quote:Op vrijdag 5 september 2014 18:18 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wel handig zo. De Britse Opstelten weet nu tenminste welke radicale jihadisten hij in de gaten moet houden.
Let maar op, underdog kijkt één dezer dagen naar een actiefilm vol bruut geweld. De afloop laat zich raden.quote:Op vrijdag 5 september 2014 18:18 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Pas op met picca's van dode dieren. Volgens Kanjer is de stap heel klein voor ons allemaal om nu mensen op die manier op te hangen.
What is seen, can't be unseen.
quote:A fatwa against Mickey Mouse
Saudi sheikh slams Disney icon as 'a soldier of Satan,' says 'impure corrupter' must be killed according to Islamic law
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3597638,00.html
Daar zit dan ook wel echt wat in heb ik van southpark geleerdquote:
Zijn de vrouwen niet boos?quote:Op vrijdag 5 september 2014 18:19 schreef erodome het volgende:
[ afbeelding ]
Serieus, hier over zeuren?
Wat heeft dit nu met het eten van varkens te maken?
quote:
Een sculptuur in hartje Den Haag van twee wandelende moslima's. Kijk, daar worden wij nou blij van; Nederlandse moslims in mainstream kunst. Wij Blijven Hier.
"Hoe gewoon ook in het straatbeeld, het gebeurt niet vaak dat moslima's terug te zien zijn in een sculptuur. Struycken, de initiator van de Beeldengalerij, zag dit als een omissie en nodigde Van de Vorst uit een beeld te maken van een moslimvrouw. Zij verdiept zich doorgaans in de schoonheid en de kracht van vrouwen uit allerlei culturen."
Meer over het kunstwerk lezen? Klik: http://www.stroom.nl/nl/kor/project.php?pr_id=1783873
Zet je oranje overall maar klaar.quote:Op vrijdag 5 september 2014 18:34 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Komt ISIS mij nu halen omdat ik een plaatje van dode varkens post?
Die was dan ook nog eens geweldadigquote:Op vrijdag 5 september 2014 18:17 schreef Kingstown het volgende:
Miss Piggy heb ik ook altijd al aanstootgevend gevonden.
Vind jij dit persoonlijk niet een beetje raar gedrag om dit tekenfilmfiguurtje van de buis te krijgen ?quote:Op vrijdag 5 september 2014 18:35 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Zet je oranje overall maar klaar.
Beter dezequote:Op vrijdag 5 september 2014 18:38 schreef theunderdog het volgende:
[ afbeelding ]
Moslims zijn gewoon jaloers dat ze niet zo lekker mogen eten.
Ik kende ooit een moslim die tijdens de ramadan een broodje met bacon zat te eten in de kantine. Toen ik er naar vroeg zei hij dat allah hem toch niet kon zien, omdat hij binnen zat.quote:
Gahahahhaquote:Op vrijdag 5 september 2014 18:41 schreef DeJori het volgende:
[..]
Ik kende ooit een moslim die tijdens de ramadan een broodje met bacon zat te eten in de kantine. Toen ik er naar vroeg zei hij dat allah hem toch niet kon zien, omdat hij binnen zat.
Volgens mij meer een cultureel-moslim dan een religieuze
quote:Op vrijdag 5 september 2014 18:17 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Dan kun je dus ook niet de conclusie trekken dat ik in elk moslimtopic zit. Heerlijk dat je je eigen conclusie meteen ontkracht.
Britse kinderen eten wel vaker echte Peppa's...quote:Op vrijdag 5 september 2014 18:23 schreef erodome het volgende:
Maar eigenlijk is het toch alleen maar goed om kinderen dan veel peppa te laten zien, krijgen ze dan ooit ergens varken aangeboden om te eten dan roepen ze in afschuw uit dat ze echt geen peppa's op gaan eten.
Win-win!
Als het geen varkensvlees is(of varken in verwerkt is op de een of andere manier) wel in principe.quote:Op vrijdag 5 september 2014 18:48 schreef Viajero het volgende:
[..]
Britse kinderen eten wel vaker echte Peppa's...
[ afbeelding ]
Ik vraag me af of Moslims deze mogen eten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |