Egypte is leuk, maar in de zomer wel loeiheet, daar zou ik wel ff rekening mee houden.. helemaal omdat je niet naar de Rode zee wilt. 2 enkeltjes is in de meeste gevallen duurder als een retourtje dus als ik jou was zou ik een ticket naar Cairo boeken (momenteel 299 ex tax) en vanaf daar de nachttrein naar Luxor. Als je je nog bedenkt kun je vanaf Luxor makkelijk bij de rode zee komen, en vanaf de rode zee ben je met de bus ook weer in een uurtje of 8 in Cairo, afhankelijk van waar je dan zit.quote:Op woensdag 2 februari 2005 09:43 schreef TheHolyOne het volgende:
Deze zomer ga ik met mijn vriendin naar Egypte. We gaan rondreizen maar niet naar de Rode Zee.
Weet iemand waar de goedkoopste tickets te vinden zijn?
Het zou het mooiste zijn om een enkeltje naar Cairo te nemen en een enkeltje terug vanaf Luxor, of visa verse. Maar als het veel duurder is dan is een retourtje ook goed.
Ander mogelijkheid is om een pakketreis te boeken bij iets als www.reis.nl of www.lastminutes.nl naar een stad als Hurghada en dan zelf op pad te gaan. Vanaf de stadjes aan de Rode Zee kust rijden er bussen richting Luxor en Caïro. Vaak is het goedkoper om zo'n complete reis te boeken dan om een retourticket naar Caïro te kopen.quote:Op woensdag 2 februari 2005 09:43 schreef TheHolyOne het volgende:
Deze zomer ga ik met mijn vriendin naar Egypte. We gaan rondreizen maar niet naar de Rode Zee.
Weet iemand waar de goedkoopste tickets te vinden zijn?
Het zou het mooiste zijn om een enkeltje naar Cairo te nemen en een enkeltje terug vanaf Luxor, of visa verse. Maar als het veel duurder is dan is een retourtje ook goed.
Er zijn geen low-cost maatschappijen die vanuit Nederland naar Nuremberg vliegen.quote:Op zondag 6 februari 2005 10:09 schreef dora50 het volgende:
hallo allemaal , ik ben nieuw hier dus heb geduld met mij aub , ik wil zaterdag 12 februari 4 vliegtickets hebben voor neurenberg (duitsland) terugvlucht is 13 februari, waar en hoe vind ik goedkope vluchten/tickets, bijvoorbaat dank
ik kom vanuit Roosendaal, dus dan moet ik eerst naar duisburg , dan kan ik idd net zo goed met de auto gaan , helaas ik was benieuwd of er ergens een goedkope ticket te koop was waar ze zoveel mee stunten, erg jammer maar heel hartelijk bedankt voor jullie snelle reacties en hulp.quote:Op zondag 6 februari 2005 12:01 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Er zijn geen low-cost maatschappijen die vanuit Nederland naar Nuremberg vliegen.
Airberlin heeft wel zijn hub in Nuremberg, maar die vliegen niet op zaterdag en zijn op zo'n korte termijn ook niet echt voordelig en vliegen alleen vanaf Keulen, Münster en Düsseldorf.
Via www.atp.nl kost een retourtje 318 euro, met een omweg via Zwitserland (Swiss Airlines)
Rechtstreeks met KLM is al volgeboekt, maar zou 590 euro gekost hebben.
Goedkoopste - en snelste - optie is met de trein, met vier personen kost dit totaal 356 euro van Duisburg naar Nuremberg. (weet niet waar je vandaan komt in NL). Dit is te boeken via http://bahn.hafas.de ; wel minimaal 3 dagen voor vertrek boeken.
Toch nog altijd 625 km vanaf Utrecht, volgens map24.nlofwel op een paar stukjes autobahn even 200+ rijden om het in minder dan 5 uur te halenquote:Op zondag 6 februari 2005 12:37 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Neurenberg?? dan kun je toch veel beter met trein of auto gaan?? Dat is minder dan 5 uur rijden met de auto als je rustig rijdt. Met het vliegtuig ben je inclusief transfers altijd langzamer.
trein info geeft toch meer dan 6 uur aanquote:Op zondag 6 februari 2005 12:58 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Toch nog altijd 625 km vanaf Utrecht, volgens map24.nlofwel op een paar stukjes autobahn even 200+ rijden om het in minder dan 5 uur te halen
en dan heb ik nog niet eens echt gezocht, retour malaga kan zeker voor minder dan 200 euro incl belastingen.quote:Specificatie reissom: TicketPrijs Belasting
Volwassenen: 144.- 47.99 p.p.
Totale reissom voor alle deelnemers: 191.99
Totale reisduur heen:
Totale reisduur retour: 4:30 uur
5:05 uur
08 mrt 2005 Amsterdam (AMS) Nederland
Vertrek 13:20 uur Barcelona (BCN) Spanje
Aankomst 15:25 uur Iberia Airlines
4247
08 mrt 2005 Barcelona (BCN) Spanje
Vertrek 16:20 uur Malaga (AGP) Spanje
Aankomst 17:50 uur Iberia Airlines
1238
08 apr 2005 Malaga (AGP) Spanje
Vertrek 07:10 uur Barcelona (BCN) Spanje
Aankomst 08:35 uur Iberia Airlines
1233
08 apr 2005 Barcelona (BCN) Spanje
Vertrek 10:00 uur Amsterdam (AMS) Nederland
Aankomst 12:15 uur Iberia Airlines
4248
Specificatie reissom: TicketPrijs Belasting
Volwassenen: 140.- 55.41 p.p.
Totale reissom voor alle deelnemers: 195.41
Totale reisduur heen:
Totale reisduur retour: 6:40 uur
6:00 uur
08 mrt 2005 Amsterdam (AMS) Nederland
Vertrek 15:25 uur Parijs Charles de Gaulle (CDG) Frankrijk
Aankomst 16:40 uur Air France
1741
08 mrt 2005 Parijs Charles de Gaulle (CDG) Frankrijk
Vertrek 19:35 uur Malaga (AGP) Spanje
Aankomst 22:05 uur Air France
1030
08 apr 2005 Malaga (AGP) Spanje
Vertrek 16:05 uur Parijs Charles de Gaulle (CDG) Frankrijk
Aankomst 18:35 uur Air France
2131
08 apr 2005 Parijs Charles de Gaulle (CDG) Frankrijk
Vertrek 20:50 uur Amsterdam (AMS) Nederland
Aankomst 22:05 uur Air France
8242
Hmm ik heb met Skybreakers nu toch even een goedkoper ticket weten te vinden dan waar dan ook...D-Reizen, Expedia, HappyTravel zijn allemaal duurder....quote:Op zondag 6 februari 2005 19:57 schreef jochem8 het volgende:
Crap, das inderdaad niet duur!
Die skybreakers is echt een kutsite
Nooit gedacht dat BHFH ooit nog eens met goede raad zou komen 8) Maar bedankt, maat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |