Want volgens Chemie kan niet zomaar iets verdwijnen of verschijnen. Er is altijd een chemisch evenwicht. De enige manier waarop men een atoom kan omzetten in energie wordt alleen gedaan door kernfysici.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:39 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Bewijs altijd bewijs, geef mij dan bewijs dat het onmogelijk is dat een heilige kanker heeft genezen of dat Jezus een ander heeft genezen?
[..]
Universum is groot vriend, universum is groot.
Hmm waarom zou een heilige niet de mogelijkheid hebben chemie te veranderen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:43 schreef GhpH het volgende:
[..]
Want volgens Chemie kan niet zomaar iets verdwijnen of verschijnen. Er is altijd een chemisch evenwicht. De enige manier waarop men een atoom kan omzetten in energie wordt alleen gedaan door kernfysici.
Was St. Hubertus een kernfysicus?
En ik maak nu even een claim. Ik heb mijn moeder van de trap af geflikkerd toen ze ziek was. Nu is ze beter, dus het moet door de trap komen.
En religie is geen geldbussiness geworden met de collecte om zieltjes te winnen?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:43 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
De wetenschap is tegenwoordig een miljardenbusiness geworden. Kijk het CERN bvb. Veel draait ook om status.Vondsten waarvan men weet dat ze weinig of geen geld in het laatje kunnen brengen zullen door de heersende machten te niet gedaan worden.
Daar sta ik los van.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:44 schreef GhpH het volgende:
[..]
En religie is geen geldbussiness geworden met de collecte om zieltjes te winnen?
http://en.wikipedia.org/wiki/Lourdes_Medical_Bureauquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:38 schreef GhpH het volgende:
[..]
En is daar een bewijs van? Dat wil ik wel graag zien in een medisch rapport.
Ik ben geen hooggeleerde wetenschapper. Ikzelf kan het niet. Desondanks weet ik wel dat emoties een reactie zijn tussen neuronen, meer moet je mij niet vragen. Misschien weet een andere wetenschapper het wel. Of anders in de toekomst. Maar daar wordt naar gezocht.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:44 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Hmm waarom zou een heilige niet de mogelijkheid hebben chemie te veranderen.
Maar nu iets anders Gh,
Kun jij mij bewijzen dat je van iemand houdt? Bewijs het me dan wetenschappelijk.
Fout dus jij kunt niet bewijzen wetenschappelijk of je van iemand houdt dat is onmogelijk maar toch weet je het dat je het doet. Althans als ik van iemand hou, maar het niet wetenschappelijk kan bewijzen moeten we er dan van uitgaan dat ik niet van die persoon hou?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:46 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik ben geen hooggeleerde wetenschapper. Ikzelf kan het niet. Desondanks weet ik wel dat emoties een reactie zijn tussen neuronen, meer moet je mij niet vragen. Misschien weet een andere wetenschapper het wel. Of anders in de toekomst. Maar daar wordt naar gezocht.
Dus wetenschap kan niet zeggen dat God niet bestaat. Want je zult God nooit vinden, als je zegt dat God niet bestaat is dat een mening maar geen door wetenschap gebackte claim. Je gebruikt wetenschap dan op een verkeerde manier, want wetenschap gaat erom dingen te bewijzen die we wel kunnen zien, bijvoorbeeld dat er zwaartekracht is kunnen we wel merken. Vooral na een trip naar de maan, waar het anders was. Dat de lucht blauw is kunnen we zien nu moet het nog bewezen worden waarom het zo is.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:48 schreef GhpH het volgende:
Trouwens, de bewijslast ligt op degene die zegt dat de claim bestaat.
Als jij zegt "Bewijs dat goblins bestaan". Dan moet jij het bewijzen door een goblin aan te wijzen. Ik zal het nooit kunnen "tegenbewijzen" want ik zal nooit een goblin vinden, logisch, want die zijn er niet.
Ben jij getrouwd heb je ouders hou je van ze? Als jij mij niet wetenschappelijk kan bewijzen of je van ze houdt, kan ik claimen dat je niet van ze houdt.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:50 schreef Forbry het volgende:
@Spongeboss
Jij bent bijna het "prototype" van iemand die gelooft om PER SE een verklaring voor "de" dingen te MOETEN hebben... Waarom kan je (blijkbaar) niet leven met de gedachte dat er (nog) niet voor alles een verklaring is?
Wat je nu doet is weer de overhaaste conclusie toepassen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:48 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Fout dus jij kunt niet bewijzen wetenschappelijk of je van iemand houdt dat is onmogelijk maar toch weet je het dat je het doet. Althans als ik van iemand hou, maar het niet wetenschappelijk kan bewijzen moeten we er dan van uitgaan dat ik niet van die persoon hou?
Dus ik zou nu kunnen claimen dat jij geen enkele vorm van liefde hebt voor andere. Deh science aan het werk jongen. We kunnen het niet bewijzen dus bestaat het niet!
Liefde is niks meer dan een chemische reactie in de hersenen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:44 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Hmm waarom zou een heilige niet de mogelijkheid hebben chemie te veranderen.
Maar nu iets anders Gh,
Kun jij mij bewijzen dat je van iemand houdt? Bewijs het me dan wetenschappelijk.
quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:50 schreef GhpH het volgende:
[..]
Wat je nu doet is weer de overhaaste conclusie toepassen.
Ik zeg "het is NOG niet verklaarbaar maar men is er mee bezig". Niet "ik geef toe dat dit onverklaarbaar is".
Dat is ook een leuk verschil. Een wetenschappelijke claim vind je niet 1 2 3. Een religieuze kan je bedenken hoe je wil.
Jezus had een draak als huisdier, deze werd echter onstuimig dus heeft God besloten draken niet meer te laten leven.
Daar, je hebt nu een theorie waarom draken niet bestaan.
Waarom de lucht blauw is weten we wel.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:50 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Dus wetenschap kan niet zeggen dat God niet bestaat. Want je zult God nooit vinden, als je zegt dat God niet bestaat is dat een mening maar geen door wetenschap gebackte claim. Je gebruikt wetenschap dan op een verkeerde manier, want wetenschap gaat erom dingen te bewijzen die we wel kunnen zien, bijvoorbeeld dat er zwaartekracht is kunnen we wel merken. Vooral na een trip naar de maan, waar het anders was. Dat de lucht blauw is kunnen we zien nu moet het nog bewezen worden waarom het zo is.
Wetenschap gaat dus zo: Er doet zich iets voor, nu moeten we uitleggen hoe het kan.
Wetenschap gaat niet zo: We pakken een goblin gaan de hele aarde afspeuren vinden hem niet, ok hij bestaat niet.
Bewijs het dan, dat je van iemand houdt van je kinderen of wat dan ook. Zodra ik geen bewijs zie hou jij van andere. Klaar finito.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:51 schreef snakelady het volgende:
[..]
Liefde is niks meer dan een chemische reactie in de hersenen.
En hoeveel draken zie je tegenwoordig nog? Ik vind het een goede theorie.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:50 schreef GhpH het volgende:
[..]
Wat je nu doet is weer de overhaaste conclusie toepassen.
Ik zeg "het is NOG niet verklaarbaar maar men is er mee bezig". Niet "ik geef toe dat dit onverklaarbaar is".
Dat is ook een leuk verschil. Een wetenschappelijke claim vind je niet 1 2 3. Een religieuze kan je bedenken hoe je wil.
Jezus had een draak als huisdier, deze werd echter onstuimig dus heeft God besloten draken niet meer te laten leven.
Daar, je hebt nu een theorie waarom draken niet bestaan.
quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:53 schreef GhpH het volgende:
[..]
Als een emo.gif je reactie is op mijn onderbouwde conclusie kan ik niets voor je doen helaas.
Hoe vaak moet ik zeggen dat hetquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:53 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Bewijs het dan, dat je van iemand houdt van je kinderen of wat dan ook. Zodra ik geen bewijs zie hou jij van andere. Klaar finito.
Ik weet dat ik van bepaalde mensen hou alleen kan ik het wetenschappelijk niet bewijzen dus het zal wel niet zo zijn. En daar zit hem de fout wetenschap kan niet zeggen 'iets bestaat niet,' het kan enkel zeggen dit fenomeen doet zich voor we weten niet waarom we gaan het onderzoeken en komen met een theorie. Overigens is het ook nog niet eens uitgesloten of liefde en dan bedoel ik naastenliefde daadwerkelijk een chemische reactie is.
Ja dat weten we, dat is mijn punt een voorbeeld jij kunt niet lezen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:52 schreef GhpH het volgende:
[..]
Waarom de lucht blauw is weten we wel.
Dit vind ik het allergrappigste aan je. Je komt met "mirakelen" die vaak wél al zijn verklaart. Je loopt achter boss.
Ja en totdat het NOG niet bewezen wordt bestaat het niet.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:53 schreef GhpH het volgende:
[..]
Hoe vaak moet ik zeggen dat het
NOG
bewezen moet worden.
ohh zucht. ik kap ermee. ik val in herhaling. Ik ga broodjes halen
Alsof dat ooit een belemmering voor je geweest is.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:53 schreef GhpH het volgende:
[..]
ohh zucht. ik kap ermee. ik val in herhaling.
Claim maar een eind wegquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:50 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Ben jij getrouwd heb je ouders hou je van ze? Als jij mij niet wetenschappelijk kan bewijzen of je van ze houdt, kan ik claimen dat je niet van ze houdt.
Vind jij dat niet een hele scheve redenering?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op zondag 22 juni 2014 01:49 schreef voederbietel het volgende:[/b]
Niet aan de verwachtingen van Zaktabak voldoen, wat een afgang bega je dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |