SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welkom op dé plek op FOK! waar de beoefenaars van de edele wielersport zich verzamelen! Wil je beginnen met fietsen en heb je vragen over bijvoorbeeld materiaal of trainingen, dit is de plek om ze te stellen. Verder is deze topicreeks vooral geschikt om ervaringen te delen, tips & tricks kwijt te kunnen en geile verhalen over al je fietsavonturen te vertellen. Alles wat je meemaakt tijdens het peddelen door de polder kan je hier kwijt! Veel plezier.
Eerstvolgende meet:
* za/zo 26/27 juli - Iets bij Kano ofzo
* zo 5 juli 2015, Tour de Frans meet bij Gripper in Vreeswijk
Wij doen aan Strava
Nuttige links:
Algemene info • Fok! fietsers op de kaart• Wielersportinfo • Teamwebs fietsagenda van de FOK!kers
Toertochten • Toertochten (komende week) in NL • Toertochten in België (BBR-FBC), • Lotto Cycling Tour • Toertochten in Frankrijk • Toertochten in Dld • Toertochten in Engeland
Cyclo's • Cyclo's (deze maand) in Frankrijk • Jedermannrennen in Dld • Granfondo's in Italië • Cyclo's in SpanjeSPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ons favoriete hersteldrankje:
En soms als we het professioneel aan willen pakken:![]()
![]()
Er wordt dan toch weer gezegd dat er cafeïne tabletjes worden ingenomen om de suffigheid weer tegen te gaan?quote:Op zondag 17 augustus 2014 16:52 schreef kaasplankje het volgende:
Ik weet niet of jij wel eens Tramadol of een ander opiaat hebt geslikt maar als je dat op hebt ga je dus echt niet beter koersen, ergo je bent zo suf dat je geheel nergens meer zin in hebt.
Het zou mee kunnen spelen, maar ik denk eigenlijk ook dat het meer "gewoon niet goed opletten" is, of - zoals jij zegt - gebrek aan ervaring in een peloton te rijden. Maar over dat laatste kan ik niks zeggen, want zelf heb ik nog niet eens met iemand anders gefietst![]()
Er wordt zoveel gezegd maar een coureur die in vorm is heeft heel geen finale poeders of pillen nodig. Van peppers wordt je onrustig en van downers wordt je suf. Als je goede vorm hebt en wilt presteren moet je juist een soort mentale stabiele balans hebben en vertrouwen in je eigen kunnen.![]()
Die van die Trek van vandaag was idd een kwestie van niet opletten. Of het te weinig ervaring is weet ik niet, maar was volstrekt overbodig.quote:Op zondag 17 augustus 2014 16:52 schreef kaasplankje het volgende:
Ik zie btw int profpeloton laatste tijd veel idiote valpartijen. Had het er recent over met papakaas die mij finale eneco tour toonde van een Giant Shimano renner die in volle spurt ineens stopt met sprinten, opzij kijkt en van zijn lijn afwijkt, en zo tegen een fiets kwakt van een andere sprinter, ten val komt en 6-7 renners meeneemt.
Vandaag weer; een Trek factory team rijder wil inschuiven maar kijkt niet over de schouder, hij voegt in met lagere snelheid maar ziet een renner niet die iets naast rijdt en gaat bam op de straat.
Boze tongen beweren dat renners Tramadol suppleren om in finale minder pijn te voelen en bijgevolg is het middel op de WADA dopinglijst gezet dit jaar.
Ik weet niet of jij wel eens Tramadol of een ander opiaat hebt geslikt maar als je dat op hebt ga je dus echt niet beter koersen, ergo je bent zo suf dat je geheel nergens meer zin in hebt.
Onzin dus, en ik heb een andere theorie en jullie mogen oordelen.
Ik denk dat huidige generatie profs te weinig peloton ervaring hebben omdat ze veel op wattage trainen en te weinig koersen. Vroeger reden renners van Maart tot Oktober koersen en tegenwoordig is het normaal dat een prof alleen de Tour rijdt, of alleen de voorjaarsklassiekers.
Conclusie: Er worden domme fouten gemaakt omdat renners te weinig ervaring hebben in het peloton.
Geld niet voor iedereen maar denk voor sommigen zeker wel.![]()
Kaas, ik denk dat het vooral komt doordat renners meer keuzes maken in het seizoen wat ze wel en niet rijden. Daardoor krijg je meer renners aan de start die die wedstrijd kunnen winnen. Gevolg is dat je meer renners op elkaar krijgt en er extra risico's genomen moeten worden. Je ziet dat ook in sprints waar eigenlijk nog teveel mensen fris zitten en mee gaan sprinten.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Zo, net wakker van de middagdut. Niet te lang doorslapen nu, anders kom je vanavond niet meer in slaap![]()
Voel me ook best ok, billen beetje beursig van het zitten maar niet heel erg.
Kano, grappig verhaal weer vorig topic
De relatie tussen al die personen klopte weer precies hoor!Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-![]()
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Nee, die gasten rijden zioch gewoon te barsten omdat ze het halve seizoen op de Taxc met SRM gezeten hebben. En stages ook nog es derbij.quote:Op zondag 17 augustus 2014 17:26 schreef Patroon het volgende:
Kaas, ik denk dat het vooral komt doordat renners meer keuzes maken in het seizoen wat ze wel en niet rijden. Daardoor krijg je meer renners aan de start die die wedstrijd kunnen winnen. Gevolg is dat je meer renners op elkaar krijgt en er extra risico's genomen moeten worden. Je ziet dat ook in sprints waar eigenlijk nog teveel mensen fris zitten en mee gaan sprinten.![]()
En de cameraman zat op de fiets en kon nog veel sneller.quote:Op zondag 17 augustus 2014 18:59 schreef kanovinnie het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)en_als_een_baas.html
Fietsers inhalen op je longboard![]()
Vredestein Fortezza Senso All Weather
Zijn die goed?Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ik heb er net m'n eerste 400 km mee op zitten en ze zijn goed bevonden! Neem meteen de 25 mm. Lekker rollen, en ze sturen ook lekkerquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:42 schreef kanovinnie het volgende:
Vredestein Fortezza Senso All Weather
Zijn die goed?![]()
Was in t begin wel ff bang want een of andere malloot die de weg wel wist leidde ons na de start al meteen over een mountainbike route door de loenermark, grint weggetjes en zandpaden.Fijn, waren er al meteen een paar lek. Maar ik zie geen spoortje van schade op m'n banden.
Je hebt ook nog de extreme weather. Die zijn denk ik wel heel fijn voor in de winter!Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-![]()
Zijn toch de nieuwe fortezza tricomps?quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:42 schreef kanovinnie het volgende:
Vredestein Fortezza Senso All Weather
Zijn die goed?![]()
Vooruit, ik zoek de 25 mm wel.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:45 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ik heb er net m'n eerste 400 km mee op zitten en ze zijn goed bevonden! Neem meteen de 25 mm. Lekker rollen, en ze sturen ook lekker![]()
Was in t begin wel ff bang want een of andere malloot die de weg wel wist leidde ons na de start al meteen over een mountainbike route door de loenermark, grint weggetjes en zandpaden.Fijn, waren er al meteen een paar lek. Maar ik zie geen spoortje van schade op m'n banden.
Je hebt ook nog de extreme weather. Die zijn denk ik wel heel fijn voor in de winter!Siquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:46 schreef gerwinner het volgende:
[..]
Zijn toch de nieuwe fortezza tricomps?
http://www.strava.com/clubs/fok-recreatieve-fietsers
Hier staat volgende week 3 man met 400+
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Zitten op de giant. Heb niet veel ervaring met bandjes maar ivm de 23mm 60TPI bontragers van hiervoor zijn ze een stuk beter. Althans, minder 'ruw/hard' zeg maar.. moeilijk te omschrijven. Of dat het komt door de 25mm of het hogere TPI weet ik niet maar ik ben er tot nu toe tevreden mee. Maar ik koers er niet mee en rij niet zo hard als jij natuurlijkquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:42 schreef kanovinnie het volgende:
Vredestein Fortezza Senso All Weather
Zijn die goed?![]()
![]()
nou 't canvas komt door m'n achterband heen dus elke band is beter dan de huidige. En dat na krap 6000 km....quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:56 schreef muzas het volgende:
[..]
Zitten op de giant. Heb niet veel ervaring met bandjes maar ivm de 23mm 60TPI bontragers van hiervoor zijn ze een stuk beter. Althans, minder 'ruw/hard' zeg maar.. moeilijk te omschrijven. Of dat het komt door de 25mm of het hogere TPI weet ik niet maar ik ben er tot nu toe tevreden mee. Maar ik koers er niet mee en rij niet zo hard als jij natuurlijkOp dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Prima banden, merk geen verschil met de tricomps. Ze zijn wel grijs ipv zwart, das wel jammer.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:51 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Vooruit, ik zoek de 25 mm wel.
[..]
Si![]()
Oh, dacht dat ze wel langer mee zouden gaan.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Mja misschien als je heel rustig afremt en altijd op perfect asfalt rijd.
Ondertussen alweer 5400km met huidige achterband gereden zal dus binnenkort wel weer aan vervanging toe zijn.![]()
Zo kennie wel weer he? Ik denk dat 't kwam omdat ik vorige week zaterdag zo snoeihard de sprint voor je aantrok dat het rubber er af vloog.
Ik zou je fiets/kleren/gezicht nog even checken, misschien zit er nog ergens wat rubber op
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Oja, bracket toe aan vervanging. Ben ik bijna thuis, zit mijn rechtercrank opeens lossig. Dus de laatste 2 km op 1 been gefietst en de andere op m'n bidonnen gezet.
De tering.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
6/7 k is wel prima, op gp4000s deed ik dat ook maar dan nog niet echt dat je het canvas zag.
Ps. grapje hè
Ps 2. Dinsdag nog naar Ulysses? Heb gehoord dat het helemaal los gaat daar (qua regen ;-) )
Ps 3
Nog steeds respect wat je vorige week deed! BaasIf You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards![]()
Of een nieuwe crankset voor nu, 90 euro en je ben klaar incl bracket, crank en nieuwe bladenIf You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards![]()
Ik dacht echt dat ze langer mee zouden gaanquote:Op zondag 17 augustus 2014 20:14 schreef MarcoD het volgende:
6/7 k is wel prima, op gp4000s deed ik dat ook maar dan nog niet echt dat je het canvas zag.Maja ik rij ook veel dit jaar dus zo heel lang heb ik ze niet gehad.
Snap ik hoorquote:Ps. grapje hèWaarschijnlijk niet. Bracket kraakt als een ouwe hoer, crank dus misschien weer naar z'n grootje. En de achillespees heb ik weer een beetje overbelast.quote:Ps 2. Dinsdag nog naar Ulysses? Heb gehoord dat het helemaal los gaat daar (qua regen ;-) )Haha, volgende keer gewoon weer hoorquote:Ps 3
Nog steeds respect wat je vorige week deed! BaasVind zoiets wel leuk. Even het peleton laten zien hoe het moet. Verbaas me er nog over dat er niemand meekwam.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
zo'n FSA crank?quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:18 schreef MarcoD het volgende:
Of een nieuwe crankset voor nu, 90 euro en je ben klaar incl bracket, crank en nieuwe bladenOp dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ja daarom.quote:
Okkie, had jij die athena crank nog?Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Linkje?quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Oke, jij weet het.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:11 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Nee, die gasten rijden zioch gewoon te barsten omdat ze het halve seizoen op de Taxc met SRM gezeten hebben. En stages ook nog es derbij.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
M'n gp4000s bandjes gaan trouwens al 8600km mee.
(waarvan hoop door herfst/winter rotzooi van vorig jaar)![]()
Ik vind eigenlijk 6000km vrij normaal voor buba's. Die gp4000s van ddx gaan dan welliswaar langer mee, maar rijden op een gegeven moment voor geen meter meer omdat ze helemaal plat afslijten.
Ik heb in de uitverkoop nog 4 van die Vredestein Fortezza's gekocht. Dit jaar in totaal misschien 2x lek gereden. Jammer dat ze die niet meer maken, maar die Senso's zijn dus ook wel oke.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Verbaas ik me ook over dat er niemand meeging allemaal op de peloton sprint aan het wachten denkquote:Op zondag 17 augustus 2014 20:18 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet. Bracket kraakt als een ouwe hoer, crank dus misschien weer naar z'n grootje. En de achillespees heb ik weer een beetje overbelast.
[..]
Haha, volgende keer gewoon weer hoorVind zoiets wel leuk. Even het peleton laten zien hoe het moet. Verbaas me er nog over dat er niemand meekwam.
, gister was het ook tof 1 op 1 begeleiding en ging lekker.
Wel kut van die pees, zou serieus even goed naar laten kijken.If You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards![]()
If You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards![]()
Ik heb nu wel 172.5. Maakt dat 172.5 of 175 nog veel uit? En dan heb ik nog van die cups nodig toch?quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:51 schreef MarcoD het volgende:
[..]
http://hollandbikeshop.co(...)nds-zwart-175mm-gxp/Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ja laf is dat iedereen wachten. Zie je bij ons bij de B's ook. Gelukkig rijden er in Leeuwarden en Sneek bij de A's veel elites en amateurs mee die de koers echt hard durven maken. Komt nooit op massasprint aan. Wel zo leuk.quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:49 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Verbaas ik me ook over dat er niemand meeging allemaal op de peloton sprint aan het wachten denk, gister was het ook tof 1 op 1 begeleiding en ging lekker.
Wel kut van die pees, zou serieus even goed naar laten kijken.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
172,5 hebben ze ook hoor, even menuutje omhoog gaan.quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:54 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik heb nu wel 172.5. Maakt dat 172.5 of 175 nog veel uit? En dan heb ik nog van die cups nodig toch?
Alles zit erbij, je heb gewoon BSA bracket?
Maar 175 kan ook wel voor jou denk,If You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards![]()
http://www.wielerkoopjes.nl/Vredestein-Fortezza-Senso-25mmquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:51 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Vooruit, ik zoek de 25 mm wel.
[..]
23,95 en krijg je er ook nog een gratis biba bij!Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Hoe gaat zo'n 1 op 1 begeleiding dan? Rijdt er dan steeds iemand achter je die zegt wat je moet doen?quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:49 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Verbaas ik me ook over dat er niemand meeging allemaal op de peloton sprint aan het wachten denk, gister was het ook tof 1 op 1 begeleiding en ging lekker.
Wel kut van die pees, zou serieus even goed naar laten kijken.
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Nope mag gewoon eigen ding doen af en toe wat handige tips. Qua timing om met een ontsnapping mee te gaan enzoquote:Op zondag 17 augustus 2014 21:14 schreef Patroon het volgende:
[..]
Hoe gaat zo'n 1 op 1 begeleiding dan? Rijdt er dan steeds iemand achter je die zegt wat je moet doen?![]()
En beetje praten over de koersen in
de omgevingIf You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards![]()
Ik vond het eten en drinken op alle tussenstops trouwens echt goed geregeld. Ik had eigenlijk alleen in Rotterdam de pasta van Kaas verwacht, maar overal was zoveel. Echt top! Daardoor had ik wel een rugzak mee die eigenlijk wat te zwaar was waardoor ik nu een beetje last van mijn nek heb. Ik vond het erg leuk om te doen en heb een leuke dag/nacht gehad.
En nu zo maar weer op bed wat slaap inhalen.![]()
![]()
Kut, had wel de 23 mm gevonden daar. Ach, nu heb ik ze ergens naders voor bijna 't zelfde.quote:Op zondag 17 augustus 2014 21:13 schreef Patroon het volgende:
[..]
http://www.wielerkoopjes.nl/Vredestein-Fortezza-Senso-25mm
23,95 en krijg je er ook nog een gratis biba bij!Ik neem mijn inslaapvalbiertje. Werkte gister ook goedquote:Op zondag 17 augustus 2014 21:18 schreef KolonelBroodje het volgende:
Ik vond het eten en drinken op alle tussenstops trouwens echt goed geregeld. Ik had eigenlijk alleen in Rotterdam de pasta van Kaas verwacht, maar overal was zoveel. Echt top! Daardoor had ik wel een rugzak mee die eigenlijk wat te zwaar was waardoor ik nu een beetje last van mijn nek heb. Ik vond het erg leuk om te doen en heb een leuke dag/nacht gehad.
En nu zo maar weer op bed wat slaap inhalen.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Als ik met 2 verschillende cranks ga fietsen, 1tje carbon en lichter en 1tje alu en zwaarder, is dit dan te merken met eventueel een nadelig effect?
Ik heb, mocht die rechtercrank nu stuk zijn, nog een goede carbon rechtercrank liggen.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
krijg je gewichtsverschil tussen links en rechts, en ga je rondjes fietsen.... natuurkundeeveryone's a critic...
even you ! !![]()
Dan hangt ie toch gewoon zn 30cm de andere kant op?quote:Op zondag 17 augustus 2014 21:51 schreef the_critic het volgende:
krijg je gewichtsverschil tussen links en rechts, en ga je rondjes fietsen.... natuurkunde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |