Heyquote:Op vrijdag 12 september 2014 13:10 schreef Geruisloos het volgende: Hij onderbouwd zijn mening omdat hij gesprekken had met tienermeiden die aangaven dit nooit te zullen doen bij een verdwaling. Hij zegt ook iets in de zin van "waarom in je naakie daar rondlopen? Je weet nooit wie je daar tegen kan komen". Daar moest ik toch wel even om lachen. Lijkt me lastig te zeggen voor een meisje dat ze nooit haar bh uit zal doen tijdens een overlevingssituatie in de tropen. Er zijn tal van redenen te bedenken waarom ze uit zijn getrokken, van het niet meer passen vanwege afvallen/niet meer lekker zitten, tot aan het gebruik als gereedschap of hulpmiddel.
Eigenlijk ben ikzelf persoonlijk veel meer geïnteresseerd in de locatie van de eerste noodoproep omdat ik denk dat die locatie en de reden om die oproep te doen, de sleutel is tot het hele mysterie.quote:Op vrijdag 12 september 2014 12:59 schreef Poekje01 het volgende:
kan iemand die die mogelijke verblijfplaats van K&L liet zijn op die kaart, wellicht nadenken of er een pijl of lijn (line of sight) valt te trekken vanaf daar, naar Vulcan Baru, maw. vanaf een plekje waar ze mogelijkerwijze en qua locatie, die antennemasten echt fysiek konden zien?
Op foto 500 zijn die masten al niet te zien, laat staan aan de andere kant van de waterscheiding.quote:Op vrijdag 12 september 2014 12:59 schreef Poekje01 het volgende:
kan iemand die die mogelijke verblijfplaats van K&L liet zijn op die kaart, wellicht nadenken of er een pijl of lijn (line of sight) valt te trekken vanaf daar, naar Vulcan Baru, maw. vanaf een plekje waar ze mogelijkerwijze en qua locatie, die antennemasten echt fysiek konden zien?
Waarom zou een man daar niet over mee mogen praten?quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:12 schreef Jezus9 het volgende:
[..]
Heymannen mogen/kunnen daar niet over meepraten
ik kan je verzekeren dat meiden echt niet hun BH afdoen tijdens een verdwaling.
![]()
En ik doe hem echt niet uit als ik moet lopen, stijgen en dalen, klauteren en het is nog heet en vochtig ook. De sport bh bestaat ook niet voor niets. Het zweten en plakken in de lijn direct onder je borsten vind ik echt heel erg onplezierig.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:12 schreef Jezus9 het volgende:
[..]
Heymannen mogen/kunnen daar niet over meepraten
ik kan je verzekeren dat meiden echt niet hun BH afdoen tijdens een verdwaling.
![]()
Dat ze vast zaten is een aanname, geen feit.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:15 schreef Geruisloos het volgende:
En hoe kun je dat verzekeren? Jij weet zeker dat als je 8 dagen vast zit langs een rivier in de tropen, ziek en verzwakt, dat je dan onder geen enkele omstandigheid zelf je bh zal afdoen? Waarom ben je daar zo zeker van?
Hoe weten we zeker dat ze geen reserve bh bij zich hadden?quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:15 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
En ik doe hem echt niet uit als ik moet lopen, stijgen en dalen, klauteren en het is nog heet en vochtig ook. De sport bh bestaat ook niet voor niets. Het zweten en plakken in de lijn direct onder je borsten vind ik echt heel erg onplezierig.
Precies.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:16 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Dat ze vast zaten is een aanname, geen feit.
ok, dus een stuk lopen, om te kijken of je dan bereik hebt, en ervan uitgaande dat de meiden dan dachten, goh, als we een mast ergens zien misschien wel, elke dag, lijkt me dan toch wel onwaarschijnlijk...quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:14 schreef Gorraay het volgende:
[..]
Op foto 500 zijn die masten al niet te zien, laat staan aan de andere kant van de waterscheiding.
De sleutel wat er uiteindelijk met de meiden is gebeurd ligt bij de eerste noodoproep.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:12 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Eigenlijk ben ikzelf persoonlijk veel meer geïnteresseerd in de locatie van de eerste noodoproep omdat ik denk dat die locatie en de reden om die oproep te doen, de sleutel is tot het hele mysterie.
Ik las ergens dat je daar in dat gebied moet rekenen op een snelheid van 1,2km/p/u/. De afstanden die genoemd worden van de Mirador tot de rivier verschillen.
Ik heb gidsen horen zeggen; 8 uur lopen vanaf de Mirador tot de rivier.
Maar ik heb ook 10-12 uur lopen vanaf het eerste bergbeekje gelezen.
Als ik dan uit ga van de kortst genoemde afstand dan kunnen ze op het moment van de oproep niet dichterbij de rivier geweest zijn dan 4 1/2 uur lopen.
8 uur - (Oproep 16:39 - Mirador 13:00 = 3 uur en 39 minuten) = 4 uur en 21 minuten.
Uitgaande dat de beweringen en beelden dat verdwalen daar kas onmogelijk is, zijn ze op dat moment dus op het pad geweest en ver van de rivier.
Resten van beiden zijn in en langs de rivier gevonden. Op de foto's zien we water in wat op een rivier lijkt.
Ergo: Ze hebben zich verplaatst NA die noodoproep hetgeen een sterke aanwijzing is dat de reden voor de noodoproep GEEN immobiliteit was en geen snel fatale oorzaak had (denk slangenbeet).
WAAR is de noodoproep gedaan en WAAROM?
Er wordt geopperd dat dat was omdat ze de nacht zouden moeten doorbrengen in de 'jungle'. Kan. Maar waarom lopen ze daarna dan niet terug?
Ik ben er echt van overtuigd dat dat de werkelijke grote vraag is.
Omdat er altijd een enge gluurder achter de bosjes kan staan, of onbekenden de jungle door wandelen, het waren nette meiden, misschien zelfs vrij preuts, die zouden nog geen t-shirt uitdoen zo open en bloot in de jungle. De enige eventuele mogelijkheid waarbij het wel eventueel nog zou kunnen is bij een ongeluk en dat het uit moest om de pijn te verlichten. Maar dan alsnog: béide hun BH lag in de tas, het is gewoon onlogisch bij een verdwaling.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:15 schreef Geruisloos het volgende: En hoe kun je dat verzekeren? Jij weet zeker dat als je 8 dagen vast zit langs een rivier in de tropen, ziek en verzwakt, dat je dan onder geen enkele omstandigheid zelf je bh zal afdoen? Waarom ben je daar zo zeker van?
Dat zegt toch niets? Mss hadden ze wel een extra bh bij zich. Is niet zo vreemd.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:41 schreef Jezus9 het volgende:
[..]
Omdat er altijd een enge gluurder achter de bosjes kan staan, of onbekenden de jungle door kunnen komen, het waren nette meiden, misschien zelfs vrij preutst, die zouden nog geen t-shirt uitdoen zo open en bloot in de jungle. De enige eventuele mogelijkheid waarbij het wel eventueel nog zou kunnen is bij een ongeluk en dat het uit moest om de pijn te verlichten. Maar dan alsnog: béide hun BH lag in de tas, het is gewoon onlogisch bij een verdwaling.
quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:42 schreef roos85 het volgende: Ik kan me wel voorstellen dat de meiden, in de hitte/plakkerige weer, hun BH uit hebben gedaan.
Kennelijk ben ik dan de enige vrouw die bij een verdwalingquote:Op vrijdag 12 september 2014 13:42 schreef agter het volgende: Dat zegt toch niets? Mss hadden ze wel een extra bh bij zich. Is niet zo vreemd.
Toppie.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:27 schreef Poekje01 het volgende:
ok, als je inzoomt op dit kaartje
http://www.att.com/maps/w(...)ama#fbid=qCnCI2hqG5O
op Boquete, zie je vrij duidelijk het aangegeven dekkingsgebied, met een soort halve cirkel achter de CD,
kunnen we die dan niet op een kaart van het gebied projecteren over over-layeren dan, of hoe heet dat?
Ken genoeg vrouwen die een extra setje ondergoed meenemen..quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:45 schreef Jezus9 het volgende:
[..]
[..]
Kennelijk ben ik dan de enige vrouw die bij een verdwaling
Bikini-topjes kan ik me voorstellen, als ze eventueel rekening ermee hielden nog in het water te gaan zwemmen. Dat is trouwens ook nog een discussiepunt, de ene zegt dat het bikinitopjes waren, de andere zeggen BH's.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:46 schreef agter het volgende: Ken genoeg vrouwen die een extra setje ondergoed meenemen...
Dus als je al langer dan een week puur aan het overleven bent, en snakt naar menselijk contact, dan ben je bang dat er ineens een gluurder achter een bosje staat? Lijkt me erg ver gezocht. Als er op dat moment een kwaadwillige zou verschijnen, dan had het weinig uitgemaakt of ze nu wel of geen bh om hadden gehad (met bovendien nog een shirtje aan). Het zelfde geldt voor een helpend persoon. Naakt of niet, ik denk dat je dan redelijk blij bent iemand te zien die je uit een noodsituatie kan helpen denk je niet?quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:41 schreef Jezus9 het volgende:
Omdat er altijd een enge gluurder achter de bosjes kan staan, of onbekenden de jungle door wandelen, het waren nette meiden, misschien zelfs vrij preuts, die zouden nog geen t-shirt uitdoen zo open en bloot in de jungle. De enige eventuele mogelijkheid waarbij het wel eventueel nog zou kunnen is bij een ongeluk en dat het uit moest om de pijn te verlichten. Maar dan alsnog: béide hun BH lag in de tas, het is gewoon onlogisch bij een verdwaling.
Wat een onzin. Een bh kan erg gaan knellen in die hitte en ja, dan kun je hem in je tas stoppen en verder lopen in je shirtje.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:12 schreef Jezus9 het volgende:
[..]
Heymannen mogen/kunnen daar niet over meepraten
ik kan je verzekeren dat meiden echt niet hun BH afdoen tijdens een verdwaling.
![]()
Ik denk ook dat ze een extra BH bij zich hadden. De gekleurde BH op de foto van de tas heeft een andere vorm dan normale BH's als je die onder een shirtje aan hebt dan lijkt dat heel raar. Dus ik denk dat als een van de twee die BH aan had, we dit wel duidelijk op de foto's hadden gezienquote:Op vrijdag 12 september 2014 13:42 schreef agter het volgende:
[..]
Dat zegt toch niets? Mss hadden ze wel een extra bh bij zich. Is niet zo vreemd.
Ik denk dat dat per vrouw verschilt, en dus niet zo stellig geformuleerd kan worden.quote:Op vrijdag 12 september 2014 13:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat een onzin. Een bh kan erg gaan knellen in die hitte en ja, dan stop je hem in je tas en loopt verder in je shirtje.
Ja dat kan. Heb het evenaangepast zodat het nog minder stellig overkomt.quote:Op vrijdag 12 september 2014 14:03 schreef BijDePinken het volgende:
[..]
Ik denk dat dat per vrouw verschilt, en dus niet zo stellig geformuleerd kan worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |