Toch handig als ik lek rijd.quote:
Denk dat ze aan de hand van de bovenbuis op maat m zijn uitgekomen ja. Was geen twijfel tussen m of m/l volgens de winkel, m was de juiste maat. Hebben wel een lichaamsmeting gedaan, van 'cyclefit'. Heb er niet zoveel verstand van maar had je dat dan niet kunnen oplossen met een 9cm pen denk ik nu? Hoop dat het gewoon even wennen is.quote:
Mooi ding! Nieuwe 105 groep ziet er goed uit.
Of ie er te klein uitziet... Ja, lastig beoordelen natuurlijk zonder de gebruiker. Best wel wat spacers ja, was het TCR model dan niet simpelweg iets te 'lang' voor je?
Zie mn editquote:
Oke moet zeggen dat die 60km die ik gisteren fietste al een stuk beter gingen als de eerste keer. Zou zeggen dat je naar 4/5 keer toch wel gewend moet zijn. Hoop alleen ook nog indien mogelijk een paar spacers te kunnen verwijderen. Grootste verschil met mijn oude fiets is trouwens dat die op één of andere manier veel stabieler aanvoelt terwijl die juist veel lichter isquote:Op dinsdag 2 september 2014 14:45 schreef muzas het volgende:
[..]
Zie mn edit![]()
Was voor mij ook echt ff wennen, na mn eerste paar ritten dacht ik echt een miskoop gedaan te hebben... Mjah de houding was ook wel héél anders dan het hybridegeval wat ik er voor had.
Kan ook, misschien dat die er nog wel een keer komt, want soms zijn twee bidons ook handig. Al vind ik dat ook niet echt mooiquote:
Dankjequote:Mooie fiets!
Ik vind 'm niet te klein ogen.
Je vergeet de triple. Heel belangrijk op een TCR.quote:Op dinsdag 2 september 2014 17:05 schreef muzas het volgende:
Op een giant horen 750ml bidons, een pomp en een zadelhutkoffer.
Serieus toeren begint met een triple. Contador zou wensen dat ie er een had op het moment.quote:Op dinsdag 2 september 2014 17:06 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Je vergeet de triple. Heel belangrijk op een TCR.
ik moet bekennen dat ik deze vakantie op 39/27 omhoog reed op de port de pailheresquote:Op dinsdag 2 september 2014 17:07 schreef muzas het volgende:
[..]
Serieus toeren begint met een triple. Contador zou wensen dat ie er een had op het moment.
Is geen 3T stuur. Staat 3T op, maar das wat andersquote:Op dinsdag 2 september 2014 17:31 schreef Oksel het volgende:
Ik heb nog over, een 44CM full carbon 3T stuur (50 EUR, Chinees), een origineel full carbon zadel Selle Italia SLR Teknologika Flow (120 EUR), een Athena 11SP carbon groep zonder crank (350 EUR), nieuwe cassette / ketting, een ATB en een crosser. Wie o wie.
Had je niet beter heen langs de kust kunnen gaan danquote:Op dinsdag 2 september 2014 18:56 schreef ddx het volgende:
Ik had vandaag dagje vrij (want er was goed weer voorspeld) dus maar even de Alpen-Traum in a Day challenge van strava afgevinkt. (en meteen paar andere challenges)
Vanmorgen echt perfect fietsweer, maar vanmiddag toch erg pittig windje langs de kust terug naar Noord-Holland. (windkracht 5 volgens buienradar)
Route is wel aanrader, alleen rond Scheveningen wat lastig omdat je echt door centrum moet (al kan je daar niet echt veel anders doen volgens mij?)
http://www.strava.com/activities/188849009
quote:frankknopers schreef op maandag 01 september 2014 @ 23:01[/message]:
Aankondiging
Wielrenners uit Haarlem en omstreken, aankomende zaterdag (6 september) ga ik met twee anderen de Strava uitdaging van 252 km aan. Daarvoor heb ik een mooie route in elkaar gezet die begint in Haarlem. We willen om 9:00 uur vertrekken bij restaurant Loetje in Overveen. Het zou leuk zijn als we met een grotere groep kunnen rijden, dan houden we het tempo er namelijk goed in. Halverwege kunnen we nog een keer stoppen voor koffie + appeltaart. Wie doet er mee?
Route: http://app.strava.com/routes/838984
Challenge: http://www.strava.com/challenges/alpen-traum
De route gaat tegen de klok in en begint dus in Haarlem, aan de kant van de duinen. We komen langs Amsterdam, dus mensen die daar beginnen zijn eerder rond en rijden ook 250 km.
Zag het toevallig van de week ook een keer jaquote:Op dinsdag 2 september 2014 19:44 schreef Patroon het volgende:
http://www.strava.com/athletes/4088973![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hersteltrainingen, goeden warming up en cooling down, massage, voldoende drinken, saunabezoek of warm bad, voldoende rust.quote:Op dinsdag 2 september 2014 20:24 schreef kanovinnie het volgende:
Kolere zeg, schiet er net toch even een partij kramp in m'n kuit. Ik wilde opstaan van de bank en zie m'n kuit ineens vol aanspannen. Meteen daarna de pijn. 5 minuten later was 't weg.
Anders nooit last van. tips om dit te voorkomen?
Mooi fietske!!quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:28 schreef Matedeor het volgende:
Nieuwe giant tcr binnen. Nu twee keer mee gefietst en fietst goed. Al moet ik nog wel even wennen aan de houding eerste keer voelde ik mijn onderrug wel, tweede keer al minder. Vorige tweede hands fiets van mijn stond minder diep. Ben ik eerlijk gezegd wel klein beetje bang dat die dadelijk te klein is en ik spijt heb dat ik niet een maatje groter heb gekocht, aangezien nu er al behoorlijk wat spacers op zitten. Grootte van frame voelt moet ik zeggen perfect aan met een 11cm stuurpen alleen de hoogte weet ik nog niet zo. Misschien valt het dadelijk naar een paar keer wel mee als ik er even aan gewend ben. Vinden jullie hem te klein eruit zien?
Ik kan niet zeggen dat ik altijd heel netjes een warming up en cooling down doe (zeker niet richting 't werk), maar van en naar de koersjes en bij serieuze ritten begin ik wel altijd rustig en eindig ook rustig.quote:Op dinsdag 2 september 2014 20:27 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Hersteltrainingen, goeden warming up en cooling down, massage, voldoende drinken, saunabezoek of warm bad, voldoende rust.
Hard trainen enerzijds is ook goed voor jezelf zorgen anderzijds. Anders kom je nergens.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sei wachsam,
Fall nicht auf sie rein! Paß auf, daß du deine Freiheit nutzt,
Die Freiheit nutzt sich ab, wenn du sie nicht nutzt!
quote:Op dinsdag 2 september 2014 20:54 schreef muzas het volgende:
Kaarsjes erbij, bak ben&jerry's en de nieuwste LINDA. Lekker scrubben en een komkommermaskertje
Ja tog.
quote:Op dinsdag 2 september 2014 20:56 schreef No-P het volgende:
Zo mijn stadsfietsje, het is geen Champion Mondial, maar fiets prima. Nog even een nieuw stuurlintje en de remmen afstellen. Misschien nog andere remblokken erop. Op den duur een keer een ander zadel. Er zitten 28mm bandjes omheen. De fiets zit tussen de racefiets en de "normale fiets" in. Prima voor ritjes naar het werk (300m verderop) of de stad en voor als ik binnenkort verderop ga wonen.Ivo ejaculeert.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ken de situatie niet, maar het klinkt alsof ze lekker breed over de weg heen reden. Altijd oppassen in groepen!quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:03 schreef Levitas het volgende:
Damn.. Hoorde net op de radio dat een wielrenner is doodgereden door een vrachtauto. Man fietste blijkbaar in een groep van 12, moesten uitwijken, man tikt wiel van voorganger, komt ten val en belandt onder een tegemoetkomende vrachtauto.
Misselijkmakende gedachte eigenlijk
BEn je een lekker wijf?quote:Op dinsdag 2 september 2014 20:54 schreef Fretwork het volgende:
Kettingpons gebroken tijdens het repareren, ketting kan er niet om. iemand in de buurt van Hengelo met een pons?
Volgens L1 (regionale limburgse zender klik) haalde de groep een stel wandelaars in.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:07 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ken de situatie niet, maar het klinkt alsof ze lekker breed over de weg heen reden. Altijd oppassen in groepen!
En zo te zien een polderweg, dus zo breed hoef je dan niet te fietsen om in de lijn van een vrachtauto te komen in ieder geval. Inderdaad speculeren zo, blijft een rot situatie - Voor iedereen betrokken natuurlijk.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:10 schreef muzas het volgende:
Volgens L1 (regionale limburgse zender klik) haalde de groep een stel wandelaars in.
Klopt, al zal het best zo gegaan kunnen zijn.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:10 schreef muzas het volgende:
[..]
Volgens L1 (regionale limburgse zender klik) haalde de groep een stel wandelaars in.
Suggereren is altijd makkelijk, maar de exacte toedracht kennen we niet. Sneu is het sowieso. Die vrachtwagenchauffeur zal zich ook wel de tiefus geschrokken zijn.
Dat vat de boel goed samen ja.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:10 schreef Oksel het volgende:
Mooi topic over kaas in bad met de Linda, komkommer in z'n kont en Ivo die over 'm heen ejaculeert.
Tenminste, dat maakte ik er net uit op toen ik 'm ff snel scande.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |