Hij heeft kennelijk een probleem met Koerden die niet moslim zijn, dat probeer ik aan te kaarten, rustig maar.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:25 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Wat boeit het hoeveel Koerden er wonen in Israel? Zij beschouwen zichzelf als Israelier.
Turken in de hele wereld zijn rare mensen.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:25 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Koerden in het Zuid-Oosten van Turkije zijn rare mensen.
Gister is er een kind overleden nadat een schaap op z'n hoofd was gevallen. Echt typisch Diyarbakir
Jij wil zeggen dat het aanbidden van een wolf, wat Turken doen, wel te verenigen is met de islam?quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:20 schreef primakov het volgende:
[..]
Lekker verenigbaar ook met de Marxistisch-Leninistische inslag dan.
Duh, ze zijn bondgenoten he. Turkije en ISIS. We zagen dat toen ISIS meerdere granaten gooide naar Turkije, Turkije deed niks terug en de regering zei er niks over.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:21 schreef Frezer het volgende:
Ik lees dat Turkije een paar dorpen evacueert naar aanleiding gewonden door afzwaaiers die in Turkije terecht waren gekomen.
Ik meen me te herinneren dat in het begin van de burgeroorlog nog wel eens terug werd geschoten als het Syrische leger dat deed. Beetje jammer dat ze dat nu nog steeds niet doen richting Isis... Moet toch een eitje zijn met al die tanks daar.
Waarschijnlijk pakken ze een minderjarig nichtje hè. Zo gaat dat in van die vage dorpjes.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:24 schreef UpsideDown het volgende:
Minderjarigen bezwangeren leidt niet tot inteelt, dan moet je een chick uit je eigen familie prikken.
quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:27 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Turken in de hele wereld zijn rare mensen.
Ze aanbidden een wolf genaamd 'Asena' en doen dan alsof ze islamitisch zijn. Ik dacht dat wolven aanbidden niet mocht in dat achterlijke geloof?
Ik mag jou welquote:Op zondag 5 oktober 2014 18:27 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Turken in de hele wereld zijn rare mensen.
Ze aanbidden een wolf genaamd 'Asena' en doen dan alsof ze islamitisch zijn. Ik dacht dat wolven aanbidden niet mocht in dat achterlijke geloof?
Het communisme heeft de PKK gelukkig al heel lang laten varen..quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:20 schreef primakov het volgende:
[..]
Lekker verenigbaar ook met de Marxistisch-Leninistische inslag dan.
Maar ze willen ook geen kapitalisme.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:30 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Het communisme heeft de PKK gelukkig al heel lang laten varen..
Moet je dan kiezen tussen communisme en kapitalisme? Moslims willen ook beide niet, ze willen sharia'isme.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:30 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Maar ze willen ook geen kapitalisme.
quote:
Lijkt me niet, maar dat boeit mij 0,0, ik heb niets te maken met de islam of welke religie dan ook. En not this shit again tussen jou en Clapclap, de vorige 2 topics hebben jullie ook al lopen volspammen met jullie leuke discussies..quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:28 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Jij wil zeggen dat het aanbidden van een wolf, wat Turken doen, wel te verenigen is met de islam?
Klopt, ze willen communalisme ofzo.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:30 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Maar ze willen ook geen kapitalisme.
Ik ga binnenkort weer een gesprek regelen met zijn reclasserings ambtenaar.quote:
Ik reageer enkel op hypocrisie van een ''persoon'' die wolven aanbidt en van de Mongolen afstamt.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:32 schreef primakov het volgende:
[..]
Lijkt me niet, maar dat boeit mij 0,0, ik heb niets te maken met de islam of welke religie dan ook. En not this shit again tussen jou en Clapclap, de vorige 2 topics hebben jullie ook al lopen volspammen met jullie leuke discussies..
Stammen ze niet van af, maar nu moet ik heel erg gaan uitkijken wat ik zeg.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:33 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Ik reageer enkel op hypocrisie van een ''persoon'' die wolven aanbidt en van de Mongolen afstamt.
Wel waar. Itt de Turken zijn Mongolen wel een normaal volk tegenwoordig.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:34 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Stammen ze niet van af, maar nu moet ik heel erg gaan uitkijken wat ik zeg.
Hoe is dat gebeurd dan.... was de vader een man of een wolf?quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:32 schreef mylamboisblack het volgende:
Even off-topic, maar:
Dit is dus de wolf die, de van Mongolen afstammende, Turken aanbidden. Nou leuk als zelfs jouw god in een YuGiOh-kaartendek zit.![]()
[ afbeelding ]
Niet vragen aan ze hoor, want anders ben je anti-Turkije en zit je in een zionistisch complot dat Turkije kapot wil maken(waarbij ze vergeten dat Turkije is gebouwd door de VS en EU).quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:34 schreef Peunage het volgende:
[..]
Hoe is dat gebeurd dan.... was de vader een man of een wolf?
Ja moderne communisme. Beste uit het kapitalisme en communisme in 1. Ze vinden dat het kapitalisme mensen slaaf maakt van het geld en het communisme is niet modern en kan je niet alles uit je talent halen. Ik vind het wel een prachtig conceptquote:Op zondag 5 oktober 2014 18:32 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Klopt, ze willen communalisme ofzo.
Je gaat gewoon helemaal HAM op zequote:Op zondag 5 oktober 2014 18:32 schreef mylamboisblack het volgende:
Even off-topic, maar:
Dit is dus de wolf die, de van Mongolen afstammende, Turken aanbidden. Nou leuk als jouw god zelfs in een YuGiOh-kaartendek zit.![]()
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |