Is helemaal niet opvallend.quote:Opvallend aan de beelden zijn de omstanders, die wel filmen maar niet ingrijpen.
Maar dat verwacht je toch juist wel?quote:Op donderdag 18 september 2014 21:10 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
DAT DE DADER EEN MAROKKAAN IS!!!11
Zeg het maar....quote:Op donderdag 18 september 2014 21:10 schreef zarGon het volgende:
Ik lees niets over het uiterlijk van de daders...
Zijn het autochtonen?
Had niet verwacht dat het sarcasme je zou ontgaan.quote:Op donderdag 18 september 2014 21:11 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Maar dat verwacht je toch juist wel?
Met meerderen vrouwen aanvallen. Statistisch is die kans niet heel erg groot.quote:Op donderdag 18 september 2014 21:10 schreef zarGon het volgende:
Ik lees niets over het uiterlijk van de daders...
Zijn het autochtonen?
Doe eens niet zo racistisch, en respecteer hun cultuur.quote:Op donderdag 18 september 2014 21:12 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Met meerdere vrouwen aanvallen. Statistisch is die kans niet heel erg groot.
Dat doe ik ook. Ik heb het alleen over kansberekening. Statistiek discrimineert niet, dat is het mooie aan statistiek.quote:Op donderdag 18 september 2014 21:12 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Doe eens niet zo racistisch, en respecteer hun cultuur.
Wat bedoel je. Ik snap je niet.quote:Op donderdag 18 september 2014 21:11 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
Had niet verwacht dat het sarcasme je zou ontgaan.
At your service! Ga toch koken, mens!quote:Op donderdag 18 september 2014 21:19 schreef trucker3 het volgende:
Ben echt helemaal klaar met die Marokkanen. Niks of niemand is nog veilig voor deze agressieve en criminele barbaren. Zal nooit meer goed komen ook; ze hebben volledig schijt aan de Westerse cultuur en haar normen en waarden. Allemaal uitzetten en geen één meer het land in - nooit meer. Dit land is het zat. C'est Ca!
Ja inderdaad. Misschien had zij die jongens wel gebrutaliseerd.quote:Op donderdag 18 september 2014 21:21 schreef BaajGuardian het volgende:
je ziet nieteens de aanleiding, onderschat meisjes ook niet tegenwoordig wat een vuile bek ze op kunnen zetten.
Hoe kun je nou oordelen over dit soort halve verhalen, enige wat laag is is die mongool die er na nog even bovenop springt met zn schoen.
Kan best zijn, maar ze is geen gevaar voor die jongen, noch is zij het fysieke geweld begonnen.quote:Op donderdag 18 september 2014 21:25 schreef Zolder het volgende:
inb4 dit wordt weer gigantisch opgeblazen
Begin van het filmpje lijkt ook erop alsof ze zelf ruzie zoekt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |