Dan mag je blij zijn dat je bij een bedrijf werkt met allemaal WO-ers.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:09 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
Jongen. Ik hen gewoon een jaarcontract. Maar goed. Als jij blij wordt van het idee dat ik werkloos bent en dat enige leuke is wat je deze dag mee maakt, dan ben je wel heel erg sad
Leuk detail. Bij mijn huidige baan was het eerste wat ze tijdens het gesprek zeiden "hbo'ers hoeven we hier niet". Ben dan ook direct aangenomen.
In tegendeel. Ik word gevraagd om te solliciteren. Zelfs door bedrijven die ik zelf al heb afgewezen.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:01 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gelul, je bent werkloos door je attitude.
Ik kan het ook niet helpen dat tegenwoordig zo'n beetje iedereen wo heeft en alleen de echte stakkers gefrustreerd achterblijven. Zie ook de reacties hier.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:04 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Nee ok maar dan nog, ze zullen lang niet allemaal WO niveau hebben, maar goed boeiend, het is en blijft 'n domme actie om toe te geven dat je alleen met mensen van een bepaald niveau omgaat.
Klopt. Ik word ondertussen door andere bedrijven gevraagd om bij ze te komen solliciteren maar daar moet ik helaas voor bedanken.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:10 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Klinkt als een geweldige baan voor je.
quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:23 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
Ik kan het ook niet helpen dat tegenwoordig zo'n beetje iedereen wo heeft en alleen de echte stakkers gefrustreerd achterblijven. Zie ook de reacties hier.
Alsof dat zo boeiend isquote:Op zondag 31 augustus 2014 15:21 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
In tegendeel. Ik word gevraagd om te solliciteren. Zelfs door bedrijven die ik zelf al heb afgewezen.
Zegt toch wel iets denk je niet?
Je hebt het tegen een WO-er hier. Stakker.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:23 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
Ik kan het ook niet helpen dat tegenwoordig zo'n beetje iedereen wo heeft en alleen de echte stakkers gefrustreerd achterblijven. Zie ook de reacties hier.
Het is omdat ie zich beter voelt als de "rest"quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:28 schreef Scorpie het volgende:
Best knap trouwens, met een paar posts zoveel mensen in een WGR topic over sollicitaties je zo laten uitkotsen. Dat is best knap Sporttas.
Welk papiertje heb jij aan de muur hangen jongeman?quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:30 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Zullen wij, stakkers, nu weer gewoon on topic gaan en de Hoogverhevene verder met rust laten?
Zo ben ik inderdaad niet. Persoonlijk vind ik ook niet dat dat doorschemert. Het enige wat ik zeg is dat de meeste mensen met wie ik omga WO hebben. Dat is geen bewuste keuzequote:Op zondag 31 augustus 2014 15:20 schreef kree het volgende:
Wil niet zeggen trouwens dat jij zo perse bent, maar het schemert wel een beetje door in je posts.
Niet zo genuanceerd johquote:(dat laatste trouwens in algemene zin, niet specifiek aan jou gericht)
WO.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:31 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Welk papiertje heb jij aan de muur hangen jongeman?
Wat moet hij nou weer in Japan?quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:15 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nou helemaal toppie jongen, je hebt gelijkgezinden gevonden. Kijken hoe lang je het bij die tokio uit gaat houden.
Zo kom je wel over anders.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:31 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
Zo ben ik inderdaad niet. Persoonlijk vind ik ook niet dat dat doorschemert. Het enige wat ik zeg is dat de meeste mensen met wie ik omga WO hebben. Dat is geen bewuste keuze
Echter veel mensen hier vinden het prachtig om het anders te interpeteren. En een lol dat ze hebben.
[..]
Niet zo genuanceerd johhet is fok.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hoop maar dat dat in het echt dan anders is
Do what you love, love what you do!
Nee, je zegt dat de mensen met wie je WILT omgaan WO moeten hebben. Dat is iets anders.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:31 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
Zo ben ik inderdaad niet. Persoonlijk vind ik ook niet dat dat doorschemert. Het enige wat ik zeg is dat de meeste mensen met wie ik omga WO hebben. Dat is geen bewuste keuze
Echter veel mensen hier vinden het prachtig om het anders te interpeteren. En een lol dat ze hebben.
[..]
Niet zo genuanceerd johhet is fok.
Heb je hier een quote van?quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee, je zegt dat de mensen met wie je WILT omgaan WO moeten hebben. Dat is iets anders.
quote:ben weer eens op gesprek bij een bedrijf. Zit met recruiter en een partner aan tafel. Al vrij snel zegt die partner "met wat voor mensen ga je graag om?". "Mensen zoals ikzelf die ook WO hebben" zeg ik.
Hij zei dat ie graag omgaat met mensen met WO.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee, je zegt dat de mensen met wie je WILT omgaan WO moeten hebben. Dat is iets anders.
Door de zolderkamerautisten van fok? Nou ik krijg er slapeloze nachten van.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:28 schreef Scorpie het volgende:
Best knap trouwens, met een paar posts zoveel mensen in een WGR topic over sollicitaties je zo laten uitkotsen.
Wat dacht je ervan niemand op voorhand uit te lachen en elkaars verschillende kennis-/kundegebieden te gebruiken in plaats van uit te sluiten.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:37 schreef Snoepje5 het volgende:
Als hbo'er lach ik wo'ers uit die geen praktijkervaring hebben.
Nou dat is minder vreemd, want dat is een reactie op.quote:Op zondag 31 augustus 2014 15:40 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
De posts van types als scorpie vergeet je er bij te zeggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |