abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Trouwste user 2022 dinsdag 19 augustus 2014 @ 20:57:12 #1
7889 tong80
Spleenheup
pi_143605170

Welkom in alweer het 3081e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.


Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.


Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg. Dat betekent echter niet dat je nooit naar een getal mag vragen!

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.


Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Geef dit duidelijk aan, bijvoorbeeld dikgedrukt. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.


Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand tot topic 3000 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!
De score wordt tegenwoordig geüpdatet door Flitspaal! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dan wensen we je ten slotte nog veel succes en plezier in deze reeks!

:P

[ Bericht 0% gewijzigd door Mark op 19-08-2014 20:58:23 ]
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 20:57:47 #2
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143605204
:')
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:01:27 #3
7889 tong80
Spleenheup
pi_143605433
Welke gehate familie gaat waarschijnlijk de uitvaardsdienst van Robin Williams verkloten ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:05:13 #4
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:06:36 #5
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143605730
De Kardashians :?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143606057
Vast die "meest gehate familie" die tegen homo´s is en begrafenissen van gesneuvelde soldaten bezoekt en waarover Louis Theroux een docu maakte. Maar de naam: nee.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:13:23 #7
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143606081
Zijn die christengekkies met die bordjes god hates fags en zo denk ik. Naam ben ik vergeten.
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Trouwste user 2022 dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:21:42 #8
7889 tong80
Spleenheup
pi_143606544
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 augustus 2014 21:12 schreef plagvreugd het volgende:
Vast die "meest gehate familie" die tegen homo´s is en begrafenissen van gesneuvelde soldaten bezoekt en waarover Louis Theroux een docu maakte. Maar de naam: nee.
De Westboro Baptist Church (afgekort WBC) is een controversiële Amerikaanse christelijke organisatie die haar hoofdkwartier heeft in Topeka (Kansas). De WBC is in 1955 opgericht door Fred Phelps (overleden in 2014).[1] De organisatie komt vooral in het nieuws omdat men de gewoonte heeft om na rampen, ongelukken, moorden of aanslagen demonstraties te houden bij begrafenissen van de slachtoffers, waarin het overlijden van betrokkene bejubeld wordt. Inmiddels zijn er meer dan 39.000 van dergelijke demonstraties gehouden.

De sekte is ook in de Verenigde Staten zeer controversieel, zelfs bij streng tot zeer streng christelijke organisaties. Een bijnaam is "the most hated family of America" (de meest gehate familie van Amerika).

PC doet raar....Geef jeze lf een punt.

±P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:22:13 #9
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143606577
Stand AKQ 3081:
1 plagvreugd
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143606753
Yeey.

Wie werd vanochtend door de app van De Volkskrant per ongeluk dood verklaard?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:25:44 #11
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_143606783
Johan cruyff
.
pi_143606849
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 augustus 2014 21:25 schreef Yankee het volgende:
Johan cruyff
yep

Stand AKQ 3081:
1 plagvreugd
1 Yankee
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:30:01 #13
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_143607000
Binnenkort gaat de Vuelta weer van start. Wie won deze ronde in 2013?
.
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:30:33 #14
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143607034
Chris Horner
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:31:54 #15
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_143607117
Jazeker

Stand AKQ 3081:
1 plagvreugd
1 Yankee
1 Mark
.
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:33:24 #16
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143607214
Robert DeNiro's waiting was een hit van?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:35:30 #17
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143607332
Bananarama
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:36:33 #18
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143607399
Tuurlijk!

Stand AKQ 3081:
1 plagvreugd
1 Yankee
1 Mark
1 lubje25
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:42:31 #19
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143607686
Welke zanger heeft een cafe tegenover Cafe Bolle Jan in Amsterdam?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:43:41 #20
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143607744
Peter Beense?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:44:21 #21
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143607783
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 augustus 2014 21:43 schreef Mark het volgende:
Peter Beense?
Stand AKQ 3081:
1 plagvreugd
1 Yankee
2 Mark
1 lubje25
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:49:21 #22
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143608082
In welke film(s) heten de belangrijkste karakters Alex, Marty, Gloria en Melman?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:50:38 #23
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:50:42 #24
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143608163
Back to the future?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:51:44 #25
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143608244
Stand AKQ 3081:
1 plagvreugd
1 Yankee
2 Mark
1 lubje25
1 MadMaster
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:52:38 #26
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:53:08 #27
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143608334
Reel II Real?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:54:44 #28
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_143608460
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 augustus 2014 21:53 schreef Mark het volgende:
Reel II Real?
Move it!

Stand AKQ 3081:
1 plagvreugd
1 Yankee
3 Mark
1 lubje25
1 MadMaster
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:57:50 #29
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143608637
Wie is de huidige staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap ?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 21:59:32 #30
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:01:05 #31
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143608826
:N da's de baas
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:01:51 #32
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_143608860
Martin van Rijn
.
pi_143608981
dijksma?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:05:12 #34
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143609045
Allebei :N
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:05:44 #35
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_143609068
Sander dekker
.
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:06:06 #36
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143609089
Die wel :Y

Stand AKQ 3081:
1 plagvreugd
2 Yankee
3 Mark
1 lubje25
1 MadMaster
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:09:56 #37
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_143609284
I come from down in the valley where mister when youre young They bring you up to do like your daddy done

Nummer + Artiest?
.
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:10:53 #38
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143609334
Bruce Springsteen? The River?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:14:33 #39
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_143609506
Absoluut

Stand AKQ 3081:
1 plagvreugd
2 Yankee
4 Mark
1 lubje25
1 MadMaster
.
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:16:17 #40
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143609599
Prachtig nummer :Y

Welke rivier?

:X is een rechter zijrivier van de Donau en een van de voornaamste waterafvoerwegen van de Alpen. Het dal van de rivier is van oudsher een belangrijke verkeersroute. De :X stroomt door drie landen: Zwitserland, Oostenrijk en Duitsland. Haar lengte is 517 km.
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143609687
Dunno maar ik roep Elbe.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:18:56 #42
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143609740
Die gaat niet door Oostenrijk en Zwitserland
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143610013
Dan roep ik Danube.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_143610050
Of is dat gewoon de Donau? :D
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:24:38 #45
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143610107
Zo noemen de Fransen en Engelsen hem :Y
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:25:00 #46
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143610125
Denk aan een grote Oostenrijkse stad als hint
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143610241
Inn?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:27:57 #48
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143610278
Yep!

Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
4 Mark
1 lubje25
1 MadMaster
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143610882
oh wacht. vraag komt.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_143611035
quote:
Een :X is een pijnlijk, grijswit zweertje in de mond van ca. 5 tot 10 mm in doorsnede. :X komen vooral voor op het wangslijmvlies, het tandvlees en het verhemelte, maar ook op de tong kunnen ze zich manifesteren.
Wat?

* plagvreugd heeft een beetje au.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:41:12 #51
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143611143
aft?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143611178
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 augustus 2014 22:41 schreef Mark het volgende:
aft?
Yep

Yep!

Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
5 Mark
1 lubje25
1 MadMaster
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:42:04 #53
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143611185
Zag toevallig gisteren een doosje Dag aft! bij de drogist staan, is dat niks voor je?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:43:34 #54
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143611242
Welke film won dit jaar de Oscar voor Beste fim?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143611413
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 augustus 2014 22:42 schreef Mark het volgende:
Dag aft
Ik ga morgen op onderzoek, dank voor de tip, dacht dat er gewoon niks aan te doen was.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  dinsdag 19 augustus 2014 @ 22:47:18 #56
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143611463
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 augustus 2014 22:46 schreef plagvreugd het volgende:

[..]

Ik ga morgen op onderzoek, dank voor de tip, dacht dat er gewoon niks aan te doen was.
http://www.dagaft.nl/
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  woensdag 20 augustus 2014 @ 02:15:03 #57
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143617552
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 augustus 2014 22:43 schreef Mark het volgende:
Welke film won dit jaar de Oscar voor Beste fim?
12 years a slave?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  woensdag 20 augustus 2014 @ 07:18:53 #58
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143618727
Yep!

Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
5 Mark
2 lubje25
1 MadMaster
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 08:23:36 #59
7889 tong80
Spleenheup
pi_143619093
Goeiemorgen

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 09:14:59 #60
7889 tong80
Spleenheup
pi_143619749
Noem 5 Nederlanders die in de F-1 hebben gereden.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143620714
Albers, Jos Verstappen en Jan Lammers, Tom Coronel misschien nog??? Verder geen flauw idee, niet mijn ding gemotoriseerde sporten.
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_143621142
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 09:14 schreef tong80 het volgende:
Noem 5 Nederlanders die in de F-1 hebben gereden.

:P
Dunno.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 10:27:37 #63
7889 tong80
Spleenheup
pi_143621197
quote:
6s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 10:04 schreef pipster het volgende:
Albers, Jos Verstappen en Jan Lammers, Tom Coronel misschien nog??? Verder geen flauw idee, niet mijn ding gemotoriseerde sporten.
De eerste drie heb je goed. Nog twee te gaan.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143621520
Gijs van lennep en Huub Rothengather
pi_143621529
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 10:27 schreef tong80 het volgende:

[..]

De eerste drie heb je goed. Nog twee te gaan.

:P
zie boven
pi_143621746
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 10:43 schreef tomtomaat het volgende:
Gijs van lennep en Huub Rothengather
Hoppa.

Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
5 Mark
2 lubje25
1 MadMaster
1 tomtomaat
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 10:54:56 #67
7889 tong80
Spleenheup
pi_143621766
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 10:43 schreef tomtomaat het volgende:
Gijs van lennep en Huub Rothengather
Yep!

Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
5 Mark
2 lubje25
1 MadMaster
1 tomtomaat :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 10:55:56 #68
7889 tong80
Spleenheup
pi_143621795
Dunno en Hoppa zijn fout plagvreugd.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143621879
Wie won afgelopen week op de EK atletiek de 100m en 200m bij de dames?
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 11:00:46 #70
7889 tong80
Spleenheup
pi_143621908
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 10:59 schreef tomtomaat het volgende:
Wie won afgelopen week op de EK atletiek de 100m en 200m bij de dames?
Dafne Schippers ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143622046
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 11:00 schreef tong80 het volgende:

[..]

Dafne Schippers ?

:P
Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
5 Mark
2 lubje25
1 MadMaster
1 tomtomaat
1 tong80
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 11:23:14 #72
7889 tong80
Spleenheup
pi_143622432
Wie is de laatste Nederlandse atlete die een wereldrecord had ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143622487
Kiplagat?
pi_143622518
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 11:23 schreef tong80 het volgende:
Wie is de laatste Nederlandse atlete die een wereldrecord had ?

:P
zie boven
pi_143622550
Dan roep ik Nellie Coomen.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_143622557
Of nee, Cooman heet ze.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 11:28:57 #77
7889 tong80
Spleenheup
pi_143622582
Het was binnen en een loopnummer.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143622627
Elly van Hulst
pi_143622632
Elly van Hulst?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_143622666
maar Kiplagat heft nog steeds een wereldrecord....
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 11:32:46 #81
7889 tong80
Spleenheup
pi_143622693
Kan even niet quoten. Op de 3 kilometer indoor.

Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
5 Mark
2 lubje25
1 MadMaster
2 tomtomaat :)
1 tong80

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 11:33:31 #82
7889 tong80
Spleenheup
pi_143622713
Je mag m'n vraagstelling als fout bestempelen. Had er niet bij stilgestaan.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143622948
In welke plaats zijn er de laatste week rellen in de VS?
  woensdag 20 augustus 2014 @ 11:47:53 #84
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_143623110
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 11:47 schreef MadMaster het volgende:
Ferguson
Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
5 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
2 tomtomaat
1 tong80
  woensdag 20 augustus 2014 @ 11:59:33 #86
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_143623366
In 1992 was er een soortgelijke situaties rondom Los Angeles.
Hoe heette de toen ook doodgeschoten persoon, wiens dood aanleiding was van de rellen daarna?

pi_143623477
Rodney King?
  woensdag 20 augustus 2014 @ 12:09:29 #88
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_143623655
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 12:03 schreef tomtomaat het volgende:
Rodney King?
Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
5 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
1 tong80
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 12:14:26 #89
7889 tong80
Spleenheup
pi_143623804
Werd ie doodgeschoten ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 20 augustus 2014 @ 12:18:57 #90
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_143623927
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 12:14 schreef tong80 het volgende:
Werd ie doodgeschoten ?

:P
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 11:33 schreef tong80 het volgende:
Je mag m'n vraagstelling als fout bestempelen. .

:P
Oops, hij werd niet doodgeschoten, maar 'slechts' flink in elkaar geslagen.
Vreemd, zie die beelden bij die auto nog zo voor me...
pi_143623930
Weinig inspiratie:

Hoofdstad van Montenegro ?
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 12:26:22 #92
7889 tong80
Spleenheup
pi_143624152
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 12:19 schreef tomtomaat het volgende:
Weinig inspiratie:

Hoofdstad van Montenegro ?
Sarajevo ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143624338
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 12:26 schreef tong80 het volgende:

[..]

Sarajevo ?

:P
Nee, P.....
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 12:34:42 #94
7889 tong80
Spleenheup
pi_143624416
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 12:32 schreef tomtomaat het volgende:

[..]

Nee, P.....
Geen idee.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 20 augustus 2014 @ 14:13:46 #95
7889 tong80
Spleenheup
pi_143627771
Tot morgen.

Mark heeft schijnbaar een snipperdag.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143628447
Iets met Podge, Podgidana?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_143628535
Ik roep Pristina.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_143628827
quote:
6s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 14:33 schreef pipster het volgende:
Iets met Podge, Podgidana?
in de richting Podg.... 5 letters nog...
  woensdag 20 augustus 2014 @ 16:09:02 #99
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143632218
Opgezocht, nooit van gehoord.
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143632638
Opstarter...

Waar staan de letters AT&T van het gelijknamige bedrijf voor?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  woensdag 20 augustus 2014 @ 20:25:23 #101
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143642188
quote:
0s.gif Op woensdag 20 augustus 2014 14:44 schreef tomtomaat het volgende:

[..]

in de richting Podg.... 5 letters nog...
Podgerico oid

Huidige vraag ff geen idee
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  woensdag 20 augustus 2014 @ 20:49:32 #102
419273 Durmada
Neem de tijd!
pi_143643210
Montenegro is Podgorica dacht ik
AZ
ALKMAAR
  woensdag 20 augustus 2014 @ 23:45:33 #103
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143651305
Klopt!

Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
5 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
1 tong80
1 Durmada

Resteert de vraag waar AT&T voor staat
Ik open met een gok op American Telecom & Technology
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143651812
American is goed, de andere twee letters niet. Denk aan de Nederlandse tegenhanger. En aan dat het bedrijf ontstond in 1880.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:02:55 #105
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143651850
Telegram & Telephony?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143651882
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 00:02 schreef Mark het volgende:
Telegram & Telephony?
Omdat de vraag al lang genoeg open staat keur ik dit goed.

Telephone & Telegraph.

Stand AKQ 3081:
2 plagvreugd
2 Yankee
6 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
1 tong80
1 Durmada
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:05:31 #107
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143651909
Woehoe :@

Hoe heten de twee motten van Dorus?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143651919
ik weet wel dat ze er pas zitten.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:06:52 #109
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143651934
Daarmee hebben we ook de rijmwoorden voor de twee namen al genoemd
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143652029
de ene heet ot en die ander heet cas? :?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:15:35 #111
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143652100
Bij Ot moet er wat voor, met Cas zit je zo warm als maar mogelijk kan zijn
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:29:12 #112
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143652485
De eerste is een meisje, de ander een jongen
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143652599
lotte en bas?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:35:51 #114
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143652652
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 00:33 schreef plagvreugd het volgende:
:Xlotte en bas?
Bijna goed!
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143652669
charlotte dan
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:37:00 #116
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143652684
Yep! ^O^

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
6 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
1 tong80
1 Durmada
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143652783
yeeeeey

quote:
Een mottenbal is een middel tegen (kleer)motten. Het bestaat uit een balletje van een chemische verbinding die gemakkelijk verdampt, en die zeer onprettig is voor de motten. Vroeger bestonden mottenballen uit :X of :) , maar tegenwoordig gebruikt men daar meestal :( voor.
Noem 1 van de drie smileys.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:41:34 #118
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143652799
kamfer oid
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143652892
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 00:41 schreef Mark het volgende:
kamfer oid
yepyep

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
7 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
1 tong80
1 Durmada
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:48:31 #120
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143652951
Wie schreef The old man and the sea?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143653030
ernest zuiplap hemingway
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 00:54:36 #122
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143653095
yepyep terug

Stand AKQ 3081:
4 plagvreugd
2 Yankee
7 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
1 tong80
1 Durmada
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 01:21:23 #123
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143653561
Plaggie?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 01:29:36 #124
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143653702
Jammer, dan maar slapen

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
7 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
1 tong80
1 Durmada
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 07:53:28 #125
7889 tong80
Spleenheup
pi_143655819
Goeiemorgen

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 09:14:55 #126
7889 tong80
Spleenheup
pi_143656624
Welke Brit die 62 jaar geleden werd veroordeeld is nu alsnog vrijgesproken ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 21 augustus 2014 @ 09:24:15 #127
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143656743
Da's te vroeg voor Ronnie Biggs, verder heb ik niet echt een idee
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143657294
Ik denk Alan Turing
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 10:02:14 #129
7889 tong80
Spleenheup
pi_143657392
quote:
7s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 09:56 schreef Berkery het volgende:
Ik denk Alan Turing
Juist. Een held in WO-2, later het gevang in wegens zijn homosexualiteit. Pleegde zelfmoord. :{

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
7 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
1 tong80
1 Durmada
1 Berkery :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 21 augustus 2014 @ 10:10:39 #130
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143657544
Die was vorig jaar toch al gerehabiliteerd?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 10:19:28 #131
7889 tong80
Spleenheup
pi_143657765
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 10:10 schreef Mark het volgende:
Die was vorig jaar toch al gerehabiliteerd?
Toen kreeg ie postuum een onderscheiding.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 21 augustus 2014 @ 10:27:26 #132
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143657923
Berkery?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143657938
Momentje :)
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 10:30:29 #134
7889 tong80
Spleenheup
pi_143657987
quote:
7s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 10:28 schreef Berkery het volgende:
Momentje :)
Kut ik dacht Mark voor te zijn.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143658024
Onder welke naam is Peter Sutcliffe beter bekend?
No Dukes of Hazzard in the classroom
  donderdag 21 augustus 2014 @ 10:34:29 #136
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143658065
Gokje op Cliff Richard
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 10:35:07 #137
7889 tong80
Spleenheup
pi_143658075
quote:
5s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 10:32 schreef Berkery het volgende:
Onder welke naam is Peter Sutcliffe beter bekend?
Pete Best ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143658160
:N , geen artiest

Ik zoek een bijnaam.
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_143658296
...en de kans dat hij ooit gerehabiliteerd zal worden is heel klein.
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 10:46:58 #140
7889 tong80
Spleenheup
pi_143658348
quote:
3s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 10:44 schreef Berkery het volgende:
...en de kans dat hij ooit gerehabiliteerd zal worden is heel klein.
Shit was in de war met een Beatle. The Yorkshire ripper ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143658750
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 10:46 schreef tong80 het volgende:

[..]

Shit was in de war met een Beatle. The Yorkshire ripper ?

:P
Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
7 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
2 tong80
1 Durmada
1 Berkery

Het zou een leuke bandnaam zijn, The Yorkshire Rippers
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_143658936
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 10:46 schreef tong80 het volgende:

[..]

Shit was in de war met een Beatle. The Yorkshire ripper ?

:P
Stuart Sutcluffe + Pete Best = The Yorkshire Ripper!
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 11:15:07 #143
7889 tong80
Spleenheup
pi_143658985
:D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 11:15:54 #144
7889 tong80
Spleenheup
pi_143658999
quote:
7s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 11:03 schreef Berkery het volgende:

[..]

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
7 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
2 tong80
1 Durmada
1 Berkery

Het zou een leuke bandnaam zijn, The Yorkshire Rippers
We hadden The Dead Kennedy's al Berkery. ;)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143659049
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 11:15 schreef tong80 het volgende:

We hadden The Dead Kennedy's al Berkery. ;)
Er is ook een band die 'Ted Bundy's Volkswagen' heet
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 11:20:04 #146
7889 tong80
Spleenheup
pi_143659088
Wat heeft de film 7eVen te maken met een gruweldaad van IS ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 21 augustus 2014 @ 11:20:29 #147
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143659095
Onthoofding?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 11:20:46 #148
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143659104
Gwyneth Paltrow in a box
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143659110
In die film wordt ook een hoofd afgehakt.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 11:23:45 #150
7889 tong80
Spleenheup
pi_143659179
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 11:20 schreef Mark het volgende:
Onthoofding?
Ik reken hem goed. Dacht meer aan een onthoofd dat je niet te zien krijgt.

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
8 Mark :)
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
2 tong80
1 Durmada
1 Berkery

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 21 augustus 2014 @ 11:26:52 #151
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143659270
Van wie was het nummer Man in a box?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 11:36:16 #152
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143659511
Bandleden:

LS
JC
MS
SK
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143659595
Geen flauw idee maar ik roep R.E.M. Want dat is een band en dan kan MS Michael Stipes zijn.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 11:42:54 #154
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143659653
De zanger was LS, al is MS inmiddels ook al dood
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 11:45:33 #155
7889 tong80
Spleenheup
pi_143659722
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 11:42 schreef Mark het volgende:
De zanger was LS, al is MS inmiddels ook al dood
Akice in Chains ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 21 augustus 2014 @ 11:47:40 #156
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143659786
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 11:45 schreef tong80 het volgende:

[..]

Alice in Chains ?

:P
Yep!

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
8 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
1 Berkery
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 12:26:08 #157
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143660904
Ik had nog wel gequote :(
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 12:40:35 #158
7889 tong80
Spleenheup
pi_143661362
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 12:26 schreef Mark het volgende:
Ik had nog wel gequote :(
Sorry. Je hebt gelijk. Was even met een briljant topic bezig. Stom van me :{

VBL / Je hebt twee Ronaldo's....Wie heeft je voorkeur ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 12:41:34 #159
7889 tong80
Spleenheup
pi_143661394
Wie werd als voetballer de 5e Beatle genoemd ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143661443
George Best
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 12:58:47 #161
7889 tong80
Spleenheup
pi_143661887
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 12:43 schreef enilnomrow het volgende:
George Best
Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
8 Mark
2 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
1 Berkery
1 enilnomrow :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143662061
Wat is het dichtstbevolkte eiland ter wereld? Dus met de meeste inwoners
  donderdag 21 augustus 2014 @ 13:12:19 #163
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143662348
Java?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143662432
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 13:12 schreef lubje25 het volgende:
Java?
Ja(va)!

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
8 Mark
3 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
1 Berkery
1 enilnomrow
  donderdag 21 augustus 2014 @ 13:19:36 #165
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143662587
Hoe heet de zanger van de Tröckener Kecks?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 13:26:40 #166
7889 tong80
Spleenheup
pi_143662810
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 13:19 schreef lubje25 het volgende:
Hoe heet de zanger van de Tröckener Kecks?
Ik moet weg. Anders had ik je bij je strot genomen. ;)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 21 augustus 2014 @ 13:34:58 #167
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143663062
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 13:26 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik moet weg. Anders had ik je bij je strot genomen. ;)

:P
Dan zou ik in mijn hemd staan...
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143663442
Rick 'Echt Hema' de Leeuw
No Dukes of Hazzard in the classroom
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:11:58 #169
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143664241
quote:
6s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 13:47 schreef Berkery het volgende:
Rick 'Echt Hema' de Leeuw
Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
8 Mark
3 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
1 Berkery
1 enilnomrow
1 Berkery
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143664459
Wat is :X ?

quote:
:X was een dienst waar iedereen gratis een website kon maken. Het bedrijf werd in 1994 opgericht door David Bohnett en John Rezner. Andere diensten die vergelijkbaar zijn met :X zijn Google Pages, Tripod, Webs en JouwWeb.

Oorspronkelijk blonk :X uit omdat iedereen gratis een website kon bouwen en laten hosten. Deze websites konden geplaatst worden in een virtuele stad met elk een eigen thema, zodat er een soort netwerk ontstond van websites. Deze functionaliteit werd later verwijderd. In 2001 nam Yahoo! :X over, waarna veel gebruikers overstapten naar andere webhostingbedrijven. Velen vonden namelijk dat Yahoo! profiteerde van anderen omdat het bedrijf eigenaar werd van alle teksten en afbeeldingen die door :X gebruikers worden gepubliceerd.
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_143664499
quote:
5s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 14:18 schreef Berkery het volgende:
Wat is :X ?

[..]

Geocities?
pi_143664524
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 14:20 schreef enilnomrow het volgende:

[..]

Geocities?
Yep.

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
8 Mark
3 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
1 Berkery
2 enilnomrow
1 Berkery
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_143664599
quote:
:X (January 8, 1935 – August 16, 1977)
Wie was :X?
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:27:59 #174
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143664731
Elvis?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143664862
quote:
2s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 14:27 schreef lubje25 het volgende:
Elvis?
Zeer zeker!

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
8 Mark
4 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
1 Berkery
2 enilnomrow
1 Berkery
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:42:32 #176
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143665234
Wie?

Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:43:08 #177
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143665254
Willy Nelson
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:43:30 #178
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143665270
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 14:43 schreef Mark het volgende:
Willy Nelson
Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
9 Mark
4 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
1 Berkery
2 enilnomrow
1 Berkery
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:45:45 #179
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143665350
Hoe heet de zoon van Jos Verstappen?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:46:46 #180
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143665383
Max
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:47:22 #181
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143665409
Tikkie terug!

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
9 Mark
5 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
2 enilnomrow
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:53:00 #182
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143665635
Hoe kennen we Theodore Kaczynski beter?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143665649
Unabomber?
  donderdag 21 augustus 2014 @ 14:53:56 #184
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143665670
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 14:53 schreef enilnomrow het volgende:
Unabomber?
Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
9 Mark
5 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143665768
Wat is de hoofdstad van Wallonië?
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:01:40 #186
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143665953
Voeren zou wel historisch mooi zijn
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:01:42 #187
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143665957
Charleroi?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143665964
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:01 schreef Mark het volgende:
Voeren zou wel historisch mooi zijn
quote:
2s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:01 schreef lubje25 het volgende:
Charleroi?
Allebei niet goed
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:03:07 #189
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143666003
Was ook niet echt serieus, ik heb eigenlijk geen idee. Zo dichtbij en er toch geen benul van hebben :@
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:04:07 #190
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143666038
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:03 schreef Mark het volgende:
Was ook niet echt serieus, ik heb eigenlijk geen idee. Zo dichtbij en er toch geen benul van hebben :@
Dit ja :@
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143666055
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:03 schreef Mark het volgende:
Was ook niet echt serieus, ik heb eigenlijk geen idee. Zo dichtbij en er toch geen benul van hebben :@
Het verbaasde mij ook dat het niet één van de bekendste steden van Wallonië/België was, vandaar de vraag. Jullie mogen nog wel wat namen gokken ;)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:04:44 #192
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143666067
Namen?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:05:22 #193
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143666082
_O- Briljante hint
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143666109
quote:
2s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:04 schreef lubje25 het volgende:
Namen?
Oftewel Namur. Très bien ;)
Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
9 Mark
6 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
pi_143666216
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:05 schreef Mark het volgende:
_O- Briljante hint
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:12:19 #196
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143666339
Welke film?

Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:12:33 #197
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143666349
Death Proof?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:12:55 #198
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143666362
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:12 schreef Mark het volgende:
Death Proof?
Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
10 Mark
6 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:14:31 #199
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143666420
Let them eat cake, wie zou dat gezegd hebben?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:15:45 #200
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143666472
In een andere taal dat wel
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:19:16 #201
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143666600
Het is zeer waarschijnlijk helemaal niet waar, maar ze was niet echt populair bij het volk, net als haar familie waarmee het dus ook niet goed afliep
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143666643
Marie Antoinnette
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:21:48 #203
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143666676
Yep!

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
10 Mark
6 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143666717
Onder welke naam zijn de Pennsylvania Dutch ook bekend?
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:23:26 #205
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143666729
Amish?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:24:59 #206
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143666774
Op naar de tandarts :W
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143666823
quote:
2s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:23 schreef lubje25 het volgende:
Amish?
:Y

Stand AKQ 3081:
3 plagvreugd
2 Yankee
10 Mark
7 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:29:11 #208
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143666921
Wie?

Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143667441
Die knakker van Waku Waku
No Dukes of Hazzard in the classroom
  donderdag 21 augustus 2014 @ 15:50:02 #210
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143667651
quote:
7s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:43 schreef Berkery het volgende:
Die knakker van Waku Waku
Klopt ja, hoe heet ie?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143667696
quote:
1s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:50 schreef lubje25 het volgende:

Klopt ja, hoe heet ie?
Dat heb ik verdrongen :{
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_143667951
rob fruithof.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 16:34:56 #213
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143669319
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 15:57 schreef plagvreugd het volgende:
rob fruithof.
Stand AKQ 3081:
4 plagvreugd
2 Yankee
10 Mark
7 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143670413
quote:
Oh :X , Oh :X
I love you, my :X
I like the way you walk
I like the way you talk
I like the way you walk
I like the way you talk
My :X
Welk lied van wie?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 21 augustus 2014 @ 18:51:06 #215
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143673735
Geen idee
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  donderdag 21 augustus 2014 @ 19:11:32 #216
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143674476
Wacht is dat Bieber met Baby misschien?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Trouwste user 2022 donderdag 21 augustus 2014 @ 19:27:26 #217
7889 tong80
Spleenheup
pi_143675049
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 17:11 schreef plagvreugd het volgende:

[..]

Welk lied van wie?
Fire van The Pointer Sisters geschreven door Bruce ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 21 augustus 2014 @ 21:37:25 #218
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143681621
Ik dacht aan Suzi Q van CCR
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143687309
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 21:37 schreef Mark het volgende:
Ik dacht aan Suzi Q van CCR
Dat is juist.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 00:01:07 #220
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143688358
Dan tellen we er een puntje bij

Stand AKQ 3081:
4 plagvreugd
2 Yankee
11 Mark
7 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 00:05:10 #221
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143688527
Waar kennen we het bedrijf JCDecaux van?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143688547
reclames in abri´s en vast ook elders in de openbare ruimte.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 00:11:18 #223
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143688704
Yep!

Stand AKQ 3081:
5 plagvreugd
2 Yankee
11 Mark
7 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143689166
Van welk land wordt Widodo de nieuwe president?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 00:30:29 #225
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143689298
Indonesie
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_143689398
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 augustus 2014 00:30 schreef Mark het volgende:
Indonesie
Jazeker

Stand AKQ 3081:
5 plagvreugd
2 Yankee
12 Mark
7 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 00:41:44 #227
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143689630
Wie is al jarenlang het bestverdienende topmodel?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 02:47:37 #228
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143691889
giselle bunchen oid?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 04:26:36 #229
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143692491
quote:
0s.gif Op donderdag 21 augustus 2014 21:37 schreef Mark het volgende:
Ik dacht aan Suzi Q van CCR
o ja :@ 8)7
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 08:12:44 #230
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143693587
En Gisele is goed :Y

Stand AKQ 3081:
5 plagvreugd
2 Yankee
12 Mark
8 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 09:10:02 #231
46794 Berkery
Fat bastard
pi_143694229
Hoi :W
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Trouwste user 2022 vrijdag 22 augustus 2014 @ 10:24:33 #232
7889 tong80
Spleenheup
pi_143695662
Goeiemorgen

Wat mochten gasten bij Theo van Gogh kussen ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143695829
een kaktus
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_143695834
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 augustus 2014 10:24 schreef tong80 het volgende:
Goeiemorgen

Wat mochten gasten bij Theo van Gogh kussen ?

:P
of een cactus.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Trouwste user 2022 vrijdag 22 augustus 2014 @ 10:33:03 #235
7889 tong80
Spleenheup
pi_143695915
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 augustus 2014 10:30 schreef plagvreugd het volgende:
een kaktus
Juist Peter Jan.

Stand AKQ 3081:
6 plagvreugd :)
2 Yankee
12 Mark
8 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143696142
quote:
Soekot of :X (Hebreeuws: סוכות of סֻכּוֹת) is een joods feest dat zeven dagen duurt en waarbij wordt herdacht dat de Israëlieten (de voorouders van de Joden) veertig jaar lang in de Sinaïwoestijn onder de bescherming van God rondtrokken. Deze rondzwerving lag tussen de uittocht uit Egypte die met :) wordt gevierd, en de intocht in het Beloofde Land.
Wat zijn :X en :) ? (twee antwoorden dus)
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_143696248
loofhuttenfeest?
pi_143696275
andere weet ik niet...
pi_143696303
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 augustus 2014 10:46 schreef tomtomaat het volgende:
loofhuttenfeest?
Yep.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_143696524
quote:
:) (Hebreeuws: פסח – afgeleid van 'sloeg over'), ook bekend als het lentefeest, vrijheidsfeest of matzefeest is een van de belangrijkere feesten in het jodendom. Met :) herdenkt men de joodse slavernij in Egypte en de uittocht uit Egypte ('Exodus') en daarmee de bevrijding van de slavernij. Deze gebeurtenissen, die niet zijn geverifieerd via bronnen buiten het jodendom, staan centraal in het joodse ethos.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 11:01:45 #241
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143696607
Bar mitswa oid?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143696713
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 augustus 2014 11:01 schreef lubje25 het volgende:
Bar mitswa oid?
Nee dat is een jongetje verminken en dan zeggen dat ie een man geworden is.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 11:08:21 #243
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 11:09:59 #244
46794 Berkery
Fat bastard
pi_143696868
Chanoeka?
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_143697115
Jom Kippoer?
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 12:07:32 #246
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143698614
Ik pas
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143699147
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 augustus 2014 10:58 schreef plagvreugd het volgende:

[..]

wordt niet wat...
pi_143702247
Was weg, sry. Begint met een P.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 14:25:07 #249
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143703196
Pesach?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 14:26:50 #250
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143703256
Gecheckt en goed

Waardoor kennen we voetballer Dan Mori sinds vorig jaar vooral?

Edit: het is rond oud en nieuw, dus vorig jaar was wat voorbarig
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 14:35:35 #251
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143703534
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 22 augustus 2014 @ 15:24:08 #252
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143705310
Zelfs bij het lezen van de spoiler ging er geen lampje branden. :@
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143705515
quote:
2s.gif Op vrijdag 22 augustus 2014 15:24 schreef lubje25 het volgende:
Zelfs bij het lezen van de spoiler ging er geen lampje branden. :@
Bij mij wel. Krijg ik nu een punt?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Trouwste user 2022 vrijdag 22 augustus 2014 @ 16:23:56 #254
7889 tong80
Spleenheup
pi_143707708
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 augustus 2014 15:29 schreef plagvreugd het volgende:

[..]

Bij mij wel. Krijg ik nu een punt?
.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 23 augustus 2014 @ 03:04:37 #255
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143732589
Opstarter dan maar:

Wuthering Heights is een nummer van welke dame?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_143734527
quote:
2s.gif Op zaterdag 23 augustus 2014 03:04 schreef lubje25 het volgende:
Opstarter dan maar:

Wuthering Heights is een nummer van welke dame?
Kate Bush
In God we trust; The rest we monitor
  zaterdag 23 augustus 2014 @ 10:13:10 #257
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_143734884
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 augustus 2014 09:40 schreef Freddy_von_Schrankenstein het volgende:

[..]

Kate Bush
Stand AKQ 3081:
6 plagvreugd
2 Yankee
13 Mark (pesach)
8 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
1 Freddy_von_Schrankenstein
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Trouwste user 2022 zaterdag 23 augustus 2014 @ 11:29:14 #258
7889 tong80
Spleenheup
pi_143736198
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 augustus 2014 09:40 schreef Freddy_von_Schrankenstein het volgende:

[..]

Kate Bush
Ik was er verliefd op.

Goeiemorgen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143746566
Opstarter...

quote:
:X is een felkleurige frisdrank uit de jaren vijftig. :X werd beheerd door de familie Van Tuijn en de fabriek stond in Dongen. :X was verkrijgbaar in onder andere de kleuren rood (frambozen), groen (grenadine), bruin (champagnepils), geel (citroen) en wit (cider).
wat?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Moderator zaterdag 23 augustus 2014 @ 19:12:43 #260
32436 crew  belsen
Young, gifted and black
pi_143747815
Exota, van die explorerende flessen.
Geef angst en haat een stem
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
pi_143748091
quote:
7s.gif Op zaterdag 23 augustus 2014 19:12 schreef belsen het volgende:
Exota, van die explorerende flessen.
yepyep

Stand AKQ 3081:
6 plagvreugd
2 Yankee
13 Mark (pesach)
8 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
1 Freddy_von_Schrankenstein
1 belsen
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Moderator zaterdag 23 augustus 2014 @ 19:31:07 #262
32436 crew  belsen
Young, gifted and black
pi_143748400
De zoon van de directeur van RAAK-frisdrank werd ook op eigen naam beroemd. Wie was hij?
Geef angst en haat een stem
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
pi_143751181
quote:
7s.gif Op zaterdag 23 augustus 2014 19:31 schreef belsen het volgende:
De zoon van de directeur van RAAK-frisdrank werd ook op eigen naam beroemd. Wie was hij?
Klaas Bruinsma :D
In God we trust; The rest we monitor
  Moderator zaterdag 23 augustus 2014 @ 22:50:18 #264
32436 crew  belsen
Young, gifted and black
pi_143756032
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 augustus 2014 20:41 schreef Freddy_von_Schrankenstein het volgende:

[..]

Klaas Bruinsma :D
Stand AKQ 3081:
6 plagvreugd
2 Yankee
13 Mark (pesach)
8 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
1 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
2 Freddy_von_Schrankenstein
1 belsen
Geef angst en haat een stem
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 10:18:43 #265
7889 tong80
Spleenheup
pi_143764826
Goeiemorgen

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 24 augustus 2014 @ 11:21:03 #266
419273 Durmada
Neem de tijd!
pi_143765737
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 augustus 2014 14:26 schreef Mark het volgende:
Gecheckt en goed

Waardoor kennen we voetballer Dan Mori sinds vorig jaar vooral?

Edit: het is rond oud en nieuw, dus vorig jaar was wat voorbarig
Mocht niet mee op trainingskamp van vitesse vanwege zijn afkomst en toen kwam er nog een discussie of Vitesse dan wel of niet op trainingskamp had moeten gaan.
AZ
ALKMAAR
  zondag 24 augustus 2014 @ 11:49:13 #267
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143766379
Klopt als een zwerende vinger!

Stand AKQ 3081:
6 plagvreugd
2 Yankee
13 Mark (pesach)
8 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
2 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
2 Freddy_von_Schrankenstein
1 belsen
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 12:41:42 #268
7889 tong80
Spleenheup
pi_143767842
In welk programma was Humberto Tan voor het eerst op tv te zien ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 24 augustus 2014 @ 13:11:44 #269
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_143768740
quote:
0s.gif Op zondag 24 augustus 2014 12:41 schreef tong80 het volgende:
In welk programma was Humberto Tan voor het eerst op tv te zien ?

:P
Studio Sport?
  zondag 24 augustus 2014 @ 13:13:21 #270
46794 Berkery
Fat bastard
pi_143768801
Stuif es in?
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 13:15:48 #271
7889 tong80
Spleenheup
pi_143768877
Hij zat met andere onbekende Nederlanders aan een discussietafel. Dat was een vast item in dat programma.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 13:16:51 #272
7889 tong80
Spleenheup
pi_143768907
Je mag ook alleen de presentatrice noemen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 13:36:04 #273
7889 tong80
Spleenheup
pi_143769546
Of alleen een voornaam.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 24 augustus 2014 @ 13:40:31 #274
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_143769663
quote:
0s.gif Op zondag 24 augustus 2014 13:36 schreef tong80 het volgende:
Of alleen een voornaam.

:P
Sonja (Barend)?
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 13:43:41 #275
7889 tong80
Spleenheup
pi_143769774
quote:
0s.gif Op zondag 24 augustus 2014 13:40 schreef HilarityEnsues het volgende:

[..]

Sonja (Barend)?
Stand AKQ 3081:
6 plagvreugd
2 Yankee
13 Mark (pesach)
8 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
2 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
2 Freddy_von_Schrankenstein
1 belsen
1 HilarityEnsues :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 24 augustus 2014 @ 13:48:50 #276
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_143769928
Graag minstens twee namen.

pi_143769962
Thomas Jefferson, Abraham Lincoln
  zondag 24 augustus 2014 @ 13:51:05 #278
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_143769997
quote:
0s.gif Op zondag 24 augustus 2014 13:49 schreef iamredleader het volgende:
Thomas Jefferson, Abraham Lincoln
^O^ En Roosevelt en Washington.

Stand AKQ 3081:
6 plagvreugd
2 Yankee
13 Mark (pesach)
8 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
2 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
2 Freddy_von_Schrankenstein
1 belsen
1 HilarityEnsues
1 iamredleader
pi_143770055
in 1945 viel de Atoombom op Hiroshima. Exacte datum graag, alsmede de naam van de bom.
pi_143770510
Tien minuten, moet ik een hint geven?
pi_143770805
Weet wel de namen van de twee bommen, maar weet niet welke van de twee op jiroshima viel. En qua datum dacht ik ergens begin augustus.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_143770851
"Begin augustus" is juist... Maar nu de datum en de naam!
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 14:12:52 #283
7889 tong80
Spleenheup
pi_143770972
Enola Gay ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143770997
Dat was de naak van het vliegtuig, tong :P
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 14:14:53 #285
7889 tong80
Spleenheup
pi_143771030
Oh ja. :)

Dit wordt een Oh-jaatje. Was het iets met 'Mother' ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143771059
quote:
0s.gif Op zondag 24 augustus 2014 14:14 schreef tong80 het volgende:
Oh ja. :)

Dit wordt een Oh-jaatje. Was het iets met 'Mother' ?

:P
Nee, maar je zit wel warm, in de familiesfeer ;)
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 14:17:45 #287
7889 tong80
Spleenheup
pi_143771159
quote:
1s.gif Op zondag 24 augustus 2014 14:15 schreef iamredleader het volgende:

[..]

Nee, maar je zit wel warm, in de familiesfeer ;)
Vandaar het 'Oh-Jaatje.' :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_143771216
De bommen heten little boy en fat man. Of little man en fat boy. Zoiets.

Ik gok fat man en 1 augustus.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_143771411
Nope en nope, ik geef het nog een paar minuten en dan moet ik weg.
pi_143771914
Hiroshima was de eerste stad in de geschiedenis van de mensheid die met een atoombom werd aangevallen. Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd op 6 augustus 1945 om kwart over acht 's ochtends boven Hiroshima de uraniumbom Little Boy (die 4400 kg woog) afgeworpen uit de Amerikaanse B-29 Superfortress bommenwerper Enola Gay. Harry S. Truman was toen president.

Het was de vorige vraag die mij op de presidenten van de VS bracht. En het is augustus, dus de link naar WO2 was zo gemaakt.

Ik ben weg, wie neemt het over?
pi_143779514
Lekker makkelijke opstarter...

Noem twee steden in Vietnam.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  zondag 24 augustus 2014 @ 19:06:17 #292
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_143783360
quote:
0s.gif Op zondag 24 augustus 2014 13:52 schreef iamredleader het volgende:
in 1945 viel de Atoombom op Hiroshima. Exacte datum graag, alsmede de naam van de bom.
Op 6 augustus, mijn geboortedag een paar jaar of wat later.
Little Boy werd toen gedropt vanuit de Enola Gay op de T-vormige brug in Hiroshima.

Ben een paar jaar geleden daar geweest en hoewel er niet veel meer van te merken is (behalve nog één resterend, zwaar gehavend gebouw uit die tijd, vlak bij het memorial park met gedenkboog en -museum), vond ik het zeer indrukwekkend...

-

Edit: had niet gezien dat het antwoord al onthuld was... :')
  zondag 24 augustus 2014 @ 19:43:19 #293
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143785020
quote:
0s.gif Op zondag 24 augustus 2014 17:46 schreef plagvreugd het volgende:
Lekker makkelijke opstarter...

Noem twee steden in Vietnam.
Ho Chu Minh stad en Hanoi
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  zondag 24 augustus 2014 @ 19:49:27 #294
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143785319
Stand AKQ 3081:
6 plagvreugd
2 Yankee
14 Mark
8 lubje25
2 MadMaster
3 tomtomaat
3 tong80
2 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
2 Freddy_von_Schrankenstein
1 belsen
1 HilarityEnsues
1 iamredleader
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  zondag 24 augustus 2014 @ 19:49:48 #295
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143785331
Welke Nederlandse sporter had als bijnaam De Witte Reus?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  zondag 24 augustus 2014 @ 19:59:50 #296
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  zondag 24 augustus 2014 @ 20:19:43 #297
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  Trouwste user 2022 zondag 24 augustus 2014 @ 20:55:59 #298
7889 tong80
Spleenheup
pi_143789170
quote:
1s.gif Op zondag 24 augustus 2014 19:59 schreef MadMaster het volgende:
Wil Hartog
Van Abbekerke.....

Stand AKQ 3081:
6 plagvreugd
2 Yankee
14 Mark
8 lubje25
3 MadMaster :)
3 tomtomaat
3 tong80
2 Durmada
2 Berkery
3 enilnomrow
1 DragonFodder
2 Freddy_von_Schrankenstein
1 belsen
1 HilarityEnsues
1 iamredleader

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 24 augustus 2014 @ 22:49:09 #299
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_143797296
quote:
1s.gif Op zondag 24 augustus 2014 20:19 schreef MadMaster het volgende:
Wat is een 'Acme Thunderer'?
Klinkt als iets wat Wile E Coyote aan zou schaffen..... Een enorme vuurpijl?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  zondag 24 augustus 2014 @ 22:55:11 #300
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_143797626
quote:
0s.gif Op zondag 24 augustus 2014 22:49 schreef Mark het volgende:

[..]

Klinkt als iets wat Wile E Coyote aan zou schaffen..... Een enorme vuurpijl?
Nee, denk aan Men In Black...
  zondag 24 augustus 2014 @ 22:55:55 #301
81329 MadMaster
Schots en scheef...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')