FOK!forum / Klaagbaak / Vrijheid, kortzichtigheid en massa consumptie.
Spongebosswoensdag 27 augustus 2014 @ 09:55
Geen camera filmt kameraadschap. We hebben allemaal branden uit hetzelfde vuur. Contact met familieleden via de advocaat, we drinken melk van dieren omdat we te oud zijn om aan de borst te drinken. Rokende vrouwen duwen kinderwagens en knallen recht op je hiel, oude mensen blokkeren de weg op dezelfde weg. Mensen slaan wild om zich heen en raken altijd, altijd dezelfde.

Al Qaeda, IS, en Boko Haram blijven bomaanslagen in openbare plaatsen maken. De oneindige drank op de openbare plaatsen, terras zitters en paradijsvogels in het vizier. Maar het gaat ons allemaal niets aan het maakt ons niet uit. Een huilend kind op een poster beweegt ons tot tranen, vrij triest dat we ons dan goed voelen als we geld overmaken via de telefoon, alsof het kind dan gered is? 10 procent van het minimumloon dat met belastinggeld betaald wordt gaat naar de politie om voetbalwedstrijden veilig te laten verlopen, en niemand stelt vragen. Bedrijven willen enkel winst en verdrinken de walvissen in visolie.

Mijn kelder zit tot de rand vol met gadgets uit China, we tellen onze stappen pas als we daar zijn. We krijgen echter nooit genoeg, we voelens ons niet op onze plaats, destructieve de-constructieve praktijken, we blijven kopen. We bouwen zelf nooit iets op maken geen eigen jam, we zijn zelf niet meer dan wat kalen koppen. Natuurlijk alleen figuurlijk, of letterlijk?

Op afstand bestuurd door propaganda we weten van onze vrije verkiezingen en vrijheid van keuze, niets te hebben om meer te hebben kiezen, hetzelfde idee we zijn akkoord gegaan.
#ANONIEMwoensdag 27 augustus 2014 @ 09:57
Neem nog een pilletje
HeatWavewoensdag 27 augustus 2014 @ 09:57
Apen en een pak zout, door het ei viel de schaar van het balkon, maar iedereen snapt dat, want 1 of je zus, het komt allemaal geel.

Dus ja, genetisch of karnemelk, doorgaans zekerheid, maar woensdag zeewierkleur.

Denk ik.
Balo45telliwoensdag 27 augustus 2014 @ 09:57
Te lang niet gelezen
gianni61woensdag 27 augustus 2014 @ 09:58
quote:
we zijn zelf niet meer dan wat kalen koppen.
kale koppen, niet te stoppen
DEVIEZEMAN.woensdag 27 augustus 2014 @ 10:03
terechte klacht... de mensheid is 1 groot virus die alles in z'n omgeving naar de klote helpt
Frozen-assassinwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:03
Het is pas 10 uur en nu al dronken Spongeboss?
#ANONIEMwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:05
Soms is het leven chocolade melk en de andere keer weer citrussap. Soms moet je door het zure heen om het zoete te krijgen maar veel mensen waarderen het zure niet. De hele wereld zit vol lange tenen en de hele mensheid zou eigenlijk moeten dansen om hier omheen te kunnen maar in plaats daarvan doen ze een soort klompendans die niemand ontziet.
broodnodig.brood.nodig.woensdag 27 augustus 2014 @ 10:05
te lang
Sosawoensdag 27 augustus 2014 @ 10:09
Helemaal mee eens. Planten op de vensterbank, te veel om op te noemen. En dat terwijl men achter het bureau werkt en de geraniums niet eens meer opvalt als ze de pensioenleeftijd bereikt hebben. Gisteren nog, toen de AH uitverkoop hield. Niemand die het opvalt, alle bloemen bij de kassa. En maar klagen over enge ziektes en koude emmers. Nee, als we de televisie moeten geloven en kijken naar het gedrocht van de maatschappij zal iedere kroeg moeten sluiten. Denk aan degene die minder verdienen dat ze uitgeven, en dan spreken over geld. Kopen we weer nieuwe neppers uit China, eindigt toch op zolder. En dat terwijl de waterlelies verzuipen, waarachtig. Ik begrijp het niet langer.
M0cr1nat0rwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:14
Ze zouden een wietblock op de nieuwe topic knop moeten inbouwen.
voederbietelwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:16
Ik heb van de week nog zelf jam gemaakt.
Spongebosswoensdag 27 augustus 2014 @ 10:17
quote:
1s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:14 schreef M0cr1nat0r het volgende:
Ze zouden een wietblock op de nieuwe topic knop moeten inbouwen.
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
Het is pas 10 uur en nu al dronken Spongeboss?
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 09:57 schreef TUFKAL het volgende:
Neem nog een pilletje
Grappig hier staan waarheden in en jullie beginnen alle drie over middelen die mijn gemoedstoestand zouden kunnen beïnvloeden dit terwijl hier de waarheid staat.
2NutZwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:22
Zelfbenoemde labiele orakel van baggertroep :')
DEVIEZEMAN.woensdag 27 augustus 2014 @ 10:24
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:17 schreef Spongeboss het volgende:

[..]

[..]

[..]

Grappig hier staan waarheden in en jullie beginnen alle drie over middelen die mijn gemoedstoestand zouden kunnen beïnvloeden dit terwijl hier de waarheid staat.
Mensen gooien liever een emmer water over zichzelf heen dan er een sec. bij stil te staan....

Maar we komen onvermijdelijk op de spreekwoordelijke koffie *O* :D

world_population_1050_to_2050.jpg
Opa.Bakkebaardwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:25
raas·kal·len (raaskalde, heeft geraaskald)

• 1 onzinnig praten
• 2 ijlen
Partypoeperwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:28
Rookgordijnen vormen dan ook de tendens. Als een luchtballon, zo zwemmen de modules door de orde van de dag.

En denk dan niet je te kunnen verbergen onder de poten van de gansmeeuwen. Het zijn tenslotte de oppervlakkige wolkbreuken die de aarde doen zweven op talloze scheuren.
Spongebosswoensdag 27 augustus 2014 @ 10:34
quote:
14s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:25 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
raas·kal·len (raaskalde, heeft geraaskald)

• 1 onzinnig praten
• 2 ijlen
Er zit veel waarheid in als je daar niet bij stil wilt staan. Het is toch zo kinderen staan huilend op een poster en mensen voelen zich goed als ze geld overmaken. Is het kind daarmee gered? Zien we geld dan als het redmiddel dat dat kind moet redden terwijl het kind ook liefde nodig heeft en een gezin dat hem welkom heet? Nee biljetten met cijfertjes erop die zorgen voor een goed leven.
DEVIEZEMAN.woensdag 27 augustus 2014 @ 10:36
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:34 schreef Spongeboss het volgende:

[..]

Er zit veel waarheid in als je daar niet bij stil wilt staan. Het is toch zo kinderen staan huilend op een poster en mensen voelen zich goed als ze geld overmaken. Is het kind daarmee gered? Zien we geld dan als het redmiddel dat dat kind moet redden terwijl het kind ook liefde nodig heeft en een gezin dat hem welkom heet? Nee biljetten met cijfertjes erop die zorgen voor een goed leven.
Hoe had jij het in gedachten dan?
Spongebosswoensdag 27 augustus 2014 @ 10:37
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:36 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:

[..]

Hoe had jij het in gedachten dan?
Nou ik zeg niet dat ik iets in gedachten heb maar geld overmaken en dan je handen in onschuld wassen en met je gezin met kerstmis uitgebreid gaan eten. Of 200 euro neertikken voor een fles wijn, ja, ja....

Kijk mensen haten op de katholieke kerk maar daar zijn kloosters waar nonnen voor die kinderen zorgen. En voordat iedereen begint met kindermisbruik bij kloosters komt dat niet vaak voor mag ik hopen.

Maar weeshuizen etc hebben ook nare verhalen, maar we moeten zorgen dat er dat soort huizen zijn en gezinnen die willen adopteren in plaats van hun eigen kroos maken.

Dan kunnen de grote explosieve groei terugdringen.
SpecialKwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:41
Ik zie spongeboss maar zelden iets zinnigs roepen. Ik ben na ongeveer 4 zinnen afgehaakt. Is het het waard om mijn hersenen te verkrachten met de rest van zijn gelul?
#ANONIEMwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:41
quote:
2s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:16 schreef voederbietel het volgende:
Ik heb van de week nog zelf jam gemaakt.
En een palletbank las ik. Ik heb afgelopen weekend een houten handgrip voor m'n gebeiteld. Eerste keer dat ik het deed. Ging beter dan verwacht alleen ik denk dat ik een tweede poging ga wagen gezien in de eerste versie nog wat moeilijk verwijderbare beitelgroeven zitten.
voederbietelwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:44
quote:
1s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:41 schreef hoink581 het volgende:

[..]

En een palletbank las ik. Ik heb afgelopen weekend een houten handgrip voor m'n gebeiteld. Eerste keer dat ik het deed. Ging beter dan verwacht alleen ik denk dat ik een tweede poging ga wagen gezien in de eerste versie nog wat moeilijk verwijderbare beitelgroeven zitten.
Een handgreep voor wat?
TwentyFourrwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:47
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:44 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Een handgreep voor wat?
Voor z'n, dat kun je toch lezen?
#ANONIEMwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:53
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:44 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Een handgreep voor wat?
Camera.
voederbietelwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:54
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:47 schreef TwentyFourr het volgende:

[..]

Voor z'n, dat kun je toch lezen?
handjob ook erg leuk als hij in bvb aleen jeans en sneakers is gekleed en bovenlijf ontkleed . en jij dan in bvb normale maar sexy kleding , leuk uniformpje of gewoon naakt zijdelings over hem heen glijd van benede naar boven terwijl je hande hem lagnzaam en teder ontdekken . die glijde voor je uit langzaam omhoog over zijn jeans , ff het kruis betaste en verder omhoog , terwijl je zelf hem over zijn jeans heen kust en likt terwijl je hem verleidend aankijkt . zo ga je hellemaal omhoog en kus je hem zachtjes/teder/passioneel terwijl je 1 hand op z'n borstkas houd en de ander langzaam omlaag schuiifd , over zijn jeans teased , jeans opend en over zijn boxer teased , dan de boxer in glijd en met het gereedschap zachtjes speelt , zijn boxer/jeans omlaag en een handjob geeft terwijl je hem blijft zoennen , op z'n mond in z'n nek op z'n borskas , en met je andere hand z'n hoofd ondersteud . wat ook helpt is je tong daarbij gebruiken z'n oor te liken over het randje , of door z'n nek te likken , zelfde voor borstkas . geloof maar van een vent , das een heerlijke rustige tedere overdaad van stimulance ;)
TwentyFourrwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:54
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:54 schreef voederbietel het volgende:

[..]

handjob ook erg leuk als hij in bvb aleen jeans en sneakers is gekleed en bovenlijf ontkleed . en jij dan in bvb normale maar sexy kleding , leuk uniformpje of gewoon naakt zijdelings over hem heen glijd van benede naar boven terwijl je hande hem lagnzaam en teder ontdekken . die glijde voor je uit langzaam omhoog over zijn jeans , ff het kruis betaste en verder omhoog , terwijl je zelf hem over zijn jeans heen kust en likt terwijl je hem verleidend aankijkt . zo ga je hellemaal omhoog en kus je hem zachtjes/teder/passioneel terwijl je 1 hand op z'n borstkas houd en de ander langzaam omlaag schuiifd , over zijn jeans teased , jeans opend en over zijn boxer teased , dan de boxer in glijd en met het gereedschap zachtjes speelt , zijn boxer/jeans omlaag en een handjob geeft terwijl je hem blijft zoennen , op z'n mond in z'n nek op z'n borskas , en met je andere hand z'n hoofd ondersteud . wat ook helpt is je tong daarbij gebruiken z'n oor te liken over het randje , of door z'n nek te likken , zelfde voor borstkas . geloof maar van een vent , das een heerlijke rustige tedere overdaad van stimulance ;)
Klaargekomen na de eerste zin
voederbietelwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:54
quote:
1s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:53 schreef hoink581 het volgende:

[..]

Camera.
Oh ok, cool. Grof beitelen en dan met de vijl afwerken zou ik zeggen.
Knowledge_seekerwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:55
Leuke schrijfstijl. :')
voederbietelwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:55
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:54 schreef TwentyFourr het volgende:

[..]

Klaargekomen na de eerste zin
is meer induviduele preferentie hoe je het doet .
ligt meer aan wat de gene van wie het gereedschap onderhande word genomen het vind .
perssonlijk zelf ben ik niet zo van in de tegengestelde richting , liever 1 richtings verkeer voor onderhoud ;) lippen stukje over de eikel en dan weer terug tot slechts alleen de top nog tussen de lippen zit , en zo heen en weer , en de hand meegaande bewegeing . de tong ook gebruiken die beetje binnesmond in een tuitje buigen en ietje omlaag zodat de eikel onderlangs gelijd kan worden . en als de eikle hellemaal binne is voor dat korte moment tot die weer terugschuuft ff met het puntje van je tond aan de onderkant van de eikel vlak bij/achter het richeltje ff kriebelen om extra te stimuleren ;)
lippen bij het omsluiten goed strak houden en ook een klein beetje zuigen met genoeg speeksel om alles heerlijk te laten glijden .
ook leuk om bvb xtje van te voren een ijsje te eten of met ijsblokjes ff in je mond te spelen om zo een stimulance van verschillende tempraturen te veroorzaken .
GrumpyCatwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:56
Die lappen tekst :'( :'(
TwentyFourrwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:57
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:55 schreef voederbietel het volgende:

[..]

is meer induviduele preferentie hoe je het doet .
ligt meer aan wat de gene van wie het gereedschap onderhande word genomen het vind .
perssonlijk zelf ben ik niet zo van in de tegengestelde richting , liever 1 richtings verkeer voor onderhoud ;) lippen stukje over de eikel en dan weer terug tot slechts alleen de top nog tussen de lippen zit , en zo heen en weer , en de hand meegaande bewegeing . de tong ook gebruiken die beetje binnesmond in een tuitje buigen en ietje omlaag zodat de eikel onderlangs gelijd kan worden . en als de eikle hellemaal binne is voor dat korte moment tot die weer terugschuuft ff met het puntje van je tond aan de onderkant van de eikel vlak bij/achter het richeltje ff kriebelen om extra te stimuleren ;)
lippen bij het omsluiten goed strak houden en ook een klein beetje zuigen met genoeg speeksel om alles heerlijk te laten glijden .
ook leuk om bvb xtje van te voren een ijsje te eten of met ijsblokjes ff in je mond te spelen om zo een stimulance van verschillende tempraturen te veroorzaken .
:9~
voederbietelwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:57
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:57 schreef TwentyFourr het volgende:

[..]

:9~
op de achterbank in het donker van de nacht , je blindoekt haar , bind haar armen achter haar rug en zet heer op haar knieen op de achterbank op de plek waar jij zit , ( tip een halsband met een stevig touw of ketting om haar nek kan een leuke accosaris zijn ) Jij zit schuit enigzinds onderuitgezakt , half tege de deur half tege de bank , zij met haar benne gebogen om je heen met haar rug leunnen tegen jou . jij in jeans en sneakers met ontblood bovenlijf , zij nog steeds in haar kleren . je hande betaste haar voorzichtig langzaam zachtjes en tededr over haar kleding en ondekt hiermee de contuouren van haar lichaam . begin hiermee bij de midsectie ( buik ) en wrijf/masseer met 1 hand langzaam omlaaag langs de buitekant van haar bennen , dan terug omhoog met die hand langzaam over de bovenkant van de bennen en terug omlaag , omlaag aangekomen weer langzaam omhoog aan de binnekant van de benne tot vlak bij de machise grot . ( let wel op teasen , dus dicht bij maar niet hellemaal ;) dit ff blijven doen terwijl je andere hand langzaam via haar zij opdezelfde manier omhoog is gegaan ( tip gebruik je vingers zo nu en dan alsof het van die vingers van een massage apparaat zijn en laat je vingers haar op gevoelige plekken teasend masseren ;) met andere hand langzaam omhoog over de zijkant van haar borsten heel ffjtes daar houden om ff met de bosrst nog in kleding te spelen , ff zactjes/firm vastpakken ;) dan verder omhood over haar nek waar je haar ff in een chokegreep ( let op slechts de greep niet echt choke ) dan naar haar kin die vastpaken en haar hoofd naar je toe draaien om haar zachtjes en teder te kunnen zoennen ;) dit allemaal voordat je haar echt zoent , terwijl je zachtjes tegen het randje van haar oor en in haar nek blaast , op dominante manier haar late merken hoeveel je haar waardeert door haar dit in haar oor te fluisteren . ( wat bedeol ik dan , als een echte vent , niet van die poezilige en fuzzy woordjes of uitspraken - hou hwet simple dominant als een echte vent , fluister haar hoe geil je haar er uit vond zien en nu nog geiler , dat ze van jou is ect. verzet is zinloos want ze geniet namelijk al , ze kan niet aan het genot ontsnapen , je doet alles met haar wat je wilt , ect. ) ik weet kan moeilijk zijn is ook fftjes oefennen ( tip mes , touw , ducktape , juttezak , zwart lederen handschoennen , bivak muts & een verlate plek s'nachts waar genoeg vrouwlijk volk langskomt XD )
tevends waneer je tege haar op die manier fluisterd geef haar een lik langs de rand van haar oor en door haar nek , die manier laten merken dat de grote boze wolf het hapje wel smakkelijk vind ;)
dit rustig aan allemaal blijven doen en haar rustig uitpakken ( laag voor laag , niet alles tegelijk en er gelijk op ) elke x dat je er weer een laag van af hebt gestript weer rustig verder op de manier zoals boven beschreven . ( doe dit tot slechts allen nog haar ondergoed of geheel naakt & geblindoekt/armen gebonden ) till haar nu voorzichtig iets op en zet haar schuin half onderuit leunend tegen halfe deur en halve bank in dezelfde houding . op die manier kun je verder vanaf de voorkant .
je kunt nu ruastig en teder je gang gaan haar overal betasten , met haar spellen , masseren en teasen ( tip met haar ondergoed aan is leuker , kun je nammelijk teasend over haar broekje/slipje ect. heen teasen met je vingers , zelfde voor bh ) ( tip corset bij dit alles is ook er leuk en erg modiues ) ok tijd voor de meerkeuse optie , keus 1 je ontbind haar armen , maar laat de blindoek en de halsband met touw/ketting (om toch wel ff dat dominante/teasende te blijve behouden )
optie 2 je laat haar gebonde zoals ze al was . ( dit kan met zonder ondergoed ) laat je keuze weten en ik ga verder met de uitleg ;)

SPOILER
Ik wist niet dat seksualiteit ook vol zat met goede users.
Spongebosswoensdag 27 augustus 2014 @ 10:58
Jongens willen jullie elders offtopic gaan laatste waarschuwing.

KLB / [KLB SC] Piempies
Hier kan het verder.
SpecialKwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:59
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 09:55 schreef Spongeboss het volgende:
Geen camera filmt kameraadschap.
Nog nooit een homoporno gezien, zeker?
#ANONIEMwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:59
Ik wil ook oneindige drank niet alleen openbaar maar ook prive
TwentyFourrwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:59
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:57 schreef voederbietel het volgende:
SPOILER
[..]

op de achterbank in het donker van de nacht , je blindoekt haar , bind haar armen achter haar rug en zet heer op haar knieen op de achterbank op de plek waar jij zit , ( tip een halsband met een stevig touw of ketting om haar nek kan een leuke accosaris zijn ) Jij zit schuit enigzinds onderuitgezakt , half tege de deur half tege de bank , zij met haar benne gebogen om je heen met haar rug leunnen tegen jou . jij in jeans en sneakers met ontblood bovenlijf , zij nog steeds in haar kleren . je hande betaste haar voorzichtig langzaam zachtjes en tededr over haar kleding en ondekt hiermee de contuouren van haar lichaam . begin hiermee bij de midsectie ( buik ) en wrijf/masseer met 1 hand langzaam omlaaag langs de buitekant van haar bennen , dan terug omhoog met die hand langzaam over de bovenkant van de bennen en terug omlaag , omlaag aangekomen weer langzaam omhoog aan de binnekant van de benne tot vlak bij de machise grot . ( let wel op teasen , dus dicht bij maar niet hellemaal ;) dit ff blijven doen terwijl je andere hand langzaam via haar zij opdezelfde manier omhoog is gegaan ( tip gebruik je vingers zo nu en dan alsof het van die vingers van een massage apparaat zijn en laat je vingers haar op gevoelige plekken teasend masseren ;) met andere hand langzaam omhoog over de zijkant van haar borsten heel ffjtes daar houden om ff met de bosrst nog in kleding te spelen , ff zactjes/firm vastpakken ;) dan verder omhood over haar nek waar je haar ff in een chokegreep ( let op slechts de greep niet echt choke ) dan naar haar kin die vastpaken en haar hoofd naar je toe draaien om haar zachtjes en teder te kunnen zoennen ;) dit allemaal voordat je haar echt zoent , terwijl je zachtjes tegen het randje van haar oor en in haar nek blaast , op dominante manier haar late merken hoeveel je haar waardeert door haar dit in haar oor te fluisteren . ( wat bedeol ik dan , als een echte vent , niet van die poezilige en fuzzy woordjes of uitspraken - hou hwet simple dominant als een echte vent , fluister haar hoe geil je haar er uit vond zien en nu nog geiler , dat ze van jou is ect. verzet is zinloos want ze geniet namelijk al , ze kan niet aan het genot ontsnapen , je doet alles met haar wat je wilt , ect. ) ik weet kan moeilijk zijn is ook fftjes oefennen ( tip mes , touw , ducktape , juttezak , zwart lederen handschoennen , bivak muts & een verlate plek s'nachts waar genoeg vrouwlijk volk langskomt XD )
tevends waneer je tege haar op die manier fluisterd geef haar een lik langs de rand van haar oor en door haar nek , die manier laten merken dat de grote boze wolf het hapje wel smakkelijk vind ;)
dit rustig aan allemaal blijven doen en haar rustig uitpakken ( laag voor laag , niet alles tegelijk en er gelijk op ) elke x dat je er weer een laag van af hebt gestript weer rustig verder op de manier zoals boven beschreven . ( doe dit tot slechts allen nog haar ondergoed of geheel naakt & geblindoekt/armen gebonden ) till haar nu voorzichtig iets op en zet haar schuin half onderuit leunend tegen halfe deur en halve bank in dezelfde houding . op die manier kun je verder vanaf de voorkant .
je kunt nu ruastig en teder je gang gaan haar overal betasten , met haar spellen , masseren en teasen ( tip met haar ondergoed aan is leuker , kun je nammelijk teasend over haar broekje/slipje ect. heen teasen met je vingers , zelfde voor bh ) ( tip corset bij dit alles is ook er leuk en erg modiues ) ok tijd voor de meerkeuse optie , keus 1 je ontbind haar armen , maar laat de blindoek en de halsband met touw/ketting (om toch wel ff dat dominante/teasende te blijve behouden )
optie 2 je laat haar gebonde zoals ze al was . ( dit kan met zonder ondergoed ) laat je keuze weten en ik ga verder met de uitleg ;)
SPOILER
Ik wist niet dat seksualiteit ook vol zat met goede users.
Hoe heet deze schrijver?
voederbietelwoensdag 27 augustus 2014 @ 10:59
quote:
4s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:58 schreef Spongeboss het volgende:
Jongens willen jullie elders offtopic gaan laatste waarschuwing.

KLB / [KLB SC] Piempies
Hier kan het verder.
Wil je zeggen dat onze posts niet over kortzichtigheid gaan?
voederbietelwoensdag 27 augustus 2014 @ 11:00
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:59 schreef TwentyFourr het volgende:

[..]

Hoe heet deze schrijver?
ThunderXIII
SpecialKwoensdag 27 augustus 2014 @ 11:00
quote:
4s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:58 schreef Spongeboss het volgende:
Jongens willen jullie elders offtopic gaan laatste waarschuwing.

KLB / [KLB SC] Piempies
Hier kan het verder.
Op straffe van wat?
16meterwoensdag 27 augustus 2014 @ 11:00
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:09 schreef Sosa het volgende:
Helemaal mee eens. Planten op de vensterbank, te veel om op te noemen. En dat terwijl men achter het bureau werkt en de geraniums niet eens meer opvalt als ze de pensioenleeftijd bereikt hebben. Gisteren nog, toen de AH uitverkoop hield. Niemand die het opvalt, alle bloemen bij de kassa. En maar klagen over enge ziektes en koude emmers. Nee, als we de televisie moeten geloven en kijken naar het gedrocht van de maatschappij zal iedere kroeg moeten sluiten. Denk aan degene die minder verdienen dat ze uitgeven, en dan spreken over geld. Kopen we weer nieuwe neppers uit China, eindigt toch op zolder. En dat terwijl de waterlelies verzuipen, waarachtig. Ik begrijp het niet langer.
ja dit dus
Thereyougowoensdag 27 augustus 2014 @ 11:05
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:03 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
terechte klacht... de mensheid is 1 groot virus die alles in z'n omgeving naar de klote helpt
Die virus? Die meisje?
erik013woensdag 27 augustus 2014 @ 11:08
Neem nog een porties paddo's.
Spongebosswoensdag 27 augustus 2014 @ 11:21
quote:
14s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 11:08 schreef erik013 het volgende:
Neem nog een porties paddo's.
Paddo's gebruik ik niet.
DEVIEZEMAN.woensdag 27 augustus 2014 @ 11:23
quote:
1s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 11:05 schreef Thereyougo het volgende:

[..]

Die virus? Die meisje?
oke oke, shame on me o|O
#ANONIEMwoensdag 27 augustus 2014 @ 11:27
Daarbij wil ik nog aantekenen dat als er een god is die mij kan voorzien van oneindige hoeveelheid drank, ik het logisch en kritisch denken vrij snel laat varen.
Spongebosswoensdag 27 augustus 2014 @ 11:41
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 11:27 schreef Chewie het volgende:
Daarbij wil ik nog aantekenen dat als er een god is die mij kan voorzien van oneindige hoeveelheid drank, ik het logisch en kritisch denken vrij snel laat varen.
Water in wijn mijn vriend.
#ANONIEMwoensdag 27 augustus 2014 @ 12:06
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 11:41 schreef Spongeboss het volgende:

[..]

Water in wijn mijn vriend.
Aangelengde drank is duivels :{w
Vlad_Benetwoensdag 27 augustus 2014 @ 12:16
Daarom moet je je blikveld wat vernauwen en voor je eigen kippen zorgen. Als iedereen dat doet, hebben alle kippen het goed.

:W

[ Bericht 0% gewijzigd door Vlad_Benet op 27-08-2014 12:24:39 ]
Leafeon672woensdag 27 augustus 2014 @ 12:16
Schrijf je samenstellingen eens aan elkaar.
hugo2409woensdag 27 augustus 2014 @ 13:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 09:55 schreef Spongeboss het volgende:
Mijn kelder zit tot de rand vol met gadgets uit China, we tellen onze stappen pas als we daar zijn. We krijgen echter nooit genoeg, we voelens ons niet op onze plaats, destructieve de-constructieve praktijken, we blijven kopen. We bouwen zelf nooit iets op maken geen eigen jam, we zijn zelf niet meer dan wat kalen koppen. Natuurlijk alleen figuurlijk, of letterlijk?
Dit doet mij denken aan "a perfect day for bananafish" van Salinger.

Voor de rest goede punten (ook al is het negatief betekend niet dat het onzin is).
pijltjegooienwoensdag 27 augustus 2014 @ 13:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:54 schreef voederbietel het volgende:

[..]

handjob ook erg leuk als hij in bvb aleen jeans en sneakers is gekleed en bovenlijf ontkleed . en jij dan in bvb normale maar sexy kleding , leuk uniformpje of gewoon naakt zijdelings over hem heen glijd van benede naar boven terwijl je hande hem lagnzaam en teder ontdekken . die glijde voor je uit langzaam omhoog over zijn jeans , ff het kruis betaste en verder omhoog , terwijl je zelf hem over zijn jeans heen kust en likt terwijl je hem verleidend aankijkt . zo ga je hellemaal omhoog en kus je hem zachtjes/teder/passioneel terwijl je 1 hand op z'n borstkas houd en de ander langzaam omlaag schuiifd , over zijn jeans teased , jeans opend en over zijn boxer teased , dan de boxer in glijd en met het gereedschap zachtjes speelt , zijn boxer/jeans omlaag en een handjob geeft terwijl je hem blijft zoennen , op z'n mond in z'n nek op z'n borskas , en met je andere hand z'n hoofd ondersteud . wat ook helpt is je tong daarbij gebruiken z'n oor te liken over het randje , of door z'n nek te likken , zelfde voor borstkas . geloof maar van een vent , das een heerlijke rustige tedere overdaad van stimulance ;)
Nightquest777woensdag 27 augustus 2014 @ 13:58
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:37 schreef Spongeboss het volgende:

[..]

Nou ik zeg niet dat ik iets in gedachten heb maar geld overmaken en dan je handen in onschuld wassen en met je gezin met kerstmis uitgebreid gaan eten. Of 200 euro neertikken voor een fles wijn, ja, ja....

Ik rook soms cubaanse sigaren van 15+ euro. Ik heb een computer van enkele duizenden euro's en mijn twee auto's waarvan 1 prachtige BMW zal ik maar niet over beginnen. Ik sta echter ook stil bij mij mijn medemens, en ik ben van mening dat ik het beste kan helpen door financiële steun aan kleine goede doelen die weinig overhead kennen door een absentie van topsalarissen. Vrienden van mij kunnen het financieel niet veroorloven om donaties te doen, en hebben hun hands-on vaardigheden ingezet om 2 jaar in Roemenië huizen en scholen te bouwen - terwijl de lokale bevolking letterlijk toekijkt en NIETS doet. Ieder zijn eigen manier toch?

Het is niet verkeerd om te genieten van het leven. Zodra je stopt met genieten omdat het in het leven oneerlijk verdeeld is dan is het einde zoek: dan eindig je depressief in de goot, of, nog erger, je gaat onsamenhangende topics schrijven op FOK!
FFloruswoensdag 27 augustus 2014 @ 14:21
:O
KLTZKwoensdag 27 augustus 2014 @ 14:41
Ooit op het idee gekomen om levo te gaan geven, Sponge?
Spongebosswoensdag 27 augustus 2014 @ 14:41
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 13:31 schreef hugo2409 het volgende:

[..]

Dit doet mij denken aan "a perfect day for bananafish" van Salinger.

Voor de rest goede punten (ook al is het negatief betekend niet dat het onzin is).
Bedankt man. Salinger schreef best baas.
Hineniwoensdag 27 augustus 2014 @ 14:55
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 09:55 schreef Spongeboss het volgende:
Geen camera filmt kameraadschap. We hebben allemaal branden uit hetzelfde vuur. Contact met familieleden via de advocaat, we drinken melk van dieren omdat we te oud zijn om aan de borst te drinken. Rokende vrouwen duwen kinderwagens en knallen recht op je hiel, oude mensen blokkeren de weg op dezelfde weg. Mensen slaan wild om zich heen en raken altijd, altijd dezelfde.

Al Qaeda, IS, en Boko Haram blijven bomaanslagen in openbare plaatsen maken. De oneindige drank op de openbare plaatsen, terras zitters en paradijsvogels in het vizier. Maar het gaat ons allemaal niets aan het maakt ons niet uit. Een huilend kind op een poster beweegt ons tot tranen, vrij triest dat we ons dan goed voelen als we geld overmaken via de telefoon, alsof het kind dan gered is? 10 procent van het minimumloon dat met belastinggeld betaald wordt gaat naar de politie om voetbalwedstrijden veilig te laten verlopen, en niemand stelt vragen. Bedrijven willen enkel winst en verdrinken de walvissen in visolie.

Mijn kelder zit tot de rand vol met gadgets uit China, we tellen onze stappen pas als we daar zijn. We krijgen echter nooit genoeg, we voelens ons niet op onze plaats, destructieve de-constructieve praktijken, we blijven kopen. We bouwen zelf nooit iets op maken geen eigen jam, we zijn zelf niet meer dan wat kalen koppen. Natuurlijk alleen figuurlijk, of letterlijk?

Op afstand bestuurd door propaganda we weten van onze vrije verkiezingen en vrijheid van keuze, niets te hebben om meer te hebben kiezen, hetzelfde idee we zijn akkoord gegaan.
Beste Spongeboss,

De oorzaak hiervan (even vanuit jouw referentiekader geschreven) is een programmeerfout van God. Hij leerde ons namelijk ook leren door kopiëren.

"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."

God moest en zou doorgaan met mutants totdat hij er een had die wel geschikt was voor mass production :')

[ Bericht 2% gewijzigd door Hineni op 27-08-2014 15:02:35 ]
Spongebosswoensdag 27 augustus 2014 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 14:55 schreef Koral het volgende:

[..]

Beste Spongeboss,

De oorzaak hiervan (even vanuit jouw referentiekader geschreven) is een programmeerfout van God. Hij leerde ons namelijk ook leren door kopiëren.

"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."

God moest en zou doorgaan met mutants totdat hij er een had die wel geschikt was voor mass production :')
Dat is niet zo
Panzermauswoensdag 27 augustus 2014 @ 19:49
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 09:57 schreef HeatWave het volgende:
Apen en een pak zout, door het ei viel de schaar van het balkon, maar iedereen snapt dat, want 1 of je zus, het komt allemaal geel.

Dus ja, genetisch of karnemelk, doorgaans zekerheid, maar woensdag zeewierkleur.

Denk ik.
Kill me. :')
Life2.0woensdag 27 augustus 2014 @ 19:52
robin007 2013+ topic