Ja, ze kunnen ook eens nokken met provoceren en elke dag meer en meer mensen tegen ze in het harnas te jagen, het is maar een idee hoor.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:40 schreef regiliopeace het volgende:
Ze kunnen beter folders uitdelen waarin ze door middel van eenvoudige tekeningetjes het concept vrijheid van meningsuiting ophelderen. Misschien wordt het bij de hooivorkbrigade van FOK! dan eens duidelijk.
Met hun uitdagen door dit gedoe. Proberen de sharia aan mensen op te dringen.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:41 schreef regiliopeace het volgende:
[..]
Waarom rekken zij de wet op?
Ik juich het toe hoor dat dergelijke fanatici het zwijgen wordt opgelegd, maar wetten zijn rechtlijnig waardoor ze ook voor jou van toepassing kunnen zijn als je fanatiek ergens tegenin gaat. Hoe wil je ze de kop indrukken zonder dat het gevolgen heeft voor de rest? Hoe zou je een dergelijke wet omschrijven?quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Zoals ik al zei: wetten zijn onderhevig aan veranderen.
Ik vind het niet kunnen dat je mensen actief in hun vrijheid probeert te beperken.
Je kunt de folder vriendelijk weigeren. Ik zie niet in waarom het uitdragen van een mening per se provocatief zou zijn. Dat lijkt me meer te wijten aan de negatieve betekenisverlening van de ontvanger.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:41 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ze kunnen ook eens nokken met provoceren en elke dag meer en meer mensen tegen ze in het harnas te jagen, het is maar een idee hoor.
I know.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:40 schreef zwaardegekste het volgende:
[..]
Neen, het ging vooral over de linksmenschen.. Die dat tuig het handje boven de kop houden.. jaaaarenlang...
Veel van die mensen zijn tweede of derde generatie. Die zijn niet hierheen gekomen, die zijn hier geboren.quote:Op vrijdag 5 september 2014 14:45 schreef Alentejana het volgende:
Ik wilde ook net zeggen dat zo´n zone gewoon een ghetto is.
Weet je, ik vraag me altijd af waarom dergelijke mensen die het zo oneens zijn met de waarden en normen van het land waar ze wonen, in de eerste plaats naar dat land zijn gegaan om te vestigen?
Soms lijkt het dat het niet meer dan infiltratie om vervolgens de strijd aan te gaan en het hele land, beginnende bij eigen omgeving, te onderdrukken ofzo? (Om niet te spreken van islamitiseren)
Uhuh, oproepen tot handen afhakken, vrouwen onderdrukken etc etc. Ik weet niet, ik krijg er weinig warme gevoelens van.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:43 schreef regiliopeace het volgende:
[..]
Je kunt de folder vriendelijk weigeren. Ik zie niet in waarom het uitdragen van een mening per se provocatief zou zijn. Dat lijkt me meer te wijten aan de negatieve betekenisverlening van de ontvanger.
Ik vind woorden als Sharia police en Sharia-controlled zone anders behoorlijk provocatief.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:43 schreef regiliopeace het volgende:
[..]
Je kunt de folder vriendelijk weigeren. Ik zie niet in waarom het uitdragen van een mening per se provocatief zou zijn. Dat lijkt me meer te wijten aan de negatieve betekenisverlening van de ontvanger.
"Plezier Politie" op het hesjequote:Op vrijdag 5 september 2014 15:44 schreef bedachtzaam het volgende:
Ik stel voor dat we Bavaria controlled zones gaan opzetten, muziek bier gokken en seks.
"het is verboden om zelf een groep op te richten die actief mensen probeert te beperken in hun vrijheden"quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:43 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ik juich het toe hoor dat dergelijke fanatici het zwijgen wordt opgelegd, maar wetten zijn rechtlijnig waardoor ze ook voor jou van toepassing kunnen zijn als je fanatiek ergens tegenin gaat. Hoe wil je ze de kop indrukken zonder dat het gevolgen heeft voor de rest? Hoe zou je een dergelijke wet omschrijven?
quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:44 schreef bedachtzaam het volgende:
Ik stel voor dat we Bavaria Grolsch controlled zones gaan opzetten, muziek bier gokken en seks.
Provoceren is de enige manier waarop ze aandacht kunnen trekken. Het is alleen jammer dat mensen er steeds zo serieus op ingaan.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:41 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ze kunnen ook eens nokken met provoceren en elke dag meer en meer mensen tegen ze in het harnas te jagen, het is maar een idee hoor.
Gevolg: alle politieke partijen worden verboden.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
"het is verboden om zelf een groep op te richten die actief mensen probeert te beperken in hun vrijheden"
Ik ook niet, maar zolang ze de openbare orde niet bedreigen roepen ze maar wat ze willen.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uhuh, oproepen tot handen afhakken, vrouwen onderdrukken etc etc. Ik weet niet, ik krijg er weinig warme gevoelens van.
Nee hoor.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:46 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Gevolg: alle politieke partijen worden verboden.
Ik vind woorden alsquote:Op vrijdag 5 september 2014 15:45 schreef niels0 het volgende:
[..]
Ik vind woorden als Sharia police en Sharia-controlled zone anders behoorlijk provocatief.
behoorlijk provocatief.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:41 schreef niels0 het volgende:
Ik begin die moslims flink beu te worden.
Dus als ik in een groep mensen ga aansporen om iets niet te doen dan ben ik strafbaar? Kun je mij aangeven welk wetsartikel dit is?quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
"het is verboden om zelf een groep op te richten die actief mensen probeert te beperken in hun vrijheden"
Ja, daar heb je gelijk in als je het heel erg zakelijk bekijkt.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:46 schreef regiliopeace het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar zolang ze de openbare orde niet bedreigen roepen ze maar wat ze willen.
Iedereen wil wel een al dan niet effectieve vrijheid inperken. Dat is vrij inherent aan de samenleving.quote:
Jawel, want die proberen allemaal regelgeving erdoor te drukken die mensen in hun vrijheid beperkt.quote:
1: Daar komt het op neer ja.quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:47 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dus als ik in een groep mensen ga aansporen om iets niet te doen dan ben ik strafbaar? Kun je mij aangeven welk wetsartikel dit is?
Dat is zijn voorstel voor een wetsartikelquote:Op vrijdag 5 september 2014 15:47 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dus als ik in een groep mensen ga aansporen om iets niet te doen dan ben ik strafbaar? Kun je mij aangeven welk wetsartikel dit is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |