SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroïdenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VersiebeheerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doelstellingen van de leden voor 31-12-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Denk dat ik volgende week eens naar de gym ga om in de laagste intensiveit weer eens met de laagte gewichten te jongleren
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Ben een beetje klaar met Wendler (ook met split BBB). Iemand suggesties voor iets anders gericht op kracht, waarin vaker wordt gebenched? Zat zelf te denken aan Smolov JR, maar lijkt mij ook weer iets te overkill.![]()
Van elk 5kg?quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
met 4 is ie in evenwicht, das makkelijkerquote:
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
Smolov is wel nice, maar is meer een tijdelijk schema om te kunnen peaken voo een meet. Werkt wel prima, maar het is meer een schema wat je toepast op een compound ipv een volledig schema.quote:Op vrijdag 12 september 2014 22:23 schreef Lightweight het volgende:
Ben een beetje klaar met Wendler (ook met split BBB). Iemand suggesties voor iets anders gericht op kracht, waarin vaker wordt gebenched? Zat zelf te denken aan Smolov JR, maar lijkt mij ook weer iets te overkill.
Ga zelf ook beginnen met 5/3/1 volgende week en pak er zelf gewoon bench bij op de OHP dag als ik het nodig vind. Bench dag gewoon je 5/3/1 sets doen en op de schouder dag wat rep werk oid.![]()
quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:12 schreef Lightweight het volgende:
[..]
Van elk 5kg?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op vrijdag 12 september 2014 23:43 schreef stinkie het volgende:
[..]
met 4 is ie in evenwicht, das makkelijkerquote:Op zaterdag 13 september 2014 09:36 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Nice, die moet ik vandaag op de benchIs het vandaag 1 aprilquote:![]()
![]()
Nopequote:Op zaterdag 13 september 2014 10:23 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Is het vandaag 1 aprilStats:
Bench 145
Squat 250
Deadlift 280![]()
quote:Op zaterdag 13 september 2014 10:58 schreef BredeBroeder het volgende:
Voor alle non-believers![]()
Kut iphone camera![]()
![]()
Nice man! Congratz.quote:Op zaterdag 13 september 2014 10:58 schreef BredeBroeder het volgende:
Voor alle non-believers![]()
Kut iphone camera
3 plates is wel 170 he.
If not now, then when.![]()
Welnee. 1 plate is 45lbs in imperial. In metrisch is dat ongeveer 20 kilo.quote:Op zaterdag 13 september 2014 12:46 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Nice man! Congratz.
3 plates is wel 170 he.![]()
Ekte ekte platen zijn 25 kg.quote:Op zaterdag 13 september 2014 12:47 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Welnee. 1 plate is 45lbs in imperial. In metrisch is dat ongeveer 20 kilo.If not now, then when.![]()
Maar ekte ekte ekte platen zijn 20kg.quote:Op zaterdag 13 september 2014 12:49 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ekte ekte platen zijn 25 kg.![]()
![]()
Nee.quote:Op zaterdag 13 september 2014 12:50 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Maar ekte ekte ekte platen zijn 20kg.If not now, then when.![]()
Natuurlijk zijn er zwaardere gewichten, maar het is niet wat bedoeld wordt als iemand 'plaat' zegt. 1 plate = 45lbs = ongeveer 20kg.quote:![]()
Waar staat geschreven dat wanneer iemand plaat zegt dat 45lbs/20kg is? Wanneer iemand plaat zegt denk ik juist aan 25 kg. 25 kg plates zijn de plates die als eerste komen.quote:Op zaterdag 13 september 2014 12:59 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn er zwaardere gewichten, maar het is niet wat bedoeld wordt als iemand 'plaat' zegt. 1 plate = 45lbs = ongeveer 20kg.If not now, then when.![]()
Geen idee waar dat vandaan komt, dat is gewoon conventie. Dat is niet altijd logisch:quote:Op zaterdag 13 september 2014 13:00 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Waar staat geschreven dat wanneer iemand plaat zegt dat 45lbs/20kg is? Wanneer iemand plaat zegt denk ik juist aan 25 kg. 25 kg plates zijn de plates die als eerste komen.
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=113146941
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=143846121
https://answers.yahoo.com(...)0100705132157AA5qEEN![]()
plate=20kg/45lbsquote:Op zaterdag 13 september 2014 13:00 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Waar staat geschreven dat wanneer iemand plaat zegt dat 45lbs/20kg is? Wanneer iemand plaat zegt denk ik juist aan 25 kg. 25 kg plates zijn de plates die als eerste komen.
overal wordt het zo gezegd't logo goudgeel, oppervlag in kersenrood; symbool van de strijd tegen een systeem dat je hersens doodt.![]()
Bij ons niet, bij gewichtheffen ook niet, mja. Deze discussie is nutteloos.quote:Op zaterdag 13 september 2014 13:05 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
plate=20kg/45lbs
overal wordt het zo gezegdIf not now, then when.![]()
Laten we het zo houden, bij gewichtheffen plate 25 kg
Bij PL plate 45 lbs aka 20 kilo
Ik zeg met plate ook altijd 20 kilo
Stats:
Bench 145
Squat 250
Deadlift 280![]()
Wat doen jullie allemaal voor schouders? Ik zoek naast overhead presses nog wat extra's erbij, ik heb side raises en front raises gedaan, maar dat is toch al aardig zwaar met dumbbels van 6KG![]()
![]()
Bij PL is het ook gewoon 25 kg.quote:Op zaterdag 13 september 2014 13:32 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Laten we het zo houden, bij gewichtheffen plate 25 kg
Bij PL plate 45 lbs aka 20 kilo
Ik zeg met plate ook altijd 20 kiloEr zat trouwens nog zeker wel 5 kg of meer in die DL man. Echt nice!quote:Op zaterdag 13 september 2014 13:33 schreef BredeBroeder het volgende:
Wat doen jullie allemaal voor schouders? Ik zoek naast overhead presses nog wat extra's erbij, ik heb side raises en front raises gedaan, maar dat is toch al aardig zwaar met dumbbels van 6KGIf not now, then when.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: