SPOILER: Foto'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kiev Independence Day Parade Flaunts Artillery and Armor: Russian Roulette (Dispatch 71)Liveblogsquote:Tijdlijn van de ontwikkelingen in Oekraine
Reuters
Tijdlijn van de ontwikkelingen in Oekraïne
Al Jazeera
Timeline: Ukraine's political crisis
Live UA Map
Liveblog Al Jazeera
Liveblog Kyiv Post
Liveblog RT
Liveblog The Guardian
Liveblog The Interpreter
Liveblog RFE/RL
Blogs
Pro-Oekraïens
Dmitry Tymchuk / Information Resistance
Voices of Ukraine
Blogspot Ukraine at war
Pro-Russisch
Icorpus
Slavyangrad
Websites Oekraïense Overheid
Crisis centrum Live
Information Analysis Centre NSDC of Ukraine
Officiële website van de president
Staatsveiligheidsdienst (SBU)
Grenswacht (State Border Guard of Ukraine)
Kranten / Persbureaus / media
Kyiv Post
Ukrinform
Interfax Ukraine
Reuters
Itar-Tass
Vice News
Pro-Oekraïens
https://twitter.com/NSDC_ua
https://twitter.com/Liveuamap
https://twitter.com/StateOfUkraine
https://twitter.com/EuromaidanPR
https://twitter.com/MiddleEast_BRK
https://twitter.com/lennutrajektoor
https://twitter.com/RutheniaRus
https://twitter.com/myroslavapetsa
Pro-Russisch
https://twitter.com/NovorossiaNews
https://www.youtube.com/user/newsanna1945
https://twitter.com/A_J_S_B
https://twitter.com/gbazov
https://twitter.com/Catherina_News
28 augustus 2014:
Eerder vandaag zei de Oekraïense president Petro Porosjenko dat 'Russische troepen Oekraïne zijn binnengetreden'. Hij zegde zijn trips naar het buitenland af en riep de veiligheidsraad voor een spoedzitting bijeen. De VS en de NAVO lijken zijn lezing nu te bevestigen.Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
gezien ze al een "lening" hebben gekregen van de EU staat ze al in schuld bij de EU.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:04 schreef KoosVogels het volgende:
Maar goed, ik begrijp dus dat onderdeel uitmaken van de EU funest is voor de welvaart van Oekraine.
Het land kan beter Rusland wat schuldig zijn, bedoel je?quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:07 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
gezien ze al een "lening" hebben gekregen van de EU staat ze al in schuld bij de EU.
Waar heb je het over, het land IS rusland geld schuldig.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het land kan beter Rusland wat schuldig zijn, bedoel je?
Waarom niet? We hebben allemaal kunnen zien dat binnen de invloedssfeer van de Russen/Sovjets vallen je als land bijzonder veel vrijheid en welvaart oplevert.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het land kan beter Rusland wat schuldig zijn, bedoel je?
Merk het hier dagelijks ja. Wat een genot dat we 40 jaar hebben mogen genieten van de Russenquote:Op zondag 31 augustus 2014 14:21 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Waarom niet? We hebben allemaal kunnen zien dat binnen de invloedssfeer van de Russen/Sovjets vallen je als land bijzonder veel vrijheid en welvaart oplevert.
Zoek maar eens wat berichten op over de Hongaarse dictator president Viktor Orban, dan snap je dat het niet echt lekker botertquote:Op zondag 31 augustus 2014 12:43 schreef Roceco het volgende:
[..]
Inderdaad.. Grote tegenstellingen tussen Hongarije en Polen op dit moment.
Ja, dat bedoel ik. Orban als echte 'Putinist' en Polen dat steeds (pro) westerser wordt. Dat gaat idd niet samen.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:25 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zoek maar eens wat berichten op over de Hongaarse president Viktor Orban, dan snap je dat het niet echt lekker botert
Edit: http://www.bloomberg.com/(...)racy-in-hungary.html
Wat is je punt dan?quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:19 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Waar heb je het over, het land IS rusland geld schuldig.
Mocht Oekraïne vallen dan is Hongarije het volgende land waar het een rotzooi gaat worden (Georgië tel ik even niet mee omdat het daar al een puinhoop is)quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:31 schreef Roceco het volgende:
[..]
Ja, dat bedoel ik. Orban als echte 'Putinist' en Polen dat steeds (pro) westerser wordt. Dat gaat idd niet samen.
Nou ik ben veel in Rusland en Oekraïne geweest maar dat is echt wel heel andere armoede hoor, veel gezinnen die de huur betalen van de inkomsten van de jonge dochterquote:Op zondag 31 augustus 2014 13:50 schreef ZOA het volgende:
[..]
Zelfs in Nederland draaien de voedselbanken overuren in de rest van de EU is het echt niet veel beter
De zogenaamde rijkdom is erg relatief
Finland is ook geen lid van de NAVO en de Baltische Staten zijn ook eigenlijk van Rusland vindt menquote:Op zondag 31 augustus 2014 14:38 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mocht Oekraïne vallen dan is Hongarije het volgende land waar het een rotzooi gaat worden (Georgië tel ik even niet mee omdat het daar al een puinhoop is)
Finland is een normaal functionerend land en ondanks dat het geen NAVO is moet Rusland wel heel dom zijn om ze aan te vallen. Politiek gezien is er ook niet veel geks aan de hand in de Baltische staten dat ik weet. Hongarije heeft gewoon een opkomende dictator is een vrij land, dat gaat botsen met de bevolking met alle gevolgen van dien. Daar hoeft Rusland niet eens voor te gaan stoken.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:40 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Finland is ook geen lid van de NAVO en de Baltische Staten zijn ook eigenlijk van Rusland vindt men
Dan Moldova en Bulgarije
Tja, feit is dat Orban stevig in het zadel zit momenteel, er een fascistische oppositie is (Jobbik), en dat het socialistische MSZP, het enige enigszinds 'normale' alternatief, zwaar onpopulair is bij een groot deel van de bevolking.... Democratie heeft een slecht toekomstperspectief daar.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:45 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Finland is een normaal functionerend land en ondanks dat het geen NAVO is moet Rusland wel heel dom zijn om ze aan te vallen. Politiek gezien is er ook niet veel geks aan de hand in de Baltische staten dat ik weet. Hongarije heeft gewoon een opkomende dictator is een vrij land, dat gaat botsen met de bevolking met alle gevolgen van dien. Daar hoeft Rusland niet eens voor te gaan stoken.
Kortom, de EU probeert in een week tijd haar interne frictie op te lossen.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:05 schreef meth1745 het volgende:
The European Union has given Russia one week to reverse course in Ukraine or face new sanctions.
Eerder een poging van Merkel om kritiek van Duitse ondernemers voor te stellen als iets positiefs...quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:18 schreef Igen het volgende:
Sowieso komen er geen wapenleveringen, hoe graag Oekraïne dat ook wil.
Daarnaast werd opgemerkt dat het moeilijk is om in te schatten hoe effectief de huidige sancties zijn, aangezien Russische burgers en bedrijven misschien niet alle vrijheid hebben om het openlijk te zeggen als ze nadeel ondervinden.
http://www.faz.net/aktuel(...)nd-vor-13127418.html
quote:Merkel sagte, sie gehe davon aus, dass die vor einem Monat verhängten Sanktionen der Stufe 3 Wirkung entfalten, allerdings sei zu diesem Zeitpunkt eine Bewertung schwer möglich, denn „anders als in demokratischen Staaten“ teile in Russland nicht jeder seien Beschwerden unmittelbar mit.
Waarschijnlijk en-en.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:29 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Eerder een poging van Merkel om kritiek van Duitse ondernemers voor te stellen als iets positiefs...
[..]
twitter:BBCSteveR twitterde op zondag 31-08-2014 om 09:35:10Food ban's a boon for the Belarus fish industry: Moscow shelves full of it (hang on, Belarus doesn't have a sea..!) http://t.co/DJSmXvfTTa reageer retweet
Ja andere verpakking in belarussia en je bent erquote:Op zondag 31 augustus 2014 15:45 schreef deelnemer het volgende:
[ afbeelding ]twitter:BBCSteveR twitterde op zondag 31-08-2014 om 09:35:10Food ban's a boon for the Belarus fish industry: Moscow shelves full of it (hang on, Belarus doesn't have a sea..!) http://t.co/DJSmXvfTTa reageer retweet
pak dan de rest er ook even bij, gewoon tot aan die rivier en Kiev als een nieuw oud-Berlijn opsplitsen. Gegarandeerd feest.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:43 schreef michaelmoore het volgende:
Poetin wil Oekraïne afsnijden van de Zwarte zee en de pijpline zeker stellen
[ afbeelding ]
De Wit-Russische garnaal, het lekkerst van allemaal!quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:45 schreef deelnemer het volgende:
[ afbeelding ]twitter:BBCSteveR twitterde op zondag 31-08-2014 om 09:35:10Food ban's a boon for the Belarus fish industry: Moscow shelves full of it (hang on, Belarus doesn't have a sea..!) http://t.co/DJSmXvfTTa reageer retweet
twitter:crusoes twitterde op donderdag 21-08-2014 om 07:58:28When jokes come alive. Shrimps from landlocked Belarus. RT @tvrain: Фото дня http://t.co/aJDGQjn5Mw reageer retweet
Mooie grappenquote:Op zondag 31 augustus 2014 15:54 schreef Igen het volgende:
[..]
De Wit-Russische garnaal, het lekkerst van allemaal!
[ afbeelding ]twitter:crusoes twitterde op donderdag 21-08-2014 om 07:58:28When jokes come alive. Shrimps from landlocked Belarus. RT @tvrain: Фото дня http://t.co/aJDGQjn5Mw reageer retweet
Sancties zijn effectief, maar dan vooral op een langere termijn. Tot dusver heeft Rusland echter nog genoeg reserves om de effecten te verzachten, net als wij gemakkelijk de tuinbouwers kunnen bijspringen.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:43 schreef Igen het volgende:
Er moet een afweging gemaakt worden of de sancties effectief zijn. Het lijkt me niet meer dan terecht om te stellen dat de negatieve effecten bij ons duidelijker zichtbaar zijn dan bij de Russen. Zeker vanuit ons gezichtspunt. De inschattingsfout die dat oplevert kan twee kanten op werken: het kan tot de onjuiste conclusie leiden dat de sancties niet effectief zijn en aangescherpt moeten worden, en het kan tot de onjuiste conclusie leiden dat we met de sancties in onze eigen voet schieten en dat ze daarom afgezwakt moeten worden.
Jongun, dat komt toch uit de garnalenfabriek.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:54 schreef Igen het volgende:
[..]
De Wit-Russische garnaal, het lekkerst van allemaal!
[ afbeelding ]twitter:crusoes twitterde op donderdag 21-08-2014 om 07:58:28When jokes come alive. Shrimps from landlocked Belarus. RT @tvrain: Фото дня http://t.co/aJDGQjn5Mw reageer retweet
Joh, dat zijn alle EU landen, maar Duitsland handelt veel met Rusland en die gaan echt niet harde sancties doen hoor.quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:04 schreef Nintex het volgende:
[..]
Sancties zijn effectief, maar dan vooral op een langere termijn. Tot dusver heeft Rusland echter nog genoeg reserves om de effecten te verzachten, net als wij gemakkelijk de tuinbouwers kunnen bijspringen.
De Russische economie is vergeleken met de EU een lachertje
[ afbeelding ]
Oh jawel, Merkel doet net als Putin aan populisme, en haar approval rating is nooit hoger geweest. De Duitsers zijn blij dat ze weer de leiding nemen in Europa.quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:15 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Joh, dat zijn alle EU landen, maar Duitsland handelt veel met Rusland en die gaan echt niet harde sancties doen hoor.
http://uk.reuters.com/art(...)dUKKBN0GU0YM20140830quote:Slovak PM slams sanctions on Russia, threatens to veto new ones
(Reuters) - Slovakia's Prime Minister Robert Fico slammed European Union sanctions on Russia as "meaningless and counterproductive" and threatened to veto additional measures, highlighting the internal divide within the EU over its tough stance on Russia.
"I consider sanctions meaningless and counterproductive," Fico told reporters early on Sunday after meeting fellow EU leaders in Brussels.
"Until we know the impact of the already imposed sanctions, it makes no sense to impose new ones."
EU leaders asked the European Commission, the EU executive, to draw up proposals for new sanctions on Russia over its action in Ukraine within a week, though they did not say when they could be implemented.
But Fico, whose country has previously been outspoken in its opposition to sanctions on Russia on which it depends for its natural gas supplies, said he would fight sanctions that would harm Slovakia's economic growth.
"Should there be proposals," he said, "I reserve a right to veto sanctions harming national interests of Slovakia."
Misleidende titel.quote:
twitter:Liveuamap twitterde op zondag 31-08-2014 om 15:58:37Ship was shelled near Mariupol http://t.co/C0pyAhqfHM via @xyevii_kharkov http://t.co/0Vq3qSjq7J reageer retweet
twitter:Liveuamap twitterde op zondag 31-08-2014 om 16:30:51Reports: Ukrainian border guard ship was striked by Russian jets http://t.co/rmYAffoWtO http://t.co/OM0wA55st4 reageer retweet
twitter:MiddleEast_BRK twitterde op zondag 31-08-2014 om 16:52:26The moment, the Ukrainian ship explodes after being hit by the Russian jet.#RussiaAttacksUkraine http://t.co/uykYBjvURo reageer retweet
Zo een minister zou Nederland ook moeten hebben.quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:25 schreef meth1745 het volgende:
[..]
http://uk.reuters.com/art(...)dUKKBN0GU0YM20140830
Benieuwd hoe de Russen dit uit gaan leggen. Piloot mocht een vakantievluchtje doen?quote:Op zondag 31 augustus 2014 16:58 schreef deelnemer het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Liveuamap twitterde op zondag 31-08-2014 om 15:58:37Ship was shelled near Mariupol http://t.co/C0pyAhqfHM via @xyevii_kharkov http://t.co/0Vq3qSjq7J reageer retweet
twitter:Liveuamap twitterde op zondag 31-08-2014 om 16:30:51Reports: Ukrainian border guard ship was striked by Russian jets http://t.co/rmYAffoWtO http://t.co/OM0wA55st4 reageer retweet
[ afbeelding ]twitter:MiddleEast_BRK twitterde op zondag 31-08-2014 om 16:52:26The moment, the Ukrainian ship explodes after being hit by the Russian jet.#RussiaAttacksUkraine http://t.co/uykYBjvURo reageer retweet
Kies maar:quote:Op zondag 31 augustus 2014 17:11 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Benieuwd hoe de Russen dit uit gaan leggen. Piloot mocht een vakantievluchtje doen?
"Vakantieganger op weg naar Krim liet per ongeluk iets uit raam vallen"quote:Op zondag 31 augustus 2014 17:11 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Benieuwd hoe de Russen dit uit gaan leggen. Piloot mocht een vakantievluchtje doen?
Moeten we dit gewoon als oorlogsverklaring zien?quote:Op zondag 31 augustus 2014 17:18 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Poetin heeft zojuist een interview gegeven waarin hij aangeeft dat Rusland zich uit humanitaire redenen nu wel met de strijd gaat bemoeien, dus dit past ook wel in dat plaatje.
Mee eens.quote:Op zondag 31 augustus 2014 17:10 schreef Woestijnvos het volgende:
[..]
Zo een minister zou Nederland ook moeten hebben.
Waarom niet?quote:Op zondag 31 augustus 2014 17:14 schreef Nintex het volgende:
[..]
Kies maar:
"Het was de CIA"
"Kiev heeft hun eigen boot opgeblazen om ons daarvan de schuld te geven als false flag aanval, omdat de EU niet meer sancties wil doorvoeren"
"Het zijn beelden uit een game"
"Wij feliciteren de seperatisten met het vernietigen van fascistische boten, leve Nieuw Rusland"
Heb je beelden ervan?quote:Op zondag 31 augustus 2014 17:18 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Poetin heeft zojuist een interview gegeven waarin hij aangeeft dat Rusland zich uit humanitaire redenen nu wel met de strijd gaat bemoeien, dus dit past ook wel in dat plaatje.
Nou nee, Poetin had het meer over een humanitaire interventie, zoals in Kosovo. Ik zeg het verkeerd, hij zinspeelde erop. Zie het NOS journaal van 17:00quote:Op zondag 31 augustus 2014 17:24 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Moeten we dit gewoon als oorlogsverklaring zien?
'Humanitair'.quote:Op zondag 31 augustus 2014 17:28 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Nou nee, Poetin had het meer over een humanitaire interventie, zoals in Kosovo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |