Als van Geel dat doet loopt iedereen weer te zeiken "te duur"quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:08 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Eens.. het wordt tijd dat Van Geel eens echte versterkingen binnen haalt, i.p.v. alleen maar goedkope noodoplossingen als Boulahrouz, Wilkshire en Kazim
Een normale creatieve middenvelder is imo wel een prioriteit. Die hebben we nu gewoon helemaal niet, op Vilhena na dan.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:11 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Maar daar ligt dus niet onze prioriteit. Helemaal niet als Clasie vertrekt.
In Nederland wel ja.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:12 schreef exile79 het volgende:
[..]
En dit werkt zo ongeveer altijd zo?
Da's waar, maar niet als vervanger van Clasie.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:12 schreef Typisch het volgende:
[..]
Een normale creatieve middenvelder is imo wel een prioriteit. Die hebben we nu gewoon helemaal niet, op Vilhena na dan.
Vilhena is niet creatief.. wat hij wel is dat is mij nog steeds niet helemaal duidelijk. Zou zomaar eens het meest overschatte Feyenoord-talent aller tijden kunnen zijn.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:12 schreef Typisch het volgende:
[..]
Een normale creatieve middenvelder is imo wel een prioriteit. Die hebben we nu gewoon helemaal niet, op Vilhena na dan.
Die hebben we dan al, als alleen Ziyech gehaald wordt, in de vorm van Vormer. Zo zullen ze dat zien althans. Zit er vanuit de jeugd nog wat achter eigenlijk? Dacht van wel namelijk.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:14 schreef TC03 het volgende:
[..]
Da's waar, maar niet als vervanger van Clasie.
Niet creatief? Is echt wel een speler die wat creativiteit brengt hoor, geeft afentoe echt heel goede (steek)pasjes. Was gister ook als enige (niet verdedigend ingestelde speler) van acceptabel niveau imo.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:16 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Vilhena is niet creatief.. wat hij wel is dat is mij nog steeds niet helemaal duidelijk. Zou zomaar eens het meest overschatte Feyenoord-talent aller tijden kunnen zijn.
Dat gaat dus ten koste van of Immers of Vilhena. Hm.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:16 schreef Typisch het volgende:
[..]
Die hebben we dan al, als alleen Ziyech gehaald wordt, in de vorm van Vormer. Zo zullen ze dat zien althans. Zit er vanuit de jeugd nog wat achter eigenlijk? Dacht van wel namelijk.
Men vergeet volgens mij dat hij pas 19 jaar is. Ik vind hem de laatste wedstrijden echt goed spelen hoor. Ik zag hem altijd als een echte 10 maar ik zie de laatste tijd echt meer als een 6 (sorry voor de getallen). Gister noemde iemand hem nog een opvolger van Nigel de Jong. Daar vind ik wel een kern van waarheid in zitten.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:16 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Vilhena is niet creatief.. wat hij wel is dat is mij nog steeds niet helemaal duidelijk. Zou zomaar eens het meest overschatte Feyenoord-talent aller tijden kunnen zijn.
Zit wat in, maar hij moet nu deze week toch wel even de kluis open halen en snel zijn met Zyech en Toornsta (en als het kan Dost of Guidetti). Volgens mij zit er nu ca. 29 miljoen in kas (met Clasies geld erbij). Het is imo verantwoord als je er daar 12 van uitgeeft voor bovengenoemde spelers. Staat er direct een topelftal waar je weer een tijd mee vooruit kan.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:12 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Als van Geel dat doet loopt iedereen weer te zeiken "te duur"
Ik kan me prima vinden in de strategie van de laatste jaren. Beter je kansen spreiden ipv alles op rood. Laat dat maar aan PSV over, vorig jaar Maher, nu de Jong, lekker die miljoenen door de plee spoelen.
Ziyech en Toornstra allebei is overkill.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:19 schreef erik013 het volgende:
[..]
Zit wat in, maar hij moet nu deze week toch wel even de kluis open halen en snel zijn met Zyech en Toornsta (en als het kan Dost of Guidetti). Volgens mij zit er nu ca. 29 miljoen in kas (met Clasies geld erbij). Het is imo verantwoord als je er daar 12 van uitgeeft voor bovengenoemde spelers. Staat er direct een topelftal waar je weer een tijd mee vooruit kan.
Immersquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:18 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dat gaat dus ten koste van of Immers of Vilhena. Hm.
Meer iemand die naast een Nigel de Jong kan gaan spelen dan, de hardheid voor iemand die in zijn eentje als controleur speelt (zoals een Alonso, De Jong of Busquets om het maar over de wereldtop te hebben op die plek) heeft hij imo niet.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:18 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Men vergeet volgens mij dat hij pas 19 jaar is. Ik vind hem de laatste wedstrijden echt goed spelen hoor. Ik zag hem altijd als een echte 10 maar ik zie de laatste tijd echt meer als een 6 (sorry voor de getallen). Gister noemde iemand hem nog een opvolger van Nigel de Jong. Daar vind ik wel een kern van waarheid in zitten.
Dus Ziyech op de plek van Vilhena en Vilhena als vervanger van Clasie kan wat mij betreft ook nog.
Niet nu Clasie weg is. Zyech op de plek van Immers en Toornstra op de plek van Clasie.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:19 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Ziyech en Toornstra allebei is overkill.
Juist wel. Volgens mij was hij vorig jaar zelfs de 2e speler met het meeste aantal afgepakte ballen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:20 schreef Typisch het volgende:
[..]
Meer iemand die naast een Nigel de Jong kan gaan spelen dan, de hardheid voor iemand die in zijn eentje als controleur speelt (zoals een Alonso, De Jong of Busquets om het maar over de wereldtop te hebben op die plek) heeft hij imo niet.
Dit ja. Volgens mij moet hij ook nog steeds gaan beseffen dat hij het met zn talent alleen niet gaat redden. Het is nog te nonchalant en ook te mooi willen doen. Terwijl hij imo beter in de nigel de jong rol past, maar dan met een iets fijnere techniek.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:18 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Men vergeet volgens mij dat hij pas 19 jaar is. Ik vind hem de laatste wedstrijden echt goed spelen hoor. Ik zag hem altijd als een echte 10 maar ik zie de laatste tijd echt meer als een 6 (sorry voor de getallen). Gister noemde iemand hem nog een opvolger van Nigel de Jong. Daar vind ik wel een kern van waarheid in zitten.
Dus Ziyech op de plek van Vilhena en Vilhena als vervanger van Clasie kan wat mij betreft ook nog.
Alhoewel ik denk dat het middenveld dan wel erg aanvallend is (volgens mij denken Toornstra en Ziyech ook vooral aan aanvallen en daarna pas aan de verdedigende taken) zou ik dat wel een geniaal middenveld vinden ja, in de eredivisie moet dat sowieso kunnenquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:21 schreef erik013 het volgende:
[..]
Niet nu Clasie weg is. Zyech op de plek van Immers en Toornstra op de plek van Clasie.
Iedereen die zelf ook wel eens tegen een bal heeft getrapt en/of voetbal volgt zo ongeveer.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:09 schreef TC03 het volgende:
[..]
Kap eens met die gekke nummers. Wie weet er nou uit zijn hoofd wat een nummer 6 is?
In Europa hebben we toch nog niets te zoeken.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:32 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Alhoewel ik denk dat het middenveld dan wel erg aanvallend is (volgens mij denken Toornstra en Ziyech ook vooral aan aanvallen en daarna pas aan de verdedigende taken) zou ik dat wel een geniaal middenveld vinden ja, in de eredivisie moet dat sowieso kunnen
Hoewel ik niet zoveel met Enschede/Twente heb, vind ik Twente wel een mooie club hoor. Na Feyenoord misschien wel de beste sfeer in het stadion. En ik blijf het ook knap vinden hoe Munsterman daar de club zo naar de top/subtop geholpen heeft. Hij was een jaar of 4 terug overigens zo'n beetje de enige persoon die positief over de toekomst Feyenoord was (waar de rest het had over 5 jaar knokken voor het linkkerrijtje). Voorspelde dat Feyenoord in een jaar of 3 weer helemaal financieel kerngezond zou zijn en PSV en Twente voorbij zou streven (wat ie ook zo vond horen) en de potentie had om binnen aantal jaar de echte aanval op Ajax te openen. Die waren uitgegroeid, terwijl er bij Feyenoord nog enorm veel rek lag. En wie weet, met het verbouwde stadion...quote:
Zeker als het komt omdat ze zeggen dat Immers boven hem verkozen zal worden op de nummer 10-positiequote:Op zaterdag 16 augustus 2014 16:59 schreef PIETR het volgende:
Bestuur is compleet incapabel als ze Ziyech er niet van weten te overtuigen om naar Feyenoord te komen.
Klopt, alhoewel het geld (alle kleine beetje helpen) en de Europese wedstrijden (dat vooral) wel welkom zijnquote:Op zaterdag 16 augustus 2014 17:35 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
In Europa hebben we toch nog niets te zoeken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |