Punt blijft dat er geen sprake is van antisemitisme bij haar. Ze doet een uitspraak over zionisten. Zionisten en semieten zijn niet hetzelfde.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:10 schreef erik013 het volgende:
Probleem is dat je eigenlijk beter kunt weten hoe dit soort mensen echt denken, dan dat ze hun mond houden. Hoewel ze in haar huidige functie niet meer kan functioneren dus, lijkt het me verstandiger om met d'r 'in gesprek' te blijven en een functie te zoeken die minder gevoelig ligt. D'r nu thuis laten zitten zonder werk zal alleen maar het 'complotdenken' erger maken. Andere mensen die ook maar een beetje anti-semetische ideeen hebben houden zich nu extra stil. Je kan beter dergelijke mensen enige vrijheid van meningsuiting geven en proberen te bekijken waar die ideeen vandaan komen, zodat je er wat aan kan doen.
Gelukkig kan je wel mensen ontslaan wegens geestelijke incapabiliteit.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:13 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Punt blijft dat er geen sprake is van antisemitisme bij haar. Ze doet een uitspraak over zionisten. Zionisten en semieten zijn niet hetzelfde.
Uiteraard, maar voor de rest functioneerde ze blijkbaar goed. Ik zou wel willen weten hoe ze bij die ideeen komt (die objectief gezien nergens op slaan, er is geen enkel argument voor) , blijkbaar heeft ze die toch ergens opgedaan. Ik zou in elk geval met d'r in gesprek blijven om die ideeen zoveel mogelijk te 'ellimineren'.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:12 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Er zijn mensen voor minder opgenomen in een inrichting. Just sayin'.
Daar zou dan iemand naar moeten kijken die überhaupt (daarvoor) gestudeerd heeft, denk je niet? Tot dusverre zijn daar geen aanwijzingen voor.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:20 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gelukkig kan je wel mensen ontslaan wegens geestelijke incapabiliteit.
De theorie dat de leider van ISIS een Mossad agent zou zijn gaat het hele internet over. Lijkt me helder. Is ook meerdere malen op dit forum gepost. Blijkbaar is zij daarvan overtuigd geraakt, mede omdat ze de ISIS niet binnen de kaders van de islam kan plaatsen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:21 schreef erik013 het volgende:
[..]
Uiteraard, maar voor de rest functioneerde ze blijkbaar goed. Ik zou wel willen weten hoe ze bij die ideeen komt (die objectief gezien nergens op slaan, er is geen enkel argument voor) , blijkbaar heeft ze die toch ergens opgedaan. Ik zou in elk geval met d'r in gesprek blijven om die ideeen zoveel mogelijk te 'ellimineren'.
Is er meer bekend over de achtergrond eigenlijk? Stel dat ze onlangs dierbaren in Palestina is verloren ofzo door een raket van Israel, dan kan ook een niet-radicaal mens wel eens uit woede zo'n opmerking eruit gooien. Dan weet ze zelf ook wel beter, maar verdriet van dierbaren zorgt er nou eenmaal voor dat je soms even niet meer rationeel denkt.quote:
We hebben het hier wel over de ambtenarij he. De ideeën over wat goed functioneren is zijn daar iets anders dan in de echte wereld.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:21 schreef erik013 het volgende:
[..]
Uiteraard, maar voor de rest functioneerde ze blijkbaar goed. Ik zou wel willen weten hoe ze bij die ideeen komt (die objectief gezien nergens op slaan, er is geen enkel argument voor) , blijkbaar heeft ze die toch ergens opgedaan. Ik zou in elk geval met d'r in gesprek blijven om die ideeen zoveel mogelijk te 'ellimineren'.
Maar Zionisten zijn toch eigenlijk gewoon joden + sympathisanten voor een joodse staat?quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:13 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Punt blijft dat er geen sprake is van antisemitisme bij haar. Ze doet een uitspraak over zionisten. Zionisten en semieten zijn niet hetzelfde.
Inderdaad, een typische islamitische complottheorie. Als je daar in het vrije Nederland in gelooft ben je - iets anders kan ik er niet van maken - simpelweg niet goed snik.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:23 schreef Ceberut het volgende:
[..]
De theorie dat de leider van ISIS een Mossad agent zou zijn gaat het hele internet over. Lijkt me helder. Is ook meerdere malen op dit forum gepost. Blijkbaar is zij daarvan overtuigd geraakt, mede omdat ze de ISIS niet binnen de kaders van de islam kan plaatsen.
Nou ja, op zo'n functie zullen ze toch niet zomaar elke mafkees neerzetten?quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:26 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
We hebben het hier wel over de ambtenarij he. De ideeën over wat goed functioneren is zijn daar iets anders dan in de echte wereld.
Wat een geldig argument zeg, als je daarin gelooft "ben je simpelweg niet goed snik". Oh, een alles overrulend argument. Je hebt me tuk.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:27 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Inderdaad, een typische islamitische complottheorie. Als je daar in het vrije Nederland in gelooft ben je - iets anders kan ik er niet van maken - simpelweg niet goed snik.
Hoeven niet perse joden te zijn en het gaat niet om "een" Joodse staat.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:27 schreef erik013 het volgende:
[..]
Maar Zionisten zijn toch eigenlijk gewoon joden + sympathisanten voor een joodse staat?
Jawel hoor. Je moet ook niet denken dat deze functie (inhoudelijk) veel voorstelde, dat hoeft helemaal niet.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:28 schreef erik013 het volgende:
[..]
Nou ja, op zo'n functie zullen ze toch niet zomaar elke mafkees neerzetten?
Nou ja, de stoel is vrij. Misschien moet Lambiekje maar mee solliciteren.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:28 schreef erik013 het volgende:
[..]
Nou ja, op zo'n functie zullen ze toch niet zomaar elke mafkees neerzetten?
Het is een gekunsteld onderscheid dat gemaakt wordt, om de schijn van antisemitisme te vermijden. Evengoed wordt elke Jood nl. gezien als een soort vijfde colonne van het zionisme... zie ook de "protocollen van de wijzen van Zion" dat steeds weer naar boven wordt gehaald. Dat het daarbij om een vervalsing gaat van de voormalige tsaristische geheime dienst (de voorloper van de checka) wordt weggewuifd.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:30 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Hoeven niet perse joden te zijn en het gaat niet om "een" Joodse staat.
Als je haar profiel op LinkedIn bekijkt, dan zie je ook dat het niet zuiver toeval is dat ze op die functie zat. Het is natuurlijk makkelijk om haar voor van alles en nog wat uit te maken op basis van één tweet, maar dat doet geen recht aan de realiteit.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:28 schreef erik013 het volgende:
[..]
Nou ja, op zo'n functie zullen ze toch niet zomaar elke mafkees neerzetten?
Tsja, ik kom niet aan met bezopen complottheorieën. Wie dit serieus neemt spoort inderdaad niet. Ik ben overigens niet de enige die er zo in staat, minister Asscher (zeker geen rechtse rakker) heeft dezelfde mening, en de rest van normaal denkend Nederland ook (ik ben in mijn omgeving nog niemand tegengekomen die het niet idioot vond, en de pers is eveneens eensgezind - je maakt het niet iedere dag mee).quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:29 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Wat een geldig argument zeg, als je daarin gelooft "ben je simpelweg niet goed snik". Oh, een alles overrulend argument. Je hebt me tuk.
Ik heb daarom in mijn 1e post ook gezegd dat dat wijten aan zionistische complot gedoetjes wel grote onzin is. Nergens op slaat.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 16:55 schreef JerryWesterby het volgende:
Maar bij mijn weten proberen christenen de daden van andere christenen die in strijd waren met het christendom (meestal heel lang geleden, moet daarbij gezegd worden) nooit te wijten aan een zionistisch complot, maar aan eigen falen.
Misschien dacht ze dat de tijd er al rijp voor was, maar zover zijn we gelukkig nog niet.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 17:08 schreef JerryWesterby het volgende:
Deze mevrouw gaf niet haar mening. Ze schreef gewoon hoe ze denkt dat het is. Ze denkt gewoon echt dat ISIS een zionistisch complot is.
Er zijn hier twee hele rare dingen:
1: dat iemand die door de rijksoverheid is aangenomen (op basis, neem ik aan, van diploma's, intelligentie en geschiktheid) denkt dat ISIS een complot is van Israel, op basis van teksten die ze gelezen heeft op internetsites.
2. dat ze denkt dat je als ambtenaar zo'n idee gewoon de wereld in kan twitteren.
Je kan het oneens zijn met haar conclusie. Zij zal inmiddels ook de nodige onderzoek verricht hebben en tot de conclusie gekomen zijn dat ze er naast zat, al is ze misschien te trots om dat toe te geven.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:37 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Tsja, ik kom niet aan met bezopen complottheorieën. Wie dit serieus neemt spoort inderdaad niet. Ik ben overigens niet de enige die er zo in staat, minister Asscher (zeker geen rechtse rakker) heeft dezelfde mening, en de rest van normaal denkend Nederland ook (ik ben in mijn omgeving nog niemand tegengekomen die het niet idioot vond, en de pers is eveneens eensgezind - je maakt het niet iedere dag mee).
Dat stelt de islam ook in een negatief licht, dus daar zitten de joden ongetwijfeld ook achter. Immers islam is vrede.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 19:02 schreef Loekie1 het volgende:
Ik ben benieuwd wat ze van 11 september 2001 vindt. Hopelijk wordt ze nog een keer uitgenodigd bij K en B om een en ander uit de doeken te doen.
Nee, ook 1 interview + 1 tweet is nog steeds onvoldoende.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 19:01 schreef AchJa het volgende:
Niet op een enkele tweet. Maar het interview daarna ook nog gehoord?
Zie column Elian, waar ik het wel mee eens ben, zo bezopen is het niet van moslims om daarin te geloven, denk ik.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:37 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Tsja, ik kom niet aan met bezopen complottheorieën. Wie dit serieus neemt spoort inderdaad niet. Ik ben overigens niet de enige die er zo in staat, minister Asscher (zeker geen rechtse rakker) heeft dezelfde mening, en de rest van normaal denkend Nederland ook (ik ben in mijn omgeving nog niemand tegengekomen die het niet idioot vond, en de pers is eveneens eensgezind - je maakt het niet iedere dag mee).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |