quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:37 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik ben juist degene met inhoudelijke reacties.
En nu ga je weer de fout in. Net waren eht er nog 10 miljoen? En nog maals LANG niet alle defecten zijn gemeld. Je bent gewoon een aap. Sorry hoor.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:35 schreef very het volgende:
[..]
Het zijn er NU 9 ja, net als dat er NU inmiddels al meer dan 15.000.000 verkocht zijn.
En ik negeer statistische voorwaarden? Man man man, wat ben je toch een domme jongen.
Echt?quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:37 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik ben juist degene met inhoudelijke reacties.
Gearceerde deel hierboven zijn geen inhoudelijke argumenten, maar gewoon op de man spelen.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:32 schreef GhpH het volgende:
[..]
Omdat als er NU al negen zijn, het hoogstwaarschijnlijk in de toekomst een sterke stijging gaat hebben. Maar dat menig fokker geen wiskunde heeft gehad, dat ken ik.
En je negeert weer een aantal statistische voorwaarden. Is best grappig hoe je zo hard probeert.
Het eerste weekend waren het er 10miljoen. We zijn nu inmiddels 5 dagen en meerdere landen verder. Ik denk dat het er nog veel meer zijn dan 15miljoen eigenlijk.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:38 schreef GhpH het volgende:
[..]
En nu ga je weer de fout in. Net waren eht er nog 10 miljoen? En nog maals LANG niet alle defecten zijn gemeld. Je bent gewoon een aap. Sorry hoor.
De discussie en het punt was al geleverd, als men dan door blijft gaan met idiocratie ben ik de beroerdste niet. Ik blijf niet uitleggen aan mensen die zich ook eens kunnen verdiepen in een vierkantswortelfunctie.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:41 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Echt?
[..]
Gearceerde deel hierboven zijn geen inhoudelijke argumenten, maar gewoon op de man spelen.
En dan het argument erboven kan je mening zijn, maar is ongefundeerd.
Als je je beperkt tot argumenten komt het wel goed, discussiëren scherpt je zintuigen. Maar, speel dan niet op de man, dat komt erg gefrustreerd en over alsof je het in de discussie met argumenten niet kunt 'winnen'. Een discussie win je door hem te voeren, niet door je mening door te drammen.
OH...MY...GOD....quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:42 schreef GhpH het volgende:
[..]
De discussie en het punt was al geleverd, als men dan door blijft gaan met idiocratie ben ik de beroerdste niet. Ik blijf niet uitleggen aan mensen die zich ook eens kunnen verdiepen in een vierkantswortelfunctie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.People assume too much.
En hoeveel foutmeldingen zijn er nu? Dat staat niet aangegeven. Hoeveel waren er verkocht en goed bekeken op het moment dat apple concludeerde dat er 9 meldingen waren? Je klampt je te veel vast aan die 10 miljoen terwijl daar een hoop apparaten van wegvallen.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:42 schreef very het volgende:
[..]
Het eerste weekend waren het er 10miljoen. We zijn nu inmiddels 5 dagen en meerdere landen verder. Ik denk dat het er nog veel meer zijn dan 15miljoen eigenlijk.
En niet alle defecten zijn gemeld? Weet je dit of vermoed je dit?
Ik zou persoonlijk het dezelfde dag nog melden, als ik net een nieuwe telefoon gekocht heb en hij gaat zo snel kapot. Maar jij denkt dat de mensen zulke fanboys zijn dat ze uit liefde voor apple nog even wachten met het melden ofzo?
En je grafiekje...leuk hoor...staat erg intelligent ook.
Maar toch jammer dat het totaal uit de lucht gegrepen is
Daarbij, als je niet van het wiskundelokaal een dormitorium had gemaakt dan had je die grafiek wel wat vaker langs zien komenquote:"We zijn nu inmiddels 5 dagen en meerdere landen verder. Ik denk dat het er nog veel meer zijn dan 15miljoen eigenlijk."
Even los van of je het juiste model kiest voor defecten aan consumentenelectronica als een mobiele telefoon, kun je die energie die je kiest te steken in narigheid steken in uitleggen van de theorie die je gebruikt om je punt te maken. Ik bedoel, ik ben wel bekend met MTBF en MTBR modellen maar je grafiekje zegt mij nog niets. Enlighten us!quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:42 schreef GhpH het volgende:
[..]
De discussie en het punt was al geleverd, als men dan door blijft gaan met idiocratie ben ik de beroerdste niet. Ik blijf niet uitleggen aan mensen die zich ook eens kunnen verdiepen in een vierkantswortelfunctie.
Ik ken de grafiek hoor. Maar of deze hier wel of niet van toepassing is is puur giswerk.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:46 schreef GhpH het volgende:
[..]
En hoeveel foutmeldingen zijn er nu? Dat staat niet aangegeven. Hoeveel waren er verkocht en goed bekeken op het moment dat apple concludeerde dat er 9 meldingen waren? Je klampt je te veel vast aan die 10 miljoen terwijl daar een hoop apparaten van wegvallen.
Daarbij beweer je dat mijn gegevens uit de lucht zijn gegrepen. Mag ik dit quoten?:
[..]
Daarbij, als je niet van het wiskundelokaal een dormitorium had gemaakt dan had je die grafiek wel wat vaker langs zien komen
quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:44 schreef very het volgende:
[..]
OH...MY...GOD....___________________!!!
[ afbeelding ]Is er weer iets bij gekomen waarbij je moet nadenken? Je kan zoveel 9gag ofSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.posten als je wil maar je laat er alleen mee blijken dat je niet eens om kan gaan met dat simpel rekenwerk.
De enige getallen die jij stelt zijn 9 en 10 miljoen. 2 Getallen die niet gelijktijdig gemeten zijn. En waarvan de 10 miljoen een getal is wat je niet zomaar kan gebruiken door eerder genoemde redenen.
Daarbij, hoeveel foutmeldingen zijn er nu al?
Wat ik doe is in de toekomst kijken, en niet gauw een statistiek afkappen terwijl die juist begonnen is. NATUURLIJK krijg je dan extreem kleine resultaten.
Weet je waarom onze argumenten niet overeen komen? Omdat jij nu in het verleden denkt, en ik in de toekomst.
Ik ben een fokker die op een forum nu zit om de statistiek te tonen. Voor de basiskennis daarvan moet je bij je 4-havo leerkracht zijn. Dat neem ik als een begin. Want als je die basis niet hebt dan is het niet eens waard om in te gaan op de discussie.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:47 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Even los van of je het juiste model kiest voor defecten aan consumentenelectronica als een mobiele telefoon, kun je die energie die je kiest te steken in narigheid steken in uitleggen van de theorie die je gebruikt om je punt te maken. Ik bedoel, ik ben wel bekend met MTBF en MTBR modellen maar je grafiekje zegt mij nog niets. Enlighten us!
Nee, wat jij doet is jouw toekomstbeeld hier neerzetten als waarheid terwijl deze gebaseerd is op basis van bijzonder weinig concrete informatie.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:50 schreef GhpH het volgende:
[..]
Is er weer iets bij gekomen waarbij je moet nadenken? Je kan zoveel 9gag ofposten als je wil maar je laat er alleen mee blijken dat je niet eens om kan gaan met dat simpel rekenwerk.
De enige getallen die jij stelt zijn 9 en 10 miljoen. 2 Getallen die niet gelijktijdig gemeten zijn. En waarvan de 10 miljoen een getal is wat je niet zomaar kan gebruiken door eerder genoemde redenen.
Daarbij, hoeveel foutmeldingen zijn er nu al?
Wat ik doe is in de toekomst kijken, en niet gauw een statistiek afkappen terwijl die juist begonnen is. NATUURLIJK krijg je dan extreem kleine resultaten.
Weet je waarom onze argumenten niet overeen komen? Omdat jij nu in het verleden denkt, en ik in de toekomst.
quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:52 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik ben een fokker die op een forum nu zit om de statistiek te tonen. Voor de basiskennis daarvan moet je bij je 4-havo leerkracht zijn. Dat neem ik als een begin. Want als je die basis niet hebt dan is het niet eens waard om in te gaan op de discussie.
Kan jij kwantummechanica uitleggen aan een brugklasser?
quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:35 schreef very het volgende:
Man man man, wat ben je toch een domme jongen met een wanhopige drang om intelligent over te komen.
1. Zoals ik al zei, niet van je wiskunde lokaal een dormitorium maken, dan zou je door hebben dat die grafiek vaker overeenkomt met zulke problemen. En dan hou ik inderdaad mijn smoel over de specificaties, maar niet over de flexibiliteit.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:49 schreef very het volgende:
[..]
Ik ken de grafiek hoor. Maar of deze hier wel of niet van toepassing is is puur giswerk.
En natuurlijk mag je mij quoten...ik snap alleen niet waarom. Mijn denkbeeld is namelijk behoorlijk gefundeerd. Jouw grafiek raakt vooralsnog kant noch wal.
Maar trouwens, ik dacht dat jij je smoel zou houden wanneer reviews zouden aantonen dat de nieuwe iphone sneller was. Ga je dit nu ook niet doen, net als dat je ook het geld wat je mij verschuldigd bent na de uitdaging ook nooit over zal maken?
Ja, want Dimens heeft alleszins nog verstand van zaken. Dan is het soms nog een uitdaging. Nu zit ik ook met zo'n gezicht:quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:55 schreef deadprez het volgende:
Ik vind dit soort topics leuker als Dimens meedoet.
De vraag is meer wat je probeert te bereiken. Roepen 'ja zeg, volgende de quantummechanica is het nu eenmaal zo' en daarna 'ja, maar daar zijn jullie te dom voor, dus ik heb gelijk' is net zo zinloos als een teken dat je wellicht goed opgelet hebt in de klas, maar niet bij alle vakken.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:52 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik ben een fokker die op een forum nu zit om de statistiek te tonen. Voor de basiskennis daarvan moet je bij je 4-havo leerkracht zijn. Dat neem ik als een begin. Want als je die basis niet hebt dan is het niet eens waard om in te gaan op de discussie.
Kan jij kwantummechanica uitleggen aan een brugklasser?
1. Vaker misschien. Maar dat zegt dus nog niks over deze situatie. En daar heeft de staat van mijn wiskundelokaal weinig invloed op.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:55 schreef GhpH het volgende:
[..]
1. Zoals ik al zei, niet van je wiskunde lokaal een dormitorium maken, dan zou je door hebben dat die grafiek vaker overeenkomt met zulke problemen. En dan hou ik inderdaad mijn smoel over de specificaties, maar niet over de flexibiliteit.
2. Dat voordeed ook niet aan de voorwaarden maar bagatelliseren doen we hier toch aan de lopende band. Geld zal ergens volgend millenium op je rekening verschijnen.
Je probeert te hard knul. Schattig, maar op den duur een beetje vervelend wel.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:55 schreef GhpH het volgende:
[..]
Als je dit al intelligent noemt heb ik nu jouw niveau al door. Dit heeft werkelijk geen zin.
Nou wat een belangrijk aspect is, is dat het in de video met een kleine forcering ging. De persoon zelf zag een klein knikje en ging uitoefenen.quote:Op vrijdag 26 september 2014 19:56 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
De vraag is meer wat je probeert te bereiken. Roepen 'ja zeg, volgende de quantummechanica is het nu eenmaal zo' en daarna 'ja, maar daar zijn jullie te dom voor, dus ik heb gelijk' is net zo zinloos als een teken dat je wellicht goed opgelet hebt in de klas, maar niet bij alle vakken.
Terug naar de discussie - die iPhone 6'en waren verdacht makkelijk te krijgen begrijp ik. Ze zijn her en der nog gewoon op voorraad. En vooralsnog worden geknikte Iphone 6plussen alle 9 geruild door Apple en die andere 999.991 klanten met een geknakt toestel konden Apple niet bereiken door de update-problemen. Nog vragen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |