Waarom reageer je niet inhoudelijk. Waarom roep je niet: "Dat er mensen zijn die partij van Nethanyahu steunen is onbegrijpelijk". Kijkt nogmaals naar de oorzaak van het conflict en komt dan verder kletsen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:16 schreef Glencairn het volgende:
Dat er nog Palestijnen zijn die Hamas steunen is bijkans onbegrijpelijk.
Goede originele opmerking, bravo.quote:
Misschien moet je eerst even je posts nalezen voor ze te plaatsen. Dan kunnen we het misschien volgen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:22 schreef Medi het volgende:
Karrs Hamas is door de Palestijnen in Gaza op een wettig manier verkozen en aan de macht gekomen. Net zo Nethanyahu en Sharon, oorlogsmisdadigers. Weet jij waarom Hamas in leven is geroepen door Israël? Weet je waarom de Palestijnen in Gaza Hamas hebben verkozen? Was het omdat Israel zo lief en aardig is? Daar ga jij namelijk vanuit.
Hamas werkt Israel extreem rechts mooi in handen, net zo extreem rechts hamas in de handen werkt. Ja de Palestijnen moeten af van Hamas. Net zo Israel van Nethanyahu. Daar hoor ik jou overigens ook niet van doch mij de les lezen Ik heb in meerdere reacties Hamas veroordeeld, ik kan dat niet blijven doen om een ieder hier tevreden te houden. Probleem is en blijft dat Israel landjepik doet en de mensen in Gaza belegert. Als zij daarmee ophouden dan stopt Hamas. Zo belachelijk is hun eis niet. Ook hier haal ik nogmaals aan: PLO vuurt geen raketten af, westbank is in dialoog met Israël en doch het bouwen van illegale nederzettingen. Meerdere leden hier die toch steeds mijn comments hieromtrent ontwijken en oogje dichtslaan. Hoe bedoel je bias
Niet woorden in de mond plaatsen. Ik vind Hamas niet goed. Nogmaals..... PLO doet andere aanpak. Aanpak van dialoog en steun zoeken bij internationale gemeenschap. Houdt dat Israël tegen van bouwen illegale nederzettingen? Nee? Welke aanpak rust er dan nog? Dialoog helpt niet, Raketten afvuren en je bent een terrorist. In de tussentijd oogje dicht voor wat Israël doet.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:23 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Je ziet toch zelf ook wel , hoe goed jij Hamas misschien ook vindt dat ze nergens successen boeken? Is het misschien dan niet een idee om een andere aanpak te proberen ?
Jouw post was echt zo inhoudsloos dat mijn reactie nog best inhoudelijk wasquote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:17 schreef Medi het volgende:
[..]
Och komt Heat weer met zijn onderbouwde mening. Weer niks te doen bij onzinhoekje
Niet nodig, zijn prima te volgen. Dat jij weer op de man moet gaan spelen omdat je inhoudelijk niet verder kunt discussiëren is triest.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:24 schreef Glencairn het volgende:
[..]
Misschien moet je eerst even je posts nalezen voor ze te plaatsen. Dan kunnen we het misschien volgen.
Nja niks werkt blijkbaar. Het enige verschil is dat in de Gaza strook bijna 2 miljoen mensen de dupe zijn vanwege de nutteloze acties van Hamas. En ik vind ook dat Israël veelte extreem reageert. Maar ze doen het en het ziet er ook niet naar uit dat ze gaan stoppen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:27 schreef Medi het volgende:
[..]
Niet woorden in de mond plaatsen. Ik vind Hamas niet goed. Nogmaals..... PLO doet andere aanpak. Aanpak van dialoog en steun zoeken bij internationale gemeenschap. Houdt dat Israël tegen van bouwen illegale nederzettingen? Nee? Welke aanpak rust er dan nog? Dialoog helpt niet, Raketten afvuren en je bent een terrorist. In de tussentijd oogje dicht voor wat Israël doet.
[ afbeelding ]
Ik heb inhoudelijk niet eens een mening in dit conflict, anders dan dat ik Hamas een stel idioten vind. Ik vind de discussie echter wel boeiend en hoop wat te leren. Dat gaat beter als mensen coherente stukken plaatsen die leesbaar zijn.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:30 schreef Medi het volgende:
[..]
Niet nodig, zijn prima te volgen. Dat jij weer op de man moet gaan spelen omdat je inhoudelijk niet verder kunt discussiëren is triest.
Je zit te lang in de hitte, heat, last van een zonnesteek. Origineel hequote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:27 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Jouw post was echt zo inhoudsloos dat mijn reactie nog best inhoudelijk was
JA! DAT IS HET HELE PUNT!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:27 schreef Medi het volgende:
[..]
Niet woorden in de mond plaatsen. Ik vind Hamas niet goed. Nogmaals..... PLO doet andere aanpak. Aanpak van dialoog en steun zoeken bij internationale gemeenschap. Houdt dat Israël tegen van bouwen illegale nederzettingen? Nee? Welke aanpak rust er dan nog? Dialoog helpt niet, Raketten afvuren en je bent een terrorist. In de tussentijd oogje dicht voor wat Israël doet.
[ afbeelding ]
Als niks wat de Palestijnen doet werkt, waar ligt het probleem dan aan? Is het misschien omdat Israël illegaal bezig is? Hetgeen ze doet, landjepik, In strijd met internationaal recht? De manier waarop ze laat in strijd met mensen rechten? Als niks wat de Palestijnen doet helpt, wat moeten ze dan doen? Er bij staan en toekijken? Zou jij kunnen toekijken hoe het huis van jouw familie leden wordt gesloopt voor de bouw van illegale nederzettingen van kolonisten?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:31 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nja niks werkt blijkbaar. Het enige verschil is dat in de Gaza strook bijna 2 miljoen mensen de dupe zijn vanwege de nutteloze acties van Hamas. En ik vind ook dat Israël veelte extreem reageert. Maar ze doen het en het ziet er ook niet naar uit dat ze gaan stoppen.
Ondanks dat het de schuld op Israël wil afschuiven... vat deze afbeelding het prima samen.quote:
Het woord "back" is gewoon een keiharde leugen, Gaza begint, Israel reageert.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:37 schreef Karrs het volgende:
[..]
Ondanks dat het de schuld op Israël wil afschuiven... vat deze afbeelding het prima samen.
En JANK NIET ZO, man. Niemand heeft de oogjes dicht voor wat Israël doet.
Wat vind jij aan mijn tekst onleesbaar meneer PHD. Ook ik zit hier om te leren,please enlighten me. Waar loopt mijn tekst dusdanig fout dat het onleesbaar en onnavolgbaar word?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:31 schreef Glencairn het volgende:
[..]
Ik heb inhoudelijk niet eens een mening in dit conflict, anders dan dat ik Hamas een stel idioten vind. Ik vind de discussie echter wel boeiend en hoop wat te leren. Dat gaat beter als mensen coherente stukken plaatsen die leesbaar zijn.
Wat ben jij extreem. Ik zeg toch nergens dat ik vind dat Israël niet ongelooflijk fout is. Ik zeg alleen dat de bevolking de dupe is. En dat komt ook door Hamas.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:37 schreef Medi het volgende:
[..]
Als niks wat de Palestijnen doet werkt, waar ligt het probleem dan aan? Is het misschien omdat Israël illegaal bezig is? Hetgeen ze doet, landjepik, In strijd met internationaal recht? De manier waarop ze laat in strijd met mensen rechten? Als niks wat de Palestijnen doet helpt, wat moeten ze dan doen? Er bij staan en toekijken? Zou jij kunnen toekijken hoe het huis van jouw familie leden wordt gesloopt voor de bouw van illegale nederzettingen van kolonisten?
Ook al zou dat niet zo zijn. Die Hamas haatpijlen zijn terreuraanslagen, de bommen en raketten van Israël niet.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het woord "back" is gewoon een keiharde leugen, Gaza begint, Israel reageert.
De impact van die "pijlen" wordt ook enorm gedownplayed hoor, het zijn "domme" raketten, maar ze hebben enorm zware dingen liggen hoor.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:40 schreef Karrs het volgende:
[..]
Ook al zou dat niet zo zijn. Die Hamas haatpijlen zijn terreuraanslagen, de bommen en raketten van Israël niet.
Begrijpend lezen is niet je ding lees ik. In context lezen, heat, gaf ik aan dat niks wat de Palestijnen doet helpt. Dialoog helpt niet noch raketten. Het enige wat jij leest is wat jij wilt lezen omdat je bias bent. Landjepik en illegale nederzettingen zijn is illegaal. Ook dat kunnen we terrorisme noemenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
JA! DAT IS HET HELE PUNT!
Goddomme, die oogkleppen zijn van gewapend beton geloof ik.
Geen raketten afvuren werkt prima hoor, alleen heeft Hamas DAT nog nooit geprobeerdquote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:41 schreef Medi het volgende:
[..]
Begrijpend lezen is niet je ding lees ik. In context lezen, heat, gaf ik aan dat niks wat de Palestijnen doet helpt. Dialoog helpt niet noch raketten. Het enige wat jij leest is wat jij wilt lezen omdat je bias bent. Landjepik en illegale nederzettingen zijn is illegaal. Ook dat kunnen we terrorisme noemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |