Voorspelbare saaie en vooral kinderachtige reactie.quote:Op woensdag 17 september 2014 15:11 schreef Klokov het volgende:
Op dit moment had er wel uitgekund bij het stuk over PvdA-kiezers.
Vind het ook vreemd. Je zou bijna PVV zeggen want 50 plus is nog minder voor de hand liggend.quote:Op woensdag 17 september 2014 15:21 schreef KoosVogels het volgende:
Ik vraag mij vooral af waar die eerder gepeilde D66-stemmers heen zijn gevlucht.
Tsja, dat lijkt mij de enige logische verklaring, aangezien de PvdA en GL ook niet hebben weten te profiteren van de neergang van D66.quote:Op woensdag 17 september 2014 15:22 schreef De_Guidance het volgende:
Of ze zijn opgeschoven naar VVD en VVD'ers opgeschoven naar de PVV , dat kan ook.
Ga vooral door met nog 20 van die smileys zonder ook maar 1 punt er mee te maken, goede tijdsbesteding.quote:
Als een eenmanspartij zo weinig inhoud heeft zoals de pvv dat heeft volstaat een enkele smiley:quote:Op woensdag 17 september 2014 15:32 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ga vooral door met nog 20 van die smileys zonder ook maar 1 punt er mee te maken, goede tijdsbesteding.
Jij doet hetzelfde toch?quote:Op woensdag 17 september 2014 15:32 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ga vooral door met nog 20 van die smileys zonder ook maar 1 punt er mee te maken, goede tijdsbesteding.
Die zijn wakker geworden en dromen niet meer.quote:Op woensdag 17 september 2014 15:21 schreef KoosVogels het volgende:
Ik vraag mij vooral af waar die eerder gepeilde D66-stemmers heen zijn gevlucht.
Er is niets mis met mijn leven vriend, ik ben gewoon een nationalist. Ik ben tegen de EU, tegen veramerikanisering, en tegen de multiculturele samenleving. Dus ik moet wel PVV stemmen, en dat mogen wel meer mensen gaan doen uit landsbelang.quote:Op woensdag 17 september 2014 15:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waar is het misgegaan in je leven? Er moet immers een reden zijn dat je PVV stemt.
Werd je geslagen door je ouders? Lukte het je niet om het vmbo af te ronden? Gepest op school?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |