gaat lekkerquote:411 dagen + 1 uur gestopt
¤1509,39 bespaart
6165 peuken niet gerookt
*Trots is*quote:Sinds 20 mei 2009:
1990 dagen rookvrij,
19.905 niet gerookte sigaretten
¤5.897.78 bespaard
82 dagen, 22:31:00 bespaard aan extra levensdagen!
Dan hoop ik dat je over een maand nog rookvrij bent. Ik ken een aantal mensen die ook dachten het zonder de champix te kunnen na een tijdje maar die nu weer volop roken.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 18:51 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ben al aan het afbouwen met de Champix, 's ochtends nog 1 pilletje en over een paar dagen elke ochtend een halve.
Ik heb het geld van beide verpakkingen al terug gekregen van de verzekering. Kwam er pas bij het declareren achter dat het óók nog eens van je eigen risico afgaat, gelukkig was de mijne al op.
Ik weet nu hoe het is om rookvrij te zijn. De vrijheid, geen gestress meer.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 20:10 schreef Rauzer het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat je over een maand nog rookvrij bent. Ik ken een aantal mensen die ook dachten het zonder de champix te kunnen na een tijdje maar die nu weer volop roken.
quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:08 schreef Poesopstokje het volgende:
Die telt niet, dat was een testpeuk
Mag je best trots op zijnquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:13 schreef Tha_Duck het volgende:
Zie dit topic ineens in de AT langskomen en besef dat ik alweer langer dan 7 jaar gestopt ben
Toen ik stopte had ik bedacht dat ik na een maand een peuk zou mogen. Na een maand wilde ik er niet aan en had ik een half jaar in gedachten, na een half jaar nog halfzacht getwijfeld over een jaar. Nu 7 jaar verder.... Geen peuk meer aangeraaktquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:10 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
really.... ik heb nooit geen peuk meer aangeraakt na 13-9-13... ook geen " testpeuk"
maar goed zal wel aan mij liggen...
Je quote de verkeerde smiley mee, ik postte de verkeerdequote:
Kijk is toch mooi dat je ook meteen een voorbeeld kan zijn dan.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:17 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Je quote de verkeerde smiley mee, ik postte de verkeerde
Maar ben er ook wel trots op, vooral omdat ik de eerste was in de vriendengroep en tweede thuis. Nu rookt er eigenlijk niemand meer. Niet dat ik ooit moeilijk heb gedaan over roken in of om het huis, maar mensen gingen toch twijfelen. Was een behoorlijke kettingroker, dus men dacht als Duck het kan dan kan iedereen het
Ik ben gestopt omdat we graag een kindje wilde (na mn zwangerschap "mocht" ik wel weer rokenquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:16 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Toen ik stopte had ik bedacht dat ik na een maand een peuk zou mogen. Na een maand wilde ik er niet aan en had ik een half jaar in gedachten, na een half jaar nog halfzacht getwijfeld over een jaar. Nu 7 jaar verder.... Geen peuk meer aangeraakt
Toch zou ik zo weer kunnen beginnen, als ik zou horen dat ik terminaal ben en nog maar een paar maanden te leven heb. Dan zou ik direct weer beginnen. Mijn overweging om te stoppen was dan ook hoofdzakelijk de gezondheidsrisico's en klein deel het stressen van geen peuken en geen vuur. Financieel heb ik er nooit wakker van gelegen.
Totdat de Champix is uitgewerkt en je weer 100 redenen kunt bedenken waarom 1 sigaretje niet zo erg is, je bent er immers toch vanaf. En 1 wordt 2, en 2 wordt 3, en 3 wordt 100...quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 21:09 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik weet nu hoe het is om rookvrij te zijn. De vrijheid, geen gestress meer.
EN hoe erg ik heb gestonken, zowel uit m'n mond als m'n kleding/haar.
Geen haar op m'n hoofd die er aan denkt om ooit weer te gaan beginnen!
maar ze had n testpeuk en dat was vies dus...quote:Op zaterdag 1 november 2014 02:04 schreef Rauzer het volgende:
[..]
Totdat de Champix is uitgewerkt en je weer 100 redenen kunt bedenken waarom 1 sigaretje niet zo erg is, je bent er immers toch vanaf. En 1 wordt 2, en 2 wordt 3, en 3 wordt 100...
Champix is niet voor niks een kuur van drie maanden, na twee weken ben je er echt nog niet klaar mee, hoe positief je ook tegenover het niet-roken staat.
Ik probeer je niet te demotiveren, ik probeer je te behoeden voor overmoedigheid.
bij mij is het echt de omgekeerde wereld blijkbaar... nooit infecties gehad, al die jaren van het roken niet. En nu weer net als toen ik kind was, constant ontstekingen en bijna non stop verkoudenquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:25 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
ik kan nu verkouden zijn zonder gelijk infecties op mn longen te hebben...![]()
![]()
vind mijn leven n stuk beter zo!![]()
Herkenbaar, ik heb rondgekeken op internet en blijkbaar onderdrukt roken je afweersysteem. Als je stopt met roken kan je meer last krijgen van allergiën omdat je lichaam eigenlijk overdreven reageert op bijv. pollen, huisstofmijt of honden/katten. Dus die allergie had je als kind al maar door te roken onderdrukte je lichaam de signalen. Ik herken dat wel, ik had als kind veel last van ontstekingen (vooral keel maar ik denk ook bronchiën) maar toen ik ging roken had ik daar veel minder last van. Een soort van opluchtingquote:Op zaterdag 1 november 2014 12:01 schreef mirannie het volgende:
[..]
bij mij is het echt de omgekeerde wereld blijkbaar... nooit infecties gehad, al die jaren van het roken niet. En nu weer net als toen ik kind was, constant ontstekingen en bijna non stop verkouden
Vreemd dit. Ik heb juist veel minder infecties etc. sinds ik gestopt ben.quote:Op donderdag 13 november 2014 03:51 schreef Impressme het volgende:
[..]
Herkenbaar, ik heb rondgekeken op internet en blijkbaar onderdrukt roken je afweersysteem. Als je stopt met roken kan je meer last krijgen van allergiën omdat je lichaam eigenlijk overdreven reageert op bijv. pollen, huisstofmijt of honden/katten. Dus die allergie had je als kind al maar door te roken onderdrukte je lichaam de signalen. Ik herken dat wel, ik had als kind veel last van ontstekingen (vooral keel maar ik denk ook bronchiën) maar toen ik ging roken had ik daar veel minder last van. Een soort van opluchtingMaar ik vergat even dat ik door het roken wel veel meer aan het hoesten was dus de allergische reactie was er wel maar ik kon hem beter "weghoesten". Debiel eigenlijk maar zo is het wel.
Ik ben nu ruim een jaar gestopt met roken en ik ben daar erg blij mee, maar de allergiën spelen wel een rol. Ik gebruik nu de allergie-spray van mijn partner en dat helpt. Ik piep niet meer in mijn neus en keel voornamelijk. Dit doe ik sinds een week en eerdaags ga ik naar de HA om wat meer info en een diagnose van hem. Ik heb al eerder op allergie laten prikken maar toen rookte ik nog.
Allergie-spray is ook vrij verkrijgbaar dus misschien nog een optie.
Welkom en goed bezig!!!quote:Op zondag 23 november 2014 18:26 schreef Ferenq het volgende:
Is er hier nog ruimte voor een ex-roker?
Vorige week zondagavond gestopt met roken, inmiddels dus (op een paar uur na) één week gestopt op dit moment. Totaal geen last van behoefte aan een sigaret, wel wordt ik 's nachts minstens 5 keer wakker terwijl ik normaal altijd als een blok in slaap val en pas wakker wordt wanneer de wekker gaat.
Ik heb 10 jaar gerookt waarvan de laatste 7 jaar 20/30 sigaretten per dag.
Komt me bekend voor, duurde wel een paar maanden voordat dat over wasquote:Op zondag 23 november 2014 18:26 schreef Ferenq het volgende:
wel wordt ik 's nachts minstens 5 keer wakker terwijl ik normaal altijd als een blok in slaap val en pas wakker wordt wanneer de wekker gaat.
Pfoe.... Ach....quote:Op zondag 23 november 2014 18:41 schreef Sinister-D- het volgende:
Komt me bekend voor, duurde wel een paar maanden voordat dat over was
Appel.. zuur... bijtenquote:
Tuurlijk kan jij datquote:Op zondag 23 november 2014 18:28 schreef Ferenq het volgende:
[..]
Dankjewel! Ik hoop dat ik hier nog even rond kan blijven hangen.
Bedanktquote:
Als je het al zes weken hebt volgehouden ben je al zo'n end. Elke dag zal nu een beetje makkelijker gaan. Echt het gaat lukken !!quote:Op maandag 24 november 2014 09:23 schreef tong80 het volgende:
Heb 32 jaar gerookt. Ben 6 weken geleden gestopt. Valt me zwaar, maar ik moet wel doorzetten nu. Werd er steeds vaker ziek van. Hoestte me kapot, vooral 's ochtends. Net weer bij de koffie was ik gewend een peuk te draaien. Bij meer situaties. Ik heb dan nog steeds de neiging. Is een automatisme geworden. Ging ook steeds meer roken. Stuk of 30/35 per dag. Hopen dat ik het volhoud.
Mooi.quote:Op maandag 24 november 2014 10:30 schreef mirannie het volgende:
11 maanden gestopt en EIN-DE-LIJK klachten vrij
Voel me nu eindelijk weer net zoals voor ik stopte.
Je bent al 6 weken gestopt, dat is meer dan een begin. Het is nu een kwestie van volhouden! Knap hoor, na 32 jaar gerookt te hebben!quote:Op maandag 24 november 2014 09:23 schreef tong80 het volgende:
Heb 32 jaar gerookt. Ben 6 weken geleden gestopt. Valt me zwaar, maar ik moet wel doorzetten nu. Werd er steeds vaker ziek van. Hoestte me kapot, vooral 's ochtends. Net weer bij de koffie was ik gewend een peuk te draaien. Bij meer situaties. Ik heb dan nog steeds de neiging. Is een automatisme geworden. Ging ook steeds meer roken. Stuk of 30/35 per dag. Hopen dat ik het volhoud.
Ik ga ervoor.quote:Op maandag 24 november 2014 15:06 schreef Ferenq het volgende:
[..]
Je bent al 6 weken gestopt, dat is meer dan een begin. Het is nu een kwestie van volhouden! Knap hoor, na 32 jaar gerookt te hebben!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |