Ook weleens prettigquote:Op vrijdag 12 september 2014 06:38 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Eindelijk wat gedaan krijgen meer
Precies dat ja! Vanaf vandaag meedraaien met mijn nieuwe team! Tot kerst in een proefperiode om te kijken of het wat voor mij is. Veel leren, leren en nog eens leren, dus dat gaat zwaar worden! Maar wel leuk!quote:Op maandag 15 september 2014 06:39 schreef Nalbandian het volgende:
Mogguh! Nieuwe ronde, nieuwe kansen!
Beetje wereld op zijn kop, dat is vrouwenwerk.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:00 schreef Merlijn het volgende:
Zo.. vrouw naar de sauna, ik een dagje "vrij".
dat is als je de berg was, boodschappen, zakelijk bezoekje aan leiderdorp en forepark, verfklus en het koken niet meerekent
* zucht *
Die 7d mk2 is wel echt nice hoor als alles klopt, Canon biedt crop users hiermee een hele dikke camera.quote:Op maandag 15 september 2014 14:36 schreef Iemand91 het volgende:
[url=http://www.canonrumors.com/2014/09/official-canon-eos-7d-mark-ii/#more-17342]Official: Canon
Zo'n opmerking maakt de feminist in me los. Waarom zou een man dit niet kunnen doen?quote:Op maandag 15 september 2014 16:39 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Beetje wereld op zijn kop, dat is vrouwenwerk.
Veel succes manquote:Op maandag 15 september 2014 08:00 schreef Ronhui het volgende:
Moguh Saam
[..]
Precies dat ja! Vanaf vandaag meedraaien met mijn nieuwe team! Tot kerst in een proefperiode om te kijken of het wat voor mij is. Veel leren, leren en nog eens leren, dus dat gaat zwaar worden! Maar wel leuk!
Totdat je je feministische partner een klap geeft dan zijn ze opeens niet meer gelijkwaardig.quote:Op maandag 15 september 2014 17:47 schreef Puala het volgende:
[..]
Zo'n opmerking maakt de feminist in me los. Waarom zou een man dit niet kunnen doen?
quote:Op maandag 15 september 2014 18:28 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Totdat je je feministische partner een klap geeft dan zijn ze opeens niet meer gelijkwaardig.
* Flipmoehoe pakt popcorn erbij en een koud biertjequote:Op maandag 15 september 2014 18:28 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Totdat je je feministische partner een klap geeft dan zijn ze opeens niet meer gelijkwaardig.
Eerlijk zullen we alles delen.quote:Op maandag 15 september 2014 19:56 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
* Flipmoehoe pakt popcorn erbij en een koud biertje
al heeft hij natuurlijk wel gelijk
Ik geloof niet dat ik snap hoe huishoudelijk werk in verband kan staan tot een klap geven.quote:Op maandag 15 september 2014 18:28 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Totdat je je feministische partner een klap geeft dan zijn ze opeens niet meer gelijkwaardig.
Ik heb ook nergens gezegd dat een man het niet kan.quote:Op maandag 15 september 2014 17:47 schreef Puala het volgende:
[..]
Zo'n opmerking maakt de feminist in me los. Waarom zou een man dit niet kunnen doen?
Kortzichtig. Kijk als je vrouw huisvrouw is, logisch. Maar anders? Je hebt handen gekregen om te werken. Dus dat kan ook prima thuis.quote:Op maandag 15 september 2014 21:46 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ik heb ook nergens gezegd dat een man het niet kan.
Ik ben alleen van mening dat het voornamelijk de taak van de vrouw is. Dat wil niet zeggen dat de man een keer mag/kan koken oid maar het hoort bij het vrouw zijn.
Ouderwets, bekrompen.. noem ze maar op
Ik snap het wel. Veel vrouwen die roepen feministisch te zijn, zijn dat alleen als het ze uit komt. Als je samen uit eten gaat, moet jij als man opeens betalen. Slaan ze je, dan mag je niet terugslaan, want vrouw = zielig. Ik spreek ook liever van equalisme van dan van feminisme.quote:Op maandag 15 september 2014 20:51 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ik snap hoe huishoudelijk werk in verband kan staan tot een klap geven.
Ik wil gewoon dat als ik na mijn werk thuis kom dat de vrouw het eten maakt. Daar mag jij vinden wat je wilquote:Op maandag 15 september 2014 21:49 schreef Puala het volgende:
[..]
Kortzichtig. Kijk als je vrouw huisvrouw is, logisch. Maar anders? Je hebt handen gekregen om te werken. Dus dat kan ook prima thuis.
Nou dat dus.quote:Op maandag 15 september 2014 21:51 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Ik snap het wel. Veel vrouwen die roepen feministisch te zijn, zijn dat alleen als het ze uit komt. Als je samen uit eten gaat, moet jij als man opeens betalen. Slaan ze je, dan mag je niet terugslaan, want vrouw = zielig. Ik spreek ook liever van equalisme van dan van feminisme.
Dat is schijnheilig als vrouw zijnde. Wel met de vervelende dingen roepen dat de man mee moet werken. En voor de rest profiterenquote:Op maandag 15 september 2014 21:51 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Ik snap het wel. Veel vrouwen die roepen feministisch te zijn, zijn dat alleen als het ze uit komt. Als je samen uit eten gaat, moet jij als man opeens betalen. Slaan ze je, dan mag je niet terugslaan, want vrouw = zielig. Ik spreek ook liever van equalisme van dan van feminisme.
Nou. Zo dacht Kano er ook over. Maar als je als man zijnde +- 1,5 uur eerder thuis bent als de vrouw. Dan kan je mooi zelf koken hoor. Toedeledokie.quote:Op maandag 15 september 2014 21:51 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ik wil gewoon dat als ik na mijn werk thuis kom dat de vrouw het eten maakt. Daar mag jij vinden wat je wilen misschien zal ik er in de toekomst in moeten gaan veranderen. Maar zo zie ik het graag.
K&W / Puala's jaren 30 woning (deel 2)quote:Op maandag 15 september 2014 21:52 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Nou dat dus.
Als je zegt de rekening te delen kijken ze je raar aan inderdaad want de man hoort dat te doen, dan wel ja![]()
En het klussen in huis moet doen man ook doen want dan zijn ze opeens onhandig.
quote:Op maandag 15 september 2014 21:54 schreef Puala het volgende:
[..]
Dat is schijnheilig als vrouw zijnde. Wel met de vervelende dingen roepen dat de man mee moet werken. En voor de rest profiteren
[..]
Nou. Zo dacht Kano er ook over. Maar als je als man zijnde +- 1,5 uur eerder thuis bent als de vrouw. Dan kan je mooi zelf koken hoor. Toedeledokie.
[..]
K&W / Puala's jaren 30 woning (deel 2)
Zo. Vrouwen kunnen prima klussen. Ook zonder man in hun leven.
Amen. Maar zo zitten de meeste zelfverklaarde femininstes helaas wel in elkaar. En die zijn ook niet voor gelijke kansen, maar voor rasechte discriminatie van de man.quote:Op maandag 15 september 2014 21:54 schreef Puala het volgende:
Dat is schijnheilig als vrouw zijnde. Wel met de vervelende dingen roepen dat de man mee moet werken. En voor de rest profiteren![]()
Ja, dat is jouw visie en dat vind ik ook prima. Mensen hebben altijd alleen een probleem met die van mijquote:Op maandag 15 september 2014 21:59 schreef Puala het volgende:
[..]
He, net de popcorn klaar, ga je de discussie niet verder aan
Ach weet je, het moet in verhouding zijn. Vaak zie je dat mannen meer werken en de vrouw automatisch richting kinderen/huishouden trekt. Is prima, maar dan wel in verhouding naar loon dingen betalen bijvquote:Op maandag 15 september 2014 22:00 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Amen. Maar zo zitten de meeste zelfverklaarde femininstes helaas wel in elkaar. En die zijn ook niet voor gelijke kansen, maar voor rasechte discriminatie van de man.
Je zal mij trouwens niet snel horen zeggen dat man en vrouw gelijk zijn, dat zijn ze namelijk niet. Ze zijn echter wel gelijkwaardig. Ze dienen dezelfde kansen te krijgen, maar dat gaat lang niet altijd op dezelfde manier. Als een vrouw de kans kan krijgen door met een kopje thee naar hardrock te luisteren terwijl ze begeleiding krijgt, soit. Als een man de kans kan krijgen door met my little pony te spelen en het op die manier begeleid te krijgen, soit. En dat moet dan gewoon zo aangeboden worden.
Redelijk. Vanmorgen 2 stagiaires opvangen die stage bij ons komen lopen. voel ik me ineens oud door.. , een sessie over ons nieuwe kwaliteitssysteem en vanmiddag een bijeenkomst in Zeist.quote:Op dinsdag 16 september 2014 06:34 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Mogguh! Drukke dag voor de boeg?
Jullie gebruiken de frituur 4 dagen in de week?quote:Op dinsdag 16 september 2014 08:02 schreef Flipmoehoe het volgende:
dus donderdags en vrijdags kook ik ook (en soms in het weekend)
quote:Op dinsdag 16 september 2014 08:35 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Jullie gebruiken de frituur 4 dagen in de week?
quote:
klopt, en over een poosje komen de stamppotten en hachee of rookworsten weer aan de beurt..quote:Op dinsdag 16 september 2014 08:57 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]![]()
![]()
Ach, meeste aardappels - groente - vlees gerechten zijn niet zo spannend.
Rookworst, yuk. Brrr. Dat vind ik helemaal niets.quote:Op dinsdag 16 september 2014 09:04 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
klopt, en over een poosje komen de stamppotten en hachee of rookworsten weer aan de beurt..
lekkaaah!!
oeee, die zijn toch zo lekker man!!quote:Op dinsdag 16 september 2014 09:07 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Rookworst, yuk. Brrr. Dat vind ik helemaal niets.
niet met een waxinelichtjeshouder gooien?quote:Op dinsdag 16 september 2014 09:16 schreef DonJames het volgende:
Man man man, wat een circus hier in Den HaagZo wel even zwaaien natuurlijk
![]()
Er staan 15 politie-Touaregs hier onder m'n raam, beter maar niet doen.. Ik blijf sowieso weg van het raam, zometeen word ik nog per ongeluk uitgeschakeld door een sniperquote:Op dinsdag 16 september 2014 09:43 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
niet met een waxinelichtjeshouder gooien?
(die mafkees die dat deed woont hier in dit kleine plaatsje waar ik werk)
uiteraard!quote:Op dinsdag 16 september 2014 11:52 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
En dan nog jus, spekjes en rookworst!
Jus en spekjes jaaaaa!quote:Op dinsdag 16 september 2014 11:52 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
En dan nog jus, spekjes en rookworst!
quote:Op dinsdag 16 september 2014 16:32 schreef Geo4kant het volgende:
Hollandse kost
Gekookte aardappelen![]()
Gewoon lekker wokkenen pasta
Kan het niet vinden op Wikipedia.quote:Op dinsdag 16 september 2014 20:22 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Wie is de burgemeester van wezel.....
Hij heeft in iig klb weer terug gevonden.quote:Op dinsdag 16 september 2014 22:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
LIF / Rode ogen - alcohol
KLB / AH Basic pizza
Sus is twee weken het huis uit en het komt al niet meer goed.
quote:Op dinsdag 16 september 2014 20:26 schreef Koelkastje het volgende:
Wezel - België - Paul Rotthier (CD&V)
En ik maar denken dat het Burgermeester E. Zel was van de dierenpartijquote:Op dinsdag 16 september 2014 20:26 schreef Koelkastje het volgende:
Wezel - België - Paul Rotthier (CD&V)
Ik ook niet. Maar dan gaat de grap niet doorquote:Op woensdag 17 september 2014 12:28 schreef Merlijn het volgende:
Geen idee waar nescafe vandaan komt...
Dus laat straks alle Mark I eigenaren maar massaal hun 100-400mm op de markt gooien; dan wil ik 'm wel voor een leuke prijs overnemenquote:At Photokina 2014, Canon’s Chuck Westfall has confirmed to CNET that Canon is working on the replacement of EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM Lens. Though the release date for new EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM lens is not available yet, Chuck Westfall said ”It’s definitely on the boards for replacement”.
According to CNET, Canon will release more EF DO lenses in the furture, the new announced EF 400mm f/4 DO IS II USM lens is a great lens, see sample images.
And for Canon Mirrorless cameras, Canon committed to add more EF-M lenses in the furture.
Bij Canon is de vrees dan al snel gerechtvaardigd dat de Mk-II meer dan tweeënhalf keer zo duur is als de Mk-I die dan nog gewoon voor de nieuwprijs of iets daarboven tweedehands te koop blijftquote:Op woensdag 17 september 2014 13:57 schreef Iemand91 het volgende:
Canon EF 100-400mm II Confirmed, More EF DO & EF-M Lenses Coming
[ afbeelding ]
[..]
Dus laat straks alle Mark I eigenaren maar massaal hun 100-400mm op de markt gooien; dan wil ik 'm wel voor een leuke prijs overnemen
Dat is dan wel weer zo idd.quote:Op woensdag 17 september 2014 14:27 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Bij Canon is de vrees dan al snel gerechtvaardigd dat de Mk-II meer dan tweeënhalf keer zo duur is als de Mk-I die dan nog gewoon voor de nieuwprijs of iets daarboven tweedehands te koop blijft
Gefeliciteerdquote:Op donderdag 18 september 2014 09:53 schreef Flipmoehoe het volgende:
Koffie net op, smaakte van geen meter.
Diegene voor me had chocolademelk, het eerstvolgende kopje heeft dan een choco smaakje eraan
volgende x als ik het zie flikker ik het bakje leut weg, en maak ik een nieuwe
(owja, vandaag 5 jaar samen met mien dearne)
Ze is Flip nog niet moe, dat weten we in ieder geval.quote:Op donderdag 18 september 2014 10:14 schreef Ronhui het volgende:
Feli FlipmoehoeOok voor mevrouw Flipmoehoe
Lolquote:Op donderdag 18 september 2014 10:15 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ze is Flip nog niet moe, dat weten we in ieder geval.
Lekker weer om vrij te nemen, alleen als je dan moet helpen verhuizen is wel wat minder..quote:Op donderdag 18 september 2014 10:27 schreef Merlijn het volgende:
Drukke planning![]()
Ik heb zojuist besloten dat ik vanmiddag en morgenmiddag vrij neem. Het weekend gaat mijn zus voor de zoveelste keer verhuizen, dus we klimmen wel weer in de wagen om naar het zuiden te crossen.
De hele familie hoopt hetquote:Op donderdag 18 september 2014 10:28 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
Lekker weer om vrij te nemen, alleen als je dan moet helpen verhuizen is wel wat minder..
ik kan leukere dingen bedenken om te doen
maar hopelijk blijft ze nu wat langer op 1 stek wonen
Tot voor kort had het zomaar op mij kunnen slaanquote:Op donderdag 18 september 2014 10:32 schreef Geo4kant het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Beetje zoals deze gast, uit het zuiden, elke 3 maanden een nieuwe auto
Welke FOK!ster heeft jou weten te binden?quote:Op donderdag 18 september 2014 10:33 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Tot voor kort had het zomaar op mij kunnen slaan
Dit wordt de 4e keer in 3 jaar...quote:
Belle1608quote:Op donderdag 18 september 2014 10:33 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Welke FOK!ster heeft jou weten te binden?
Holy shit! de verf is dan nog nat op de kozijnenquote:Op donderdag 18 september 2014 10:37 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Dit wordt de 4e keer in 3 jaar...![]()
[..]
Belle1608
Zijn vast wel ergens online foto's te vinden.quote:Op donderdag 18 september 2014 10:49 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
laatste Voyeur.... Geo4kant
(en nu ben ik het.. op haar fotopagina waar geen foto staat)
als je eerder wakker was geweest had je foto's kunnen maken van koeien in de mist in het weiland die fraai belicht worden door de opkomende zon.quote:Op donderdag 18 september 2014 10:51 schreef Geo4kant het volgende:
Vroeg wakker, mooi weer, vakantie.. mooie dag om dus fototjes te maken.. maar waarvan
Ik ben al sinds gister 15.00 wakker, dus had er kunnen zijn.quote:Op donderdag 18 september 2014 10:53 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
als je eerder wakker was geweest had je foto's kunnen maken van koeien in de mist in het weiland die fraai belicht worden door de opkomende zon.
Dit tafereel zie ik elke dag als ik naar het werk toe rijd, maar elke keer neem ik de camera niet mee
fieee! enneh nu wallen tot aan je knieën??quote:Op donderdag 18 september 2014 10:54 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ik ben al sinds gister 15.00 wakker, dus had er kunnen zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |