https://eu.battle.net/support/en/help/solution/battlenet/712quote:Op zaterdag 27 september 2014 13:47 schreef Hathor het volgende:
Ik heb even wat advies nodig mensen. Het ziet er naar uit dat mijn account gehacked is, mijn password word niet meer herkent, en als ik op battlenet wil inloggen wordt er een authenticator gedetecteerd, en die gebruik ik zelf niet, dus de hacker heeft er meteen een beveiliging opgegooid zodat ie ongestoord zijn gang kan gaan. Ik kan dus niet op mijn account komen, wat moet ik nu doen? Is er een telefoonnummer wat ik kan bellen oid?
Ze blijven daar maar vragen om een authenticatorcode, die ik niet gebruik. Ik krijg op deze manier niet eens een live chat aan de praat.quote:Op zaterdag 27 september 2014 15:12 schreef TwyLight het volgende:
[..]
https://eu.battle.net/support/en/help/solution/battlenet/712
Je moet de callback optie gebruikenquote:Op zaterdag 27 september 2014 15:55 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ze blijven daar maar vragen om een authenticatorcode, die ik niet gebruik. Ik krijg op deze manier niet eens een live chat aan de praat.
Doe ik ook, maar ik kan alleen maar de optie continue without logging in gebruiken, en dan gebeurt er vervolgens niks.quote:Op zaterdag 27 september 2014 16:23 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Je moet de callback optie gebruiken
Yup, en dan word er vervolgens gevraagd naar een mobiel nummer dat ik ook niet heb en nooit heb gebruikt in welke vorm dan ook.quote:Op zaterdag 27 september 2014 16:32 schreef TwyLight het volgende:
https://eu.battle.net/acc(...)REMOVE_AUTHENTICATOR
En je hebt ook een verzonnen naam ingevuld bij je accountgegevens? Want wat ik me herinner is dat je een kopie van je paspoort oid moet opsturen om de authenticator te verwijderen (heb dat voor iemand anders gedaan die er zelf een zooitje van had gemaakt).quote:Op zaterdag 27 september 2014 16:36 schreef Hathor het volgende:
Yup, en dan word er vervolgens gevraagd naar een mobiel nummer dat ik ook niet heb en nooit heb gebruikt in welke vorm dan ook.
Misschein helpt dit, ze bellen je dan terug. Je hebt toch wel een tel nr?quote:Op zaterdag 27 september 2014 16:31 schreef Hathor het volgende:
[..]
Doe ik ook, maar ik kan alleen maar de optie continue without logging in gebruiken, en dan gebeurt er vervolgens niks.
Als ik daar op call back klik, dan moet je eerst inloggen met je account en dat ging dus nou net niet. En de optie zonder in te loggen werkte ook niet voor hem.quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:12 schreef topdeck het volgende:
Misschein helpt dit, ze bellen je dan terug. Je hebt toch wel een tel nr?
https://eu.battle.net/support/en/help/phone-noauth/wow/708
herstart je browser, verwijder cookies, gebruik een andere browser, het moet wel lukken want hij doet het bij mij
quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:23 schreef Hathor het volgende:
Dat callback gebeuren werkt dus niet, ik kan niet inloggen en de optie continue without logging in doet helemaal niks. En ondertussen zie ik op de armory dat all mijn chars al vrolijk rondhuppellen op diverse andere realms.
quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:14 schreef Isabeau het volgende:
Misschien kan iemand anders op zijn/haar eigen account inloggen en dan het telefoonnummer van Hathor invullen?
quote:Op donderdag 25 september 2014 23:54 schreef Karina het volgende:
[..]
Sowieso is het veel makkelijker dan vroeger. Ik zag het aan mijn hunter, geen munitie meer hoeven kopen, je pet niet meer hoeven voeren
Jij bent al de tweede in dit topic die dat heeft.quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:40 schreef Fir3fly het volgende:
Ik wilde gebruik maken van mijn gratis weekje maar volgens mij is m'n oude account gehacked . Er zit ineens een authenticator op die ik er zelf niet op heb gezet in ieder geval...
Dat gaat in mijn geval in ieder geval niet op, ik speel elke dag wel een paar uurtjes, en ook gisternacht was ik nog in BG's tot ongeveer een uur of half twee. Toen ik vandaag wilde inloggen, iets na twaalven, stond alles op zijn kop. Ook op mijn account is een authenticator gezet waardoor ik niet eens meer mijn PW kan resetten zonder dat er om een code word gevraagd.quote:Op zaterdag 27 september 2014 18:19 schreef GlenSpey het volgende:
Achja, dat hacken overkomt iedereen tegenwoordig. Ben de afgelopen 2 weken ook al 100 keer gewhispered door een 'GM', die dreigt mijn account op slot te gooien als ik mijn gegevens niet op een louche website invoer![]()
Vraag me ook af in hoeverre blizzard hier zelf geen aandeel in heeft, om bijvoorbeeld de verkoop van die authenticators te stimuleren en spelers terug te lokken naar het spel.
Zo werd ik zelf drie jaar terug plotseling gehacked nadat ik een paar maanden niet meer gespeeld had. De 'hacker' was zo vriendelijk geweest mijn account voor een maand te activeren en had ook alvast een ticket geopend naar blizzard met het bericht 'hey I need your help I got hacked!!!'![]()
Tegen de tijd dat ik dat las waren al het geld en de verkochte items ook al restored door blizzard. Ik vind het allemaal iets te toevallig, lijkt vreemd genoeg ook altijd te gebeuren op accounts die al een tijdje niet meer actief zijn geweest....
[/illuminati]
Ik ben er ook meer als 5 jaar mee weggekomen, tot vandaag dus.quote:Op zaterdag 27 september 2014 18:25 schreef TwyLight het volgende:
Ik heb geen authenticator en ben letterlijk nog nooit gehackt.
Heb je ooit wel eens gold of een andere 'illegale' service gekocht?quote:Op zaterdag 27 september 2014 18:26 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat gaat in mijn geval in ieder geval niet op, ik speel elke dag wel een paar uurtjes, en ook gisternacht was ik nog in BG's tot ongeveer een uur of half twee. Toen ik vandaag wilde inloggen, iets na twaalven, stond alles op zijn kop. Ook op mijn account is een authenticator gezet waardoor ik niet eens meer mijn PW kan resetten zonder dat er om een code word gevraagd.
Nee, en ik surf ook nooit naar shady sites of iets dergelijks, alleen de officiele battlenet kanalen. Goud hoef ik ingame al helemaal niet te kopen want ik zwem er in met 17 lvl 90's en alle professions.quote:Op zaterdag 27 september 2014 18:32 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Heb je ooit wel eens gold of een andere 'illegale' service gekocht?
quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:23 schreef Hathor het volgende:
Dat callback gebeuren werkt dus niet, ik kan niet inloggen en de optie continue without logging in doet helemaal niks. En ondertussen zie ik op de armory dat all mijn chars al vrolijk rondhuppellen op diverse andere realms.
M'n ex had naam + wachtwoord aan zo een mannetje gegeven die tegen hem had gezegd dat die hem gold zou geven als die dat zou zeggenquote:Op zaterdag 27 september 2014 18:25 schreef TwyLight het volgende:
Ik heb geen authenticator en ben letterlijk nog nooit gehackt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |