Helemaal mee eens.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 15:02 schreef Fir3fly het volgende:
Is toch al jaren zo, ook in Maleisië. Die belachelijke tijden... een race moet gewoon om 14 uur lokale tijd beginnen.
Op zondag?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 16:33 schreef Beach het volgende:
Liever nog wat eerder want anders kan ik niet kijken.
Familie kwam op het gekke idee om hun kind te laten dopen, en laat dat nou net om 9 uur zijn.
15:00 in Japan valt toch wel meequote:Op donderdag 2 oktober 2014 15:02 schreef Fir3fly het volgende:
Is toch al jaren zo, ook in Maleisië. Die belachelijke tijden... een race moet gewoon om 14 uur lokale tijd beginnen.
Gezamenlijk hè. zo kinder doop gooien ze er gewoon tussen door. Maar mijn kerk begint pas om 16:45 dus ik kan gewoon kijkenquote:Op donderdag 2 oktober 2014 17:03 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Op zondag?
Zitten er dan geen andere kerkgangers?
Precies.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 15:25 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
'Vroeger' begon Australië altijd om 3 uur, dat was prima. Maar nu is het ineens 5 of 6 uur geloof ik, dat slaat nergens op want dan kun je daarna niet meer naar bed.
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 15:25 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
'Vroeger' begon Australië altijd om 3 uur 4 uur, dat was prima. Maar nu is het ineens 5 of 6 uur geloof ik, dat slaat nergens op want dan kun je daarna niet meer naar bed.
Die waar maar liefst 6 auto's een spannende strijd aangingen?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 21:37 schreef Nattekat het volgende:
De beruchte GP van Amerika heb ik gemist omdat ik al lag te pitten, en nu is het tijdens het avondeten
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 21:58 schreef Geralt het volgende:
[..]
Die waar maar liefst 6 auto's een spannende strijd aangingen?![]()
![]()
Kneuzenkermis was dat. Ze hadden gewoon moeten starten. Dat was toen Doornbos en Albers allebei reden toch?quote:
Nee, alleen Albers bij Minardi.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 21:59 schreef Geralt het volgende:
[..]
Kneuzenkermis was dat. Ze hadden gewoon moeten starten. Dat was toen Doornbos en Albers allebei reden toch?
Wie reed er naast hem toen dan? Ik dacht dat Doornbos ook reed toch?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 22:02 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Nee, alleen Albers bij Minardi.
Patrick Friesacherquote:Op donderdag 2 oktober 2014 22:03 schreef Geralt het volgende:
[..]
Wie reed er naast hem toen dan? Ik dacht dat Doornbos ook reed toch?
het is juist de bedoeling dat ze dat doen met die andere kerkgangers erbij.. die baby wordt opgenomen in de kerkgemeenschap, da's het hele idee van een doopquote:Op donderdag 2 oktober 2014 17:03 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Op zondag?
Zitten er dan geen andere kerkgangers?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |