Nee jouw vergelijking trekt op niks. Daar zit het helemaal in. Je zit maar gewoon snel conclusies te trekken en een link te vinden tussen gebeurtenissen om dat terug te koppelen aan mij.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 19:52 schreef Dimens het volgende:
[..]
Hoezo "beslissing". Je zegt het hele topic en eveneens het vorige topic dat donor zijn verplicht moet worden en niet doneren indirect moord is.
Je staat nu ineens niet eens achter je eigen standpunt. Je bent niet serieus te nemen.
Dat je dat allemaal serieus neemt. Ik zei Israëlquote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:02 schreef Dimens het volgende:
[..]
Leuk stukje, net als deze:
[..]
[..]
Inderdaad, "Israël". Wat een mooi land waar de meeste mensen geen donor zijn vanwege het geloof.
[..]
Hieronder quote ik nog even hoe fijn jij religieuze mensen vindt.
[..]
Wat een fijne mensen, die Israëliërs. Allemaal indirecte moordenaars.
Niet overdrijven:quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:02 schreef Dimens het volgende:
[..]
Leuk stukje, net als deze:
[..]
Wat een fijne mensen, die Israëliërs. Allemaal indirecte moordenaars.
2002... Lekker actueel.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:20 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Niet overdrijven:
[ afbeelding ]
Nederland 12.5? Israel 10
Nah dit was het dan. Je bent naar mijn mening officieel de grootste debiel hier op FOK!. Je hebt zelfs Braddie overtroffen en nou, dat is wel wat. Zelfs zijn verhalen zijn consistenter en op meer waarheid gericht dan jouw gebrabbel. Ik hoop van harte dat je een troll bent, dan ben je behoorlijk succesvol namelijk. Zo niet, dan heb ik het echt met je te doen en hoop ik van harte dat je snel helder leert denken.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:17 schreef GhpH het volgende:
[..]
Nee jouw vergelijking trekt op niks. Daar zit het helemaal in. Je zit maar gewoon snel conclusies te trekken en een link te vinden tussen gebeurtenissen om dat terug te koppelen aan mij.
Zij hadden op dat moment de keuze en er staat ook in een artikel dat ze er spijt van heeft maar dat het uit onmacht was. Jij zal geen spijt van je daad hebben.
Dat ben ik ook niet meer van plan.quote:
Dimens' arrogantie en ik-ben-beter modus is weer geactiveerd. Reageer ontopic ipv een volledige ad hominem reactie. JIJ maakt jezelf alleen maar belachelijk hiermee.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:36 schreef Dimens het volgende:
[..]
Nah dit was het dan. Je bent naar mijn mening officieel de grootste debiel hier op FOK!. Je hebt zelfs Braddie overtroffen en nou, dat is wel wat. Zelfs zijn verhalen zijn consistenter en op meer waarheid gericht dan jouw gebrabbel. Ik hoop van harte dat je een troll bent, dan ben je behoorlijk succesvol namelijk. Zo niet, dan heb ik het echt met je te doen en hoop ik van harte dat je snel helder leert denken.
[..]
Dat ben ik ook niet meer van plan.
Je hebt gelijk. Ik maak mijzelf belachelijk door op jou te reageren. Moet ik ook niet doen. Kan beter niemand doen. Of is er iemand die het volledig eens is met GhpH?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:39 schreef GhpH het volgende:
JIJ maakt jezelf alleen maar belachelijk hiermee.
zie edit.quote:
Je bent je er wel van bewust dat dit over het aantal transplantaties per miljoen inwoners gaat en niet over het percentage donoren? Zo ja, op welk deel doel je dan qua overdrijven?quote:
Ik gebruik tenminste geen drogreden bij elke 3 woorden die ik neerkalk. Ik bedoel maar, iemands statement afwijzen op basis van leeftijd?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:42 schreef Dimens het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Ik maak mijzelf belachelijk door op jou te reageren. Moet ik ook niet doen. Kan beter niemand doen. Of is er iemand die het volledig eens is met GhpH?
Meid toch..quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:54 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik gebruik tenminste geen drogreden bij elke 3 woorden die ik neerkalk. Ik bedoel maar, iemands statement afwijzen op basis van leeftijd?
Je bedoelt het percentage potentiële (geregistreerde) donoren? Dat houdt geen rekening met weigering door de familie. En jij kwam zelf af met een quote over "Organ donation rates in Israel". Dat is precies wat die statistieken weergeven.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:54 schreef Dimens het volgende:
[..]
Je bent je er wel van bewust dat dit over het aantal transplantaties per miljoen inwoners gaat en niet over het percentage donoren? Zo ja, op welk deel doel je dan qua overdrijven?
Hier in Nederland kan je familie niet weigeren als je donor bent. Volgens mij geldt dat voor vrijwel ieder land zo.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:05 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Je bedoelt het percentage potentiële (geregistreerde) donoren? Dat houdt geen rekening met weigering door de familie.
Ik ben niet met een quote gekomen over Organ Donation Rates maar met een percentage Organ Donation Cardholders.quote:En jij kwam zelf af met een quote over "Organ donation rates in Israel". Dat is precies wat die statistieken weergeven.
Dat wordt in jouw statistiek niet tegengesproken.quote:The percentage of people who hold an organ donation card in Israel is only 10 percent;[8][9] in Western countries the rate is 30-40%.
Heb je daar een bron voor? Ik vind voor Nederland geen duidelijke gegevens, maar voor de UK in 2012 bvb:quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:12 schreef Dimens het volgende:
[..]
Hier in Nederland kan je familie niet weigeren als je donor bent. Volgens mij geldt dat voor vrijwel ieder land zo.
In België wordt ook steeds de toestemming van de familie gevraagd voor zover ik weet.quote:Families are unfairly blocking organ donation from dead relatives who wanted to make the gift of life, claims a leading expert in ethics.
At least one in 10 people who decided in advance to donate their organs is having their wishes thwarted, it has emerged.
Doctors are blamed for not trying hard enough to persuade families to do the right thing, says an article in the British Medical Journal.
http://www.dailymail.co.u(...)lamed-giving-in.html
quote:[..]
Ik ben niet met een quote gekomen over Organ Donation Rates maar met een percentage Organ Donation Cardholders.
[..]
Dat wordt in jouw statistiek niet tegengesproken.
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:02 schreef Dimens het volgende:
"Organ donation rates in Israel are among the lowest in the developed world, about one-third the rate in Western Europe, in large part because of what Health Ministry officials and doctors describe as a widespread impression that Jewish law prohibits transplants as a 'desecration of the body......'"
Een nabestaande kan orgaandonatie niet tegenhouden als de overledene geregistreerd staat als orgaandonor. Alleen als de overledene niets heeft laten vastleggen, kunt u als nabestaande bezwaar maken. Of als in het Donorregister staat dat nabestaanden de keuze voor donatie mogen maken.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:31 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Heb je daar een bron voor? Ik vind voor Nederland geen duidelijke gegevens, maar voor de UK in 2012 bvb:
[..]
In België wordt ook steeds de toestemming van de familie gevraagd voor zover ik weet.
Ik zie het nu, ja. Was naar iemand waar ik uberhaupt al geen moeite meer voor deed en al was vergeten. My bad.quote:[..]
quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:15 schreef Forbry het volgende:
Ik sta geregistreerd als donor, omdat het mij echt niet uitmaakt wat er met mijn lichaam gebeurt als ik dood ben, dus als ik er heel misschien anderen mee kan helpen... graag. De enige eis die ik heb is dat ze wel echt, écht zeker weten dat ik daadwerkelijk dood ben, voordat ze met één en ander beginnen.
Ik vind dat er zeker wat voor te zeggen valt dat, zolang als dat er nog tekorten zijn, je als niet-donor achter in de rij zou moeten aansluiten. Mijn vriend staat (bewust) niet als donor geregistreerd, desondanks zou hij zo'n regeling ook best "fair" vinden.
Ik vind wel dat ieder individu zelf over zijn/haar lichaam moet (kunnen) beschikken. Van welke aard de motieven dan ook zijn om donorschap te weigeren, die moet je altijd respecteren.
Jij bent trouwens ook niet vies van die 'ik ben beter'-modus.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:39 schreef GhpH het volgende:
[..]
Dimens' arrogantie en ik-ben-beter modus is weer geactiveerd. Reageer ontopic ipv een volledige ad hominem reactie. JIJ maakt jezelf alleen maar belachelijk hiermee.
Ik heb duidelijk de overhand qua logica maar meneer gaat zich liever achter een wet verschuilen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |