Wauw! Mooi!quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:48 schreef Fietsertje70 het volgende:
niet helemaal in NL maar wat een ontzettend gaaf appartement.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://twistedsifter.com/(...)o-brooklyn-new-york/
"Oh sorry, ik had er helemaal geen erg in hoe laat het al was." Die smoes kun je in ieder geval nooit meer gebruiken.quote:Op maandag 20 oktober 2014 21:00 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Supergaaf! Mijn eerste idee: "Heerlijk, nooit meer te laat komen!" Maar bij nader inzien lijkt het me wel heel irritant dat je zulke giga-klokken in huis hebt, maar dat ze allemaal de tijd onjuist weergeven..
Als je 18 miljoen aan een appartement kunt besteden kun je vast wel iemand vinden die het voor je naar boven sjouwt (en misschien ook nog koud legt)quote:Op maandag 20 oktober 2014 22:07 schreef kwib het volgende:
Vet appartement
Wel een rot eind sjouwen met je kratje bier als de lift buiten werking is
En dan?quote:Op maandag 20 oktober 2014 23:38 schreef AmerikaanseTopsport het volgende:
Op realtor.com rondspoken is echt fantastisch. Sinds ik een keer in de VS ben geweest vind ik echt alles daar geweldig. Ik weet inmiddels ook zeker dat ik ooit een appartementje op Manhattan koop ;-)
Ik vond Williamsburg een stuk sfeervoller. Manhattan is gewoon een concrete jungle!quote:Op maandag 20 oktober 2014 23:38 schreef AmerikaanseTopsport het volgende:
Op realtor.com rondspoken is echt fantastisch. Sinds ik een keer in de VS ben geweest vind ik echt alles daar geweldig. Ik weet inmiddels ook zeker dat ik ooit een appartementje op Manhattan koop ;-)
Brooklynquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:41 schreef dabadbass het volgende:
[..]
Ik vond Williamsburg een stuk sfeervoller. Manhattan is gewoon een concrete jungle!
En wat voor een 20 meter!quote:op loopafstand van het station, tussen de Westwal (op 10 meter) en de Vughterstraat (op 20 meter)
Echt zo'n steeg waar je iedere vrijdag, zaterdag en zondagmorgen pis, kots en schijt kan wegschrobbenquote:Op woensdag 22 oktober 2014 11:23 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
En wat voor een 20 meter!
[ afbeelding ]
Uit de omschrijving:quote:Op woensdag 22 oktober 2014 11:30 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Echt zo'n steeg waar je iedere vrijdag, zaterdag en zondagmorgen pis, kots en schijt kan wegschrobben
quote:De steeg is aan beide zijden met een mooi hek (met een engel erboven) afgesloten.
https://www.google.nl/map(...)98c67116c1d4!6m1!1e1quote:
Ik denk studeerruimte voor de kinderen. Ik vind die blusdeken onder de trap opmerkelijker, niet bepaald snel bereikbaar vanuit de keuken.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:36 schreef Fietsertje70 het volgende:
gezellig met zijn allen op een rijtje naar buiten kijken
[ afbeelding ]
verder vind ik het jammer dat het zo gemoderniseerd is, met al die zogenaamde kleuraccenten
Wat bedoel je met uit het lood? Assymetrisch is het huis rechts namelijk ook.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 09:53 schreef Boca_Raton het volgende:
Een nieuw stuk gevel op de 1e verdieping erin gezet. Maar nu is e.e.a. wel uit het lood:
[ afbeelding ]
http://www.funda.nl/koop/(...)/fotos/?linktype=tab
links is tot bovenaan het raam gevoegd met veel lichter voegsel, rechts zijn ze eerder gestopt.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 14:58 schreef dedodo het volgende:
[..]
Wat bedoel je met uit het lood? Assymetrisch is het huis rechts namelijk ook.
Ja, dat zag ik. Toch heb ik nog nooit gezien dat zo'n deur niet precies in het midden van dat balkon stond.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 14:58 schreef dedodo het volgende:
[..]
Wat bedoel je met uit het lood? Assymetrisch is het huis rechts namelijk ook.
Maar die deur staat weer wel precies middenonder de gevel. Opzij en in het lood op het balkon dan kom je met de dakconstructie in de knel dus volgens mij hebben ze behalve het opnieuw voegen niks gedaan hoor. Kijk ook maar naar het huisje ernaast, daar zit het precies zo.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 17:36 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ja, dat zag ik. Toch heb ik nog nooit gezien dat zo'n deur niet precies in het midden van dat balkon stond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |