Jammer alleen dat rechters dit misschien wel een sterk argument zullen vindenquote:Op vrijdag 19 september 2014 22:14 schreef Specularium het volgende:
Scooter van zijn oma,.
Leuk geprobeerd.
ou jequote:Op vrijdag 19 september 2014 20:30 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Hoeveel gasten zijn er die denken de daders te kennen, maar die feitelijk ernaast zitten?
Er hoeft er maar één labiele kennis van je te zijn die denkt dat jij het was, en je hebt een probleem. In het beste geval verschijnt je naam op GeenStijl en krijg je 450 doodsbedreigingen, in het slechtste geval wordt je geweld aangedaan. Geen van beide opties zijn fantastisch.
Het probleem is dat de meningen verschillen over hoe er gestraft moet worden. Sommige mensen zijn van mening dat de daders met een maandje cel of taakstraf wel hun lesje hebben geleerd, terwijl anderen (waaronder ik) zijn voor veel harder straffen omdat ze moeten voelen en merken! dat ze iets fouts hebben gedaan.quote:Op vrijdag 19 september 2014 22:18 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
ou je
Dat tuig er mee weg laten komen is nog het minst fantastisch. Wanneer justitie eindelijk eens werk zou gaan maken van het aanpakken van dit afval zou er aanmerkelijk anders gereageerd worden.
Ik ben het gewoonweg helemaal spuugzat dat dit tuig, met steun van onze zogenaamde rechters, de dienst uitmaakt.
Inb4 shitstorm.quote:Op zaterdag 20 september 2014 00:05 schreef agter het volgende:
Deze school is tijdelijk in IJmuiden gevestigd en is bedoeld voor pubers met gedragsproblemen of psychiatrische aandoeningen.
Hooguit een taakstrafje waar ze toch niet op komen dagen.quote:Op vrijdag 19 september 2014 10:21 schreef DonnieDarko1979 het volgende:
Ben wel benieuwd welke straf deze "helden" gaan krijgen.
Dom gelul.quote:Op vrijdag 19 september 2014 22:16 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Jammer alleen dat rechters dit misschien wel een sterk argument zullen vinden
Precies. Maar ja, je weet hoe het werkt in Nederland. Flutstrafjes die niet effectief zijn; daar zijn we heer en meester in. Gevangeniscellen? Die zijn voor asielzoekers en Noorse criminelen.quote:Op vrijdag 19 september 2014 12:03 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Wat evengoed helemaal niets afdoet aan de wandaad zelf en niet meegewogen zou moeten worden.
neequote:Op vrijdag 19 september 2014 10:51 schreef DonJames het volgende:
Ik kan het filmpje hier niet openen, dus even voor de vorming van mijn mening: is het meisje lekker?
Sneu om over de rug van het slachtoffer je politieke agenda te propageren. En sneu om net te doen alsof rechts dit allemaal niet wil en dit soort trieste toestanden wel even zou kunnen voorkomen.quote:Op zaterdag 20 september 2014 01:36 schreef KNAK het volgende:
Dergelijke discussies hoeven niet gevoerd te worden. Dit hebben we met zn allen de laatste 40 jaar toegestaan. Als je kijkt naar de laatste 40 jaar, de ontwikkelingen, de cijfers kan je denk ik wel spreken van een maatschappelijk probleem. Er wordt niets aan gedaan, het blijft zich alleen maar ontwikkelen en erger worden. Niet alleen hier, ook bij de buren. Wat dat betreft zijn we al te laat en tot op heden is er totaaaal geen rem op te krijgen, al helemaal niet via de politiek![]()
Ja de daders zullen wel weer wegkomen met een voorwaardelijke taakstraf van 40 uur. De rechter kun je dat niet kwalijk nemen, die vindt wel 22 verzachtende omstandigheden en als die er niet zijn voert hij als argument dat de jongens 'door de media' al genoeg gestraft zijn.quote:Op zaterdag 20 september 2014 00:51 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Precies. Maar ja, je weet hoe het werkt in Nederland. Flutstrafjes die niet effectief zijn; daar zijn we heer en meester in. Gevangeniscellen? Die zijn voor asielzoekers en Noorse criminelen.
Tuurlijk niet, dat zou toch racistisch zijn?quote:Op vrijdag 19 september 2014 22:07 schreef agter het volgende:
Wat denk je, zouden die twee nog vastzitten?
Dat tuig maakt helemaal niet de dienst uit. En als je wilt dat justitie werk maakt van het aanpakken van dit afval, moet je stoppen met zelf dit afval aan te pakken.quote:Op vrijdag 19 september 2014 22:18 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
ou je
Dat tuig er mee weg laten komen is nog het minst fantastisch. Wanneer justitie eindelijk eens werk zou gaan maken van het aanpakken van dit afval zou er aanmerkelijk anders gereageerd worden.
Ik ben het gewoonweg helemaal spuugzat dat dit tuig, met steun van onze zogenaamde rechters, de dienst uitmaakt.
Ik ben het met hem eens dus haar er nog maar eentje af.quote:Op zaterdag 20 september 2014 09:03 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Dat tuig maakt helemaal niet de dienst uit. En als je wilt dat justitie werk maakt van het aanpakken van dit afval, moet je stoppen met zelf dit afval aan te pakken.
Daarnaast, dat jij de straffen te licht vindt, betekent niet dat je het recht hebt om zelf maar zwaardere straffen uit te gaan delen. Zo werkt het niet in een democratie, jouw voorkeuren hebben geen meerwaarde boven de voorkeuren van de andere 16.999.999 mensen in het land.
Stel, je voert de minimumstraf in. Over een paar weken gebeurt er een incident: een kerel slaat een paar straatterroristen het ziekenhuis in omdat ze hem hebben proberen te beroven. De rechter oordeelt: het geweld was wettelijk gezien buitenproportioneel, maar de facto niet zodanig dat het een strenge straf verdient. Toch moet de dader voor 5 jaar de cel in, want minimumstraffen.quote:Op zaterdag 20 september 2014 03:29 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja de daders zullen wel weer wegkomen met een voorwaardelijke taakstraf van 40 uur. De rechter kun je dat niet kwalijk nemen, die vindt wel 22 verzachtende omstandigheden en als die er niet zijn voert hij als argument dat de jongens 'door de media' al genoeg gestraft zijn.
Het enige wat je hier aan kan doen is rechters iets meer beperkingen opleggen in het bepalen van de strafmaat. Sinds jaar en dag bestaat er al een maximum straf (rechters mogen niet meer geven dan dat), maar nog altijd geen minimum straf. Hoog tijd dat die worden ingevoerd, maar ja daar is de linkse kerk pertinent op tegen, die zijn er goed in om de dader tot slachtoffer te maken.
Jij begrijpt het helemaal.quote:Op zaterdag 20 september 2014 09:06 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Ik ben het met hem eens dus haar er nog maar eentje af.
Heb je wel eens van de term "noodweer" gehoord? Hebben de voorstanders van minimumstraffen geopperd dit tegelijk met de invoering van minimumstraffen af te schaffen?quote:Op zaterdag 20 september 2014 09:07 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Stel, je voert de minimumstraf in. Over een paar weken gebeurt er een incident: een kerel slaat een paar straatterroristen het ziekenhuis in omdat ze hem hebben proberen te beroven. De rechter oordeelt: het geweld was buitenproportioneel, maar niet op een kwaadwillende manier. Gewoonlijk zou de dader pro forma een boete en een voorwaardelijke straf krijgen. Toch moet hij voor 5 jaar de cel in, want minimumstraffen.
Eens zien hoe hard je dan staat te janken dat mensen zich in dit land nog niet mogen verdedigen etc.
Jij niet he met je democratisch gekozen "rechters"quote:Op zaterdag 20 september 2014 09:08 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Jij begrijpt het helemaal.
Noodweer is een argument voor een lagere straf dan voor het misdrijf staat. Met minimumstraffen mag je niet korter dan dat minimum straffen. Als je dan toch vind dat de straf lager moet vanwege noodweer, zijn er dus geen minimum straffen.quote:Op zaterdag 20 september 2014 09:10 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Heb je wel eens van de term "noodweer" gehoord? Hebben de voorstanders van minimumstraffen geopperd dit tegelijk met de invoering van minimumstraffen af te schaffen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |