FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / [Centraal] CrISIS in Syrië #168 Assad op zijn laatste poten !
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 16:55
syrian_flag_with_coat_of_arms_by_death_to_the_swines-d5gq0ms.jpg20zuzcw.jpgMercyCorps_SyriaCrisisMap_0814.jpg?itok=VR6asBhb
Syrië is een seculiere republiek met 22,5 miljoen inwoners en heeft sinds 2000 als president Bashar al-Assad. In de presidentsverkiezingen van 2014 won hij met 88,7% van twee tegenkandidaten. Voor 2000 was vanaf 1971 zijn vader Hafiz al-Assad aan de macht die in 1981 een gewelddadige opstand van het Moslimbroederschap neersloeg. Nadat eind 2010 in Tunesië demonstraties begonnen en daarbij Ben Ali werd verjaagd verspreiden de demonstraties zich door de hele regio waaronder in Syrië. Volgens delen van de oppositie werd er door de overheid op vreedzame demonstranten geschoten.

In reactie op de demonstraties kondigde Assad hervormingen aan, er werd een nieuwe grondwet aangenomen waarin niet langer stond dat de Ba'ath-partij, een Arabisch nationalistische en socialistische partij, de staat en de samenleving leid en er ook andere politieke partijen mochten gevormd worden die niet lid zijn van het National Progressive Front, wel mochten partijen niet gebaseerd zijn op religie of etnische basis. Vervolgens werden er in 2012 parlementsverkiezingen gehouden waarbij ook partijen die niet lid zijn van het NPF zetels wonen, door de rebellen werden deze verkiezingen als ondemocratisch en oneerlijk beschouwd. In juni 2014 werden er presidentsverkiezingen gehouden waarbij ook andere kandidaten dan Assad mochten meedoen, dit werd door de rebellen ook als een farce gezien.

Tot nu toe zijn er in de oorlog meer dan 150.000 doden gevallen. Etnische groepen spelen een belangrijke rol in de oorlog, Syrië bestaat voor 74% uit soennieten (van wie 10% Koerden), 13% sjiieten (met de alawieten als belangrijkste subgroep), 10% christenen en 3% druzen.

Een factor in de oorlog zijn de Koerden, een volk van 35 miljoen mensen met een eigen taal en cultuur, maar geen eigen land. Ze zijn verspreid over onder meer Turkije, Syrië, Irak (Iraaks-Koerdistan), Iran en de vroegere Sovjet-Unie. De Syrische Koerden vechten tegen zowel de regering als de rebellen. Ze hebben in de door hun bestuurden gebieden autonomie uitgeroepen. Net als de regering zijn ze seculier.

Vechtende groeperingen:
Syrische regering onder leiding van Bashar al-Assad
Syrisch Arabisch Leger (SAA) - leger van Syrië
Al-Jaysh al-Shaabi - burger militie bestuurd door de regering
National Defence Force - civiele ondersteuning van het Syrische leger
Hezbollah - islamitische militie en politieke partij in Libanon
Shabiha - civiele milities onder leiding van leden van de Al-Assad familie
Syrian Resistance - communistische militie
Syrian Social Nationalist Party - Syrisch nationalistische politieke partij en militie

Landen die de Syrische regering steunen: Rusland (sinds de Koude Oorlog een bondgenoot en Syrië heeft de laatst overgebleven marinebasis van Rusland in de regio), China, Iran, Algerije, Soedan, Wit-Rusland, Venezuela, Irak en Noord-Korea.

Rebellen
Vrij Syrisch Leger - verschillende milities die zich zo noemen
Islamitisch Front - salafistische islamistische organisatie, verwerpt representatieve democratie en secularisme
Al-Nusra Front - onderdeel van Al Qaida

IS(IS) - soennitische terreurorganisatie dat zowel in Irak als in Syrië opereert. Iedereen die niet soennitisch is loopt kans onthoofd te worden door deze groepering. In februari 2014 verbrak Al-Qaeda de banden met IS. IS heeft aan zowel de regering als de andere rebellen groepen de oorlog verklaart.

Landen die de rebellen steunen: NAVO-landen, Jordanië, Libië, Tunesië, VAE, Saudi-Arabië en Qatar. De voornaamste reden van die landen om de rebellen te steunen is het bondgenootschap van Syrië met Iran en Rusland, en de steun aan Hezbollah.

Koerden
Volksbeschermingeenheden (YPG) - Koerdisch leger, gesteund door de PKK en de PJAK

Waarom geen NAVO-bombardementen zoals in Libië?
In de VN veiligheidsraad gebruiken Rusland en China hun veto over een dergelijke resolutie. Ook werd Cameron door het Britse parlement verboden een aanval op Syrië in te zetten.

Kaart van de huidige militaire situatie
Syrian_civil_war.pngRood = Syrische regering
Geel = Koerden (YPG)
Grijs = IS(IS)
Groen = andere rebellen (oa Islamitisch Front, Al Nusra (Al Qaida) en het Vrije Syrische Leger)

Zie ook:
Hoe beoordeel je bronnen?
Syrische burgeroorlog - Wikipedia
BBC documentaire: A History of Syria with Dan Snow
Kaart van de huidige militaire situatie in Irak en Syrië
Uitgebreide kaart van de militaire situatie in Syrië

Updates:
The Levantine War - Reddit
SANA persbureau Syrië - pro-Assad
Al Jazeera Qatar - anti-Assad
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 16:56
TT :')
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 16:54 schreef vigen98 het volgende: [..] :')
IDF zou als het goed is nu hun kapot moeten bombarderen.
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 16:56
PaulaSlier_RT twitterde op zondag 05-10-2014 om 12:45:02 Reports say #Syrian Air Forces now target #ISIS headquarters in #Aleppo. reageer retweet
Several FSA members join Syrian government forces
Several members of the so-called Free Syrian Army (FSA) have left the foreign-backed militant group to join the forces of Syrian President Bashar al-Assad.

According to reports, a commander, who had led the militants in the countryside of the Syrian capital Damascus, was among those joining the Syrian government forces.

The defectors said they had been deceived into taking part in the foreign-sponsored militancy against the Syrian people and government.

According to the FSA militants, a large number of foreigners have joined the conflict in Syria during the past years.

They further disclosed that weapons supplied to foreign-backed militants wreaking havoc on Syria have been smuggled into the Arab country through Jordan while Saudi Arabia and Qatar paid for them.
http://www.presstv.ir/det(...)ect-to-syria-forces/
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 16:57
FSA :')
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 16:59
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 16:56 schreef mrstylo het volgende:
TT :')

[..]

IDF zou als het goed is nu hun kapot moeten bombarderen.
Al Nusra en IDF (Israel) zijn tactische vrienden.
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 17:03
Waar slaat die TT op?
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 17:03
ArjDnn twitterde op zondag 05-10-2014 om 12:51:23 Kurdish MP in Turkish parliament: @ibrayhan: "ISIS terrorists shelled a home in Atmanek village. 5 wounded."#Turkeyhttp://t.co/MGHHqe2qJd reageer retweet
Bedankt Erdogan. ^O^

AJANSAMED twitterde op zondag 05-10-2014 om 11:38:52 The Kurds today at border point in Alizer village. That's the only way of minimizing Turkish state support to #ISIS. http://t.co/9TvpziurGT reageer retweet
BzLH6w0CYAEsSDs.jpg
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:03 schreef vigen98 het volgende:
Waar slaat die TT op?
Hoop.
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 17:06
Kan een moderator de TT veranderen van deze troll?
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:03 schreef SadPanda het volgende:
ArjDnn twitterde op zondag 05-10-2014 om 12:51:23 Kurdish MP in Turkish parliament: @ibrayhan: "ISIS terrorists shelled a home in Atmanek village. 5 wounded."#Turkeyhttp://t.co/MGHHqe2qJd reageer retweet
Bedankt Erdogan. ^O^

AJANSAMED twitterde op zondag 05-10-2014 om 11:38:52 The Kurds today at border point in Alizer village. That's the only way of minimizing Turkish state support to #ISIS. http://t.co/9TvpziurGT reageer retweet
[ afbeelding ]
Even wachten op de Erdorat-fanboys die allemaal weer gaan roepen dat dit niet zo is, dat Turkije een voorbeelddemocratie is, etc...
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:08
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:06 schreef vigen98 het volgende:
Kan een moderator de TT veranderen van deze troll?
Je wil nu indruk maken bij de moderatie?

Ik ben geen troll, er is niets mis met deze TT. Ga je ergens anders druk om maken zeg....
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 17:09
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:08 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Je wil nu indruk maken bij de moderatie?

Ik ben geen troll, er is niets mis met deze TT. Ga je ergens anders druk om maken zeg....
1. Nee
2. Je bent wel een troll, je baseert je TT nergens op.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:10
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:09 schreef vigen98 het volgende:

[..]

1. Nee
2. Je bent wel een troll, je baseert je TT nergens op.
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:09 schreef vigen98 het volgende:

[..]

1. Nee
2. Je bent wel een troll, je baseert je TT nergens op.
ok
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:10
Maar zijn ze nou op een zondag aan het vechten?

Mag dat wel van Allah vzmh?
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 17:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:10 schreef theunderdog het volgende:

[..]

[..]

ok
Goede respons ^O^

SPOILER
trolletje :')
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:12
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:10 schreef b4kl4p het volgende:
Maar zijn ze nou op een zondag aan het vechten?

Mag dat wel van Allah vzmh?
Alleen op vrijdag hoef je vreedzaam te zijn
De_Guidancezondag 5 oktober 2014 @ 17:12
Allah vzmh?

Je bedoelt Allah cc
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:12
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:12 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Alleen op vrijdag hoef je vreedzaam te zijn
oh oke dan is het goed
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:13
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:12 schreef De_Guidance het volgende:
Allah vzmh?

Je bedoelt Allah cc
cc betekent?

Mohammed heeft de vzmh titel geloof ik dan?
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:13
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:12 schreef De_Guidance het volgende:
Allah vzmh?

Je bedoelt Allah cc
Waarom niet anoniem via bcc?
De_Guidancezondag 5 oktober 2014 @ 17:13
Dus Turkije steunt IS mag wel maar dit niet?

Komop kiddos :P
De_Guidancezondag 5 oktober 2014 @ 17:13
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:13 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Waarom niet anoniem via bcc?
onbeleefd
De_Guidancezondag 5 oktober 2014 @ 17:14
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:13 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

cc betekent?

Mohammed heeft de vzmh titel geloof ik dan?
Yes.

Even opzoeken wat het ook alweer was
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 17:15
theunderdog die topics aanmaakt :') x oneindig
De_Guidancezondag 5 oktober 2014 @ 17:15
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:13 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

cc betekent?

Mohammed heeft de vzmh titel geloof ik dan?
C.C. is the abbreviation of the honorific Arabic phrase 'Celle Celaluhu' which means, '[Allah's] glory is so almighty
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:16
https://twitter.com/ArjDnn

1] Many of the latest attacks against ISIS tanks around Kobane are ”fedai actions” carried out by YPG & YPJ fighters

2] These attacks are carried out by YPG & YPJ fighters who knows that they are most likely facing a certain death.

3] The fact that YPG & YPJ carry out these op is an evidence of the grave situation &the lack of effective weapons ag ISIS tanks in Kobane.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:15 schreef UpsideDown het volgende:
theunderdog die topics aanmaakt :') x oneindig
:P :')
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:18
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:15 schreef De_Guidance het volgende:

[..]

C.C. is the abbreviation of the honorific Arabic phrase 'Celle Celaluhu' which means, '[Allah's] glory is so almighty
ah helder, bedankt

Las laatst nog zo'n term, weet niet meer wat het was, maar het kwam er op neer dat het betekent

niet groot maar groter, groter dan groots, groter dan het alles omvattende

nu moet ik hier vanuit het westerse perspectief altijd in eerste instantie ontzettend om lachen hoe knullig het klinkt. Maar het zal daar meer een gevoel symboliseren, het ondekbaar grote ofzo.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:19
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:16 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/ArjDnn

1] Many of the latest attacks against ISIS tanks around Kobane are ”fedai actions” carried out by YPG & YPJ fighters

2] These attacks are carried out by YPG & YPJ fighters who knows that they are most likely facing a certain death.

3] The fact that YPG & YPJ carry out these op is an evidence of the grave situation &the lack of effective weapons ag ISIS tanks in Kobane.

Onvoorstelbaar toch die heldendaden. Is vanuit het tegenovergestelde perspectief een IS strijder ook een held?
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:20
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:19 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Onvoorstelbaar toch die heldendaden. Is vanuit het tegenovergestelde perspectief een IS strijder ook een held?
Voor iemand die fan is van ISIS wel denk ik.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:21
quote:
Lijkt me echt een raar gevoel, dat je vanaf het zijkant naar iets aan het kijken bent waar mensen dood gaan. Alsof het een voetbalwedstrijd is.
De_Guidancezondag 5 oktober 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:18 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

ah helder, bedankt

Las laatst nog zo'n term, weet niet meer wat het was, maar het kwam er op neer dat het betekent

niet groot maar groter, groter dan groots, groter dan het alles omvattende

nu moet ik hier vanuit het westerse perspectief altijd in eerste instantie ontzettend om lachen hoe knullig het klinkt. Maar het zal daar meer een gevoel symboliseren, het ondekbaar grote ofzo.
Nou ja dit soort termen zijn het christendom en jodendom ook natuurlijk niet vreemd natuurlijk.

:P
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:24
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:21 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Lijkt me echt een raar gevoel, dat je vanaf het zijkant naar iets aan het kijken bent waar mensen dood gaan. Alsof het een voetbalwedstrijd is.
Doen wij eigenlijk ook he, en het is niet eens ons werk.
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:27
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:21 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Lijkt me echt een raar gevoel, dat je vanaf het zijkant naar iets aan het kijken bent waar mensen dood gaan. Alsof het een voetbalwedstrijd is.
Inclusief applaus en gejuich. Het moet met name heel frustrerend zijn, denk ik. Je staat daar op die heuvel en je kunt niet mee helpen, hoe graag je dat misschien ook zou willen.
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 17:28
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:21 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Lijkt me echt een raar gevoel, dat je vanaf het zijkant naar iets aan het kijken bent waar mensen dood gaan. Alsof het een voetbalwedstrijd is.
De wereld anno 2014. ;(
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:30
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:27 schreef Halcon het volgende:

[..]

Inclusief applaus en gejuich. Het moet met name heel frustrerend zijn, denk ik. Je staat daar op die heuvel en je kunt niet mee helpen, hoe graag je dat misschien ook zou willen.
Dat maakt het meest trieste. Je kan echt niks doen. ;(
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:24 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Doen wij eigenlijk ook he, en het is niet eens ons werk.
Natuurlijk, maar wij staan er toch best ver van af. Hier en daar een filmpje of een tweet en dat is het wel. Zij staan er letterlijk maar paar meter daar van af. Lijkt me toch raar
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 17:30
ResistanceER twitterde op zondag 05-10-2014 om 15:13:20 BREAKING: Big Clashes in #Arsal as #ISIS / #JAN attempt to target #Hezbollah bases - Reports of 300 terrorists dead! #Lebanon reageer retweet
Malatyali0691zondag 5 oktober 2014 @ 17:31
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:15 schreef De_Guidance het volgende:

[..]

C.C. is the abbreviation of the honorific Arabic phrase 'Celle Celaluhu' which means, '[Allah's] glory is so almighty
Ze zeggen toch ook altijd Allah(swt).
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:31
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:30 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Dat maakt het meest trieste. Je kan echt niks doen. ;(

[..]

Natuurlijk, maar wij staan er toch best ver van af. Hier en daar een filmpje of een tweet en dat is het wel. Zij staan er letterlijk maar paar meter daar van af. Lijkt me toch raar
Ik bedoel meer dat dat van ons nog perverser is, dacht dat dat een beetje de strekking van je post was
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:31
BzLa80-CcAEhZ13.jpg:large

_O-
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 17:31
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:16 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/ArjDnn

1] Many of the latest attacks against ISIS tanks around Kobane are ”fedai actions” carried out by YPG & YPJ fighters

2] These attacks are carried out by YPG & YPJ fighters who knows that they are most likely facing a certain death.

3] The fact that YPG & YPJ carry out these op is an evidence of the grave situation &the lack of effective weapons ag ISIS tanks in Kobane.

Hevallo twitterde op zondag 05-10-2014 om 17:27:37 Many #ISIS tanks being blown up are by YPG fighters who climb onto tank with explosives strapped to them & detonate themselves! #Kobane reageer retweet
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 17:32
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:30 schreef SadPanda het volgende:
ResistanceER twitterde op zondag 05-10-2014 om 15:13:20 BREAKING: Big Clashes in #Arsal as #ISIS / #JAN attempt to target #Hezbollah bases - Reports of 300 terrorists dead! #Lebanon reageer retweet
Gaat weer lekker daar in Arsal.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:32
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:31 schreef .Exe het volgende:

[..]

Hevallo twitterde op zondag 05-10-2014 om 17:27:37 Many #ISIS tanks being blown up are by YPG fighters who climb onto tank with explosives strapped to them & detonate themselves! #Kobane reageer retweet
Goed nieuws ! ^O^
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:33
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:30 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Dat maakt het meest trieste. Je kan echt niks doen. ;(

[..]

Natuurlijk, maar wij staan er toch best ver van af. Hier en daar een filmpje of een tweet en dat is het wel. Zij staan er letterlijk maar paar meter daar van af. Lijkt me toch raar
Ja, dat lijkt mij persoonlijk het ergste. Zeker als je weet dat elke ontploffende tank van IS ontploft omdat een Koerd zich op heeft geofferd en je ziet natuurlijk ook dat Turkije hand- en spandiensten verleent aan IS en Koerdische versterkingen tegenhoudt.

Wij volgen inderdaad het nieuws een beetje. Zij zien en horen ontploffingen, beschietingen, etc.
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 17:34
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:32 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Goed nieuws ! ^O^
Zo moeten er toch veel te vernietigen zijn!
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 17:35
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:31 schreef .Exe het volgende:

[..]

Hevallo twitterde op zondag 05-10-2014 om 17:27:37 Many #ISIS tanks being blown up are by YPG fighters who climb onto tank with explosives strapped to them & detonate themselves! #Kobane reageer retweet
Jammer dat ze zich zelf hadden moeten opofferen om ISIS te stoppen :{ Jammer dat ze geen goede wapens krijgen om zo tanks uit te schakelen.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:36
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:31 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Ik bedoel meer dat dat van ons nog perverser is, dacht dat dat een beetje de strekking van je post was
Ik vind het niet echt perverser. Door de globalisering is alles heel dichtbij gekomen, daardoor is iets wat in het Midden-Oosten gebeurt niet eens zo ver van ons vandaan (betrekking op de informatievoorziening).
Wat ik alleen anders vindt in vergelijking met hun is, dat zij alles live zien. Wij zien alles vanaf hiervandaan en daardoor hebben we ook niet echt een emotie erbij.

Maar dit is maar gebral. Laten we maar weer ontopic gaan :P
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:37
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:36 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Ik vind het niet echt perverser. Door de globalisering is alles heel dichtbij gekomen, daardoor is iets wat in het Midden-Oosten gebeurt niet eens zo ver van ons vandaan (betrekking op de informatievoorziening).
Wat ik alleen anders vindt in vergelijking met hun is, dat zij alles live zien. Wij zien alles vanaf hiervandaan en daardoor hebben we ook niet echt een emotie erbij.

Maar dit is maar gebral. Laten we maar weer ontopic gaan :P
Je kan lastig ontkennen dat wij allemaal sensatiezoekers zijn he.
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:37
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:34 schreef .Exe het volgende:

[..]

Zo moeten er toch veel te vernietigen zijn!
Jawel, maar het blijft natuurlijk triest dat ze voor het uitschakelen van een tank een mensenleven nodig hebben en dat ze niet worden gesteund met betere wapens en meer bombardementen.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:37
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:33 schreef Halcon het volgende:

[..]

Ja, dat lijkt mij persoonlijk het ergste. Zeker als je weet dat elke ontploffende tank van IS ontploft omdat een Koerd zich op heeft geofferd en je ziet natuurlijk ook dat Turkije hand- en spandiensten verleent aan IS en Koerdische versterkingen tegenhoudt.

Wij volgen inderdaad het nieuws een beetje. Zij zien en horen ontploffingen, beschietingen, etc.
Dit precies
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 17:38
quote:
Turkije evacueert grensdorpen vanwege IS

Na verscheidene granaatinslagen aan de Syrische grens ten zuiden van de Turkse plaats Suruç hebben de Turkse autoriteiten zondag besloten twee dorpen aan de grens te evacueren.


Zondag nog raakten vier mensen gewond toen een granaat een woonhuis in de streek trof. Elders raakte een politieagent gewond als gevolg van granaatsplinters.

Suruç ligt niet ver ten noorden van de Syrische plaats Ayn al-Arab. Rond die grensstad wordt al geruime tijd gevochten tussen Koerdische Syriërs die de stad Kobani noemen en de extremisten van Islamitische Staat.

De meeste burgers zijn uit Kobani de grens over naar Turkije gevlucht.

Door: ANP
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 17:38
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:37 schreef Halcon het volgende:

[..]

Jawel, maar het blijft natuurlijk triest dat ze voor het uitschakelen van een tank een mensenleven nodig hebben en dat ze niet worden gesteund met betere wapens en meer bombardementen.
Als ze zouden werken met andere wapens zouden er ook slachtoffers vallen.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:38
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:37 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Je kan lastig ontkennen dat wij allemaal sensatiezoekers zijn he.
Vind ik niet van mezelf eigenlijk. Als ik geen Koerd was zou ik me er niet zo intensief mee bezig houden.
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:38
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:31 schreef .Exe het volgende:

[..]

Hevallo twitterde op zondag 05-10-2014 om 17:27:37 Many #ISIS tanks being blown up are by YPG fighters who climb onto tank with explosives strapped to them & detonate themselves! #Kobane reageer retweet
Jezus dat we hier als westen naar kijken en afwachten zeg. Dit zegt toch genoeg man, jezelf opofferen voor de familie. Dan is de nood het hoogst.

Stelletje corrupte homo's daar in Den Haag, stuur ze verdomme gewoon wat wapens man. Ongelooflijk.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 17:40
Heb je ook enige onderbouwing voor deze TT theunderdog?
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:40
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:38 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Als ze zouden werken met andere wapens zouden er ook slachtoffers vallen.
Ja, zo gaat dat in een oorlog. Maar dan hoef je niet met bommen om je lijf op een tank te klimmen.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:40
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:38 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Jezus dat we hier als westen naar kijken en afwachten zeg. Dit zegt toch genoeg man, jezelf opofferen voor de familie. Dan is de nood het hoogst.

Stelletje corrupte homo's daar in Den Haag, stuur ze verdomme gewoon wat wapens man. Ongelooflijk.
ISIS heeft heel veel moeite met de YPG, omdat zij ook tot de dood(letterlijk) vechten.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 17:40
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:40 schreef Halcon het volgende:

[..]

Ja, zo gaat dat in een oorlog. Maar dan hoef je niet met bommen om je lijf op een tank te klimmen.
Het is niet zo dat deze mensen geen vrijwilligers zullen zijn.
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:41
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:38 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Jezus dat we hier als westen naar kijken en afwachten zeg. Dit zegt toch genoeg man, jezelf opofferen voor de familie. Dan is de nood het hoogst.

Stelletje corrupte homo's daar in Den Haag, stuur ze verdomme gewoon wat wapens man. Ongelooflijk.
En in Den Haag bakkeleien ze maar even verder of er een volkenrechtelijk mandaat is om in Syrië in te grijpen. :r

Alsof er wel een volkenrechtelijk mandaat zou zijn voor de slachtpartijen van de Islamitische Staat.
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 17:42
kovandire twitterde op zondag 05-10-2014 om 17:33:39 In #YPJ( arin) suicide operation destrd atank 15 isis killed #TwitterKurds #Syria reageer retweet
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:42
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:40 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Het is niet zo dat deze mensen geen vrijwilligers zullen zijn.
Vrijwilliger is maar relatief. Het is meer bij gebrek aan steun en wapens jezelf opofferen om het IS zo lastig mogelijk te maken. Dat kun je vrijwillig noemen ja... :{
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 17:43
Bestrijden met eigen middelen blijkt toch altijd weer het best te werken.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:43
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:42 schreef .Exe het volgende:
kovandire twitterde op zondag 05-10-2014 om 17:33:39 In #YPJ( arin) suicide operation destrd atank 15 isis killed #TwitterKurds #Syria reageer retweet
Hier ben ik wel kapot van. Dit doet gewoon pijn. ;(
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 17:43
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:42 schreef Halcon het volgende:

[..]

Vrijwilliger is maar relatief. Het is meer bij gebrek aan steun en wapens jezelf opofferen om het IS zo lastig mogelijk te maken. Dat kun je vrijwillig noemen ja... :{
Ze kunnen ook gaan staan huilen naast het prikkeldraad hè.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 17:43
Hoeveel tanks hebben ze al kunnen uitschakelen?
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 17:44
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:43 schreef primakov het volgende:
Hoeveel tanks hebben ze al kunnen uitschakelen?
Dat is moeilijk te verifiëren.
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:44
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:42 schreef Halcon het volgende:

[..]

Vrijwilliger is maar relatief. Het is meer bij gebrek aan steun en wapens jezelf opofferen om het IS zo lastig mogelijk te maken. Dat kun je vrijwillig noemen ja... :{
Krijgt de YPJ ook 72 maagden of is dit voor het "goede" doel en niet vanuit egoistisch perspectief zoals IS
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 17:45
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:38 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Als ze zouden werken met andere wapens zouden er ook slachtoffers vallen.
Een stuk minder natuurlijk. Met moderne anti-tank wapens zouden de daesh tanks een lachertje zijn.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:45
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:44 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Krijgt de YPJ ook 72 maagden of is dit voor het "goede" doel en niet vanuit egoistisch perspectief zoals IS
Hebben zij niet. Ze vechten allemaal voor 'azadi'(vrijheid).
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:46
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:43 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Ze kunnen ook gaan staan huilen naast het prikkeldraad hè.
Dat kan. Echter veel mensen die in staat zijn om te vechten hebben dat niet gedaan.
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:47
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:45 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Hebben zij niet. Ze vechten allemaal voor 'azadi'(vrijheid).
RIP dan, en hulp gewenst voor ze
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 17:47
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:46 schreef Halcon het volgende:

[..]

Dat kan. Echter veel mensen die in staat zijn om te vechten hebben dat niet gedaan.
Kunnen wij nog wat van leren.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:47
Hmmm, IPA de conservatief met een extreem liberalistische definitie van "vrijwilligheid"...

Apart.
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:47
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:45 schreef .Exe het volgende:

[..]

Een stuk minder natuurlijk. Met moderne anti-tank wapens zouden de daesh tanks een lachertje zijn.
Precies. Dan zouden mensen dat ook niet hoeven te doen om zich te kunnen verdedigen.
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 17:48
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:41 schreef Halcon het volgende:

[..]

En in Den Haag bakkeleien ze maar even verder of er een volkenrechtelijk mandaat is om in Syrië in te grijpen. :r

Alsof er wel een volkenrechtelijk mandaat zou zijn voor de slachtpartijen van de Islamitische Staat.
Hou op ;(
Ik schaam mij voor die kleurloze lafaards :(
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 17:48
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:47 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Kunnen wij nog wat van leren.
Als je met 'wij' Nederlanders bedoelt: volmondig ja. Maar ook de toevoeging dat NL op dat punt niet meer te redden is. Komt er ooit eens een inval, dan ga je met Nederlanders de oorlog niet winnen.
Djibrilzondag 5 oktober 2014 @ 17:48
Je kan alleen maar respect voor de Koerden hebben, de strijd die zij leveren in Kobani is ongekend.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:48
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:46 schreef Halcon het volgende:

[..]

Dat kan. Echter veel mensen die in staat zijn om te vechten hebben dat niet gedaan.
Ze denken gewoon zo: 'Of we doen niks en worden straks verkracht door de baardapen en dan vermoord of we doen dit'. Ik begrijp ze volledig.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 17:48
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:48 schreef Halcon het volgende:

[..]

Als je met 'wij' Nederlanders bedoelt: volmondig ja. Maar ook de toevoeging dat NL op dat punt niet meer te redden is. Komt er ooit eens een inval, dan ga je met Nederlanders de oorlog niet winnen.
Inderdaad.
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 17:49
Het officiële persbureau van Turkije is ondertussen bezig met het promoten van ISIS:
BzMEse3IAAMrsV2.jpgBzMErhlIAAA8zOx.jpg
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:49
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:48 schreef Djibril het volgende:
Je kan alleen maar respect voor de Koerden hebben, de strijd die zij leveren in Kobani is ongekend.
Dit
TeenWolfzondag 5 oktober 2014 @ 17:50
Als de Nederlanders tijdens wo2 ook zouden vechten als de Knoerden ipv wegrennen. ...
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 17:50
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:48 schreef Halcon het volgende:

[..]

Als je met 'wij' Nederlanders bedoelt: volmondig ja. Maar ook de toevoeging dat NL op dat punt niet meer te redden is. Komt er ooit eens een inval, dan ga je met Nederlanders de oorlog niet winnen.
Smerige babyboomers hebben onze cultuur vernietigd.
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 17:50
Kobanigrad
Montana_irzondag 5 oktober 2014 @ 17:50
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:30 schreef SadPanda het volgende:
ResistanceER twitterde op zondag 05-10-2014 om 15:13:20 BREAKING: Big Clashes in #Arsal as #ISIS / #JAN attempt to target #Hezbollah bases - Reports of 300 terrorists dead! #Lebanon reageer retweet
_O_ Hezbollah _O_
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:50
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:49 schreef SadPanda het volgende:
Het officiële persbureau van Turkije is ondertussen bezig met het promoten van ISIS:
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Waarom doen ze dat?
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 17:51
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:48 schreef Djibril het volgende:
Je kan alleen maar respect voor de Koerden hebben, de strijd die zij leveren in Kobani is ongekend.
Inderdaad.
Djibrilzondag 5 oktober 2014 @ 17:51
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:50 schreef TeenWolf het volgende:
Als de Nederlanders tijdens wo2 ook zouden vechten als de Knoerden ipv wegrennen. ...
Als de ottofalen zouden vechten tijden de wo1 in plaats van weg te rennen...
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:52
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:50 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

_O_ Hezbollah _O_
Euhh Arsal ligt volgens google maps bijna aan de middelandse zee. Is IS al tot daar opgetrokken? :o
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 17:52
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:48 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Ze denken gewoon zo: 'Of we doen niks en worden straks verkracht door de baardapen en dan vermoord of we doen dit'. Ik begrijp ze volledig.
Stel dat daesh 50 tanks heeft dan kost dat 50 YPG levens en honderden daesh baarden plus 50 tanks naar de hel. w/
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:50 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Waarom doen ze dat?
Turkije ISIS steunt omdat ze vechten tegen de Syrische Koerden (PKK) en Assad.
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:52 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Euhh Arsal ligt volgens google maps bijna aan de middelandse zee. Is IS al tot daar opgetrokken? :o
Al-Nusra, maar die collaboreert met ISIS.
TeenWolfzondag 5 oktober 2014 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:51 schreef Djibril het volgende:

[..]

Als de ottofalen zouden vechten tijden de wo1 in plaats van weg te rennen...
Het rijk was te groot om te verdedigen, nl was kk klein.
b4kl4pzondag 5 oktober 2014 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:52 schreef .Exe het volgende:

[..]

Stel dat daesh 50 tanks heeft dan kost dat 50 YPG levens en honderden daesh baarden plus 50 tanks naar de hel. w/
Ja maar zou jij die beslissing ook voor jezelf als individu kunnen nemen?

Je moet wel ballen van diamant hebben als je dat er voor over hebt. Het oerinstinct hoop zou toch ook mee moeten spelen.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:53 schreef SadPanda het volgende:

[..]

Turkije ISIS steunt omdat ze vechten tegen de Syrische Koerden (PKK) en Assad.
YPG heeft verder weinig te maken met de PKK maar ja dat is minder spannend natuurlijk.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 17:55
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:53 schreef TeenWolf het volgende:

[..]

Het rijk was te groot om te verdedigen, nl was kk klein.
Alles is de schuld van de Fransen en hun Jakobijnse ziekte.

Later nog eens versterkt door de eveneens Franse Soixante-Huitards die de Nederlandse cultuur onherstelbaar hebben beschadigd.
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 17:55
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:53 schreef IPA35 het volgende:

[..]

YPG heeft verder weinig te maken met de PKK maar ja dat is minder spannend natuurlijk.
De HDP is wel PKK maar de YPG heeft volgens jou weinig te maken met de PKK? :') Eerder andersom...
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 17:56
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:53 schreef IPA35 het volgende:

[..]

YPG heeft verder weinig te maken met de PKK maar ja dat is minder spannend natuurlijk.
Inderdaad, de PKK levert de wapens en indien nodig extra mankracht, verder is het een samenraapsel van locals die een hekel hebben aan gekken die hun dorpen willen innemen.
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 17:56
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:53 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Ja maar zou jij die beslissing ook voor jezelf als individu kunnen nemen?

Je moet wel ballen van diamant hebben als je dat er voor over hebt. Het oerinstinct hoop zou toch ook mee moeten spelen.
Het gaat om het grote plaatje. Zo win je zo`n slag en ben je in staat om daesh te verslaan. Anders zeker niet!
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:56
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:55 schreef SadPanda het volgende:

[..]

De HDP is wel PKK maar de YPG heeft volgens jou weinig te maken met de PKK? :') Eerder andersom...
Hebben dezelfde doelen en ideologie, maar voor de rest wel weinig ja.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 17:57
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:56 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Inderdaad, de PKK levert de wapens en indien nodig extra mankracht, verder is het een samenraapsel van locals die een hekel hebben aan gekken die hun dorpen willen innemen.
PYD is door een PKK man opgezet maar YPG bestaat uit lokale Koerden die autonomie willen en in elk geval de "Ware Gelovigen" buiten de deur willen houden.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:57
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:56 schreef .Exe het volgende:

[..]

Het gaat om het grote plaatje. Zo win je zo`n slag en ben je in staat om daesh te verslaan. Anders zeker niet!
Maar is denk is meer eigen keuze dan dat iemand van hoger hand het voor je beslist.
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 17:58
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:57 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Maar is denk is meer eigen keuze dan dat iemand van hoger hand het voor je beslist.
Tuurlijk, niet iedereen is daartoe in staat.
Voor mij zijn het fokking HELDEN!
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 17:58
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:57 schreef IPA35 het volgende:

[..]

PYD is door een PKK man opgezet maar YPG bestaat uit lokale Koerden die autonomie willen en in elk geval de "Ware Gelovigen" buiten de deur willen houden.
Hun geloof is Koerdistan _O_
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 17:58
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:56 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Hebben dezelfde doelen en ideologie, maar voor de rest wel weinig ja.
Ze werken duidelijk samen.
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:00
quote:
Koerdistan als religie nemen is shirk(afgoderij) en kufr(ongeloof). Koerdistan kan wel je ideologie zijn maar niet je religie/geloof. :')

Islam is de religie van de meeste Koerden. :Y
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:01
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:00 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Koerdistan als religie nemen is shirk(afgoderij) en kufr(ongeloof). Koerdistan kan wel je ideologie zijn maar niet je religie/geloof. :')

Islam is de religie van de meeste Koerden. :Y
Oh kijk, meneer de Turkse wannabe Koerd is er ook :o .
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:02
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:00 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Koerdistan als religie nemen is shirk(afgoderij) en kufr(ongeloof). Koerdistan kan wel je ideologie zijn maar niet je religie/geloof. :')

Islam is de religie van de meeste Koerden. :Y
Wat is jouw mening over Kobane?

Shirk en kufr? :o
Dat is wel erg. Is zal het gelijk aanpassen.
TeenWolfzondag 5 oktober 2014 @ 18:02
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:00 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Koerdistan als religie nemen is shirk(afgoderij) en kufr(ongeloof). Koerdistan kan wel je ideologie zijn maar niet je religie/geloof. :')

Islam is de religie van de meeste Koerden. :Y
Dit
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 18:02
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:01 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Oh kijk, meneer de Turkse wannabe Koerd is er ook :o .
:D
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:03
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:02 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Wat is jouw mening over Kobane?

Shirk en kufr? :o
Dat is wel erg. Is zal het gelijk aanpassen.
Ik snap niet wat IS wil in Kobane. :')

Waarom omsingelen en belegeren ze Damascus, Beirut, Jeruzalem en/of Tel Aviv niet.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:04
Is het ook de schuld van Maliki en de sjiieten dat ze nu Kobane aanvallen?
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:04
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:01 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Oh kijk, meneer de Turkse wannabe Koerd is er ook :o .
Ik ben een Koerd uit Noord-Koerdistan en geen Turkse Wannebe Koerd.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:04
Baklava95 is een Koerd? _O-
Montana_irzondag 5 oktober 2014 @ 18:04
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:04 schreef mrstylo het volgende:
Is het ook de schuld van Maliki en de sjiieten dat ze nu Kobane aanvallen?
:D
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 18:04
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:03 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ik snap niet wat IS wil in Kobane. :')

Waarom omsingelen en belegeren ze Damascus, Beirut, Jeruzalem en/of Tel Aviv niet.
_O-
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:04
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:04 schreef primakov het volgende:
Baklava95 is een Koerd? _O-
Nee een Turk die denkt dat hij een Koerd is. Ondertussen spreekt hij geen woord Koerdisch en aanbidt hij de Rode Sultan Tayip.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:05
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:03 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ik snap niet wat IS wil in Kobane. :')

Waarom omsingelen en belegeren ze Damascus, Beirut, Jeruzalem en/of Tel Aviv niet.
Erdogoe
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:05
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:04 schreef mrstylo het volgende:
Is het ook de schuld van Maliki en de sjiieten dat ze nu Kobane aanvallen?
Weet ik niet. Misschien is het de schuld van Turkije. :?
TeenWolfzondag 5 oktober 2014 @ 18:05
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:01 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Oh kijk, meneer de Turkse wannabe Koerd is er ook :o .
Omdat een Koerd zegt dat zijn geloof Islam is ipv 'koerdistan' is het een wannabe Koerd??
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 18:05
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:03 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ik snap niet wat IS wil in Kobane. :')

Waarom omsingelen en belegeren ze Damascus, Beirut, Jeruzalem en/of Tel Aviv niet.
Ayn-al-Islam er van maken en Arabiseren natuurlijk.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:06
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:04 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ik ben een Koerd uit Noord-Koerdistan en geen Turkse Wannebe Koerd.
Je juicht ISIS anders wel een te groot hart toe zo te zien, durf je dit ook bij Koerden te tentoonspreiden ?
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:06
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:05 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Ayn-al-Islam er van maken en Arabiseren natuurlijk.
Ayn Al Islam is tenminste beter dan Ayn Al Arab. :')

Arabiseren? Ik denk eerder Islamiseren. En ik denk niet dat er een massagenocide gaat plaatsvinden.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:08
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:06 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ayn Al Islam is tenminste beter dan Ayn Al Arab. :')

Arabiseren? Ik denk eerder Islamiseren. En ik denk niet dat er een massagenocide gaat plaatsvinden.
Waarom denk je dat? Koerden in Syrië hebben twee jaar vrijheid geproefd. Denk je dat ze terug willen? Ze zullen nooit buigen voor hun.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:08
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:04 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Nee een Turk die denkt dat hij een Koerd is. Ondertussen spreekt hij geen woord Koerdisch en aanbidt hij de Rode Sultan Tayip.
Ahh, zo één, maar zich dan wel willen profileren als Koerd. Je had het laatst nog over geassimileerde Koerden ja, goed voorbeeld als hij niet eens Koerdisch spreekt.
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 18:08
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:43 schreef primakov het volgende:
Hoeveel tanks hebben ze al kunnen uitschakelen?
Meerderen in ieder geval,

One described how a friend stopped an Isis assault by dropping a bomb through a tank hatch, killing himself as well. “He just couldn’t take seeing the tanks bombing the village and killing so many people,”
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:08
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:06 schreef primakov het volgende:

[..]

Je juicht ISIS anders wel een te groot hart toe zo te zien, durf je dit ook bij Koerden te tentoonspreiden ?
Ik juich IS niet toe in hun strijd tegen de Koerden. :')

En nee ik ben in het algemeen ook niet voor IS. :')
TeenWolfzondag 5 oktober 2014 @ 18:09
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:04 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Nee een Turk die denkt dat hij een Koerd is. Ondertussen spreekt hij geen woord Koerdisch en aanbidt hij de Rode Sultan Tayip.
Zijn wel meer Koerden die geen Koerdisch spreken, tevens stemt bijna 40% van Diyarbakir op Erdogan.
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:09
Turken gaan nu roepen dat YPG/YPJ en PKK worden gesteund door Amerika en IsraHell. _O-

theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:09
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:00 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Koerdistan als religie nemen is shirk(afgoderij) en kufr(ongeloof). Koerdistan kan wel je ideologie zijn maar niet je religie/geloof. :')

Islam is de religie van de meeste Koerden. :Y
Integendeel, veel Koerden willen niets te maken hebben met een religie dat pedoseksualiteit en moord promoot.
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 18:10
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:06 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ayn Al Islam is tenminste beter dan Ayn Al Arab. :')

Arabiseren? Ik denk eerder Islamiseren. En ik denk niet dat er een massagenocide gaat plaatsvinden.
Arabisch is de taal van de ware islam, dat weet iedereen.

Alle Koerdische strijders afslachten en hun Koerdische vrouwen verkrachten en vermoorden.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:10
quote:
Triest, wel eervolle strijders dat ze zich zo opofferen.

quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:08 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ik juich IS niet toe in hun strijd tegen de Koerden. :')

En nee ik ben in het algemeen ook niet voor IS. :')
Weer zo'n mooie performatieve tegenspraak, er woedt kennelijk nog een innerlijke strijd in je zo te zien..
TeenWolfzondag 5 oktober 2014 @ 18:10
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:09 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Integendeel, veel Koerden willen niets te maken hebben met een religie dat pedoseksualiteit en moord promoot.
Zeg dat tegen een Koerd uit oost Turkije en de kans is groot dat je klappen vangt.
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 18:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:09 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Integendeel, veel Koerden willen niets te maken hebben met een religie dat pedoseksualiteit en moord promoot.
Begin steeds meer sympathie voor de Koerden te krijgen :Y
happinessfordogszondag 5 oktober 2014 @ 18:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:06 schreef primakov het volgende:

[..]

Je juicht ISIS anders wel een te groot hart toe zo te zien, durf je dit ook bij Koerden te tentoonspreiden ?
De meeste Koerden in Noord-Irak floreren dankzij ISIS als nooit te voren. Dankzij deze oorlog hebben de Koerden enorme lappen grond op het Iraaks staatsleger veroverd zonder grote offers te hebben moeten maken. Bijstand voor ISIS kan dus best genuanceerd worden door menig Koerd.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:09 schreef Baklava95 het volgende:
Turken gaan nu roepen dat YPG/YPJ en PKK worden gesteund door Amerika en IsraHell. _O-

Veel Turken zijn ook raar. Je moet de topics van gisteren eens terug lezen. Volgens hun waren er geen genocide en Turken zouden niet samenwerken met Israël en Amerika :')
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:09 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Integendeel, veel Koerden willen niets te maken hebben met een religie dat pedoseksualiteit en moord promoot.
Goed ook, en het is 'de religie'.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:12
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:10 schreef TeenWolf het volgende:

[..]

Zeg dat tegen een Koerd uit oost Turkije en de kans is groot dat je klappen vangt.
Goed dat zij ook alle Koerden vertegenwoordigen
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:12
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:10 schreef TeenWolf het volgende:

[..]

Zeg dat tegen een Koerd uit oost Turkije en de kans is groot dat je klappen vangt.
En dan?
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:12
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:09 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Integendeel, veel Koerden willen niets te maken hebben met een religie dat pedoseksualiteit en moord promoot.
Toch is 90% van de Koerden Moslim. :')
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:12
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:11 schreef primakov het volgende:

[..]

Goed ook, en het is 'de religie'.
Nee een, het christendom is niet veel beter.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:12
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:12 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Toch is 90% van de Koerden Moslim. :')
80%
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:13
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:12 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Toch is 90% van de Koerden Moslim. :')
Welnee.
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:14
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:11 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Veel Turken zijn ook raar. Je moet de topics van gisteren eens terug lezen. Volgens hun waren er geen genocide en Turken zouden niet samenwerken met Israël en Amerika :')
Ik weet hoe Turken zijn. :') Heb 18 jaar ervaring met ze. :')

En Turkije is onschuldig als de pest volgens hun. :') Dat terwijl Turkije drones en wapens krijgt van Amerika en IsraHell. :')
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:14
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:08 schreef primakov het volgende:

[..]

Ahh, zo één, maar zich dan wel willen profileren als Koerd. Je had het laatst nog over geassimileerde Koerden ja, goed voorbeeld als hij niet eens Koerdisch spreekt.
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:09 schreef TeenWolf het volgende:

[..]

Zijn wel meer Koerden die geen Koerdisch spreken, tevens stemt bijna 40% van Diyarbakir op Erdogan.
Dan zijn het toch gewoon Turken?

"De taal is gans het volk."
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:14
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:13 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Welnee.
Het zijn wel officiële, maar volgens dat zijn er in Nederland ook 10miljoen christenen. In het dagelijkse leven is het veel minder ja.
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 18:15
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:14 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ik weet hoe Turken zijn. :') Heb 18 jaar ervaring met ze. :')

En Turkije is onschuldig als de pest volgens hun. :') Dat terwijl Turkije drones en wapens krijgt van Amerika en IsraHell. :')
Waarom zeg jij hele tijd IsraHell? Dat terwijl Israël een onafhankelijk Koerdistan juist steunt :{ Of komt het door dat je er niet tegen kunt dat de joden, moslims afmaken in Gaza? :')
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:15
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:10 schreef TeenWolf het volgende:

[..]

Zeg dat tegen een Koerd uit oost Turkije en de kans is groot dat je klappen vangt.
Inderdaad pedoseksualiteit is daar eerder norm dan uitzondering.
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:15
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:15 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Waarom zeg jij hele tijd IsraHell? Dat terwijl Israël een onafhankelijk Koerdistan juist steunt :{ Of komt het door dat je er niet tegen kunt dat de joden, moslims afmaken in Gaza? :')
Ben jij pro-IsraHell. :{
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:15
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:12 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Nee een, het christendom is niet veel beter.
Leuk geprobeerd maar het is nog steeds 'de religie', dat hoor je mij dan ook nergens zeggen.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:16
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:15 schreef primakov het volgende:

[..]

Leuk geprobeerd maar het is nog steeds 'de religie', dat hoor je mij dan ook nergens zeggen.
Nee, het is een religie.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:16
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:15 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Inderdaad pedoseksualiteit is daar eerder norm dan uitzondering.
Doe normaal man
Baklava95zondag 5 oktober 2014 @ 18:16
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:14 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Het zijn wel officiële, maar volgens dat zijn er in Nederland ook 10miljoen christenen. In het dagelijkse leven is het veel minder ja.
Gast er zijn nog heel veel Koerden Moslim. Misschien wat minder bij de rijke Koerdische bovenklasse in Slemani. Maar in Noord-Koerdistan zijn zelf de meest extreme PKK'ers gelovig. :')
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:17
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:16 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Doe normaal man
http://www.hurriyetdailyn(...)pageID=238&nid=61055

Jullie moeten eens normaal doen.

Dat de Kemal-aanbidders het als hun plicht zien jullie hardhandig beschaving bij te brengen is niet echt onbegrijpelijk natuurlijk.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:17
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:14 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ik weet hoe Turken zijn. :') Heb 18 jaar ervaring met ze. :')

En Turkije is onschuldig als de pest volgens hun. :') Dat terwijl Turkije drones en wapens krijgt van Amerika en IsraHell. :')
Je bent er zelf toch één, durf je bij Turken wel te zeggen dat je een Koerd bent, of ben je dan weer een Turk? ;)

Wat is je visie op de in Israël wonende 150 000 Koerden?
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:17
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:15 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ben jij pro-IsraHell. :{
Uiteraard, alleen een idioot is tegen Israel.
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 18:17
:')
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:18
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:16 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Nee, het is een religie.
Gijzelaar van je eigen denkbeelden.

http://vandale.nl/opzoeken?pattern=religie&lang=nn
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:18
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:16 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Gast er zijn nog heel veel Koerden Moslim. Misschien wat minder bij de rijke Koerdische bovenklasse in Slemani. Maar in Noord-Koerdistan zijn zelf de meest extreme PKK'ers gelovig. :')
Waar zeg ik dat er heel weinig gelovige Koerden zijn? Ik zeg alleen dat het niet meer zoveel is als wat jij zegt(namelijk 90%). Je hebt buiten moslims en ongelovigen ook jezidis, joden en christenen.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:19
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:17 schreef IPA35 het volgende:

[..]

http://www.hurriyetdailyn(...)pageID=238&nid=61055

Jullie moeten eens normaal doen.

Dat de Kemal-aanbidders het als hun plicht zien jullie hardhandig beschaving bij te brengen is niet echt onbegrijpelijk natuurlijk.
Wat is het probleem met die huwelijken?
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:20
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:16 schreef Baklava95 het volgende:

[..]
. Maar in Noord-Koerdistan zijn zelf de meest extreme PKK'ers gelovig. :')
Lekker verenigbaar ook met de Marxistisch-Leninistische inslag dan.
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 18:20
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:20 schreef primakov het volgende:

[..]

Lekker verenigbaar ook met de Marxistisch-Leninistische inslag dan.
ISIS propaganda :')
Frezerzondag 5 oktober 2014 @ 18:21
Ik lees dat Turkije een paar dorpen evacueert naar aanleiding gewonden door afzwaaiers die in Turkije terecht waren gekomen.

Ik meen me te herinneren dat in het begin van de burgeroorlog nog wel eens terug werd geschoten als het Syrische leger dat deed. Beetje jammer dat ze dat nu nog steeds niet doen richting Isis... Moet toch een eitje zijn met al die tanks daar.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:21
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:19 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Wat is het probleem met die huwelijken?
Ik snap zijn probleem ook niet. Hoe dichter bij de nul..
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:22
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:15 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Inderdaad pedoseksualiteit is daar eerder norm dan uitzondering.
_O-
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:22
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:21 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Snap ik ook niet. Hoe dichter bij de nul..
Dat is erg overdreven natuurlijk, maar wij in Nederland zijn hiermee erg doorgeschoten.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:23
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:19 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Wat is het probleem met die huwelijken?
Rare inteelt bullshit in ongeciviliseerde bergdorpjes.

Dat de gekke CHP'ers denken dat hen de Turkse cultuur ter vervanging van de Koerdische cultuur op te leggen voor een significante verbetering zal zorgen betwijfel ik echter.
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:23
Maar bedankt IPA. Je shit heeft vliegen aangetrokken.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:24
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:23 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Rare inteelt bullshit in ongeciviliseerde bergdorpjes.

Dat de gekke CHP'ers denken dat hen de Turkse cultuur ter vervanging van de Koerdische cultuur op te leggen voor een significante verbetering zal zorgen betwijfel ik echter.
Inteelt - pedoseksualiteit....

Juist ja.. :')
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:24
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:24 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Inteelt - pedoseksualiteit....

Juist ja.. :')
Van het een komt het ander.
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 18:24
Minderjarigen bezwangeren leidt niet tot inteelt, dan moet je een chick uit je eigen familie prikken.
TeenWolfzondag 5 oktober 2014 @ 18:25
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:15 schreef Baklava95 het volgende:

[..]

Ben jij pro-IsraHell. :{
Vigen jazeker, zo'n kolonisten-lover.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:25
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:24 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Inteelt - pedoseksualiteit....

Juist ja.. :')
Koerden in het Zuid-Oosten van Turkije zijn rare mensen.

Gister is er een kind overleden nadat een schaap op z'n hoofd was gevallen. Echt typisch Diyarbakir
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:25
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:17 schreef primakov het volgende:

[..]

Je bent er zelf toch één, durf je bij Turken wel te zeggen dat je een Koerd bent, of ben je dan weer een Turk? ;)

Wat is je visie op de in Israël wonende 150 000 Koerden?
Wat boeit het hoeveel Koerden er wonen in Israel? Zij beschouwen zichzelf als Israelier.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:27
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:25 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Wat boeit het hoeveel Koerden er wonen in Israel? Zij beschouwen zichzelf als Israelier.
Hij heeft kennelijk een probleem met Koerden die niet moslim zijn, dat probeer ik aan te kaarten, rustig maar.
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:27
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:25 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Koerden in het Zuid-Oosten van Turkije zijn rare mensen.

Gister is er een kind overleden nadat een schaap op z'n hoofd was gevallen. Echt typisch Diyarbakir
Turken in de hele wereld zijn rare mensen.

Ze aanbidden een wolf genaamd 'Asena' en doen dan alsof ze islamitisch zijn. Ik dacht dat wolven aanbidden niet mocht in dat achterlijke geloof?
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:28
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:20 schreef primakov het volgende:

[..]

Lekker verenigbaar ook met de Marxistisch-Leninistische inslag dan.
Jij wil zeggen dat het aanbidden van een wolf, wat Turken doen, wel te verenigen is met de islam?
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:29
quote:
7s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:21 schreef Frezer het volgende:
Ik lees dat Turkije een paar dorpen evacueert naar aanleiding gewonden door afzwaaiers die in Turkije terecht waren gekomen.

Ik meen me te herinneren dat in het begin van de burgeroorlog nog wel eens terug werd geschoten als het Syrische leger dat deed. Beetje jammer dat ze dat nu nog steeds niet doen richting Isis... Moet toch een eitje zijn met al die tanks daar.
Duh, ze zijn bondgenoten he. Turkije en ISIS. We zagen dat toen ISIS meerdere granaten gooide naar Turkije, Turkije deed niks terug en de regering zei er niks over.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:29
quote:
2s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:24 schreef UpsideDown het volgende:
Minderjarigen bezwangeren leidt niet tot inteelt, dan moet je een chick uit je eigen familie prikken.
Waarschijnlijk pakken ze een minderjarig nichtje hè. Zo gaat dat in van die vage dorpjes.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:29
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:27 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Turken in de hele wereld zijn rare mensen.

Ze aanbidden een wolf genaamd 'Asena' en doen dan alsof ze islamitisch zijn. Ik dacht dat wolven aanbidden niet mocht in dat achterlijke geloof?
:') :') :')
Deze man _O-
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:29
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:27 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Turken in de hele wereld zijn rare mensen.

Ze aanbidden een wolf genaamd 'Asena' en doen dan alsof ze islamitisch zijn. Ik dacht dat wolven aanbidden niet mocht in dat achterlijke geloof?
Ik mag jou wel _O_
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:30
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:29 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Ik mag jou wel _O_
:')
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 18:30
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:20 schreef primakov het volgende:

[..]

Lekker verenigbaar ook met de Marxistisch-Leninistische inslag dan.
Het communisme heeft de PKK gelukkig al heel lang laten varen..
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:30
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:30 schreef SadPanda het volgende:

[..]

Het communisme heeft de PKK gelukkig al heel lang laten varen..
Maar ze willen ook geen kapitalisme.
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:31
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:30 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Maar ze willen ook geen kapitalisme.
Moet je dan kiezen tussen communisme en kapitalisme? Moslims willen ook beide niet, ze willen sharia'isme.
TeenWolfzondag 5 oktober 2014 @ 18:31
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:29 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Ik mag jou wel _O_
:') kleuter invasie.
primakovzondag 5 oktober 2014 @ 18:32
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:28 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Jij wil zeggen dat het aanbidden van een wolf, wat Turken doen, wel te verenigen is met de islam?
Lijkt me niet, maar dat boeit mij 0,0, ik heb niets te maken met de islam of welke religie dan ook. En not this shit again tussen jou en Clapclap, de vorige 2 topics hebben jullie ook al lopen volspammen met jullie leuke discussies..
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 18:32
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:30 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Maar ze willen ook geen kapitalisme.
Klopt, ze willen communalisme ofzo.
TeenWolfzondag 5 oktober 2014 @ 18:32
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:29 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

:') :') :')
Deze man _O-
Ik ga binnenkort weer een gesprek regelen met zijn reclasserings ambtenaar. :')
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:32
Even off-topic, maar:

Dit is dus de wolf die, de van Mongolen afstammende, Turken aanbidden. Nou leuk als jouw god zelfs in een YuGiOh-kaartendek zit. :')

Ashenna_Card.jpg
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:33
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:32 schreef primakov het volgende:

[..]

Lijkt me niet, maar dat boeit mij 0,0, ik heb niets te maken met de islam of welke religie dan ook. En not this shit again tussen jou en Clapclap, de vorige 2 topics hebben jullie ook al lopen volspammen met jullie leuke discussies..
Ik reageer enkel op hypocrisie van een ''persoon'' die wolven aanbidt en van de Mongolen afstamt.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:34
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:33 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Ik reageer enkel op hypocrisie van een ''persoon'' die wolven aanbidt en van de Mongolen afstamt.
Stammen ze niet van af, maar nu moet ik heel erg gaan uitkijken wat ik zeg.
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:34
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:34 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Stammen ze niet van af, maar nu moet ik heel erg gaan uitkijken wat ik zeg.
Wel waar. Itt de Turken zijn Mongolen wel een normaal volk tegenwoordig.
Peunagezondag 5 oktober 2014 @ 18:34
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:32 schreef mylamboisblack het volgende:
Even off-topic, maar:

Dit is dus de wolf die, de van Mongolen afstammende, Turken aanbidden. Nou leuk als zelfs jouw god in een YuGiOh-kaartendek zit. :')

[ afbeelding ]
Hoe is dat gebeurd dan.... was de vader een man of een wolf? >:)
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 18:35
_O-
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:35
quote:
10s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:34 schreef Peunage het volgende:

[..]

Hoe is dat gebeurd dan.... was de vader een man of een wolf? >:)
Niet vragen aan ze hoor, want anders ben je anti-Turkije en zit je in een zionistisch complot dat Turkije kapot wil maken(waarbij ze vergeten dat Turkije is gebouwd door de VS en EU).
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:36
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:32 schreef SadPanda het volgende:

[..]

Klopt, ze willen communalisme ofzo.
Ja moderne communisme. Beste uit het kapitalisme en communisme in 1. Ze vinden dat het kapitalisme mensen slaaf maakt van het geld en het communisme is niet modern en kan je niet alles uit je talent halen. Ik vind het wel een prachtig concept
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:36
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:34 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Wel waar.
Nee.
http://en.wikipedia.org/w(...)f_the_Turkish_people
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 18:37
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:32 schreef mylamboisblack het volgende:
Even off-topic, maar:

Dit is dus de wolf die, de van Mongolen afstammende, Turken aanbidden. Nou leuk als jouw god zelfs in een YuGiOh-kaartendek zit. :')

[ afbeelding ]
Je gaat gewoon helemaal HAM op ze :D

/werd ff ghetto
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:38
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:33 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Ik reageer enkel op hypocrisie van een ''persoon'' die wolven aanbidt en van de Mongolen afstamt.
_O- _O- _O-

Lambo is kampioen dingen uit z'n duim zuigen _O_
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 18:38
H4CK3D BY ANONYMOUS!111!1 WE ARE LEGION.

SPOILER
:')


[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 05-10-2014 18:39:21 ]
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 18:39
SyrianLionesss twitterde op zondag 05-10-2014 om 17:30:37 Turkish and #ISIS fighters face each other along the Syrian-Turkish border with no problems http://t.co/6H1Fm9TSyn reageer retweet
BzMYgz8IMAAeqBB.jpg
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:40
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:38 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

_O- _O- _O-

Lambo is kampioen dingen uit z'n duim zuigen _O_
En de Koerden hier zijn helemaal fan van hem. :')
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:40
quote:
Dat de Turken van Anatolie, die een resultaat zijn geworden van vele verkrachtigen en gedwongen huwelijken, geen haplopgroepen meer hebben die gelijk zijn aan die van andere Turkse of Mongoolse stammen, betekent niet dat ze daar niet vanaf stammen. Als je kijkt naar waar de Turkse talen van afstammen, namelijk in Mongolie, dan kan je een makkelijke conclusie maken dat ze via daar zijn geemigreerd naar Anatolie(zoals het ook is gebeurd).
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:40
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:39 schreef SadPanda het volgende:
SyrianLionesss twitterde op zondag 05-10-2014 om 17:30:37 Turkish and #ISIS fighters face each other along the Syrian-Turkish border with no problems http://t.co/6H1Fm9TSyn reageer retweet
[ afbeelding ]
ISIS is het probleem van Turkije niet. Zo lang ze niet aan Turkije zitten is er niks aan de hand. De Koerden vechten het maar lekker zelf uit. Ze wilden toch de grote jongens uithangen? Nu mogen ze dat
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 18:40
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:40 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

ISIS is het probleem van Turkije niet. Zo lang ze niet aan Turkije zitten is er niks aan de hand. De Koerden vechten het maar lekker zelf uit. Ze wilden toch de grote jongens uithangen? Nu mogen ze dat
ukbkmr?
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:41
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:40 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

ISIS is het probleem van Turkije niet. Zo lang ze niet aan Turkije zitten is er niks aan de hand. De Koerden vechten het maar lekker zelf uit. Ze wilden toch de grote jongens uithangen? Nu mogen ze dat
Ze zitten dus wel aan Turkije. 49 gegijzelden en meerdere granaten gegooid naar Turkije en soldaten gewond gemaakt. Maar Turkije doet niks terug, waarom zouden ze hun bondgenoot verraden?
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:41
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:40 schreef vigen98 het volgende:

[..]

ukbkmr?
Wat? :')
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:41
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:41 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Ze zitten dus wel aan Turkije. 49 gegijzelden en meerdere granaten gegooid naar Turkije en soldaten gewond gemaakt. Maar Turkije doet niks terug, waarom zouden ze hun bondgenoot verraden?
Alle gegijzelden zijn vrijgelaten door onze ISIS matties. Niks mis mee
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:41
'ISIS wil terroristen als vluchtelingen sturen'

BERLIJN -
De extremisten van Islamitische Staat (ISIS) smeden in hun bolwerken in het noorden van Syrië en Irak plannen om groepjes terroristen als vluchtelingen naar West-Europa te loodsen.

Dit meldde zondag de Duitse krant Bild am Sonntag die zich op kringen in de veiligheidsdiensten beroept.

Amerikaanse geheim agenten zouden gesprekken hebben afgeluisterd waar ISIS-leiders plannen ontvouwen om groepjes van vier terroristen als vluchtelingen naar Europa te sturen. Het plan zou mede zijn ontstaan omdat vliegvelden en vliegtuigen steeds beter worden beveiligd.

Het Duitse ministerie van Binnenlandse Zaken heeft tegenover Bild am Sonntag bevestigd dat ze van dit scenario op de hoogte is. Maar er zijn geen aanwijzingen dat er concreet aanslagen in Duitsland worden voorbereid.

Telegraaf, zo 05 okt 2014, 17:25

http://www.telegraaf.nl/b(...)rd_van_Troje___.html
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 18:41
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:40 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

ISIS is het probleem van Turkije niet. Zo lang ze niet aan Turkije zitten is er niks aan de hand. De Koerden vechten het maar lekker zelf uit. Ze wilden toch de grote jongens uithangen? Nu mogen ze dat
Dat doen ze echter wel alleen Erdogan negeert het.
ArjDnn twitterde op zondag 05-10-2014 om 12:51:23 Kurdish MP in Turkish parliament: @ibrayhan: "ISIS terrorists shelled a home in Atmanek village. 5 wounded."#Turkeyhttp://t.co/MGHHqe2qJd reageer retweet
BzLWhTMCcAAytzn.jpgBzLWl75CYAAI_9P.jpg
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:42
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:41 schreef SadPanda het volgende:

[..]

Dat doen ze echter wel alleen Erdogan negeert het.
ArjDnn twitterde op zondag 05-10-2014 om 12:51:23 Kurdish MP in Turkish parliament: @ibrayhan: "ISIS terrorists shelled a home in Atmanek village. 5 wounded."#Turkeyhttp://t.co/MGHHqe2qJd reageer retweet
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Nou nou nou, paar gewonde koerden, kan er wel bij :')
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:42
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:41 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Alle gegijzelden zijn vrijgelaten door onze ISIS matties. Niks mis mee
Achja, ik snap het wel. Turkije kan PKK niet eens aan, hoe willen ze dan tegen ISIS op?
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:43
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:42 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Achja, ik snap het wel. Turkije kan PKK niet eens aan, hoe willen ze dan tegen ISIS op?
Alsof ISIS op dezelfde manier als PKK vecht. Lul toch niet uit je nek lambo
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:43
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:42 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Achja, ik snap het wel. Turkije kan PKK niet eens aan, hoe willen ze dan tegen ISIS op?
Stel dienstplichtigen rent waarschijnlijk keihard naar mama als de eerste onthoofdingsfilmpjes uitkomen.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:43
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:43 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Stel dienstplichtigen rent waarschijnlijk keihard naar mama als de eerste onthoofdingsfilmpjes uitkomen.
:')

_O-
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 18:44
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:42 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Nou nou nou, paar gewonde koerden, kan er wel bij :')
Racist.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:44
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:43 schreef theunderdog het volgende:

[..]

:')

_O-
Deden ze in Syrië en Irak toch ook?
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 18:44
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:42 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Nou nou nou, paar gewonde koerden, kan er wel bij :')
Ik hoop dat jij een van die gewonden wordt. Lekker stuk beton in je hoofd :D
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:44
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:43 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Stel dienstplichtigen rent waarschijnlijk keihard naar mama als de eerste onthoofdingsfilmpjes uitkomen.
ISIS is de Taliban van Turkije, die gaan dus echt niks doen tegen Turkije

Baas Erdogan drinkt ff wat thee met ze en ze gaan weg.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:44
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:44 schreef SadPanda het volgende:

[..]

Racist.
Voor 5 koerden ga je geen oorlog starten.
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 18:45
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:44 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Voor 5 koerden ga je geen oorlog starten.
Voor 5 Turken dan wel?
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:45
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:44 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Deden ze in Syrië en Irak toch ook?
Nee
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:45
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:45 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Voor 5 Turken dan wel?
Nee want anders was er wel oorlog gekomen na die 49 ontvoeringen.
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:45
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:43 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Alsof ISIS op dezelfde manier als PKK vecht. Lul toch niet uit je nek lambo
Dat doen ze ook. Zelfmoordaanslagen in Baghdad enz. We weten allebei wel dat Turkije gewoon bang is. Nogmaals, ze kunnen PKK niet eens aan, hoe willen ze dan ISIS aankunnen?

Zelfs voor de PKK moest Turkije Amerikaanse F16's ter hulp vragen. Net zoals de CIA en Mossad die beide hun bijdrage hebben geleverd.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:46
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:45 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Nee
Heb jij niet meegekregen wat er is gebeurd in Mosul? Al die deserterende Syriërs etc.?
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:46
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:46 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Heb jij niet meegekregen wat er is gebeurd in Mosul? Al die deserterende Syriërs etc.?
Ja
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:47
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:46 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Ja
Slecht gemotiveerde dienstplichtigen zullen al snel desintegreren.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:47
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:47 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Slecht gemotiveerde dienstplichtigen zullen al snel desintegreren.
Het Turkse leger bestaat niet uit slecht gemotiveerde dienstplichtigen.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:47
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:47 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Het Turkse leger bestaat niet uit slecht gemotiveerde dienstplichtigen.
Jawel.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:48
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:47 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Jawel.
Nee.
Frezerzondag 5 oktober 2014 @ 18:48
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:40 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

ISIS is het probleem van Turkije niet. Zo lang ze niet aan Turkije zitten is er niks aan de hand. De Koerden vechten het maar lekker zelf uit. Ze wilden toch de grote jongens uithangen? Nu mogen ze dat
Assad `zat ook niet aan Turkije`, maar bij een afzwaaiertje kreeg hij het wel dubbel terug....
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:48
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:45 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Dat doen ze ook. Zelfmoordaanslagen in Baghdad enz. We weten allebei wel dat Turkije gewoon bang is. Nogmaals, ze kunnen PKK niet eens aan, hoe willen ze dan ISIS aankunnen?

Zelfs voor de PKK moest Turkije Amerikaanse F16's ter hulp vragen. Net zoals de CIA en Mossad die beide hun bijdrage hebben geleverd.
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 18:48
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:44 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Voor 5 koerden ga je geen oorlog starten.
Er komen nog wel meer, een mooie blowback.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:49
quote:
7s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:48 schreef Frezer het volgende:

[..]

Assad `zat ook niet aan Turkije`, maar bij een afzwaaiertje kreeg hij het wel dubbel terug....
Assad is de vijand. ISIS is gewoon een voorbijganger.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:49
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:48 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Nee.
Is hoofdzakelijk een dienstplichtigen leger, kun jij niet ontkennen.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:49
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:49 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Is hoofdzakelijk een dienstplichtigen leger, kun jij niet ontkennen.
Dat ontken ik ook niet.
Frezerzondag 5 oktober 2014 @ 18:51
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:49 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Assad is de vijand. ISIS is gewoon een voorbijganger.
In tegenstelling tot ISIS doet Assad er alles aan om niemand tegen de haren in te strijken )buiten zijn landsgrenzen'.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 18:51
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:49 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dat ontken ik ook niet.
Enige wat ze doen is een beetje marcheren rondom een Atatürk standbeeld en Koerdische dorpjes platbranden. Paar bergbewoners met een Kalashnikov kunnen ze niet eens baas. En laatste keer dat ze iets serieus hebben gedaan stuurde ze honderden officieren om het Azerbijaanse leger leiding te geven, nou nou we hebben het tactisch vernuft mee mogen maken zeg.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:51
quote:
7s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:51 schreef Frezer het volgende:

[..]

In tegenstelling tot ISIS doet Assad er alles aan om niemand tegen de haren in te strijken.
Ja Assad is echt een lieverdje hoor
Biebsiezondag 5 oktober 2014 @ 18:52
Pkk is begonnen met zelfmoord aanslagen, de wanhopigheid begint er vanaf te druppen.
Frezerzondag 5 oktober 2014 @ 18:52
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:51 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Ja Assad is echt een lieverdje hoor
Waar typ ik dat?
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 18:52
quote:
7s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:51 schreef Frezer het volgende:

[..]

In tegenstelling tot ISIS doet Assad er alles aan om niemand tegen de haren in te strijken )buiten zijn landsgrenzen'.
Turkije wil Assad dan ook met alle macht weg en ISIS niet.
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:52
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:49 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Assad is de vijand. ISIS is gewoon een bondgenoot.
Idd
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:52
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:51 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Enige wat ze doen is een beetje marcheren rondom een Atatürk standbeeld en Koerdische dorpjes platbranden. Paar bergbewoners met een Kalashnikov kunnen ze niet eens baas. En laatste keer dat ze iets serieus hebben gedaan stuurde ze honderden officieren om het Azerbijaanse leger leiding te geven, nou nou we hebben het tactisch vernuft mee mogen maken zeg.
Een guerrilla groepje verslaan is vrijwel onmogelijk zonder genocide.

Je praat weer veel, maar zegt weinig IPA
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:52
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:52 schreef Biebsie het volgende:
Pkk is begonnen met zelfmoord aanslagen, de wanhopigheid begint er vanaf te druppen.
2 vliegen in 1 "klap"

_O-
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:53
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:52 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Een guerrilla groepje verslaan is vrijwel onmogelijk zonder genocide.

Je praat weer veel, maar zegt weinig IPA
Gewoon negeren die IPA
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:53
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:52 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

2 vliegen in 1 "klap"

_O-
Idd. ISIS en Turkije worden nu allebei geraakt. Nu nog Turkije uit de NAVO.
Digi2zondag 5 oktober 2014 @ 18:53
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:52 schreef Biebsie het volgende:
Pkk is begonnen met zelfmoord aanslagen, de wanhopigheid begint er vanaf te druppen.
Bron?
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:54
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:53 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Gewoon negeren die IPA
Dat beslis ik zelf wel.
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:54
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:53 schreef Digi2 het volgende:

[..]

Bron?
Idd, bron?
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:56
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:53 schreef Digi2 het volgende:

[..]

Bron?
Zelfmoordaanslagen is de PKK terroristen niks vreemds.
mylamboisblackzondag 5 oktober 2014 @ 18:57
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:56 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Zelfmoordaanslagen is de PKK terroristen niks vreemds.
Kan best, maar bron?
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:57 schreef mylamboisblack het volgende:

[..]

Kan best, maar bron?
SlemaniTimes twitterde op zondag 05-10-2014 om 17:00:14 A female #YPG fighter named Arin Markin carried out a suicide bomb attack on an #ISIS tank close to #Kobani today after running out of ammo. reageer retweet
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 18:58
Het Turkse leger zou het ook nog wel eens moeilijk kunnen krijgen met bijvoorbeeld het door Rusland getrainde en zwaarbewapende Armeense leger.
Peunagezondag 5 oktober 2014 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:49 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Assad is de vijand. ISIS is gewoon een voorbijganger.
Sinds wanneer?
g_19656.jpg
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:59
quote:
10s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:58 schreef UpsideDown het volgende:
Het Turkse leger zou het ook nog wel eens moeilijk kunnen krijgen met bijvoorbeeld het door Rusland getrainde en zwaarbewapende Armeense leger.
_O-
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 18:59
quote:
10s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:58 schreef UpsideDown het volgende:
Het Turkse leger zou het ook nog wel eens moeilijk kunnen krijgen met bijvoorbeeld het door Rusland getrainde en zwaarbewapende Armeense leger.
_O- _O- _O-
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 18:59
quote:
10s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:58 schreef Peunage het volgende:

[..]

Sinds wanneer?
[ afbeelding ]
Sinds hij z'n bevolking ging uitmoorden
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 19:00
quote:
10s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:58 schreef UpsideDown het volgende:
Het Turkse leger zou het ook nog wel eens moeilijk kunnen krijgen met bijvoorbeeld het door Rusland getrainde en zwaarbewapende Armeense leger.
http://en.wikipedia.org/wiki/Nagorno-Karabakh_War

_O- _O- _O- _O-
Peunagezondag 5 oktober 2014 @ 19:00
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:59 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Sinds hij z'n bevolking ging uitmoorden
Dat gebeurde ten tijde van de foto ook al. Het juiste antwoord is; sinds Murica dat besloten heeft.
Djibrilzondag 5 oktober 2014 @ 19:00
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:59 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Sinds hij z'n bevolking ging uitmoorden
Doet assad familie al 40 jaar. Kortom je argument is ongegrond.
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 19:00
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:59 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

_O-
Die hebben heel veel leuk speelgoed staan hoor. :9 _O_
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:01
quote:
10s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:00 schreef Peunage het volgende:

[..]

Dat gebeurde ten tijde van de foto ook al. Het juiste antwoord is; sinds Murica dat besloten heeft.
Niet op de manier waarop hij het nu doet anders kan je 0 bondgenoten hebben in het Midden-Oosten omdat ze allemaal hier en daar wat mensen afknallen
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 19:01
quote:
10s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:00 schreef Peunage het volgende:

[..]

Dat gebeurde ten tijde van de foto ook al. Het juiste antwoord is; sinds Murica dat besloten heeft.
:D
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:00 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Die hebben heel veel leuk speelgoed staan hoor. :9 _O_
Hahahahahaha
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 19:02
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:59 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Sinds hij z'n bevolking ging uitmoorden
Vandaar dat de relaties tussen Turkije en Bahrein zo goed zijn.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:02
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:02 schreef SadPanda het volgende:

[..]

Vandaar dat de relaties tussen Turkije en Bahrein zo goed zijn.
Arab Money G
mrstylozondag 5 oktober 2014 @ 19:03
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:02 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Arab Money G
Assad is ook niet echt arm :')
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 19:04
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:02 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Arab Money G
Syrië heeft ook geld G
money-new_wa.jpg
Peunagezondag 5 oktober 2014 @ 19:04
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:01 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Niet op de manier waarop hij het nu doet anders kan je 0 bondgenoten hebben in het Midden-Oosten omdat ze allemaal hier en daar wat mensen afknallen
Kom op, je weet wel beter. Het hebben van bondgenoten heeft niks te maken met hoeveel mensen je bondgenoot afknalt. Dat heeft met politieke betrekkingen te maken. Assad is niet slechter dan andere leiders in het MO, en die zijn op dit moment wel gewoon bondgenoten van Turkije en de VS.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:05
quote:
13s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:04 schreef Peunage het volgende:

[..]

Kom op, je weet wel beter. Het hebben van bondgenoten heeft niks te maken met hoeveel mensen je bondgenoot afknalt. Dat heeft met politieke betrekkingen te maken. Assad is niet slechter dan andere leiders in het MO, en die zijn op dit moment wel gewoon bondgenoten van Turkije en de VS.
Ja Assad is echt een engeltje. Een engeltje die buitenlanders inhuurt om z'n eigen bevolking kapot te knallen en te vergassen
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 19:06
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:05 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Ja Assad is echt een engeltje. Een engeltje die buitenlanders inhuurt om z'n eigen bevolking kapot te knallen en te vergassen
Bahrein nodigde het leger uit van Saudi-Arabië, zonder dat leger was het regime gevallen. Waar was Erdogan toen?
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:07
quote:
14s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:06 schreef SadPanda het volgende:

[..]

Bahrein nodigde het leger uit van Saudi-Arabië, zonder dat leger was het regime gevallen. Waar was Erdogan toen?
Aint no money like Arab money.
.Exezondag 5 oktober 2014 @ 19:10
HaraldDoornbos twitterde op zondag 05-10-2014 om 18:57:59 Dit gerucht gonst al lang in noord-Syrie. RT @telegraaf 'ISIS wil terroristen als vluchtelingen naar W0Europa sturen' http://t.co/LVKasfggtW reageer retweet
proxy.jpg?t=HBhfaHR0cDovL2ltYWdlczAudGNkbi5ubC9idWl0ZW5sYW5kL2FydGljbGUyMzE2MzM5NS5lY2UvQklOQVJZL3UvcGFhcmR2YW50cm9qZUVQQUFYMTIwXzdGODJfOS5KUEcUwAcUygUAFgASAA&s=h5ZoIuOTy7eJn8bv3LTnJS10qzeR1Qg44hXcZ3Jbs-0
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 19:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:10 schreef .Exe het volgende:
HaraldDoornbos twitterde op zondag 05-10-2014 om 18:57:59 Dit gerucht gonst al lang in noord-Syrie. RT @telegraaf 'ISIS wil terroristen als vluchtelingen naar W0Europa sturen' http://t.co/LVKasfggtW reageer retweet
[ afbeelding ]
Grens bij Griekenland dichtgooien.

Oh nee wacht, we zijn afhankelijk van die linkse ratten in Brussel dus gaat er niks van komen. Straks leven we onder ISIS en hebben wel allemaal ebola.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 19:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:10 schreef .Exe het volgende:
HaraldDoornbos twitterde op zondag 05-10-2014 om 18:57:59 Dit gerucht gonst al lang in noord-Syrie. RT @telegraaf 'ISIS wil terroristen als vluchtelingen naar W0Europa sturen' http://t.co/LVKasfggtW reageer retweet
[ afbeelding ]
Wat een irrelevant nieuws dit. :')
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 19:11
quote:
1s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:48 schreef mrstylo het volgende:

[..]

Ze denken gewoon zo: 'Of we doen niks en worden straks verkracht door de baardapen en dan vermoord of we doen dit'. Ik begrijp ze volledig.
Ik begrijp ze ook volledig. Het is of vluchten of daar verdedigen en in dat laatste geval dan is, desnoods met je eigen leven, IS-strijders uitschakelen beter dan het alternatief.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:11 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Grens bij Griekenland dichtgooien.
Wow beetje vreemd dat je nu je rug opeens wilt keren naar de Koerden

:S
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:11 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Wow beetje vreemd dat je nu je rug opeens wilt keren naar de Koerden

:S
Wat dan? Niet ons probleem.
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 19:12
ResistanceER twitterde op zondag 05-10-2014 om 18:19:14 2 #Hezbollah martyrs and 5 injured #Lebanon Britel reageer retweet
Peunagezondag 5 oktober 2014 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:05 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Ja Assad is echt een engeltje. Een engeltje die buitenlanders inhuurt om z'n eigen bevolking kapot te knallen en te vergassen
Nogmaals, daar heeft het niks mee te maken. Dat speelt niet mee. Turkije stond ook op goede voet met Saddam Hoessein bijvoorbeeld. Of met de golfstaten. Of Jordanië. Dus gebruik dat ook niet als argument.
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:50 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Smerige babyboomers hebben onze cultuur vernietigd.
Yep. Vechten (ook als verdediging) is een taboe geworden. Bij een inval zou Nederland compleet overlopen worden en alleen maar hopen dat de Amerikanen er snel bij zijn om de boel nog wat te redden.
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 19:13
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 17:50 schreef TeenWolf het volgende:
Als de Nederlanders tijdens wo2 ook zouden vechten als de Knoerden ipv wegrennen. ...
Zouden er in Kobani alleen maar Nederlanders wonen, dan hing die stad al vol IS-vlaggen.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:13
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:12 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Wat dan? Niet ons probleem.
En hoe is het dan wel het probleem van Turkije?
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:13
quote:
10s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:12 schreef Peunage het volgende:

[..]

Nogmaals, daar heeft het niks mee te maken. Dat speelt niet mee. Turkije stond ook op goede voet met Saddam Hoessein bijvoorbeeld. Of met de golfstaten. Of Jordanië. Dus gebruik dat ook niet als argument.
Saddam _O_
Biebsiezondag 5 oktober 2014 @ 19:14
Pkk drinkt veel alcohol tijdens de gevechten, wordt je concentratie daar niet minder op?
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 19:14
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:12 schreef Halcon het volgende:

[..]

Yep. Vechten (ook als verdediging) is een taboe geworden. Bij een inval zou Nederland compleet overlopen worden en alleen maar hopen dat de Amerikanen er snel bij zijn om de boel nog wat te redden.
Ik ben het niet met je eens dat Nederlanders an sich slechte krijgers zouden zijn. De weinigen die we niet hebben wegbezuinigd zijn gewoon goed getraind. Het gaat erom dat we er geen geld voor over hebben en niet de infrastructuur, voorraden en pecunia hebben om een slagvaardige krijgsmacht op te kunnen zetten. Ook niet door middel van diensplicht of zo (omdat de genoemde zaken ontbreken).
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:15
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:14 schreef Biebsie het volgende:
Pkk drinkt veel alcohol tijdens de gevechten, wordt je concentratie daar niet minder op?
Dan zijn ze minder bang van ISIS
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 19:15
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:14 schreef Biebsie het volgende:
Pkk drinkt veel alcohol tijdens de gevechten, wordt je concentratie daar niet minder op?
Is inderdaad verstandiger om drugs te gebruiken zoals ISIS strijders doen.
SadPandazondag 5 oktober 2014 @ 19:15
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:14 schreef Biebsie het volgende:
Pkk drinkt veel alcohol tijdens de gevechten
Geef een bron of rot op met je onzin.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 19:15
quote:
10s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:13 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

En hoe is het dan wel het probleem van Turkije?
Turkije heeft de oorlog in Syrië veroorzaakt. Dat Turkse steden worden overspoeld en geterroriseerd door nare asociale, criminele Syriërs is eigen schuld dikke bult.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 19:16
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:14 schreef Biebsie het volgende:
Pkk drinkt veel alcohol tijdens de gevechten, wordt je concentratie daar niet minder op?
Is normaal in oorlog.
ClapClapYourHandszondag 5 oktober 2014 @ 19:16
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:15 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Turkije heeft de oorlog in Syrië veroorzaakt. Dat Turkse steden worden overspoeld en geterroriseerd door nare asociale, criminele Syriërs is eigen schuld dikke bult.
_O- _O- _O-

Tuurlijk joh
Biebsiezondag 5 oktober 2014 @ 19:16
Drugs is haram. Ik zit nu op mn smartphone later krijg je alle bronnen.
IPA35zondag 5 oktober 2014 @ 19:17
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:16 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

_O- _O- _O-

Tuurlijk joh
Het klopt gewoon dat Turkije een actieve rol heeft in het ondersteunen van rebellen. Of ze OOK ISIS steunen is nu even het grote vraagstuk hiero, maar voor de rest is het allemaal duidelijk.

Turkije heeft de facto de oorlog verklaard aan Syrië.
Halconzondag 5 oktober 2014 @ 19:17
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:14 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Ik ben het niet met je eens dat Nederlanders an sich slechte krijgers zouden zijn. De weinigen die we niet hebben wegbezuinigd zijn gewoon goed getraind. Het gaat erom dat we er geen geld voor over hebben en niet de infrastructuur, voorraden en pecunia hebben om een slagvaardige krijgsmacht op te kunnen zetten. Ook niet door middel van diensplicht of zo (omdat de genoemde zaken ontbreken).
Mwah, ik denk dat het een wel met het ander te maken heeft. Steek je er geld in, bouw je infrastructuur e.d. op, dan krijg je een sterker leger en dan is ook de bevolking zich er van bewust dat dat nodig is. Nu heerst er toch een sfeertje van "ach, het gebeurt ons niet", "de NAVO verdedigt ons wel" en "geweld is voor idioten, je kunt dingen ook pratend oplossen".
UpsideDownzondag 5 oktober 2014 @ 19:17
Als ik me niet vergis heeft Griekenland een paar jaar geleden al een groot hekwerk langs de grens met Turkije gezet voor dit soort problemen.
theunderdogzondag 5 oktober 2014 @ 19:18
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 19:16 schreef Biebsie het volgende:
Drugs is haram. Ik zit nu op mn smartphone later krijg je alle bronnen.
ISIS is haram, leer dat nu eens.

Je bent compleet wereldvreemd als je denkt dat je in zulke toestanden (als in Syrie) goed kan functioneren zonder hulpmiddelen zoals drugs.

ISIS bestaat uit psychopaten en drugsverslaafde.
#ANONIEMzondag 5 oktober 2014 @ 19:18
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:59 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

_O-
quote:
0s.gif Op zondag 5 oktober 2014 18:59 schreef theunderdog het volgende:

[..]

_O- _O- _O-
Hij maakt wel een punt hoor, het Armeense leger is geen grapje wat ze 20 jaar geleden waren, ze zijn nu erg goed getraind en bewapend. Maar ik weet ook dat Turkije nu in het voordeel is.