Nee joh, de ander zo lang mogelijk treiteren, zó werkt het. Brutale vlegel, dat je zo hard wilt.quote:Op dinsdag 16 september 2014 10:43 schreef Martijn137 het volgende:
ga gewoon naar rechts en niet zo achterlijk traag....![]()
Dat is dus het schoolmeestergedrag dat je steeds vaker ziet. Mensen willen blijkbaar instructeur spelen.quote:Op dinsdag 16 september 2014 11:20 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Nee joh, de ander zo lang mogelijk treiteren, zó werkt het. Brutale vlegel, dat je zo hard wilt.
Telkens een dotje gas gevenquote:Op dinsdag 16 september 2014 10:43 schreef Martijn137 het volgende:
blegh... van die fijne menschen die er met 2 km/u verschil in gaan halen... oke je rijdt 122... niks mis meeje ziet dat ik harder wil, goed je gebruikt je spiegels
en dan naar rechts "kruipen"
![]()
![]()
ga gewoon naar rechts en niet zo achterlijk traag....![]()
Ik herken sarcasme als ik het lees.quote:Op dinsdag 16 september 2014 11:20 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Nee joh, de ander zo lang mogelijk treiteren, zó werkt het. Brutale vlegel, dat je zo hard wilt.
Kwam door de mist tochquote:Op dinsdag 16 september 2014 15:24 schreef dick_laurent het volgende:
Poe, nou ik hou zelf ook wel van doorrijden wanneer het kan hoor, don't get me wrong... maar als ik vanmorgen lees over die gi-gantische kettingbotsing in Zeeland met tientallen (zwaar) gewonden en twee doden dan denk ik wel van shit.... het kan echt zo gedaan zijn, zeker als je hard rijdt
Zekers! Maar dan nog hebben mensen waarschijnlijk te hard gereden...quote:
Ja, is waar. Zeker als je geen zak ziet, afgelopen vakantie ook in België: viel er een bak met regen uit de lucht. Ruitenwisser op stand hoog helpt niet (kan gewoonweg niets zien), toch personen die het nodig vinden om dan in de bebouwde kom in te halen met 50-60. Ook zo'n Belg in een aftandse camper met een rotgang langsquote:Op dinsdag 16 september 2014 15:54 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Zekers! Maar dan nog hebben mensen waarschijnlijk te hard gereden...
Ik heb maandje terug bijvoorbeeld ook meegemaakt dat ik in een hoosbui terecht kwam die zijn weerga niet kende. Echt zo'n tyfus-harde regen dat de ruitenwissers gewoon nauwelijks meer effect hadden en ik de strepen op de weg gewoon niet meer kon zien. Vond het echt scary.
Ik ging vervolgens 60/70 rijden op de rechterbaan, en voor en achter mij waren er ook anderen die dat tempo aanhielden. Maar op de linkerbaan werd ik door sommige auto's gewoon flink ingehaald. Die reden dus gemakkelijk tegen de 90 a 100 terwijl het zicht echt intens slecht was.
Kijk, men is uiteraard vrij om te doen wat ie wil, maar ik vind dat persoonlijk gewoon echt niet verantwoord. Ook al heb je tig jaar rij ervaring en rijd je in een dikke lease bak.
Had het inderdaad ook in Belgie op de snelweg. Was onderweg naar Duitsland. Ben mooi 40-50 gaan rijden, want ik zag dus echt niks meer. Geen strepen op de weg en de auto voor me was na een aantal meters ook al niet meer zichtbaar. En inderdaad sommige idioten die je nog voorbij komen knallenquote:Op dinsdag 16 september 2014 15:58 schreef CapnIzzy het volgende:
[..]
Ja, is waar. Zeker als je geen zak ziet, afgelopen vakantie ook in België: viel er een bak met regen uit de lucht. Ruitenwisser op stand hoog helpt niet (kan gewoonweg niets zien), toch personen die het nodig vinden om dan in de bebouwde kom in te halen met 50-60. Ook zo'n Belg in een aftandse camper met een rotgang langs. Levensgevaarlijk, die mafkezen.
Neuh, eerder te hard geremd. Mensen hebben de neiging vol op de rem te stampen als ze het niet snappen. Dat zie je ook met regen, als mensen dreigen te aquaplanen gaan ze vol op de rem. En ja, dan ben je hem kwijt.quote:Op dinsdag 16 september 2014 15:54 schreef dick_laurent het volgende:
Zekers! Maar dan nog hebben mensen waarschijnlijk te hard gereden...
Zozo straatracerquote:Op dinsdag 16 september 2014 10:05 schreef starla het volgende:
En het was weer zover.
Zondag op de A12 even voorbij trajectcontrole Woerden -waar menig automobilist nog steeds denkt dat het trajectcontrole is- lekker 100! tuffen op de linker rijstrook. Na 5 kilometer vond ik het welletjes en haalde rechts in (groot licht kende de bestuurder ook niet, maar hij had een zonnebril op, misschien zag hij het daarom niet). Ja hoor, getier achter mij en getoeter...ik zwaaide heel vriendelijk en ging ervandoor.
Dat mensen dat nu écht niet snappen hè, gaat er bij soms niet in, ze moeten het haast wel expres doen, want zo dom kún je gewoon niet zijn....
Jazeker, 120 rijden waar je 120 mag! Ben een deugnietje hoor...voor je het weet zit ik in je bumper.quote:
Eerlijk waar? Als jij iemand rechts inhaalt gaan ze tieren en toeteren?quote:Op dinsdag 16 september 2014 16:45 schreef starla het volgende:
[..]
Jazeker, 120 rijden waar je 120 mag! Ben een deugnietje hoor...voor je het weet zit ik in je bumper.
Niet altijd hoor, maar deze echte vent voelde blijkbaar met de seconde zijn penis 1 cm korter worden omdat een vrouw hem rechts inhaalde.quote:Op dinsdag 16 september 2014 17:19 schreef CapnIzzy het volgende:
[..]
Eerlijk waar? Als jij iemand rechts inhaalt gaan ze tieren en toeteren?
Ik heb dat nooit![]()
Heb ik ook als ze dat bij mij doen, betekend dat mijn auto te sloom isquote:Op dinsdag 16 september 2014 17:46 schreef starla het volgende:
[..]
Niet altijd hoor, maar deze echte vent voelde blijkbaar met de seconde zijn penis 1 cm korter worden omdat een vrouw hem rechts inhaalde.
Bij mij wel, aangezien mijn auto bij plankgas er alsnog veertig jaar over doet om de 120 te halenquote:Op dinsdag 16 september 2014 17:52 schreef KeesBromfiets het volgende:
[..]
Heb ik ook als ze dat bij mij doen, betekend dat mijn auto te sloom is
Al krijgen ze de kans toch niet
Haha ja oke, dan zet ik em net in de 3.quote:Op dinsdag 16 september 2014 17:54 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Bij mij wel, aangezien mijn auto bij plankgas er alsnog veertig jaar over doet om de 120 te halen
Haha, bij mij zit ik dan nog net in z'n 1quote:Op dinsdag 16 september 2014 17:58 schreef KeesBromfiets het volgende:
[..]
Haha ja oke, dan zet ik em net in de 3.
quote:Op dinsdag 16 september 2014 18:30 schreef CapnIzzy het volgende:
[..]
Haha, bij mij zit ik dan nog net in z'n 1
quote:
Misschien omdat je iets gevaarlijks doet?quote:Op dinsdag 16 september 2014 17:46 schreef starla het volgende:
[..]
Niet altijd hoor, maar deze echte vent voelde blijkbaar met de seconde zijn penis 1 cm korter worden omdat een vrouw hem rechts inhaalde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |