Die spoort ook niet natuurlijk, maar links is eigenlijk nog erger.quote:
neuh.... Wilders scoort goedkoop bij Henk en Ingrid over de rug van de zwakkere in de maatschappij.Mensen die vaak buiten de boot vallen.Verder is hij een grote vriend van Israel een land dat ik ook verschrikkelijk vind.quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:48 schreef NiGeLaToR het volgende:
Wat is 'rechts' anno 2014? Xenofoben? Liberalen? Is namelijk niet meer hetzelfde he. Wilders is 50% xenofoob en 50% praktiserend socialist - lijkt me een vrij linksige toestand?
Wilders is een linkse rakker met een hekel aan alles wat anders is dan Henk en Ingrid.quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:50 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Die spoort ook niet natuurlijk, maar links is eigenlijk nog erger.
wilders is centrum conservatiefquote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:48 schreef NiGeLaToR het volgende:
Wat is 'rechts' anno 2014? Xenofoben? Liberalen? Is namelijk niet meer hetzelfde he. Wilders is 50% xenofoob en 50% praktiserend socialist - lijkt me een vrij linksige toestand?
Inb4 Bram_van_Loon.quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:48 schreef HeatWave het volgende:
Linkse mensen komen langzaam tot de conclusie dat ze hun hele leven al fout zitten, beter laat dan nooit.
vandaar zijn buitenlandse vrouw?quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:52 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Wilders is een linkse rakker met een hekel aan alles wat anders is dan Henk en Ingrid.
het gaat ook bar slecht in die paar links georiënteerde staten in de euquote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:48 schreef HeatWave het volgende:
Linkse mensen komen langzaam tot de conclusie dat ze hun hele leven al fout zitten, beter laat dan nooit.
Alles voor de stemmen, zo werkt het natuurlijk.quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:54 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Ja breek me de bek niet open - er is een verschil tussen wat ie roept en wat ie doet
Oke truusquote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:48 schreef HeatWave het volgende:
Linkse mensen komen langzaam tot de conclusie dat ze hun hele leven al fout zitten, beter laat dan nooit.
Dat hebben Pechtold en Roemer dan wel weer op voor op Rutte, Samsam en Wilders - die lijken vooralsnog in ieder geval congruent in hun uitingen en gedrag.quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:54 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Alles voor de stemmen, zo werkt het natuurlijk.
gaan jullie maar weg, Danny wel eens gesproken?quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:56 schreef corehype het volgende:
Meest terechte klacht ooit
Verkas naar Geenstijl of Stormfront ofzo
Fout. FOK! roept het helaas wel over zichzelf af. Kijk alleen al naar de frontpage, hoe gekleurd berichten zijn en hoe wanstaltig slecht ze geschreven worden. Dat trekt ook door naar het forum.quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:48 schreef Snakey het volgende:
Goh, het lijkt net een weerspiegeling van de maatschappij.
Het is trouwens niet FOK! die rechtser wordt maar de userts.
En de bezoekersaantallen zijn elke maand weer hogerquote:Op dinsdag 7 oktober 2014 09:57 schreef Dven het volgende:
[..]
Fout. FOK! roept het helaas wel over zichzelf af. Kijk alleen al naar de frontpage, hoe gekleurd berichten zijn en hoe wanstaltig slecht ze geschreven worden. Dat trekt ook door naar het forum.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |