nog terug gaan zien. Altijd leuk ook trouwens om naar Felicity te kijken.
Maak me gek?:Dquote:Op woensdag 29 oktober 2014 18:46 schreef Tweek het volgende:
[..]
Driemaal raden aan wie Scofield die vlammenwerper geeft, de vorige keer liep het allemaal niet zo goed af toen ze wat samen deden.
Het is hem ook. Kun je.op internet vinden. Ook t bag komt over een paar afleveringen. En dan is er nog john abruzzi die nu in arrow speelt.quote:
quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 16:14 schreef oliverqueen het volgende:
Plaats dat soort dingen voortaan in spoilertags aub.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Oh shit, hoe doe ik dat? hahaha..quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 16:17 schreef Operc het volgende:
[..]
Plaats dat soort dingen voortaan in spoilertags aub.
[spoiler ] voor de tekst zetten, zonder de spatie na de r en [/spoiler ] na de tekst zetten, ook zonder spatie na de r.quote:Op zaterdag 1 november 2014 15:29 schreef oliverqueen het volgende:
[..]
Oh shit, hoe doe ik dat? hahaha..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. na de tekst zetten, ook zonder spatie na de r.![]()
quote:Op zaterdag 1 november 2014 15:29 schreef oliverqueen het volgende:
[..]
Oh shit, hoe doe ik dat? hahaha..
quote:Op zaterdag 1 november 2014 16:13 schreef Operc het volgende:
[..]
[spoiler ] voor de tekst zetten, zonder de spatie na de r en [/spoiler ] na de tekst zetten, ook zonder spatie na de r.
Deze post zou er dan dus zo uitzien:Of klikken opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. na de tekst zetten, ook zonder spatie na de r.
Uit dit rijtje
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
Die stukjes kwamen uit seizoen 2 van Arrow toen Barry Allen werd geïntroduceerd.quote:Op zondag 2 november 2014 20:54 schreef JedimindhaX het volgende:
Ik heb even een vraagje. Aflevering 4. Komt die Felicity () er ineens in. En in de "previously on the flash" zie je dan stukjes waarin zij zgn zat. Maar die ik me helemaal niet kan herinneren verder.. Was dat gewoon echt zo random of kwamen die stukjes uit Arrow ofzo? Want die stukjes kwamen niet uit afl 1, 2 of 3, dacht ik?
Ah, right-oquote:Op zondag 2 november 2014 20:56 schreef Operc het volgende:
[..]
Die stukjes kwamen uit seizoen 2 van Arrow toen Barry Allen werd geïntroduceerd.
Vervolgens zegt ze eind aflevering 3 van seizoen 3 van Arrow dat ze Barry gaat opzoeken en daarna zie je haar in aflevering 4 van The Flash. In aflevering 4 van Arrow komt ze halverwege weer binnenwandelen na haar treinreis terug.
Bedoel je mij? Ja sorry ben nieuw hierquote:Op zondag 2 november 2014 21:14 schreef wolfrolf het volgende:
Dayum! Zeer sterke 4e ep
En irritante spoilers boven mij. Kan een mod die niet in tags zetten, die user is blijkbaar een noob die de edit knop niet snapt.
Die blonde chickholy shit
Wentworth
ok ty , jammerquote:Op woensdag 5 november 2014 18:55 schreef Operc het volgende:
[..]
Nee, gok dat het met de verkiezingen te maken heeft.
wie of wat is de gele flash ? (zit nog maar aan aflevering 5 en herinner mij niet hem te kennen)quote:Op woensdag 19 november 2014 16:19 schreef Rumille het volgende:
Toffe serie tot nu toe. Geen gigantisch hoogstaand niveau, maar wel vermakelijk om bij te houden. Hopelijk stappen ze terzijnertijd af van het 'villain of the week'-model, zeker met het bronmateriaal (Rogues) en de ontwikkelingen omtrent de gele Flash, is dit goed mogelijk. Ik denk ook dat ze daar in het 2e seizoen meer mee bezig zullen houden.
De gele flash is overduidelijk Barry zelf, dat zie je elke aflevering.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:52 schreef cva het volgende:
[..]
wie of wat is de gele flash ? (zit nog maar aan aflevering 5 en herinner mij niet hem te kennen)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tot dusver doen ze het netjes wat betreft the villain of the week en tegelijkertijd de rode draad van het verhaal uiteenzetten. Wat niet wegneemt dat alles nog steeds wat campy overkomt. Desondanks vind ik het een leukere serie dan The Arrow, tot nu toe. Ik vind de crossover zelfs wat jammerlijk eigenlijk.quote:Op woensdag 19 november 2014 16:19 schreef Rumille het volgende:
Toffe serie tot nu toe. Geen gigantisch hoogstaand niveau, maar wel vermakelijk om bij te houden. Hopelijk stappen ze terzijnertijd af van het 'villain of the week'-model, zeker met het bronmateriaal (Rogues) en de ontwikkelingen omtrent de gele Flash, is dit goed mogelijk. Ik denk ook dat ze daar in het 2e seizoen meer mee bezig zullen houden.
Dit dus.quote:Op woensdag 19 november 2014 23:40 schreef Bomzor het volgende:
Als je wilt weten wie de gele Flash is, dan zou ik me in de comics gaan verdiepen. Dan word het pretty obvious wie de gele Flash is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 16% gewijzigd door KapiteinKoala op 20-11-2014 00:45:11 ]
Dat was ook mijn vraagquote:Op zondag 2 november 2014 20:56 schreef Operc het volgende:
[..]
Die stukjes kwamen uit seizoen 2 van Arrow toen Barry Allen werd geïntroduceerd.
Vervolgens zegt ze eind aflevering 3 van seizoen 3 van Arrow dat ze Barry gaat opzoeken en daarna zie je haar in aflevering 4 van The Flash. In aflevering 4 van Arrow komt ze halverwege weer binnenwandelen na haar treinreis terug.
Ik geef der 1 seizoen dan moet ze er uit geschreven wordenquote:Op donderdag 27 november 2014 09:57 schreef DjinN het volgende:
Iris' bemoeienissen irriteren me. Elke keer zegt de Flash tegen haar "hou je er nou buiten" en zij blijft met die domme glimlach staan
Volgende week is er een cross-over tussen Arrow en The Flash, dus je hebt wat in te halen.quote:Op donderdag 27 november 2014 11:51 schreef HPLC het volgende:
[..]
Dat was ook mijn vraag. Loop bij Arrow een half seizoen achter
Ik ken de strips niet maar ik vermoed dat het Welsh is.quote:Op woensdag 19 november 2014 23:40 schreef Bomzor het volgende:
Als je wilt weten wie de gele Flash is, dan zou ik me in de comics gaan verdiepen. Dan word het pretty obvious wie de gele Flash is
De serie is intrigerend, maar ik hoop zoals veel anderen dat ze op een hoofdlijn overstappen voor wat betreft het verhaal.
Ik had het gezien ja.quote:Op donderdag 27 november 2014 19:12 schreef Operc het volgende:
[..]
Volgende week is er een cross-over tussen Arrow en The Flash, dus je hebt wat in te halen.
Zal wel meevallen, al zul je wel Arrow moeten kijken om te zien hoe het afloopt. (Eerste deel is in The Flash, tweede tijdens Arrow.)quote:Op donderdag 27 november 2014 20:01 schreef wolfrolf het volgende:
Prima ep weer.
Ik volg Arrow niet, dus ik hoop dat het volgende week niet onvolgbaar is
Dit dus. Maar ze is nog steeds niet zo erg als Laurel.quote:Op donderdag 27 november 2014 09:57 schreef DjinN het volgende:
Iris' bemoeienissen irriteren me. Elke keer zegt de Flash tegen haar "hou je er nou buiten" en zij blijft met die domme glimlach staan
Iris dr bemoeienissen moeten we tolereren totdat ze erachter komt wie the flash is en ze geile neukseks gaan hebben, of gewoon zo close worden zonder dat, dat hij als the flash haar ff een goeie veeg geeftquote:Op donderdag 27 november 2014 23:54 schreef KapiteinKoala het volgende:
[..]
Dit dus. Maar ze is nog steeds niet zo erg als Laurel.
Nee...Laurel is een verschrikking....wat een kutpersonage....was ze in de comics ook zo bloedirritant?quote:Op donderdag 27 november 2014 23:54 schreef KapiteinKoala het volgende:
[..]
Dit dus. Maar ze is nog steeds niet zo erg als Laurel.
Handig gedaan. Zo scoren ze wel kijkers, denk ikquote:Op donderdag 27 november 2014 23:27 schreef Operc het volgende:
[..]
Zal wel meevallen, al zul je wel Arrow moeten kijken om te zien hoe het afloopt. (Eerste deel is in The Flash, tweede tijdens Arrow.)
Klopt, al was het andersom logischer geweest (alleen zit er dan bijna een week tussen). The Flash is immers 'die nieuwe serie' die gepromoot moet worden lijkt me.quote:Op vrijdag 28 november 2014 09:29 schreef HPLC het volgende:
[..]
Handig gedaan. Zo scoren ze wel kijkers, denk ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |