quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:58 schreef FastFox91 het volgende:
Net terug van een omloop. We stonden met 6 man aan de start en had een plan gemaakt. Er stond nauwelijks wind, maar de koers was toch nog wel zwaar genoeg dat er een kopgroep van 17 man kon wegrijden. In de kopgroep hele tijd tegen kramp aangereden, in dienst van een ploeggenoot. Heb van alles geprobeerd om tot dienst te zijn en dan is er niets mooiers dan dat hij als eerste over de finish rijdt.
Dat is indekken kano.quote:Op zondag 28 september 2014 10:22 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
aka ik heb meer power dan jou? Dat geloof je zelf toch hopelijk ook niet?
Met de spelling van Kano is niks mis!quote:Op zaterdag 27 september 2014 23:25 schreef forty-two het volgende:
Aan de spelling te zien was het kano.
quote:Op zondag 28 september 2014 04:45 schreef kanovinnie het volgende:
atroon is 15 kilo lichter dan mij ik
Het is z'n grammaticaquote:
Lieve kano,quote:
nee. Dagje nietsen vandaag. Nu maar eens slapen.quote:
Trustequote:Op zondag 28 september 2014 15:28 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
nee. Dagje nietsen vandaag. Nu maar eens slapen.
ja, mooi rustig ritje van 2,5u piano pianoquote:Op zondag 28 september 2014 15:03 schreef kanovinnie het volgende:
Bedankt schatjes. Wel leuk buitengespeeld?
quote:Op zondag 28 september 2014 17:57 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Naar vermogen me flink stuk gereden, 42km in twee uur, niet zo belangrijk dat het niet snel was, ben blij met m'n rit. Volgend weekend minstens 50 km proberen, 60 zou leuk zijn. Nu even gewoon gelukkig met lege pootjes, warm eten en een Gulpener Chateau Neubourg op de bank het opgenomen wk kijken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hoop niet dat we het als een slecht teken moeten zien dat deze post abrupt stopt midden in een zin.quote:Op zondag 28 september 2014 19:33 schreef So_Surreal het volgende:
Vanmiddag ritje Hoorn Enkhuizen.
In Enkhuizen hield ik langzaam een fietser in die niet achterom keek of zijn arm uitstak.
Zijn vrouw zei nog "pas op een wielrennen".
Maar viel op mijn arm met mijn lichaam.
Kleine schaafvlek op mijn arm, maar mijn arm tintelde en kon er geen kracht op zitten.
Nog 20km naar huis zonder armen gefietst.
Thuis kon ik mijn arm niet meer strekken en buigen, dus maar langs de huisartsenpost gegaan
Grapje hoop ik?quote:Op zondag 28 september 2014 19:27 schreef Gripper het volgende:
Oh ja, muzas, dat vlees was compleet mislukt helaas. Taai, droog, smakeloos. 70¤ aan inkopen en 10 uur hard werken (met een biertje ernaast zitten en af en toe een kooltje erop leggen) voor niks.
T is door bijna niemand aangeraakt en op het eind van de avond heb ik de hele bak maar weg gesodemieterd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |