Haha ajaxpubliekquote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:21 schreef erik013 het volgende:
[..]
En er staat ook nog eens een kloteteam op het veld dat al weken klotespel en een klotementaliteit laat zien
Als dat redenen zijn om niet te gaan, zou er geen hond meer in de Kuip zitten.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:21 schreef erik013 het volgende:
[..]
En er staat ook nog eens een kloteteam op het veld dat al weken klotespel en een klotementaliteit laat zien
Kap eens met die kankerirritante naamsverbasteringen.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:22 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Wie weet speelt allahkazam gewoon
Voor mij wel.quote:
Prioriteiten stellen. Wedstrijden van groepsfase staan hier al in de agenda, voor het geval dat. Die dagen zijn gewoon bezet.quote:
Hij was gewoon optimistischer en heeft de di en woe vrij gehoudenquote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:27 schreef Happel het volgende:
[..]
Prioriteiten stellen. Wedstrijden van groepsfase staan hier al in de agenda, voor het geval dat. Die dagen zijn gewoon bezet.
Die dagen waren al door iets anders bezet, een opleiding. Ik had wel de dinsdag en woensdag vrijgehouden.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:27 schreef Happel het volgende:
[..]
Prioriteiten stellen. Wedstrijden van groepsfase staan hier al in de agenda, voor het geval dat. Die dagen zijn gewoon bezet.
Ga eens doodquote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:24 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Kap eens met die kankerirritante naamsverbasteringen.
Zozo. Een ekte ektequote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:27 schreef Happel het volgende:
[..]
Prioriteiten stellen. Wedstrijden van groepsfase staan hier al in de agenda, voor het geval dat. Die dagen zijn gewoon bezet.
Ok, SjauerBaak.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:24 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Kap eens met die kankerirritante naamsverbasteringen.
quote:Fred Rutten heeft er alle vertrouwen in dat Feyenoord na jaren weer de groepsfase van de Europa League gaan bereiken. Na een 1-1 gelijkspel in Kiev staat morgen de return tegen Zorya Luhansk gepland. 'Iedereen wil graag de poulefase halen. Ik voel dat wij deze klus gaan klaren', vertelde de coach op de persconferentie voorafgaand aan het duel.
'In mijn beleving zit er voldoende vertrouwen in dit team om de klus te klaren', ging Rutten verder. De trainer denkt niet dat de tegenstander met iets verrassends komt. 'Ik verwacht dat Zorya niet heel anders zal spelen dan in de uitwedstrijd. Ze wachten op fouten van de tegenstander.'
twitter:JanDirkStouten twitterde op woensdag 27-08-2014 om 14:50:48Kazim is Europees geschorst vanwege een rode kaart in 2012 toen hij als speler van Olympiakos rood kreeg voor een opstootje na de wedstrijd. reageer retweet
Aldus zanger Rinustwitter:JanDirkStouten twitterde op woensdag 27-08-2014 om 14:50:48Kazim is Europees geschorst vanwege een rode kaart in 2012 toen hij als speler van Olympiakos rood kreeg voor een opstootje na de wedstrijd. reageer retweet
Kazimquote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:52 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:JanDirkStouten twitterde op woensdag 27-08-2014 om 14:50:48Kazim is Europees geschorst vanwege een rode kaart in 2012 toen hij als speler van Olympiakos rood kreeg voor een opstootje na de wedstrijd. reageer retweet
Nogal logisch anders kom je nooit van zijn schorsing af. Nu heeft hij iig 2 wedstrijden van zijn schorsing al gehad. Vind ik juist slim.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:53 schreef satecl het volgende:
[..]
KazimEn dan wil inschrijven voor deze wedstrijd
En de volgende wedstrijd ookquote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:53 schreef satecl het volgende:
[..]
KazimEn dan wil inschrijven voor deze wedstrijd
Die lui gaan echt niet blind aanvallen hoor.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:51 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Nogal een domme inschatting dat die gasten gaan wachten. Die gasten moeten juist.
Volgens mij weet Feyenoord dat niet eens. Zag het al gebeuren, laten invallen en dan achteraf eruitgegooid worden omdat hij niet speelgerechtig wasquote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:53 schreef satecl het volgende:
[..]
KazimEn dan wil inschrijven voor deze wedstrijd
Jij zal het weten. We zijn geen PSV hoor.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:55 schreef Thunder0x het volgende:
[..]
Volgens mij weet Feyenoord dat niet eens. Zag het al gebeuren, laten invallen en dan achteraf eruitgegooid worden omdat hij niet speelgerechtig was
Handig, want nu kan hij in een eventuele groepsfase gewoon meedoen.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:53 schreef satecl het volgende:
[..]
KazimEn dan wil inschrijven voor deze wedstrijd
Gebeurd vaak genoeg. Niet doen alsof het onmogelijk is.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:56 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Jij zal het weten. We zijn geen PSV hoor.
Die gaan met zijn elven naar achter hangen en hopen op fouten. (die echt wel gaan komen)quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:55 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Die lui gaan echt niet blind aanvallen hoor.
Ik zou wel wachten als ik hun was, want wij hebben het geduld niet en gaan gegarandeerd fouten maken.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:51 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Nogal een domme inschatting dat die gasten gaan wachten. Die gasten moeten juist.
quote:Ruben Schaken noemde het tweeluik tegen Zorya Luhank op voorhand een 'buitenkans'. Het was de ideale tegenstander om nu dan eindelijk groepsfase Europees voetbal te halen. Op de persconferentie van vandaag herhaalde de aanvaller zijn woorden.
'Zorya is niet de sterkste Europese tegenstander van de afgelopen jaren. Dit is de ideale gelegenheid om de groepsfase te halen', aldus Schaken, die zijn basisplaats terug heeft veroverd. Ook morgen staat hij zeker aan de aftrap.
Dat liet trainer Fred Rutten de pers op een komische wijze weten. De coach kreeg de vraag of hij Schaken morgen zou opstellen. 'Wil je spelen morgen?', vroeg Rutten vervolgens aan Schaken. 'Ja, trainer', was het antwoord. 'Dan stel ik je op.'
Fred wist het al.quote:Colin Kazim-Richards zal tegen FC Twente zo goed als zeker voor het eerst bij de wedstrijdselectie van Feyenoord zitten. Wegens een schorsing die dateert uit 2012 mag hij er morgen tegen Zorya niet bij zijn.
'Kazim-Richards is fysiek goed op weg, maar is er vanwege een schorsing niet bij. Die schorsing dateert van 2012', was trainer Fred Rutten duidelijk op de persconferentie. Mocht Feyenoord groepsfase Europa League halen, dan moet Kazim ook het eerste groepsduel missen door diezelfde schorsing.
Twee jaar geleden kreeg Kazim een rode kaart omdat hij was betrokken bij een opstootje na de wedstrijd tegen Olympiakos. Daarvoor kreeg hij drie wedstrijden schorsing.
Hij is wel heel overtuigt van zichzelf hè?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:02 schreef Luni het volgende:
Te Vrede: 'Nog een jaar als pinch-hitter wordt lastig'
Mitchell Te Vrede is na het vertrek van Graziano Pellè de eerste spits bij Feyenoord. In de eerste wedstrijden van het seizoen wist de jonge Te Vrede al een aantal keer het net te vinden. Toch is Feyenoord op zoek naar een nieuwe eerste spits.
Te Vrede snapt daar zelf niet veel van. "Als Ronald Koeman en Pierre van Hooijdonk het in je zien zitten, zul je wel iets kunnen, toch" aldus Te Vrede in de Voetbal International.
"Nog een jaar als pinch-hitter wordt lastig, denk ik. Zo'n seizoen als het vorige moet het niet meer worden voor mij. Ik weet wat ik kan en wat ik wil. En dat is de vaste eerste spits worden in de Kuip", eindigt hij.
Dat kunnen die gehandicapten ook helemaal nietquote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:55 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Die lui gaan echt niet blind aanvallen hoor.
Hou je bek dan gewoon.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:04 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dat kunnen die gehandicapten ook helemaal niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |