SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
kut tt[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
APOEL Nicosia schijnt ook fysieke spelers te hebben!!111!!!quote:Op zaterdag 27 september 2014 21:05 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
'Op naar het krachthonk' was beter geweest.![]()
het wordt tijd dat boilesen het krachthonk in gaatquote:Op zaterdag 27 september 2014 21:05 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
'Op naar het krachthonk' was beter geweest.![]()
Huh, Ajax een pingel in een uitwedstrijd? Dat het kan
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
KNJB scheidsquote:Op zaterdag 27 september 2014 21:31 schreef StarGazer het volgende:
Huh, Ajax een pingel in een uitwedstrijd? Dat het kan![]()
Sigthorsson schrok er zelf ook van en schoot daarom maar gewoon overquote:Op zaterdag 27 september 2014 21:31 schreef StarGazer het volgende:
Huh, Ajax een pingel in een uitwedstrijd? Dat het kanOnterechte automatische incasso![]()
Goede overwinning, alleen jammer dat Ajax in 7 wedstrijden al 10 goals heeft geïncasseerd.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Het is wat.quote:Op zaterdag 27 september 2014 21:52 schreef Dale__Cooper het volgende:
De Boer heeft weer genoten van de inzet van Sightorsson zegt ie tegen Joep Schreuder.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
voor mijn gevoel was De Boer bijna aan het overwegen om hem uit de basis te halen. Die hoop is nu weer vervlogen. En dat is heel wat inderdaad.quote:![]()
Sigthorsson loop er toevallig drie in met zijn logge lijf en hij zal wel weer bijna ongelimiteerd krediet van frenkHeel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
Die eerste goal was wel mooi vond ik. Die andere twee waren gewoon dankzij geblunder van de keeper inderdaadquote:Op zaterdag 27 september 2014 23:55 schreef Catch22- het volgende:
Sigthorsson loop er toevallig drie in met zijn logge lijf en hij zal wel weer bijna ongelimiteerd krediet van frenk![]()
Ik ben geen fan van Sigthorsson, maar 'ondanks geblunder van de keeper' hij schiet ze er toch goed in? Twee keer een gaatje, korte hoek en door de benen, zijn gewoon prima goals. Dat hij daarna drie of misschien wel meer kansen en een lompe actie in de 16 bij Veltman heeft verpest het dan weer ontzettend en dat is ook de reden dat de meeste fans Sigthorsson liever vervangen zien worden.Wie niet dom is moet slim zijn!![]()
Goh, 1x een goeie dag hebben maakt hem niet ineens goed.quote:Op zondag 28 september 2014 00:19 schreef PeeJie_ het volgende:
Ik ben geen fan van Sigthorsson, maar 'ondanks geblunder van de keeper' hij schiet ze er toch goed in? Twee keer een gaatje, korte hoek en door de benen, zijn gewoon prima goals. Dat hij daarna drie of misschien wel meer kansen en een lompe actie in de 16 bij Veltman heeft verpest het dan weer ontzettend en dat is ook de reden dat de meeste fans Sigthorsson liever vervangen zien worden.![]()
Dit is echt te idioot voor woorden. Op TV zie je het een, twee keer voorbij komen maar in zo'n gifje wordt het steeds erger. Elke keer als ik er naar kijk ziet het er steeds dommer uit.quote:Op zondag 28 september 2014 00:55 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Hij komt ook echt uit het niet opeens aanrennen![]()
Nu zijn aanvallers doorgaans niet zo handig met verdedigende acties, maar dit slaat alles.![]()
Ondanks zijn 3 treffers, blijf ik hem een waardeloze spits vinden. Hij kan niet voetballen, echt niet.quote:Op zondag 28 september 2014 01:53 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Dit is echt te idioot voor woorden. Op TV zie je het een, twee keer voorbij komen maar in zo'n gifje wordt het steeds erger. Elke keer als ik er naar kijk ziet het er steeds dommer uit.
Nu zijn aanvallers doorgaans niet zo handig met verdedigende acties, maar dit slaat alles.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
http://gfycat.com/ContentDifferentHen
We hadden gewoon fucking Pellè moeten kopen
Serieus dan werd je met 2 vingers in de neus kampioen en kon je gewoon overwinteren in de CL.![]()
Alsof hij ooit naar Ajax zou komenquote:Op zondag 28 september 2014 02:48 schreef ClapClapYourHands het volgende:
http://gfycat.com/ContentDifferentHen
We hadden gewoon fucking Pellè moeten kopen
Serieus dan werd je met 2 vingers in de neus kampioen en kon je gewoon overwinteren in de CL.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
![]()
![]()
Goed dat Schöne terugkomt en gisteren eens te meer duidelijk werd dat Andersen en Serero naar de Toekomst mogen.Leef in het moment. Gisteren en morgen zijn een illusie.![]()
quote:Fileleed Ajax onder de loep - Telegraaf
De aanklager betaald voetbal onderzoekt of Ajax zaterdag door eigen schuld te laat bij NAC Breda arriveerde. De spelersbus bereikte pas een half uur voor het geplande aanvangstijdstip het Rat Verlegh Stadion. Daarom werd de aftrap van het duel verplaatst van 18.30 uur naar 18.45 uur.
Ajax ondervond veel hinder van wegwerkzaahheden aan de A27, die overigens vantevoren waren aangekondigd. Trainer Frank de Boer en zijn spelers vertrokken ook extra vroeg naar Breda, maar arriveerden toch te laat. „Dit is misschien niet handig van ons”, erkende de oefenmeester van Ajax. „Maar de politie raadde ons ook af om over Rotterdam te rijden. Dat vonden ze niet verstandig omdat de combibussen met fans van Feyenoord naar Deventer vertrokken.”
De KNVB laat weten dat het er naar streeft dat duels op tijd beginnen. De aanklager onderzoekt of Ajax iets te verwijten valt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nee dat zeg ik ook niet, maar om meteen de goals af te serveren als fout van de keeper is ook een beetje kort door de bocht. Maar een goede speler, nee, dat heeft hij daarna helaas weer bewezen niet te zijn.quote:Op zondag 28 september 2014 01:50 schreef Yreal het volgende:
[..]
Goh, 1x een goeie dag hebben maakt hem niet ineens goed.Wie niet dom is moet slim zijn!![]()
Het toont wel zijn werklust aan, maar ook zijn lompheid, daar is hij wel een beetje mee gedefinieerd, doet zijn (loop)werk goed.quote:![]()
kreeg een onverwachte tegenstanderquote:Op zondag 28 september 2014 10:38 schreef Amoeba het volgende:
Veltman
Stond een beetje te schutteren bij de tweede NAC gol maar verder prima wedstrijd.![]()
![]()
hij heeft daar niets te zoeken. Er staan tien man achter hem voor het verdedigen in de zestien. Hij geeft gewoon een goal weg zo.quote:Op zondag 28 september 2014 10:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het toont wel zijn werklust aan, maar ook zijn lompheid, daar is hij wel een beetje mee gedefinieerd, doet zijn (loop)werk goed.Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
Siggy deed zijn werk gisteren goed, voor mij gewoon meer dan een ruime voldoende.
Andersen en Serero daarentegen...jongens, jongens, wat een treurnis.![]()
Andersen was al een stuk beter dan de voorgaande wedstrijden. Is alleen fysiek nog te licht, nog even een tijdje de sportschool in.quote:Op zondag 28 september 2014 11:18 schreef Fargo het volgende:
Siggy deed zijn werk gisteren goed, voor mij gewoon meer dan een ruime voldoende.
Andersen en Serero daarentegen...jongens, jongens, wat een treurnis.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
dat sportschool moeten we ook niet overdrijven, hij is lichamelijk gewoon nog een jochie, dat train je er in de sportschool niet zomaar uit, kwestie van (fysiek) volwassen worden.quote:Op zondag 28 september 2014 11:21 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Andersen was al een stuk beter dan de voorgaande wedstrijden. Is alleen fysiek nog te licht, nog even een tijdje de sportschool in.![]()
Is ook zo maar wat werken aan zijn body mag best. Hij hoeft geen kleerkast te worden maar wat steviger op zijn benen staan is alleen maar goed.quote:Op zondag 28 september 2014 11:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat sportschool moeten we ook niet overdrijven, hij is lichamelijk gewoon nog een jochie, dat train je er in de sportschool niet zomaar uit, kwestie van (fysiek) volwassen worden.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Zo bouw je dus krediet op bij je nieuwe club. Job well done!quote:Op zondag 28 september 2014 02:48 schreef ClapClapYourHands het volgende:
We hadden gewoon fucking Pellè moeten kopen![]()
Verre van sterk in ieder geval net als hij ook bij het eerste doelpunt Perica vrij liet inkoppenquote:Op zondag 28 september 2014 01:25 schreef GGMM het volgende:
[..]
Volgens Littlerabbit was dat Veltman z'n fout.![]()
LR heeft er inderdaad kijk op.quote:Op zondag 28 september 2014 01:25 schreef GGMM het volgende:
[..]
Volgens Littlerabbit was dat Veltman z'n fout.Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Sowieso is het verdedigend nog niet zoals het moet zijnquote:Op zondag 28 september 2014 12:25 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Verre van sterk in ieder geval net als hij ook bij het eerste doelpunt Perica vrij liet inkoppen![]()
Maakte wel veel meer fouten dan dat. Speelde echt belabberd.quote:Op zondag 28 september 2014 10:38 schreef Amoeba het volgende:
Veltman
Stond een beetje te schutteren bij de tweede NAC gol maar verder prima wedstrijd.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Klopt, maar die goals van milik tegen die amateurs en Heracles waren ook niet bijzonder.quote:Op zondag 28 september 2014 01:50 schreef Yreal het volgende:
[..]
Goh, 1x een goeie dag hebben maakt hem niet ineens goed.![]()
Robert Muric heeft vrijdag in het duel tussen Jong Ajax en FC Emmen een ingescheurde enkelband (links) opgelopen. De aanvaller is de komende weken niet inzetbaar en reist dus ook niet mee met Ajax A1 naar Cyprus voor het UEFA Youth League-wedstrijd tegen Apoel Nicosia.
Muric kreeg tijdens de tweede helft van FC Emmen – Jong Ajax (2-2) een tik op zijn enkels en viel geblesseerd uit. Voor rust had de Kroaat zijn eerste doelpunt gemaakt voor Ajax in het betaalde voetbal.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: