SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wedstrijdtijden voorspellenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2014 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Why we runOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door trolley op 22-09-2014 20:44:49 ]'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'![]()
Niemand die kennelijk meer een nieuw topic wil openen
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'![]()
Zit de OP niet gekoppeld aan een nieuw deel? Bij alle andere reeksen waar ik post wel.
Wilde namelijk wel een nieuwe openen, maar de OP was leeg en ik zit op de tablet en als ik probeer te knippen en plakken schakelt het ding vanzelf uit.![]()
![]()
Oeh, sorry! Ik voelde me maar zo vrij in ieder geval om een nieuw deel te startenquote:En ja, normaal gesproken zit de OP wel gekoppeld aan een nieuw deelquote:Op zondag 21 september 2014 22:07 schreef wyccie het volgende:
Zit de OP niet gekoppeld aan een nieuw deel? Bij alle andere reeksen waar ik post wel.
Wilde namelijk wel een nieuwe openen, maar de OP was leeg en ik zit op de tablet en als ik probeer te knippen en plakken schakelt het ding vanzelf uit.
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'![]()
Niks mis meequote:Op zondag 21 september 2014 22:08 schreef trolley het volgende:
[..]
Oeh, sorry! Ik voelde me maar zo vrij in ieder geval om een nieuw deel te starten
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Hinder, kerel, wat ongelooflijk naar dat je dit hebt meegemaakt. Wat moet zo'n tentamen suïcide van een dierbare vreselijk veel misselijkmakende angst geven, waar je 24 uur per dag niet meer aan kunt ontsnappen. Fijn dat het desondanks tóch lukt om afleiding te vinden in het hardlopen.quote:Op zaterdag 20 september 2014 12:07 schreef Hinder het volgende:
Wat kan hardlopen toch heerlijk zijn om je zowel mentaal als fysiek compleet leeg te lopen. Gisteren een zeer ernstig privé-incident meegemaakt (zelfmoordpoging van m'n moeder), dit had ik even nodig. Ondanks die bloedhitte.
Houd vol, sympathieke man die mijn chemische hamburgers op de Ekiden overleefde. Ik hoop dat je moeder snel de juiste hulp krijgt en er snel weer bovenop komt. Ook hoop ik dat jij en haar andere naasten uiteindelijk weer ontspannen en vrij in het hoofd zullen zijn.![]()
Maar Guppy. Zonder Ant-dinges en met garmin Express kun je toch je loopjes ook niet meer uploaden naar Endo?Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Sorry niet nodigquote:Op zondag 21 september 2014 22:08 schreef trolley het volgende:
[..]
Oeh, sorry! Ik voelde me maar zo vrij in ieder geval om een nieuw deel te starten
[..]
En ja, normaal gesproken zit de OP wel gekoppeld aan een nieuw deel![]()
Fok was ff heel stom.
Mooie woorden van Zwabber![]()
![]()
quote:Op zondag 13 juli 2014 15:12 schreef Wolve000 het volgende:
Oh, en ook van mij nog een bonus-foto van vorige week!Dat cameraatje op deze foto, welke is dat? Mocht ik jullie eind december daadwerkelijk treffen dan is de kans groot dat ik 'm steel, naast het Barnsley Harriers-hesje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Oh, het is uiteindelijk gelukt hoor. Met m'n horloge weer verwijderen en opnieuw aanmelden en moeilijk doen. Maar ik heb gewoon net even wat meer problemen met een apparaat van 280 euro dan ik leuk vind - en natuurlijk precies buiten de garantieperiode.
Kloten heb ik overigens niet gezien, ik ben er alleen langsgereden en gelopen. Oh, en ik ben weer thuis.
En Zwabber: mooi gesproken. Hinder: ook van mij nog heel veel sterkte.![]()
Gisteren trouwens een fantastisch duurloopje gedaan langs de Lek vanuit de Zilverstad. De warmte viel me mee en ondanks de vroege dienst die dag, ging het prima. Zonder problemen 6:09 min/km in D1. Dus als Quoi de Dijkloop hier gaat doen: aanrader!![]()
inderdaad...de Barnsley singlets zjin zo lelijk dat ze haast weer mooi wordenquote:Op zondag 21 september 2014 22:20 schreef Zwabberhark het volgende:
naast het Barnsley Harriers-hesje.
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Goh, je hebt best even moeten graven om deze post te vinden, niet?quote:Op zondag 21 september 2014 22:20 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Dat cameraatje op deze foto, welke is dat? Mocht ik jullie eind december daadwerkelijk treffen dan is de kans groot dat ik 'm steel, naast het Barnsley Harriers-hesje.
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/2596873.htmNT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Met oranje kan je niet verkeerd gaan!quote:Op zondag 21 september 2014 22:40 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
inderdaad...de Barnsley singlets zjin zo lelijk dat ze haast weer mooi worden
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Yeah! Derde geworden tijdens de Chess Run. Vooral dat ik een dag na een zware 100 km training op mijn tijdritfiets een 19:13 kon lopen geeft de burger moed! Schaken ging redelijk. De nummer een bij het hardlopen eindigde onder me bij het schaken, maar uiteindelijk boven mij. Maar een schaker heeft me met het schaken weten te passeren, en dat was de uiteindelijke winnaar, die met een tijd van 19:33 natuurlijk ook vrij netjes liep.
www.delftseschaaksite.nl/toernooi/chessrun/?type=article&id=4551
Zolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
Zondag 25 okt staat geblokkeerd. Lijkt me echt mooiquote:Op zondag 21 september 2014 22:25 schreef Zwabberhark het volgende:
Gisteren trouwens een fantastisch duurloopje gedaan langs de Lek vanuit de Zilverstad. De warmte viel me mee en ondanks de vroege dienst die dag, ging het prima. Zonder problemen 6:09 min/km in D1. Dus als Quoi de Dijkloop hier gaat doen: aanrader!![]()
![]()
Met een prachtig loopje ben ik vandaag over de 1000km heen gegaan voor dit jaar.
Na de hele dag te hebben gesjouwd met van alles (vrienden helpen verhuizen), heeft een van hun ons op een kort rondje meegenomen. Wauw! Prachtige utizichten, en velden met koeien, schapen, fazanten en een enorme groep herten!
Achteraf hadden we onze camera wel mee kunnen nemen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
quote:Op zondag 21 september 2014 22:54 schreef Wolve000 het volgende:
Met een prachtig loopje ben ik vandaag over de 1000km heen gegaan voor dit jaar.
[ afbeelding ]
Na de hele dag te hebben gesjouwd met van alles (vrienden helpen verhuizen), heeft een van hun ons op een kort rondje meegenomen. Wauw! Prachtige utizichten, en velden met koeien, schapen, fazanten en een enorme groep herten!
Achteraf hadden we onze camera wel mee kunnen nemen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gefeliciteerd!
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'![]()
Nee, eigenlijk niet. Ik googelde naar een workout van een loopje die met een Tomtom Cardio Runner gedaan was. Gewoon een simpele url naar de mysports connect website met daarop een gelogd loopje met de TTCR, zoals je die ook hebt van GC en Endomondo.quote:Op zondag 21 september 2014 22:40 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
Goh, je hebt best even moeten graven om deze post te vinden, niet?
Maar google was niet mijn beste vriend. Wel kwam ik uit op topic #815, waarin jouw foto stond.
Kan die camera ook gewoon foto's nemen, of alleen film en photo bursts?![]()
Hij neemt ook wel foto's, maar van de kwaliteit moet je je dan niet al te veel voorstellen. Kwaliteit van de film is nog best redelijk, zeker als je er een stabilisatie-filte roverheen gooit. Maar het is natuurlijk geen GoPro, maar daar is de prijs dan ook naar.quote:Op zondag 21 september 2014 23:17 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Nee, eigenlijk niet. Ik googelde naar een workout van een loopje die met een Tomtom Cardio Runner gedaan was. Gewoon een simpele url naar de mysports connect website met daarop een gelogd loopje met de TTCR, zoals je die ook hebt van GC en Endomondo.
Maar google was niet mijn beste vriend. Wel kwam ik uit op topic #815, waarin jouw foto stond.
Kan die camera ook gewoon foto's nemen, of alleen film en photo bursts?NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Leuk om jullie verhalen te lezen.
2 weken geleden begonnen met een hardloopcursus bij een atletiekvereniging, van 0 tot 5 km. 2x per week en dinsdag nieuwe week en zaterdag herhaling van het dinsdag schema.
Bevalt me redelijk, lekker buiten en bezig zijn.
Alleen na de dinsdag zijn mijn benen leeg en dan op zaterdag krijg ik last van mijn heup en onderrug.
We zullen het wel zien, 14 december kan ik 5 kilometer lopen
Hell To The Liars![]()
hoe erg is je heup en onderrug?quote:Op zondag 21 september 2014 23:39 schreef Droopie het volgende:
Leuk om jullie verhalen te lezen.
2 weken geleden begonnen met een hardloopcursus bij een atletiekvereniging, van 0 tot 5 km. 2x per week en dinsdag nieuwe week en zaterdag herhaling van het dinsdag schema.
Bevalt me redelijk, lekker buiten en bezig zijn.
Alleen na de dinsdag zijn mijn benen leeg en dan op zaterdag krijg ik last van mijn heup en onderrug.
We zullen het wel zien, 14 december kan ik 5 kilometer lopen
Mocht je je er echt zorgen om maken dan misschien het er even je trainer over hebben maar anders gewoon lekker door hobbelen.
Als beginnend loper moet je lichaam nu eenmaal wennen en dat gaat niet altijd zonder een pijntje.'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
redelijk last ervan, maar ben me ervan bewust dat ze de laatste 20 jaar niet echt gebruikt zijnquote:Op zondag 21 september 2014 23:43 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
hoe erg is je heup en onderrug?
Mocht je je er echt zorgen om maken dan misschien het er even je trainer over hebben maar anders gewoon lekker door hobbelen.
Als beginnend loper moet je lichaam nu eenmaal wennen en dat gaat niet altijd zonder een pijntje.
Had wel verwacht dat ze meer uit zouden leggen hoe je het best loopt, maar met 33 man gaat dat een beetje moeilijk. Zal wel combinatie zijn van nog niet 'gezond' lopen en de spieren/ gewrichten belasten.Hell To The Liars![]()
Dankj(ulli)ewel voor alle steun!quote:Op zondag 21 september 2014 22:10 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Hinder, kerel, wat ongelooflijk naar dat je dit hebt meegemaakt. Wat moet zo'n tentamen suïcide van een dierbare vreselijk veel misselijkmakende angst geven, waar je 24 uur per dag niet meer aan kunt ontsnappen. Fijn dat het desondanks tóch lukt om afleiding te vinden in het hardlopen.
Houd vol, sympathieke man die mijn chemische hamburgers op de Ekiden overleefde. Ik hoop dat je moeder snel de juiste hulp krijgt en er snel weer bovenop komt. Ook hoop ik dat jij en haar andere naasten uiteindelijk weer ontspannen en vrij in het hoofd zullen zijn.Get stoned![]()
Hee hoi! Ik ben vandaag begonnen met Evy (ik ben een super-beginneling, super lang niet gesport!) en ik heb nu heel erge last van mijn bovenbenen. Jammer, maar wel fijn dat ik na 1 jaartje weer ben begonnen. Dus na 1 jaar ook wel logisch dat ik meteen pijn heb. Hebben jullie dat als beginners ook gehad?? Dinsdag weer, ben benieuwd hoe dat gaat!![]()
Mijn eerste 10 EM zit er op en ik heb echt genoten. Er waren 's morgens wel wat opstart problemen. Ik had om 8:30 afgesproken om richting Amstelveen te gaan en daar de metro naar Amsterdam te nemen. Maar ik was er weer eens laat uit waardoor ik geen ontbijt kon nemen. Onderweg heb ik toen maar een banaan naar binnen zitten werken. Bij aankomst gelijk de spullen naar de juiste vrachtwagen gebracht en toen door naar het startvak voor goede doelen waar ik opgevangen werd door dance4life. Er waren behoorlijk wat lopers voor dance4life waaronder een aantal die in training waren voor New York. Ik zag André Kuipers nog even voorbij schuifelen en oud profvoetballer Michael Mols stond ook in ons vak, toch leuk. Na een korte warming-up mochten we naar de start waar dance4life ambassadeurs Toprak Yalçiner en Anouk Maas om 11:10 het startschot gaven.
Ik ging rustig van start omdat ik vooraf gewaarschuwd was voor de IJtunnel. En het begon toen al wat warmer te worden, dus ik wilde mij niet gelijk opblazen. Het stuk over de snelweg was eigenlijk het minst leuke gedeelte van het parcours, maar wel handig om alvast voorbij de tragere lopers te gaan. Mijn streven was om het 10 kilometerpunt onder de 50 minuten te passeren zodat ik genoeg over had om onder de 1:20 te eindigen.
Het was eigenlijk een heel gemoedelijk loopje. Onderweg was, op de snelweg na heel veel te zien en te horen. Er stond ook een tentje waar volgens mij de hele dag een CD van Charly Lownoise & Mental Theo opstond, want in de reportage van AT5 hoorde ik dezelfde nummers als toen ik er voorbij liep.
Op het 10 kilometerpunt zat ik boven mijn richttijd, dus wilde ik gaan versnellen. Maar dat heb ik uiteindelijk maar een kilometer volgehouden. We kwamen toen al zo'n beetje Zaandam binnen, dus echt versnellen werd al lastig door de drukte. Het was inmiddels ook behoorlijk warm geworden en dat hakte er bij mij goed in. Ik heb ook veel toe moeten geven in de laatste kilometers.
Bij kilometer 15 kreeg ik nog aanmoedigingen van een aantal Running Junkies uit Amsterdam die zelf niet mee liepen. Heel tof dat ze daar de hele dag hebben gestaan om renners aan te moedigen. Het laatste stuk kon ik aanhaken bij twee andere lopers van dance4life. Helaas vergiste ik mij bij het inkomen van de laatste 100 meter. Ik dacht namelijk dat ik al bij de finish was toen ik het eerste spandoek over de weg zag
. Er stond namelijk ook iemand in het midden foto's te nemen. Dus ik stopte doodleuk met hardlopen. Zie ik ineens links en rechts mensen voorbij rennen
. Heel leuk. Ik heb de laatste 100 meter maar gesprint, want er zaten nog wel wat reserves in de pijp. Mijn horloge gaf uiteindelijk iets van 1:20 aan. Dit bleek achteraf een minuut lager te zijn dan mijn netto tijd van 1:21:28. Dus niet onder de 1:20, maar ik ben heel tevreden. Er is nog ruimte voor verbetering. De volgende keer ga ik zeker onder de 1:20 klokken
.
Na afloop heb ik nog even wat gedronken bij KLM en een pak condooms voor een heel dorp opgehaald bij dance4life. Daarna ben ik teruggelopen naar kilometer 15 om mij bij de Running Junkies te voegen en de overige lopers aan te moedigen met confetti en schouderklopjes. Het was echt een superleuke dag en voor mij weer een mijlpaal om bij te schrijven. En nu op naar de HM van Amsterdam
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mijn benen voelen echt super heerlijk, ondanks dat ik om één of andere reden pas om half 2 kon slapen. Alleen dat ene plekje bij mijn heup doet nog vervelend, maar als het goed is kan ik vandaag langs bij de masseur.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Jammer van de finish maar goed gelopen Devv!
En leuk, nieuwe mensenik had na de eerste keer Evy vooral pijn in mijn buikspieren
de keren erna vooral benen .... Maar dat gaat snel beter hoor.
Droopie, waar doe je de cursus? Hier in Vleuten is de Start to Run groep ook erg groot![]()
![]()
Bij mijn vereniging heeft de beginnersclinic (ook net zoiets als start to run) 45 manquote:Op maandag 22 september 2014 07:36 schreef Serinde het volgende:
Droopie, waar doe je de cursus? Hier in Vleuten is de Start to Run groep ook erg groot![]()
Vorige week kwamen ze langs mijn huis rennen, echt een leuk gezicht![]()
![]()
Ja, dat zal wel ff stijf zijnquote:
Verder nog last?
Meneer Y is vooral heel moe. En dat we gistermiddag 2,5 uur in de bios gezeten hebben, helpt niet echt voor z'n benen
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
quote:Op maandag 22 september 2014 00:33 schreef Devv het volgende:
(Damloop verslag)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leuk verslag en mooi gelopen hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zelf ook de Damloop gelopen gisteren en omdat het mijn eerste wedstrijd sinds de Ekiden was (en met 2.5 week trainen in de benen), had ik nogal gematigde verwachtingen. Maarrrr, dan kan je ook heerlijk lopen en tevreden zijn, want ondanks dat ik 5 minuten trager was dan vorig jaar, was ik ditmaal super tevreden. Doel was om een vlakke race te lopen en niet teveel tempo in te leveren en dat is prima gelukt! Was wel druk zoals altijd, maar op zich ging het wel en qua weer was het gisteren echt prima om te lopen.
Dat m'n tempo vlak was blijkt wel uit m'n grafiekje en kilometertijden:
Dus al met al wel lekker gevoel aan over gehouden, nu op naar wat andere najaarswedstrijdjes.
Jack does it in real time...![]()
He mensen, ik ben zo'n 5 weken geleden begonnen met Evy na heel veel jaren niet gesport te hebben. Op dit moment doe ik ff rustig aan vanwege pijn aan mijn knie, maar ik hoop donderdag weer verder te kunnen. Gewoon rustig opbouwen. Mijn doel is iig om de mini-marathon in Rotterdam te lopen en hopelijk kan ik vanaf in het 1e kwartaal van 2015 een 5km loop doen. Ik doe het rustig aan want ik ren voor mijn plezier!
O ja, gister wezen kijken bij de Dam tot Dam loop: leuke sfeer!
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo![]()
Zondag mag ik lekker weer een keer voluit rennen. Daar heb ik zin in! 6km in moordend tempo over de Posbank heen sjouwen en leeg over de finish
Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Hey, welkom starters!
Goed bezig, het wordt nu heerlijk renweer!
Qua pijntjes: kijk even aan of ze terug blijven komen. Indien ja: pak een weekje extra rust. Indien nee: dan is t waarschijnlijk spierpijn oid.
Geniet van het lopen en van elke keer dat je jezelf versteld gaat doen staan van wat je allemaal bereikt!
(En deel je verhalen)
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
de tering wat een snelheid..quote:Op maandag 22 september 2014 08:45 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Leuk verslag en mooi gelopen hoor.
Zelf ook de Damloop gelopen gisteren en omdat het mijn eerste wedstrijd sinds de Ekiden was (en met 2.5 week trainen in de benen), had ik nogal gematigde verwachtin......
Dat m'n tempo vlak was blijkt wel uit m'n grafiekje en kilometertijden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En de nieuwe lopers, loopse!![]()
Ja, dat jaquote:Op maandag 22 september 2014 09:26 schreef xzaz het volgende:
[..]
de tering wat een snelheid..
En de nieuwe lopers, loopse!
Leuk verslag Devv![]()
![]()
Boogerd kan ik niet meer serieus nemen. Laat hem eerst maar even in een bekertje plassen.quote:Op maandag 22 september 2014 09:27 schreef La_Tramposa het volgende:
één der onzen staat op LV
http://losseveter.nl/2014(...)jn-vredesloop-video/![]()
Het ging ook niet om Boogerdquote:Op maandag 22 september 2014 09:31 schreef xzaz het volgende:
[..]
Boogerd kan ik niet meer serieus nemen. Laat hem eerst maar even in een bekertje plassen.
En op dat soort opmerkingen ga ik ook niet eens in.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Welkom nieuw lopers![]()
Super leuk om mensen gister de Dtd te zien doen, ik ga er volgend jaar denk ik ook voor! Of misschien toch weer de night run omdat hij zo gezellig was.. keuzes keuzes.. gelukkig heb ik nog even om er over na te denken!
Devv & DeeBee fijn dat jullie lekker gelopen hebben! En leuk verslagje Devv!
Zie nu dat mijn horloge signaal kwijt was v.a. km 5.6 bij de night run.. erg jammer![]()
Edit: ik heb dus echt nooit spierpijn? Beetje zware benen misschien maar verder niets.. misschien ben ik wel gewoon een luie loper
[ Bericht 17% gewijzigd door #ANONIEM op 22-09-2014 09:34:43 ]![]()
Na de eerste keer Rennen met Evy kon ik bijna niet meer lopen van de spierpijn in m'n bovenbenenis dus normaal
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Hoeft ook nietquote:Op maandag 22 september 2014 09:33 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Het ging ook niet om Boogerd
En op dat soort opmerkingen ga ik ook niet eens in.![]()
![]()
Verder eigenlijk niet, gister veel honger en lag vroeg op bed. Maar het spiertje dat tijdens het rennen pijn deed voel ik nu veel minder dan ik had verwacht. Bovenbenen en kuiten zijn goed stijf verder.quote:Op maandag 22 september 2014 08:26 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ja, dat zal wel ff stijf zijn
Verder nog last?
Meneer Y is vooral heel moe. En dat we gistermiddag 2,5 uur in de bios gezeten hebben, helpt niet echt voor z'n benenXilantof Flickrt
foto-nerd![]()
HAhah! Dacht dat ik de enige was.quote:Op maandag 22 september 2014 09:33 schreef Guppyfriend het volgende:
Na de eerste keer Rennen met Evy kon ik bijna niet meer lopen van de spierpijn in m'n bovenbenenis dus normaal
Mooi zo!
![]()
In Spijkenisse bij AV Spark.quote:Op maandag 22 september 2014 07:36 schreef Serinde het volgende:
Jammer van de finish maar goed gelopen Devv!
En leuk, nieuwe mensenik had na de eerste keer Evy vooral pijn in mijn buikspieren
de keren erna vooral benen .... Maar dat gaat snel beter hoor.
Droopie, waar doe je de cursus? Hier in Vleuten is de Start to Run groep ook erg groot
Heel veel huisvrouwen, maar dat maakt het wel gezellig en dan is het in ieder geval niet stil op de zaterdagochtend
Voordeel het is 100 meter van mijn huis en voor de omgeving Rotterdam is er heel veel groen in de buurt waar we lopen.Hell To The Liars![]()
Hier ook hoor! Na mijn eerste hardlooptraining (Start2Run, dus ongeveer Evy) had ik supertrots m'n ouders gebeldquote:Op maandag 22 september 2014 09:54 schreef Yaaar het volgende:
[..]
HAhah! Dacht dat ik de enige was.Mooi zo!
En de volgende dag meer spierpijn dan ik nu heb na een 10km wedstrijdje.
![]()
https://feelrace.com/fr.pl?th=_Marco
Net een leuke website gevonden, legt je uit hoe je je van km tot km moet voelen tijdens de marathon om een goede tijd te lopen.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Dat het zegt hoe je je tijdens een marathon moet voelen op basis van je 10k PR vind ik toch wel een beetje gek.![]()
Wie is één der onzen dan?quote:Op maandag 22 september 2014 09:27 schreef La_Tramposa het volgende:
één der onzen staat op LV
http://losseveter.nl/2014(...)jn-vredesloop-video/
Boogie![]()
![]()
Er staat daarboven uitgelegd dat je het liefste een halve marathon moet lopen zo'n 6 weken voor je marathon om een goede voorspelling te krijgen. Daarnaast kun je natuurlijk niet bepalen hoe je je moet voelen nee, maar het kan toch helpen met niet te hard weggaan en zoquote:Op maandag 22 september 2014 10:24 schreef hatsaflats het volgende:
Dat het zegt hoe je je tijdens een marathon moet voelen op basis van je 10k PR vind ik toch wel een beetje gek.
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ik weet even niet meer wie, maar die was toch 6e of 7e geworden daar? Dus dan moet hij in het lijstje staanquote:
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Idd dacht ik eerst ookquote:Op maandag 22 september 2014 10:27 schreef Quoi het volgende:
O zo! Ik dacht in het filmpje
Ja ja, hij staat er.![]()
![]()
Welkom nieuwe posters!
Ik doe even 5 dagen rust voor de CWC HM van zaterdag. Niet omdat ik dat spiergewijs nodig heb, maar omdat ik weer 'n ontstoken blaar heb die veel te veel pijn doet![]()
(
) In de tussentijd maar lekker yoga'en en pilatessen en de wond goed schoon houden/laten helen. Komt goed.
Ja doei.![]()
Net mezelf helemaal kapot gelopen om mijn PR te verbreken. Was even flink diep gaan. Maar met succes. 5km PR met ruim 2min verbroken. Lage temperatuur en wetende dat er een flinke storm aan zat te komen hielp nogal. 5km in 22min begint toch haalbaar te lijken![]()
Overigens zat ik de afgelopen weken vaak te klagen dat het te warm was om te lopen. Maar nu vond ik het aardig fris tijdens het uitlopen![]()
https://www.endomondo.com/workouts/412448609/4985471Omdat een pandapint te mainstream is 🐼
Wekelijks radioitem op 3FM. Elke woensdag rond 13:30![]()
Goed schoonmaken en in laten drogenquote:Op maandag 22 september 2014 10:31 schreef motorbloempje het volgende:
Welkom nieuwe posters!
Ik doe even 5 dagen rust voor de CWC HM van zaterdag. Niet omdat ik dat spiergewijs nodig heb, maar omdat ik weer 'n ontstoken blaar heb die veel te veel pijn doet![]()
(
) In de tussentijd maar lekker yoga'en en pilatessen en de wond goed schoon houden/laten helen. Komt goed.
Omdat een pandapint te mainstream is 🐼
Wekelijks radioitem op 3FM. Elke woensdag rond 13:30![]()
In training...?quote:Op maandag 22 september 2014 10:40 schreef Pandaplint het volgende:
Net mezelf helemaal kapot gelopen om mijn PR te verbreken. Was even flink diep gaan. Maar met succes. 5km PR met ruim 2min verbroken. Lage temperatuur en wetende dat er een flinke storm aan zat te komen hielp nogal. 5km in 22min begint toch haalbaar te lijken![]()
Overigens zat ik de afgelopen weken vaak te klagen dat het te warm was om te lopen. Maar nu vond ik het aardig fris tijdens het uitlopen![]()
https://www.endomondo.com/workouts/412448609/4985471
Strakke tijd, dat wel
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Ja, dat is 't plan! Vorige keer lukte dat ook binnen een paar daagjes wel, met hulp van wat sudocrème!quote:Op maandag 22 september 2014 10:41 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Goed schoonmaken en in laten drogen
Ja doei.![]()
Klinkt eigenlijk best primaquote:Op maandag 22 september 2014 09:36 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Verder eigenlijk niet, gister veel honger en lag vroeg op bed. Maar het spiertje dat tijdens het rennen pijn deed voel ik nu veel minder dan ik had verwacht. Bovenbenen en kuiten zijn goed stijf verder.
Godnondeju, ik ben niet vooruit te branden vandaag. Gisteravond op de bank in slaap gevallen, goede 8 uur geslapen (in bed dus), maar alles voelt zwaar en moe.
En om nou te zeggen dat ik een zwaar weekend gehad heb...
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Yep. Geen wedstrijd ofzo. Gewoon proberen wat doelen te halenquote:Op maandag 22 september 2014 10:50 schreef Yuki het volgende:
[..]
In training...?
Strakke tijd, dat wel![]()
Ben ook tevreden en denk niet dat ik het snel zal kunnen verbeteren.
Mijn ervaring is dat het zonder creme sneller geneest. Maar dan heb ik het over blaren op de handen door wandklimmen.quote:Op maandag 22 september 2014 10:51 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ja, dat is 't plan! Vorige keer lukte dat ook binnen een paar daagjes wel, met hulp van wat sudocrème!
'S nachts gewoon onafgedekt slapen.
Omdat een pandapint te mainstream is 🐼
Wekelijks radioitem op 3FM. Elke woensdag rond 13:30![]()
Dek het sowieso niet meer af nu. En de vorige keer de eerste 2 dagen rondom de ontsteking wat creme helpt de ontsteking te remmen. Vanaf woensdag droog laten, daarna vrijdag randjes bijvijlen.quote:Op maandag 22 september 2014 10:54 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Yep. Geen wedstrijd ofzo. Gewoon proberen wat doelen te halen![]()
Ben ook tevreden en denk niet dat ik het snel zal kunnen verbeteren.
[..]
Mijn ervaring is dat het zonder creme sneller geneest. Maar dan heb ik het over blaren op de handen door wandklimmen.
'S nachts gewoon onafgedekt slapen.Geloof me, ik heb wat ervaring met blaren op m'n poten
Ja doei.![]()
Hey, da's precies mijn PR!quote:Op maandag 22 september 2014 10:40 schreef Pandaplint het volgende:
Net mezelf helemaal kapot gelopen om mijn PR te verbreken. Was even flink diep gaan. Maar met succes. 5km PR met ruim 2min verbroken. Lage temperatuur en wetende dat er een flinke storm aan zat te komen hielp nogal. 5km in 22min begint toch haalbaar te lijken![]()
Overigens zat ik de afgelopen weken vaak te klagen dat het te warm was om te lopen. Maar nu vond ik het aardig fris tijdens het uitlopen![]()
https://www.endomondo.com/workouts/412448609/4985471![]()
Wauw wat een tijd! het begint inderdaad echt fris te worden, heb ik wel zin in!quote:Op maandag 22 september 2014 10:40 schreef Pandaplint het volgende:
Net mezelf helemaal kapot gelopen om mijn PR te verbreken. Was even flink diep gaan. Maar met succes. 5km PR met ruim 2min verbroken. Lage temperatuur en wetende dat er een flinke storm aan zat te komen hielp nogal. 5km in 22min begint toch haalbaar te lijken![]()
Overigens zat ik de afgelopen weken vaak te klagen dat het te warm was om te lopen. Maar nu vond ik het aardig fris tijdens het uitlopen![]()
https://www.endomondo.com/workouts/412448609/4985471![]()
quote:Op maandag 22 september 2014 09:27 schreef La_Tramposa het volgende:
één der onzen staat op LV
http://losseveter.nl/2014(...)jn-vredesloop-video/Die Boogerd ging toch nog een stukje harder dan ik hem in had geschat!
Gefeliciteerd met je PR PandaplintJe moet binnenkort eens een 5km wedstrijd doen, volgens mij kun je dan nog harder!
En mooie tijden bij de Dam tot Dam! Erg vlak gelopen DeeBee
quote:Op maandag 22 september 2014 00:33 schreef Devv het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Miste je de obstakels en/of modder niet?
![]()
![]()
Zo, druk weekend achter de rug en daardoor weer flink achter met bijlezen. Maar ik ben weer bij...
Allereerst Hinder, ook vanuit mij heel veel sterkte! Sommige gebeurtenissen overstijgen het hardlopen, gelukkig heb je blijkbaar een uitlaatklep in het hardlopen.
Vervolgens hier en op facebook weer veel goede loopjes voorbij zien komen. Leuk om te lezen hoe sommigen voor het eerst een bepaalde afstand lopen en anderen een PR lopen of gewoon lekker hebben gelopen.
Voor wat betreft de discussie over gezondheidsverklaringen/-certificaten: lijkt mij ook een wassen neus, je kunt nu eenmaal niet alles voorkomen. En je hoort ook van topsporters (bijvoorbeeld Evander Sno) dat er op latere leeftijd opeens een hartafwijking geconstateerd wordt. En dat terwijl ze dan al jaren onder medische begeleiding staan vanwege hun beroep.
In het kader van "nog drie maanden tot aan mijn beoogde hm" wil ik mijn trainingen een beetje opschroeven in zowel afstand als frequentie. Ik loop nu 1 1/2 keer per week (de ene week woensdag en de andere week woensdag en zaterdag). Nu komt daar de maandag bij. Op de maandag wil ik ldl's doen, te beginnen vanavond met 10 km. Per week 1-2 km erbij en af en toe een rustiger week. Langste afstand zal wel 18-20 km worden. Ik heb nog niet echt een schema voor mezelf gemaakt.
En ook niet vervelend: waar mogelijk wordt het een hardloopdate met. Gezelliger en goed om het tempo niet te ver op te laten lopen (zolang we nog kunnen kletsen is het niet te snel en ze loopt een tikkie langzamer dan ik tijdens de trainingen). Zin in!
![]()
Heftig man! Mocht je nog iets van praktische hulp nodig hebben, geef maar een gil!quote:<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Ik kwam deze tegen (waarschijnlijk allemaal open deuren voor je, maar toch voor de kleine kans dat er een tip tussen staat die je helpt...)quote:Op maandag 22 september 2014 10:31 schreef motorbloempje het volgende:
Ik doe even 5 dagen rust voor de CWC HM van zaterdag. Niet omdat ik dat spiergewijs nodig heb, maar omdat ik weer 'n ontstoken blaar heb die veel te veel pijn doet ( ) In de tussentijd maar lekker yoga'en en pilatessen en de wond goed schoon houden/laten helen. Komt goed.
http://www.glowmagazine.nl/weg-met-blaren/<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
quote:Op maandag 22 september 2014 09:31 schreef xzaz het volgende:
[..]
Boogerd kan ik niet meer serieus nemen. Laat hem eerst maar even in een bekertje plassen.Hij heeft jarenlang in bekertjes gepist, zien ze niets aan. Of heb je een plasfetish?
![]()
Mooie verslagen van dit weekend gelezenKrijg door jullie alweer helemaal zin om de vakantie kilo's eraf te gaan lopen.
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.![]()
Probleem.
Mijn training vanochtend ging top.
De benen waren fantastisch.
Dit maak ik meestal maar één keer per jaar mee.
De rest van 2014 gaat het dus dramatisch.![]()
Hmm... Andere sport zoeken?quote:Op maandag 22 september 2014 12:21 schreef Zwabberhark het volgende:
Probleem.
Mijn training vanochtend ging top.
De benen waren fantastisch.
Dit maak ik meestal maar één keer per jaar mee.
De rest van 2014 gaat het dus dramatisch.![]()
Ja, dank je, zelfs volgens mij die exacte pagina al eens gezienquote:Op maandag 22 september 2014 11:43 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ik kwam deze tegen (waarschijnlijk allemaal open deuren voor je, maar toch voor de kleine kans dat er een tip tussen staat die je helpt...)
http://www.glowmagazine.nl/weg-met-blaren/![]()
M'n voeten zijn gewoon hopeloos, onbetrouwbaar en vreemd. Een hele TdF zonder problemen lopen en/of na 7km al een enorme blaar._!
Ja doei.![]()
Hoi! Heb hier een tijdje geleden ook eens meegepost maar ben op een gegeven moment gestopt met hardlopen om verschillende redenen. Nu ga ik weer beginnen want ik merk dat ik met hiken/klimmen wat conditie tekort kom.
Vanmiddag Evy maar weer eens erbij halen![]()
![]()
Wees blij dat we al achterin september zitten. Stel je voor dat je die dag in januari al gehad had!quote:Op maandag 22 september 2014 12:21 schreef Zwabberhark het volgende:
Probleem.
Mijn training vanochtend ging top.
De benen waren fantastisch.
Dit maak ik meestal maar één keer per jaar mee.
De rest van 2014 gaat het dus dramatisch.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Oh, wat Wolve zei dus. Nou ja. Zolang de rest maar gewoon gemiddeld is. Gewoon gemiddeld is nog altijd beter dan 'slecht', al is het natuurlijk wel beduidend minder dan 'top'.quote:Op maandag 22 september 2014 12:21 schreef Zwabberhark het volgende:
Probleem.
Mijn training vanochtend ging top.
De benen waren fantastisch.
Dit maak ik meestal maar één keer per jaar mee.
De rest van 2014 gaat het dus dramatisch.Ja doei.![]()
Dat was ook mijn reden om te gaan hardlopenquote:Op maandag 22 september 2014 12:32 schreef CherryOnTop het volgende:
Hoi! Heb hier een tijdje geleden ook eens meegepost maar ben op een gegeven moment gestopt met hardlopen om verschillende redenen. Nu ga ik weer beginnen want ik merk dat ik met hiken/klimmen wat conditie tekort kom.
Vanmiddag Evy maar weer eens erbij halen![]()
Welcome back
Omdat een pandapint te mainstream is 🐼
Wekelijks radioitem op 3FM. Elke woensdag rond 13:30![]()
Dankje! En, heeft het geholpen?quote:Op maandag 22 september 2014 12:37 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Dat was ook mijn reden om te gaan hardlopen![]()
Welcome back![]()
![]()
Dit jaar nog niet de bergen in geweestquote:Op maandag 22 september 2014 12:38 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Dankje! En, heeft het geholpen?
Omdat een pandapint te mainstream is 🐼
Wekelijks radioitem op 3FM. Elke woensdag rond 13:30![]()
Haha, kijk, dít zijn de antwoorden waar ik wat aan heb!quote:Op maandag 22 september 2014 12:34 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
Wees blij dat we al achterin september zitten. Stel je voor dat je die dag in januari al gehad had!![]()
O haha. Nou ja hardlopen kan in ieder geval geen negatief effect hebbenquote:Op maandag 22 september 2014 12:40 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Dit jaar nog niet de bergen in geweest![]()
![]()
Athene?quote:Op maandag 22 september 2014 12:52 schreef TMan het volgende:
Even opscheppen over waar ik vanmiddag was:
[ afbeelding ]![]()
Komend weekend veel loopjes zeg! Ik sta als enige bij de singelloop maar ik weet zeker dat er hier nog iemand was die ging lopen maar weet niet meer wie![]()
![]()
Ik niet. Nog last van gisteren?quote:Op maandag 22 september 2014 13:03 schreef Serinde het volgende:
Komend weekend veel loopjes zeg! Ik sta als enige bij de singelloop maar ik weet zeker dat er hier nog iemand was die ging lopen maar weet niet meer wie![]()
Yes! Ik twijfelde of ik een rondje op de baan zou doen, maar met dertig graden en volle zon heb ik dat toch maar laten schieten. Wel gaaf hoor, er zijn weinig plekken ter wereld met zoveel sportieve geschiedenis!quote:![]()
Nee, helemaal niet eigenlijkquote:Op maandag 22 september 2014 13:07 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Ik niet. Nog last van gisteren?
Het spijt me maar ik denk dat je vaker mee moet![]()
Oh wacht, ik heb wel een blaarmaar die voelde ik bij km 9 tijdens het lopen al. Misschien ga ik toch eerder voor nieuwe schoenen kijken. Deze zouden wel eens te breed kunnen zijn aan de voorkant. Eerst nog een paar andere sokken proberen, toch maar.
![]()
Het lijkt me wel wat om daar een keer de marathon te doen, die eindigt in het stadion. Het schijnt alleen een nogal saaie route te zijn en warm inderdaad (ook al is die in november)quote:Op maandag 22 september 2014 13:09 schreef TMan het volgende:
[..]
Yes! Ik twijfelde of ik een rondje op de baan zou doen, maar met dertig graden en volle zon heb ik dat toch maar laten schieten. Wel gaaf hoor, er zijn weinig plekken ter wereld met zoveel sportieve geschiedenis!![]()
Even jompelen over mijn bootcamp gisteren. Kon ik me weer eens pijnloos uitleven
Na afloop hebben we nog een klein beetje gelopen (zal niet veel meer dan 1,5 km zijn geweest) en dat deed in ieder geval geen pijn. Ook wel weer eens fijn.
En vandaag lekker spierpijn in mijn armen
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Ik ben een beetje in dubio of mijn sportmassage nou helemaal top was of toch grotendeels geldverspilling. Mijn benen voelen op zich wel weer lekker fris nu, maar dat voelden ze vanochtend ook al, en het plekje waar ik voor gegaan was doet nog steeds een beetje zeer.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: