Ja, vooral vergeleken met het Kluyver.quote:Op maandag 8 september 2014 00:26 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Alle faculteiten zijn echt gigantisch eigenlijk.
Mwa, verven is alleen wat lastig, maarja, dat doe je 1 keerquote:Op maandag 8 september 2014 00:26 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Ja chill toch. Heb een tussenverdieping wat mijn slaapkamer is.
Nee uberhaupt niet is gewoon netjes wit en ik vind het wel prima zo.quote:Op maandag 8 september 2014 00:32 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Mwa, verven is alleen wat lastig, maarja, dat doe je 1 keer
Ooo, een vide? Dat wil ik ook! Vind ik er altijd zo leuk uitzien :p . En met hoge kamers kan je ook leuke boekenkasten nemen waar je een trappetje bij nodig hebt :p (niet dat dat dan verder nut heeft en niet alle studenten gewoon een billy hebben).quote:Op maandag 8 september 2014 00:26 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Ja chill toch. Heb een tussenverdieping wat mijn slaapkamer is.
Je mag wel een keer langskomen hihaho.quote:Op maandag 8 september 2014 00:35 schreef Gentianella het volgende:
[..]
Ooo, een vide? Dat wil ik ook! Vind ik er altijd zo leuk uitzien :p . En met hoge kamers kan je ook leuke boekenkasten nemen waar je een trappetje bij nodig hebt :p (niet dat dat dan verder nut heeft en niet alle studenten gewoon een billy hebben).
Ook weer niet zo leuk dat ik er helemaal voor naar Delft ga natuurlijk.quote:Op maandag 8 september 2014 00:35 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Je mag wel een keer langskomen hihaho.
He wat jammer nou. Dacht echt dat dit ging werken.quote:Op maandag 8 september 2014 00:36 schreef Gentianella het volgende:
[..]
Ook weer niet zo leuk dat ik er helemaal voor naar Delft ga natuurlijk.
Plakken we er toch een meet achteraan?quote:Op maandag 8 september 2014 00:36 schreef Gentianella het volgende:
[..]
Ook weer niet zo leuk dat ik er helemaal voor naar Delft ga natuurlijk.
Cellenquote:Op maandag 8 september 2014 00:19 schreef Rezania het volgende:
[..]
[..]
Celbiologie, biochemie, organische chemie, analysetechnieken, biotechnologie, moleculaire fysica, thermodynamica, etc. heeft LST allemaal in het programma zitten, maar uiteindelijk draait het om de cel en wat je er mee kan.
Ah, de oerknalobjecten!quote:Op maandag 8 september 2014 00:55 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Cellen
Al het leven dat uit cellen is ontstaan maar niemand die weet hoe de oerknalobjecten zijn ontstaan
Is dit een SC dan?quote:Op maandag 8 september 2014 01:09 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Is gewoon een deugdelijke omschrijving
Hele nare slowchat dit![]()
Blijkbaarquote:
quote:Op woensdag 26 maart 2014 00:36 schreef Rezania het volgende:
BRB, even een LST SC openen waar Tchock niet mag posten.
Misschien moet je het FB topic eens teruglezen, nepmod dat je er bent.quote:Op maandag 8 september 2014 01:20 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Blijkbaar
[..]
[ afbeelding ]
Dat je aantal notes erbij staan moet je maar voor lief nemen
Je moet een beetje tussen de regels doorlezen hier. De manier van posten en het soort posts is naar z'n uiterlijke verschijningsvorm zo zeer gericht op een SC, dat het niet anders kan dan dat jij dit voor ogen hebt gehad. Door mee te posten associeer jij je daarmee.quote:Op maandag 8 september 2014 01:26 schreef Rezania het volgende:
[..]
Misschien moet je het FB topic eens teruglezen, nepmod dat je er bent.
quote:Op maandag 8 september 2014 01:32 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Je moet een beetje tussen de regels doorlezen hier. De manier van posten en het soort posts is zo zeer gericht op een SC, dat het niet anders kan dan dat jij dit voor ogen hebt gehad. Door mee te posten associeer jij je daarmee.
Eigenlijk heb je de toenmalige SES-mods keihard voorgelogen en dient hier alsnog een slotje op te komen.
Nou groetjes
De oplettende lezer wist uit mijn post de link te leggen met het Slaan met pistool-arrest en het HIV-arrest. Beide arresten bij uitstek geschikt om voorwaardelijke opzet te bewijzen.quote:
Misschien deugdelijk, maar niet duidelijkquote:Op maandag 8 september 2014 01:09 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Is gewoon een deugdelijke omschrijving
Hele nare slowchat dit![]()
Eh, oké.quote:Op maandag 8 september 2014 01:35 schreef Paxcon het volgende:
[..]
De oplettende lezer wist uit mijn post de link te leggen met het Slaan met pistool-arrest en het HIV-arrest. Beide arresten bij uitstek geschikt om voorwaardelijke opzet te bewijzen.
De vraag of een natuurkundig begrip duidelijk is uitgelegd kan niet worden beantwoord op grond van alleen maar een zuiver taalkundige uitleg van de bewoordingen van de omschrijving. Voor de beantwoording van die vraag komt het aan op de zin die partijen in de gegeven omstandigheden over en weer redelijkerwijs aan deze omschrijving mochten toekennen en op hetgeen zij te dien aanzien redelijkerwijs van elkaar mochten verwachten. Daarbij kan mede van belang zijn tot welke maatschappelijke kringen partijen behoren en welke vaktechnische kennis van zodanige partijen kan worden verwacht.quote:Op maandag 8 september 2014 01:38 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Misschien deugdelijk, maar niet duidelijk
Ik moest het 5 keer lezen, Voel me net weer zo'n eerstejaarsstudent die voor het eerst zo'n wetenschappelijk artikel voor z'n neus krijgtquote:Op maandag 8 september 2014 01:41 schreef Paxcon het volgende:
[..]
De vraag of een natuurkundig begrip duidelijk is uitgelegd kan niet worden beantwoord op grond van alleen maar een zuiver taalkundige uitleg van de bewoordingen van de omschrijving. Voor de beantwoording van die vraag komt het aan op de zin die partijen in de gegeven omstandigheden over en weer redelijkerwijs aan deze omschrijving mochten toekennen en op hetgeen zij te dien aanzien redelijkerwijs van elkaar mochten verwachten. Daarbij kan mede van belang zijn tot welke maatschappelijke kringen partijen behoren en welke vaktechnische kennis van zodanige partijen kan worden verwacht.
Nu bij mij op dit gebied geen specifieke kennis aanwezig is en dit ook bij jou bekend is wordt je post verworpen en je aantijging ongegrond verklaard.
Laat hem maar, hij probeert het zo alfa mogelijk op te schrijven om ons te overbluffenquote:Op maandag 8 september 2014 08:44 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik moest het 5 keer lezen, Voel me net weer zo'n eerstejaarsstudent die voor het eerst zo'n wetenschappelijk artikel voor z'n neus krijgt
quote:Op maandag 8 september 2014 09:02 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Laat hem maar, hij probeert het zo alfa mogelijk op te schrijven om ons te overbluffen
Ik dacht even dat je 15 was gewordenquote:Op maandag 8 september 2014 11:13 schreef Rezania het volgende:
Taart tijdens college.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |