Fijne vakantiequote:Op zaterdag 23 augustus 2014 16:23 schreef superkimmi het volgende:
Zo. Dat was m. Drie weken geen post! Dinsdag vertrek ik naar noorwegen!
Ik ook niet. Ik krijg uberhaupt zowat nooit post van Sandd. De Consumentengids heb ik opgezegd vanwege de slechte bezorging, post van Nespresso en de Ikea-family, wat ook via Sandd gaat, bereikt mij nooit, en ook op de Ikeagids zit ik nog steeds te wachten. Een verdwaald nummer van Spoor, dat is alles wat ik van ze krijg. Prutsers.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:13 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
Afgezien van het feit dat het niet bepaald gunstig is voor onze werkgelegenheid heb ik eigenlijk geen klachten over sandd. Krijg nooit verkeerde post van sandd
Noorwegen is mooiquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 16:23 schreef superkimmi het volgende:
Zo. Dat was m. Drie weken geen post! Dinsdag vertrek ik naar noorwegen!
Zelfde verhaal hier. Kwam een hond achter me aan (nee, niet lief maar grommend) dus ehh,quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 18:06 schreef VixenFromHell het volgende:
Bij dat adres waar ik een tijdje terug gebeten was, liep de hond weer los. Die hebben dus niets gekregen
Eerst netjes aanbellen en daarna gooi ik het maar door de andere brievenbus ja. Moeten ze maar eentje nemen die niet zo'n nare hoek heeft (waar je pakje op 1/3 blijft steken..) of te klein isquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 18:06 schreef VixenFromHell het volgende:
Ik probeer altijd wel even aan te bellen, want ze hebben meestal niet voor niets een buitenbus. Maar als ze niet open doen gooi ik het er toch in
Gezelligquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 10:55 schreef dud0r het volgende:
[..]
Zullen we dan samen gaan? Ik wil in november namelijk ook vakantie.
Op dezelfde manierquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 18:06 schreef VixenFromHell het volgende:
[..]
Noorwegen is mooiveel plezier!
Bij dat adres waar ik een tijdje terug gebeten was, liep de hond weer los. Die hebben dus niets gekregen![]()
Wat doen jullie trouwens als jullie een pakje hebben dat niet in de buitenbus past, maar wel in de bus in de voordeur kan? Ik probeer altijd wel even aan te bellen, want ze hebben meestal niet voor niets een buitenbus. Maar als ze niet open doen gooi ik het er toch in.
Nee, er zijn er meerquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 23:42 schreef VixenFromHell het volgende:
Ben ik trouwens de enige die zich wel eens afvraagt hoe de collega's hier eruit zien?![]()
Klikquote:Ben waarschijnlijk ook 1 vd weinigen met een duidelijke foto in het profiel
Mijn profiel heeft geen foto meerquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 23:56 schreef VixenFromHell het volgende:
JA MEETINGGGGGGGGGGGG
En ik mag veel profielen niet zien want ik lurk anoniem
Wouldnt you like to knowquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 23:42 schreef VixenFromHell het volgende:
Ben ik trouwens de enige die zich wel eens afvraagt hoe de collega's hier eruit zien?![]()
Ben waarschijnlijk ook 1 vd weinigen met een duidelijke foto in het profiel
quote:Op zondag 24 augustus 2014 00:02 schreef Herfstblad het volgende:
Meeting en dan met zijn allen post gaan bezorgen?
ook de middelgrote meetings zijn over het algemeen zeer gezellig weet ik uit eigen ervaringquote:Op zondag 24 augustus 2014 00:04 schreef Herfstblad het volgende:
De enige FOK! meeting die ik gehad heb was klein, maar op zich best gezellig
Ja dat zie ik al voor mequote:Op zondag 24 augustus 2014 00:04 schreef JaqenHghar het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hoeveel zolderautisten heb je nodig om een brief door de brievenbus te duwen?
Daarom is postbode toch de ideale bezigheidquote:Op zondag 24 augustus 2014 00:11 schreef VixenFromHell het volgende:
Het zou me nog best leuk lijkenal ben ik soms best wat mensenschuw
Dat laatste is FOK! eigenquote:Op zondag 24 augustus 2014 00:11 schreef VixenFromHell het volgende:
Het zou me nog best leuk lijkenal ben ik soms best wat mensenschuw
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |