Sportmulties van B&F zijn niet zo groot.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:49 schreef Opblaaspop077 het volgende:
Kent iemand multivitamines die wat kleiner van formaat zijn?
Heb de multi van b&f. Maar die pil vind ik zo huge en aangezien die zo hard en broos is krijg ik pijn met doorslikken in mijn slokdarm.
Visolie heb ik er geen last van die zijn soepel.
Waarom is er geen kleinere dosering met kleinere pillen waarbij je er 2 moet nemen.
Heeft iemand een idee waarom die dingen zo huge zijn eigenlijk?
Ik niet, ze doen namelijk pijn in mijn slokdarm. Ik slik ook nooit grote brokken eten door namelijk.quote:Op maandag 18 augustus 2014 22:59 schreef Dizorn het volgende:
Huge? Niet echt. Maarja, ze willen er allerlei nuttige dingen instoppen, dan moet 'ie wel iets van formaat hebben he. En 1 pil zo 'groot' dan ben je in 1 keer klaar. Heb ik liever dan 2
Wat buikspieroefeningen zal het verschil niet maken. Er zijn zoveel variabelen dat het niet te zeggen is waarom het gebeurt.quote:Op maandag 18 augustus 2014 23:20 schreef Henrys het volgende:
Heeft iemand een verklaring waarom kracht soms zo wisselt? De ene dag kan ik 100 OHP best makkelijk en de andere dag lukt het niet. Voeding is consistent, misschien moet ik maar 2 rustdagen nemen ipv 1. Doe op zaterdag vaak nog buikspieren uit verveling
Vreemde is dat upright row wel weer goed lukte en ik die zelfs 5x100 deedquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 00:24 schreef Snakey het volgende:
[..]
Wat buikspieroefeningen zal het verschil niet maken. Er zijn zoveel variabelen dat het niet te zeggen is waarom het gebeurt.
Begin met een lege bar en zorg dat je form perfect is. Dan langzaam gewicht toevoegen tot je weer je rug ´kwijtraakt´. Zwaarder hoef je niet te gaan omdat je, zoals je al zegt, van alles traint, behalve je rug.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:53 schreef Lightweight het volgende:
[..]
Kan heel goed kloppen. Misschien toch maar even de ego de deur uit doen. Volgende keer even goed uitproberen bij welk gewicht ik het wel voel, want ik voelde het wel degelijk bij de warming-up.
Heb je die quote gelezen? Zat net een cycle te overwegen.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 00:19 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik spelde zijn naam verkeerd. Sorry.
http://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Matarazzo
Ja. Dat is echt sad.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 00:32 schreef Atemno het volgende:
[..]
Heb je die quote gelezen? Zat net een cycle te overwegen.
Nou is die kans wel klein en gebruiken de pro's bizar veel. Maar 48 is idd heel jong en zeker als je dan die tekst over leest. Jammer idd. Laatst ook zo'n Australier van in de 30 of 30 overleden? Ben de naam kwijt.quote:
Ja tuurlijk. Een cycle is het probleem niet, als je het goed doet. Probleem is vaak dat het niet bij 1 cycle blijft. Ik weet niet meer waar ik het las, maar uit onderzoek blijkt dat AAS net zo verslavend kunnen werken als roken, alcohol of drugs.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 00:39 schreef Atemno het volgende:
[..]
Nou is die kans wel klein en gebruiken de pro's bizar veel. Maar 48 is idd heel jong en zeker als je dan die tekst over leest. Jammer idd. Laatst ook zo'n Australier van in de 30 of 30 overleden? Ben de naam kwijt.
Dat komt onder meer door de rare voorlichting. Ze doen net alsof je van één pilletje meteen tot halfdode junk verwordt. Als je zulks spul dan eens neemt en het blijkt dat je er niets aan overhoudt behalve massive gains of een leuke avond, dan is het makkelijk om de gevolgen te gaan onderschatten.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 08:36 schreef Ethanolic het volgende:
Er gaan wel eens idiote juiceheads dood. Meer een uitzondering dan een regel natuurlijk, anders zou 30% van alle mannen op ieder festival wel binnen 10 jaar dood zijnOp festivals zie je hoe veel er gejuiced wordt hier in NL.
Allemaal keihard aan de tren en coke. Hartritme ter hoogte van de beat bij de terror stages.
Natty is er waarschijnlijk veel meer mogelijk dan je denkt.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 00:56 schreef Atemno het volgende:
Wat ik heb gelezen en zie in mijn omgeving is dat het praktisch nooit bij 1 kuur blijft. Verder zijn er idd zat amateurs op Dbb-forum bijvoorbeeld die aan de trt zitten. Toch denk ik dat die blast&cruise cycles een veel lagere dosis hebben dan de pro's. Blast en cruise als amateur begrijp ik wel.. natty is er(met shitty genetics zeker) bar weinig mogelijk, tenzij je 15 jaar super dedicated bent met elk jaar minimale vooruitgang..
Maar dat is mijn mening.
Als ik iets vervelend vind, dan is het wel bekenden tegenkomen in 'een gym'. Ik doe mijn workout en ik vertrek. Echter begrijp ik dat andere zich daar wel prettig bij kunnen voelen. Het is natuurlijk wel vertrouwd, al word ik vaak afgeleid door deze mensen. Ieder zijn ding.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 13:36 schreef Snakey het volgende:
Trouwens wel goed om een gym binnen te lopen waar ik de helft van de mensen ken. Voelt lekker vertrouwd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |