Ook dat nog inderdaad.quote:Op donderdag 18 september 2014 22:47 schreef Ferdo het volgende:
[..]
En haar buitenproportioneel geweld.
Ik hóóp het, dat het trollen zijn...quote:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Knock-outquote:Op donderdag 18 september 2014 22:51 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Als het licht even uit zou gaan zou ze geen kans hebben gehad haar hoofd te beschermen.
Ik hoop dat niet iedereen zo'n tokkie is juist dat ze deze jongens vanalles toewensen en aan willen doenquote:Op donderdag 18 september 2014 22:53 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Ik hóóp het, dat het trollen zijn...
Knock down dus, niet outquote:Op donderdag 18 september 2014 22:53 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Knock-out
Vind het een beetje raar dat we hier de precieze staat van dat meisje bespreken. Die gasten gingen gewoon echt te ver.quote:
Ja, en?quote:Op donderdag 18 september 2014 22:53 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Knock-out
Dus dat.quote:Op donderdag 18 september 2014 22:55 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Vind het een beetje raar dat we hier de precieze staat van dat meisje bespreken. Die gasten gingen gewoon echt te ver.
dierentuinquote:Op donderdag 18 september 2014 21:18 schreef Disorder het volgende:
We hebben gevaarlijke wilde dieren binnen onze grenzen. Wat zullen we ermee doen?
Een van beiden, waarschijnlijk ook nog wel even out. Erg genoeg voor zware mishandeling.quote:
Daar ligt misschien wel de kern van het probleem: ze hebben geen normale/goede opvoeding gehad.quote:
Ja, maar ik vind het belangrijk dat er eerlijk naar gekeken wordt. Ach gelukkig doen rechters dit welquote:Op donderdag 18 september 2014 22:55 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Vind het een beetje raar dat we hier de precieze staat van dat meisje bespreken. Die gasten gingen gewoon echt te ver.
ja die arme jongen had het natuurlijk ook niet zo bedoeld. hij wilde haar gewoon een aai over de bol geven...quote:Op donderdag 18 september 2014 22:58 schreef Zolder het volgende:
[..]
Ja, maar ik vind het belangrijk dat er eerlijk naar gekeken wordt. Ach gelukkig doen rechters dit wel
Dat is dus alleen bij het boksen, groot verschil want daar doen de vechters hun best te blijven staan. Bij dit meisje lijkt het erop alsof ze het op dat moment veiliger achte om in de foetushouding te liggen in plaats van op te staanquote:Op donderdag 18 september 2014 22:56 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Een van beiden, waarschijnlijk ook nog wel even out. Erg genoeg voor zware mishandeling.
En meestal als iemand als een blok gat als dit is het KO. Een scheidsrechter geeft als ze dan snel willen opstaan een tko.
Maargoed. Ik zou wel een potje durven tegen deze kneusjes. Ik ben misschien wat roestig, maar deze ventjes kan ik nog wel hebben..
Gaat het niet om. Vind je ook niet dat iedereen eerlijk berecht verdiend te worden? Anders is Nederland misschien niet het juiste land voor je.quote:Op donderdag 18 september 2014 22:59 schreef Nielsch het volgende:
[..]
ja die arme jongen had het natuurlijk ook niet zo bedoeld. hij wilde haar gewoon een aai over de bol geven...
Precies dat is het hele punt.quote:Op donderdag 18 september 2014 22:58 schreef trucker3 het volgende:
[..]
Daar ligt misschien wel de kern van het probleem: ze hebben geen normale/goede opvoeding gehad.
Mja, dat dat meisje het zelf heeft uitgelokt niet?quote:Op donderdag 18 september 2014 23:04 schreef Zolder het volgende:
Dat ze geen normale opvoeding hebben gehad is wel een snelle conclusie.
Want er bestaan alleen maar twee uitersten?quote:Op donderdag 18 september 2014 23:04 schreef senesta het volgende:
[..]
Mja, dat dat meisje het zelf heeft uitgelokt niet?
Wat ik zie op dat filmpje vind ik hoe dan ook niet door de beugel kunnen nee.quote:Op donderdag 18 september 2014 23:05 schreef Zolder het volgende:
[..]
Want er bestaan alleen maar twee uitersten?
Heb je het filmpje gezien?quote:Op donderdag 18 september 2014 23:04 schreef Zolder het volgende:
Dat ze geen normale opvoeding hebben gehad is wel een snelle conclusie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |